Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 24.09.2006, 09:50
Benutzerbild von dueslerinkadini
dueslerinkadini dueslerinkadini ist offline
Neuer Benutzer

Standard Roman,

güzel kardesim.....

ben pek uysalimdir.... karsimdakinin seviyesine girmem sart... yoksa beni nasil anlayabilirki?

ayrica aklimi böyle Pislik Artiklari icin yormam... Onlar hep dar kafa ve dar beyinle istedigi yobazliklara taparlar...

Bir insan ancak Insanogluyla Sohbet edebilir.
Pislik Yuvasini sadece tahrik eder

Allah biliyordur, yasi daha henüz 20 lerdedir, fakat akli kundakdaki bebegin akli kadar gelismemistir.... Buna sebep ise 1. Ailesi 2. Cevresidir

Tüm dinler böyle zavallilar var oldugu icin gelmistir.

Fakat her kutsal dine tecavüz edilmistir, YOBAZLAR tarafindan. Ve bunlar o kadar acizdirki, hem tecavüz ederler, hemde Imanlarini savunurlar.
Bak, su mübarek ramazdan gününde bile Nefsini meydana sunuyor

Kendisi elestirilip asagilanirken, caresiz ve acizce Dini öne sürüyor. Kendini savunmuyor (savunamazda).... hayir.... Yobazca gelmisch: Dinime hakaret ediliyor diye parliyor....

Iste al akil kapasitesini, egitim seviyesini ve fikirlerini... napcan? anca gülüp uzun ve kokulu bir ****zort**** birakcan dahada rahatlamak icin....

En azindan bir hayvan kadar olmasini basarabilirdi.... Fakat o kadarini dahi beceremiyo...

Böyle Kafirler, Yobazlar hayatlarinin sonunadek KÖR, ACIZ ve BEYISIZ varolmaya mahkum.... pek uzun yasarlar, ama insan olmasini basaramazlar...

Ama sükürler, gercek Imanli Müminlerde vardir.... azda olsa vardir ve dua eder onlar böyle acizler icin. Ben onlar kadar iyi ve sabirli degilim. Ben ancak lanetlerim böyle Din ve Vatan düsmanlarini....

Kal saglicakla/Allah`a Emanet....