Thema: Fußball
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 22.03.2006, 12:52
Benutzerbild von derbeder80
derbeder80 derbeder80 ist offline
Neuer Benutzer

Standard Iste gsnin büyüklügü

Her macta anadolu takimlari fbye karsi iyi konsantre olup ve kapasitelerini asarak oynuyorlar. biz fenerliler olarak rakibi oynadigi futboldan dolayi tebrik ediyor ve her macta bu kalite ile oynamasini diliyoruz.

ayni anadolu takimlari gsye karsi hep durak oynuyorlardi taki haftasonundaki erciyes macina kadar erciyespor gercek futbolunu ortaya koyup biraz gsyi zorladi diye gsli yöneticiler, teknik heyet ve taraftarlar aglamaya zirlamaya basladi yok gs ye karsi bu kadar güzel oynanamaz sampiyonlugu bize verin falan filan.

Bu ise büyüklük varsin gs büyük olsun.

gs 18 bin kisilik ASY sadece fener maclarinda dolduruyor ve cogu zaman trübünlerinin yarisindan fazlasi bos dururken fb cogu macini full oynuyor.

bu ise gsnin büyüklügü varsin gs büyük olsun.

Stadi cogu zaman full olan fener ürün satislarindada acik ara gsnin önünde gidiyor, bu fenerin daha cok taraftara sahip oldugunun bir kanitidir.

Bu ise büyüklük varsin gs büyük olsun.

gs 18 bin kisilik ASY sadece fener maclarinda dolduruyor ve cogu zaman trübünlerinin yarisindan fazlasi bos dururken fb cogu macini full oynuyor.

bu ise gsnin büyüklügü varsin gs büyük olsun.

Kac senedir stat yapacagiz diye dünya aleme rezil olan bir gs ve cabucak stadini bitiren bir fb, bu büyüklügü artik siz tartisin.

bir camia sadece aldigi basarilar ile büyük olmaz, onun büyüklügü yaptigi icraatlar ile ve bünyesinde bulunan kitle ile ölcülür.

gs tarihinden bir hatirtlatma:

"FRANSA BAYRAGININ MAGLUP TURK TOPRAKLARI UZERINDE GURURLA DALGALANMASINI SAGLAYAN, NAMI-I DIGER "KUCUK FRANSA ", GALATASARAY CAMIASINA VE ORDUMUZ ILERI GELENLERINI EN GUZEL SEKILDE AGIRLAYAN GALATASARAY LISESI OGRETMEN VE VAZIFELILERINE TESEKKURU BIR BORC BILIRIM."

20.03.1915
JEAN-PIERRE DUMOULI
FRANSA ISGAL ORDULARI KUMANDANI

buysa büyüklük varsin gs büyük olsun

fb tarihinden bir hatirlatma:

"FENERBAHCE KLUBUNUN HER TARAFTA MAHZARI TAKDIR OLMUS BULUNAN ASARI MESAISINI ISITMIS VE BU KLUBU ZIYARET VE ERBABIHIMMETI TEBRIK ETMEYI VAZIFE EDINMISTIM. BU VAZIFENIN IFASI ANCAK BUGUN MUYESSER OLABILMISTIR. TAKDIRAT VE TEBRIKATIMI BURAYA KAYD ILE MUBAHIYIM."

03.05.1918
MUSTAFA KEMAL
ORDU KUMANDANI

Ben bunlari büyüklük kompleksim oldugu icin yazmiyorum sadece bazi seylere aciklik gelsin diye yazdim. fbsi ile gssi ile bjksile ve niceleri ile ülkemizde cok büyük camialarimiz vardir, bunlar büyüklüklerini spora verdikleri hizmetlerden kazanmislardir ve hangisinin daha büyük oldugunu tartismak sacmaliktir. bunun yerine sporumuzu nasil güzelestiririz diye tartismamiz daha mantikli olacaktir. ama gelde bunu bazi provakatörlere anlat.

Neeyse anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.