Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.04.2009, 13:14
babaeskili

Standard

Zitat:
Zitat von 86YoungMuslim86 Beitrag anzeigen
bitteverfolg mich nicht apropo alter wieso heulst du dann wie ein kleines kind rum dem mann sein spielzeug weggenommen hat? hab ich dich angegriffen? ich habe nur gesagt was die wahrheit ist wenn sie dir nicht passt dann schmerzt sie wahrscheinlich... und als was besseres seh ich mich bestimmt nicht. ich bin ein mensch wie du und alle anderen hier auch nicht mehr nicht weniger....
ich kann hier meine ansichten wie jeder andere auch reinschreiben wem es passt passt es wem nciht muss auch nicht antworten ganz einfach. und komm mir nicht mit einer moralpostel ist ja lächerlich

bak pa$am, gencsin, dinamiksin, belki kendine göre dininide ya$iyorsun, onu bilemiyoruz ama eger dini teblig edeceksin bunu yaparken daha farkli bir üslub kullanmalisin!

insanlarin damarina basmak yerine, nabizlarina göre $erbet vermelisin. onlara yaklasbilmek icin, gönüllerini kazanmalisin. yukardan asagiya, balyoz gibi laf söylenmez, aksine geri teper, bir insanin yapacagi varsada, sirf sana inat, bazi seyleri yapmaz! 20li yaslarda olmalisinki, yazdigin yazilardan maalesef bazi cahillikleri görebiliyorum.

eger 86 dogumluysan yasin kesinlikle genc degil. 23 yasinda belli bir erginlige ulasir insan. ben 18 yasinda ne hafizlar taniyorum, masaAllah kitap yazarlar!

önce kendini gelistir, üslubunu ögren, bir bil bakalim insanlara nasil yaklasilir, ondan sonra burada diledigini yazabilirsin.

kur'an'daki ilk ayetin önce oku olmasinin bir hikmeti var elbet!

o zaman önce okuyacaz, kendimizi gelistirecez ve sonra bildiklerimizi anlaticaz.

teblig budur!

hadi kolay gelsin..