Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

17.05.2013 12:01

Hör mal auf wie ne verlassene Lästertante vor dich rum zu trällern und sag mal was dein Alter Nick war. ...bevor es Montag wurde. : )

Monday 17.05.2013 18:34

Zitat:

Zitat von Akademix (Beitrag 2064349)
Hör mal auf wie ne verlassene Lästertante vor dich rum zu trällern und sag mal was dein Alter Nick war. ...bevor es Montag wurde. : )

Lieber Akademix,

hör doch bitte auf, jeden Kommentar von mir auf Dich zu beziehen und auf alles von mir zu antworten.

Sonst stehst Du wie der Depp vom Dienst da.

Bittesehr.

timeraiser 17.05.2013 20:59

Zitat:

Zitat von sive (Beitrag 2064342)
Was ist denn hier so passiert, das war ja wohl klar hier.Das sollen dann Alle hier studierte Akademikern sein. :rolleyes:
Wo ist denn Onmyown wieseo ist sie denn gelöscht ?

Das frage ich mich auch. Also, wenn sie mit einem Tag getauscht haben, dann habe wir einen ganz schlächten Umtauschkurs gehabt :D

So ähnlich wie:

"Ich brauche dringensze Monöten (die gehen mir Flöten). Was Geld ich kriege für dess Gold von Oma-Qualitöt?
Äh, wah? Nur Groschen? Egal, hermit. Alda, ich brauch Drog'n."

17.05.2013 21:56

verdammt, warum kann habe ich nie wirklich so Französisch gelernt? Ich bin von der Landschaft in der Cote D'azur und Pronvence angetan. Doch ohne die nötigen Sprachkenntnisse wird Frankreich für mich unereichbar fern bleiben..
Ich glaube ich muss mal irgendwann ein VHS-Kurs Französisch belegen :D

17.05.2013 21:59

Zitat:

Zitat von Akademix (Beitrag 2064316)
Daran merkt man wie Labil du bist. Dementsprechent sucht ihr Euer Hartz4 Grüppchen um euch irgendwie Durchbeissen zu können.

Hochnässig und verachtend...bist du stolz auf dein charakter? Oder warum hast du grundsätzlich das bedürfnis andere runtermachen zu wollen. Man denkt in deinem leben läuft was schief, dass du hier immer dampf ablassen musst. Das solltest du hier nicht so ausbreiten, sondern mit dir selbst erstmal klären.

17.05.2013 22:08

Ey yüce Allah'im ya Şekur C.C.'u, sana sonsuz kere sükür ediyorum.

Monday 17.05.2013 22:13

Zitat:

Zitat von xAurumx (Beitrag 2064388)
Hochnässig und verachtend...bist du stolz auf dein charakter? Oder warum hast du grundsätzlich das bedürfnis andere runtermachen zu wollen. Man denkt in deinem leben läuft was schief, dass du hier immer dampf ablassen musst. Das solltest du hier nicht so ausbreiten, sondern mit dir selbst erstmal klären.

Er meint, dass er damit intellektuell und cool wirkt. Er kommentiert nur wahllos herum, niemals etwas konstruktives.
In einem kannst Du Dir aber sicher sein: in seinem Leben läuft garantiert was schief. Bei dem brennt überhaupt kein Licht. Aber nicht unser Problem.

18.05.2013 08:46

Er macht das zu unserem problem, weil er hier rumheult.

Naja, vielleicht hat er niemanden wo er hingehen kann. Wir brauchen hier noch eine psychologie ecke. Aber die psychologie studenten die mal hier waren, waren noch schlimmer.

Monday 18.05.2013 16:47

ah was, wir haben hier doch nur durchgehend User, die promoviert sind. Mit dem Schwerpunkt internetbasierte Psychologie. Leider auch meistens mit amputiertem Menschenverstand.

18.05.2013 17:20

ne kadar pasakli varsa kendisinin pasakli oldugunun farkinda degil.

18.05.2013 17:43

Cok adiymissin. Söz vermek göt vermeye benzemez lan ipne.. Millet burda senin ne büyük bir ipne oldugunu artik görüyor..

18.05.2013 17:45

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064455)
Cok adiymissin. Söz vermek göt vermeye benzemez lan ipne.. Millet burda senin ne büyük bir ipne oldugunu artik görüyor..

40 yasindasin ama 7 yasindaki cocuk kadar terbiyen yokmus.

sen bu homo olaylarina cok degindigine göre bu konuyla büyük bir sorunun olmali.

18.05.2013 17:49

Zitat:

Zitat von Today (Beitrag 2064458)
40 yasindasin ama 7 yasindaki cocuk kadar terbiyen yokmus.

sen bu homo olaylarina cok degindigine göre bu konuyla büyük bir sorunun olmali.

Aslinda senin seviyene indim, karsimdaki erkek degil, kadinda degil, eyy ne olablir, ipne oglu ipne ancak :D

Dinsiz haddinden imansiz gelirmis!

kafasinda sac kalmamis, Theo Waigl schimpansen kasli, cüce boylu, karakter desen hic yok.. Allah senin canini almaz, yasamiyorsun ki lan ipne..

