Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Türkin steht nur auf Türken, Türk kadini sadece Türkü sever (http://localhost/forum/showthread.php?t=12324)

Bosphorus_ 30.08.2014 09:23

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2091343)
Sende Filistinliler gibi her tasin altinda yahudi gördügün gibi vaybee'de her yazinin arkasinda beni görüyon.

Filistin'de olup biten her tasin altindan yahudilerin cikmadigini mi iddia ediyorsun? Aynen ya o bombalari da kendi vatandaslarinin kafasina zaten Filistin Hava Kuvvetleri F-16'lari atiyordu (!)

Bunu soyleyen Imogdi gay'i olsaydi normal karsilardim ama sasirdim.

Imogdi 30.08.2014 10:56

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2091727)
Filistin'de olup biten her tasin altindan yahudilerin cikmadigini mi iddia ediyorsun? Aynen ya o bombalari da kendi vatandaslarinin kafasina zaten Filistin Hava Kuvvetleri F-16'lari atiyordu (!)

Hey ,
Imogdi anani mi sikti niye aniyorsun ??

ISLAM i terk eti an Türkiye ...
ferah a kavusucaktir ...

TÜRK hic bizaman müslüman degildi ..
sadece arap dayatmasi ...

Man_Bey 30.08.2014 11:24

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2091736)
Hey ,

ferah a kavusucaktir ...

ne kadar seviyesiz birisin sen?

chpliyim diye reklam yapiyorsun ve herkese küfürde ediyorsun.

böyle chpye oy verenin aklindan süphe ederim.

sizin gibi chpliler bu partiyi böyle igrenc hale getirdi.

30.08.2014 15:38

Filistinlileri birak bütün araplar bir olsa bir Israil ile basedemezler, cünkü birisi aya gidiyor birisi de yaya gidiyor..
Dogrusu Kudüs 1917 galiba, o zamandan beri elimizden cikti? Niyesini, nedenlerini buraya eklersem vaybee serverlerinin kapastesini asar..

Sen Araplarin Ingiliz mandasindan Anadolu istediklerini ve Türkleri o topraklardan sürmelerini istediklerini biliyormusun?!?!?!?!

Nerden bileceksin? Sizin tarihiniz ancak "sanli Osmanli, daha sanli ecdadimiz ve daha daha sanli Yavuz Sultan Selim baslar ve sürüp gider... Osmanlinin son 300 senesini Ingilizlerin destegi ile "balance of power" siyasetti sayesinde ayakta kaldigini size kim ögretecekti degil mi?

Bir de siz Osmanli torunu filan degilsiniz. Osmanli'da Türklere ayni Hindistan'da ki Kastensystem, ha pardon sen Amerika'da yasamistin ingilizce yaziyim caste system in india'da ki bir sey gibi idi.. Türkler Osmanli'nin dokunulmazlari idi, yani o kadar asagilaniyorlardi ve nefret ediliyorlardi.. Madem, ecdamiz, tarihimiz sanimiz, söhretimizden söze girdik..

Ne deyim, cocuk degilim aglamam, Allah degilim afetmem! Daha beter olsunlar derim! Sebebeni de bana sorma, tarihe sor ve tarihle yargila..

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2091727)

Bosphorus_ 31.08.2014 01:49

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2091736)
Hey ,

ferah a kavusucaktir ...

Bir gay sinirlenince ortaya cikan sonuc ayni yukaridaki gibi :) sapik herif.

Turkler kendi rizalariyla musluman oldu ve HALEN kendi rizalariyla musluman. Hicbir sekilde dinlerinden inanclarindan vazgecmediler, senin gibi imansiz kitapsiz gay'ler her ne kadar tam tersinin olmasi icin kiclarini baslarini yirtsalar da. almanya'dan aldigin yardim paralariyla kivranadur sen.

Bosphorus_ 31.08.2014 02:04

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2091747)
Filistinlileri birak bütün araplar bir olsa bir Israil ile basedemezler, cünkü birisi aya gidiyor birisi de yaya gidiyor..

Cok cahilce, cook. Neresinden tutsan tutarsiz kaliyor. Biraz oku be dostum.

madem israil o kadar guclu, NEDEN dunyada hicbir ulkenin almadigi yillik 3 MILYAR DOLAR karsiliksiz askeri yardimi amerika'dan aliyor? Neden nukleer silah elde etti madem ordusu o kadar guclu? NEDEN Demir Kubbe sisteminin %80'ini amerika finans etti?

Bunlarin hepsini kaynaklarla kanitlarim, sen israil'in abd'ye muhtac olmadan Filistinlileri ya da Araplari alt edebilecegini kanitlayabilir misin? Ne zaman abd kayitsiz sartsiz israil'den destegini ceker, o zaman israil samaroglanina doner. Hem de daha ordusu olmayan, tanki, savas ucagi olmayan Filistinliler tarafindan. Onlarda yurek var, cesaret var.

