Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Türkin steht nur auf Türken, Türk kadini sadece Türkü sever (http://localhost/forum/showthread.php?t=12324)

berylll 21.08.2014 12:06

al

INNNLERINEEEE GIRECEZZZZ

diye yirtiniyodu ya liderin,

giriyordu yani biryerlere

yani sende bu öküzün her icadina biat eden beynen esir olanlardansin ya

senin anladigin dilden de konusmaya devam etmeyip de napcaktim

gibs zu du stehst drauf, du perversling duuu :))

berylll 21.08.2014 18:11

al

bu kadar mi simdi ?

ya cok skicimissin gercekten, ya cok rica ediyorum biri buna el uzatsin, resetlesin filan, ya da stand by e gecirtsin

bu ne be gina geldi, plagi bozdurmus, cizik icinde, dönüp duruyo yerinde, bari sesi güzel olsaydi da tempo tutaydim

seni canlandiracak hatun da mi yok, bu ne bicim hayat, odun gibi

icin gecmis be senin

ne cektiysen chp nin elinden artikin :))))

21.08.2014 21:28

manbee, sadece burnumu degistirmemis, resmi sisirtmeye calismis, kaslarimi cattik göstermeye calismis, bir de beni sisman göstermeye calismis ve gözlerimi de sas göstermeye calismis!

Kiskanclik böyle bir sey olmasi lazim.. Eski bir mankeni kötülemeye calisiyor.. Resmime en kötü sekili verse bile sülasinde benim gibi yakisikli yok... Aglama manbee, ana var, ana var... Kimi ana benim gibi yigit dogurur.. Kimi ana da senin gibi it dogruru ve tas dogursaydim diye aglarsir durur :D

21.08.2014 21:31

Beryll sen bunu cok ezmissin. Artik bu escinsel, cidden escinsel bunu bana burda yazanlar oldu artik bana cin gibi musallah olur..
Ama benim bununla her gün yazismaya vaktim olmaz ki. Cünkü ben isimin gücümün pesinde olan bir insanim.
Bu sahis ise, pörtlek kurbaga gözlü, cüce boylu (160 mi ne), bebek omuzlu, kel kafali, Theo Waigl kasli birisi. Königsalle 60F Büro'm var diye. Festnetznumarasi bile yok.. Seriösität sieht anders. Aus..
Ama istersen 2015 secimlerinden önce beraber CHP icin gerekli yazilari yazariz :D

P.S. Lass ihn in seinem Saft schmorren. Er zerfrisst sich innerlich vor Neid.. Wenn du schon schreibst, dann muss es die Schreiberei wert sein. Bei dem ist es das garantiert nicht..

berylll 21.08.2014 22:37

hmmm

escinselmis degilmis, o beni ilgilendirmez, o onun cinsel tercihi

ben asla bu yüzden kimseyi kücümsemiyorum

zaten akli bokuna karismis, acimak istiyorum ama sempati bile duymadigim bir insana acimak da cok anlamsiz geliyor bana

zirvalasin dursun

berylll 21.08.2014 23:15

al

ba ba ba

tipe bak hele daha yeni farkettim

ben skici diye yazmistim, bu da kalkmis benim yazdigim kelimenin arasina "i" yi eklemis, yilannnn, gerci hic sasirmadim ya, kendine yakisani yapmis

warum müssen männer, wenn sie so richtig ausholen wollen, aber nicht imstande sind, sofort sexistisch werden ?

warum gebraucht ihr das als waffe ? oder in form von wörtlicher gewalt ?

sex ist doch das warum es lebewesen gibt, was selbstvertändliches also

sogar du malbe, hätten es deine eltern nicht, wärest du nie

langweilig, einfach nur langweilig, cep herkülü

22.08.2014 00:38

Zitat:

Zitat von berylll (Beitrag 2091287)
ba ba ba

tipe bak hele daha yeni farkettim

ben skici diye yazmistim, bu da kalkmis benim yazdigim kelimenin arasina "i" yi eklemis, yilannnn, gerci hic sasirmadim ya, kendine yakisani yapmis

Iftira atmak, dogruyu egri göstermek, karalama kampanyasi yaptigini saniyor güya burda..
Ciddiye alincak bir durum degil..

Zitat:

Zitat von berylll (Beitrag 2091287)
langweilig, einfach nur langweilig, cep herkülü

Irgendwann kann man alles breittreten. Aber dumm ist es nur wenn man den toten Punkt überschreitet und es aber nicht mitbekommt.
Für solche Kinderreien, habe ich weder Lust, noch Zeit noch sonst etwas aufzuwenden..
Und Langweile ist auch so eine nicht zu unterschätzende Sache..

Wie auch immer, meine Aufmerksamkeit kriegt er nicht mehr! Punkt!

berylll 22.08.2014 17:17

al

ich habe mal nach vokabeln geschaut

malbe = gereksiz adam

23.08.2014 17:29

Sende Filistinliler gibi her tasin altinda yahudi gördügün gibi vaybee'de her yazinin arkasinda beni görüyon.
Bak aslanim, benim burda bir tek nickim o da bu henüz daha kullandigim nickim..

Ben olmazsam senin hayatinin baska amaci olur mu? Merak ediyom lan, söyle bakiyim?

Zitat:

Zitat von Man_Bey (Beitrag 2091180)
RAS22mlk (Ask_Sehidi) yine bir kuyuya tas attin, kirk akilli cikaramiyor :)

23.08.2014 17:32

Aynen cok yasa berylll'cigim.. Bu tepki benden de olabilirdi yani..

Zitat:

Zitat von berylll (Beitrag 2091207)
hassssstirrr, cok yasa beryllcim :)

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 04:23 Uhr.