Thema: Liebe & Flirt
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.12.2005, 17:20
gelincik02

Standard sende haklisin

....haklisin ama.....

bütün türk kizlarinida her haftasonu gittigin diskolardaki kizlara benzetme derim ;-)
Siz bazi erkekler her haftasonu diskoya gide gide kafaniz karisiyor ve herkesi öyle görmeye basliyorsunuz.:_) Ben cok az giderim diskoya, gercekten aylarca evden cikmamis sürekli ders calismissam ve iyi bir kurtlarimi dökmeye ihtiyacim oldugunda giderim. Giderim ve iki saat sonra beni sIkmaya baslar; neden? Ortami, avrupadaki türk genclerini begenmiyorum. Bazen otururm kenara kolami icerken milleti süzerim. Cesit cesit insanlar var. NORMAL KIZ görmek yine NORMAL ERKEK görmekten daha cok nasip oluyor :-) Yani kizlarin normalide var zottiriside var.Ama erkeklere baktigim zaman hepside zottirik. Bende o zaman diyorum: "aman allahim asla böyle diskoya giden bi adam istemem.Gencligini diskolarda ona buna sürterek gecirmis bos bir adam hayatta istemem! Igrenc bence. Hal ve hareketleri, dans edisleri...hepsi birer Fatih Ürek. Agizlari acilincada Fatih Üregi begenmezler.Adam hic olmazsa sempatik, itici degil :-)
Tabii benim sözlerimde meclisten disari.

Saygilar.