Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 16.06.2004, 17:59
Benutzerbild von cidam
cidam cidam ist offline
Neuer Benutzer

Standard Yazınla şaşırttın beni

Senden alışık olmadığım uslüpla yazdın. Eleştirdin, ama dozunda. Ağır hitamlarda veya bütünüyle alakasız varsayımlarda da bulunmadın...

Hakkımdaki düşüncelerinde serbestsin elbette, ben de üstüme almak veya almamak konusunda serbestim. Evet ukalayım, buraya da yansıtmış olabilirim bunu, ama saygısız değilim. Buradaki çoğu kullanıcının aksine, sınırın nerede (görgü ve terbiye meselesi) olduğunu gayet iyi biliyorum.

Bir de genel bir şey, yazımın son cümlesini hiçkimsenin anlamamış olmasına şasırdım. Liste"de nickim hálá yer alsa da, buranın moderatörü değilim artık. Yazımı herhangi bir kullanıcı olarak bıraktım, moderatörü olarak değil. Gerekli miydi? Değildi, ama yazmak istedim. Ve bunu yaparken ölçüyü kaçirdiğimi da düşünmüyorum. Moderatör olarak -buradaki çoğu kişinin aksine, benliğimi "net benlik" ve "real benlik" olarak ayırmıyorum ve buna rağmen- en ağır küfürlere ve iftiralara bile tepki vermedim. Yukarıdaki yazı ise iki yılın ardındaki izlenimlerimi içermekte.

Ah, unutmadan: Buna kendini sebep göstermeye çalışanlar olacak şimdi yine (bazıları bir türlü akıllanmıyor işte), ama tıpkı geçen sene bırakmaya niyetlendiğimde gibi, neden V! ile ilgili. Çoğunuzun unuttuğu bir nokta var, moderatörün tek basına elleri kolları bağlı, V! ile ortak çalışmalı. Moderatörlükten bıkma nedenim de işte bu, ortak çalışmadan memnun değilim. Gerisinı/ayrıntıları da buraya aktarmaya gerek yok.