Zitat:

Dogrusu Kudüs 1917 galiba, o zamandan beri elimizden cikti? Niyesini, nedenlerini buraya eklersem vaybee serverlerinin kapastesini asar..

Bunda Arap halkin payi yok. Kulaktan dogma bilgilere ihtiyacimiz yok. Osmanli ordusu Canakkale'de 7 millete karsi savasiyordu Kudus'te de carpisirken, doguda da ermenilere ruslara karsi savasiyordu, ana vatan tehlike altindaydi, Kudus'u gozden cikardilar, Canakkale icin savastilar. Trablusgarp'i da bu sekilde kaybettiler, bizim icin anavatan oncelikliydi dogal olarak.

Zitat:

Sen Araplarin Ingiliz mandasindan Anadolu istediklerini ve Türkleri o topraklardan sürmelerini istediklerini biliyormusun?!?!?!?!

Araplar degil, birkac arap kumandan. İngilizler tarafindan kandirildilar, ozgurluk vaat edildi, ama verilmedi. Su an bile arap liderler, suudi arabistan gibi, tamamen bati oyuncagi, hic degismediler. Bunda arap halkin sucu yok.

Zitat:

Nerden bileceksin? Sizin tarihiniz ancak "sanli Osmanli, daha sanli ecdadimiz ve daha daha sanli Yavuz Sultan Selim baslar ve sürüp gider... Osmanlinin son 300 senesini Ingilizlerin destegi ile "balance of power" siyasetti sayesinde ayakta kaldigini size kim ögretecekti degil mi?

Bana mumkunse argumanla gel, kliselerle degil. Osmanli ingiliz destegi ile ayakta kalmadi, yanlis bilgi. Osmanli'nin zayiflamasinin nedeni isgal edilen ulkelerde yaymaya calistigi Turk milliyetciligi ve zamanla teknolojide geri kalmalariydi.

Zitat:

Bir de siz Osmanli torunu filan degilsiniz. Osmanli'da Türklere ayni Hindistan'da ki Kastensystem, ha pardon sen Amerika'da yasamistin ingilizce yaziyim caste system in india'da ki bir sey gibi idi.. Türkler Osmanli'nin dokunulmazlari idi, yani o kadar asagilaniyorlardi ve nefret ediliyorlardi.. Madem, ecdamiz, tarihimiz sanimiz, söhretimizden söze girdik..

Sacmalik. Osmanli Turk'tu, kokeni Turk'tu. Hep Turk oldu. Turk milliyetciligi yapti. http://tr.wikipedia.org/wiki/Osmanl%...ratorlu%C4%9Fu

Zitat:

Ne deyim, cocuk degilim aglamam, Allah degilim afetmem! Daha beter olsunlar derim! Sebebeni de bana sorma, tarihe sor ve tarihle yargila..

De istedigini, ama bu, bugunku Arap jenerasyonun sucu degil. Bunu anlamak olgunluk ister. Bugun Ortadogu (Filistin, Irak, Suriye, Iran vb.) yalniz birakildiginda, israil'e, abd'ye birakildiginda, yarin senin ulkene de gelecekler. Bugun emperyalizme, siyonizme direnen bu halklarin yaninda olmadiginda, yarin bu batili dostlarindan kacacak delik arayacaksin, hem de kendi ulkende.

Tarih bunu cogu kez gordu, Arap ulkeler ne zaman Turklerin vatanlarini isgal etmeye calisti, bati ulkeleri ne kadar isgal etmeye calisti. Buradan bile bariz. En gucsuz aninda senin basina da binecekler.

Dogru ya, Turkler gucsuz dustugunde Canakkale'yi, Istanbul'u, Antep'i, İzmir'i, Kars'i Ardahan'i, mersin'i, Urfa'yi, Maras'i isgal edenler de Araplardi zaten(!).

Man_Bey 31.08.2014 13:13

bosphorus cok güzel aciklamissin.

anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.

bazi arkadaslar ya kapasitesi yetmedigi icin bu konulari anlayamiyor yada zihniyetine aykiri oldugu icin anlamak istemiyor.

Bosphorus_ 31.08.2014 23:54

Ortadogu ve Orta Asya'da olup bitenler Turkiye'nin hem tarihi hem kulturel hem milli meselesidir. Turkiye bolgesel guc olmak istiyorsa bu ulkelerden uzaklasmamasi, gerektiginde yardim etmesi gerekir.

Man_Bey 01.09.2014 11:59

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2091897)
Ortadogu ve Orta Asya'da olup bitenler Turkiye'nin hem tarihi hem kulturel hem milli meselesidir. Turkiye bolgesel guc olmak istiyorsa bu ulkelerden uzaklasmamasi, gerektiginde yardim etmesi gerekir.

bende öyle düsünüyorum ve davutoglunun dis politikasini destekliyorum.

eski türkiyedeki gibi herseye seyirci kalmak dogru degil.

02.09.2014 22:19

Die Wege der Liebe sind unergründlich.
Kim kimi sevmis, kim kimi sevmemis, takdiri ilahi.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 14:39 Uhr.