18.05.2013 17:52

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064461)
Aslinda senin seviyene indim, karsimdaki erkek degil, kadinda degil, eyy ne olablir, ipne oglu ipne ancak :D

Dinsiz haddinden imansiz gelirmis!

kafasinda sac kalmamis, Theo Waigl schimpansen kasli, cüce boylu, karakter desen hic yok.. Allah senin canini almaz, yasamiyorsun ki lan ipne..

kendini bu sekilde kurtaracagini zannetme.

sen yillar öncede agzi bozuk bos konusan biriydin ve hala aynisin.
degisen birsey yok.

klavye kahramanligi senin isin ama bu dediklerinle kendini tarif ettiginin farkinda degilsin ;)

18.05.2013 17:55

Zitat:

Zitat von Today (Beitrag 2064463)
kendini bu sekilde kurtaracagini zannetme.

sen yillar öncede agzi bozuk bos konusan biriydin ve hala aynisin.
degisen birsey yok.

klavye kahramanligi senin isin ama bu dediklerinle kendini tarif ettiginin farkinda degilsin ;)

Klavye kahramanligi mi? Lan Orospu cogu sana adres verdim, mekan verdim yer verdim, erkeksen gelirsin, erkek degilsen, kadinda olmadigina göre, ipnelere kendini siktirsin..
Hani geliyordun lan? Cak cak ötüryon ama baska bi bokta yaptigin yok..

Senin gibi picler yüzünden AKP'liler zan altinda. Yanimdaki AKP'lere senin yazilarini gösteriyorum ve hepsi degilde bir cogu oropsu cogu dedigimde ancak utancindan yüzleri kizariyor.. :D

18.05.2013 17:59

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064464)
Klavye kahramanligi mi? Lan Orospu cogu sana adres verdim, mekan verdim yer verdim, erkeksen gelirsin, erkek degilsen, kadinda olmadigina göre, ipnelere kendini siktirsin..
Hani geliyordun lan? Cak cak ötüryon ama baska bi bokta yaptigin yok..

Senin gibi picler yüzünden AKP'liler zan altinda. Yanimdaki AKP'lere senin yazilarini gösteriyorum ve hepsi degilde bir cogu oropsu cogu dedigimde ancak utancindan yüzleri kizariyor.. :D

ilk geldigimde kactin bu sefer geldigimde resimde cekecegim ki burada senin ne oldugunu ilan edecegim.

bu homoseksuellikle problemini biraz daha ayrintili anlatirsan sana yardimci olmaya calisirim.
40 yasina kadar hic evlenmemis ve evlenememis birisi olarak belki ic güdüne uyarak böyle fantezilerin olabilir. bunlari bastirdikca sinirli ve yalanci biri olursun. benden tavsiye icinden nasil geliyorsa öyle ol.

18.05.2013 18:04

Zitat:

Zitat von Today (Beitrag 2064465)
ilk geldigimde kactin bu sefer geldigimde resimde cekecegim ki burada senin ne oldugunu ilan edecegim.

bu homoseksuellikle problemini biraz daha ayrintili anlatirsan sana yardimci olmaya calisirim.
40 yasina kadar hic evlenmemis ve evlenememis birisi olarak belki ic güdüne uyarak böyle fantezilerin olabilir. bunlari bastirdikca sinirli ve yalanci biri olursun. benden tavsiye icinden nasil geliyorsa öyle ol.

Evet homoseksuellerle sorunum var, hele seni tanidiktan sonra, hic tahamül edemiyorum. Bizim geldigimiz yer yigidin harman oldugu yerdir. Ipnelere yer yoktur..

Hayatinda göremeyecegin kadar kadinla beraber oldgum ben senin gibi pufflarda para harcamadim :D

Ne zaman geliyorsun lan onu söyle sen? Iki hafta dedin üc hafta oldu.. Düsseldorf'ta da gelmemistin, burda da gelmiyorsun....

Gelde cümle aleme isik evlerinden kerhaneye kacip sapitan AKP'li bir cehennem zebanisini gösteriyim..

Aurum gibi bir insan seninle görüstükten sonra cidden sinir sistemi bozulmustur.. :D Sen ondan mi blinddate yapiyorsun, seni kimse görmesin diye :) Annandan seni görseydi hemen yere atar ve ezer gecerdi ama is isten gecmisti bir defa :D

18.05.2013 18:12

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064466)
Evet homoseksuellerle sorunum var, hele seni tanidiktan sonra, hic tahamül edemiyorum. Bizim geldigimiz yer yigidin harman oldugu yerdir. Ipnelere yer yoktur..

Hayatinda göremeyecegin kadar kadinla beraber oldgum ben senin gibi pufflarda para harcamadim :D

Ne zaman geliyorsun lan onu söyle sen? Iki hafta dedin üc hafta oldu.. Düsseldorf'ta da gelmemistin, burda da gelmiyorsun....

Gelde cümle aleme isik evlerinden kerhaneye kacip sapitan AKP'li bir cehennem zebanisini gösteriyim..

Aurum gibi bir insan seninle görüstükten sonra cidden sinir sistemi bozulmustur.. :D Sen ondan mi blinddate yapiyorsun, seni kimse görmesin diye :) Annandan seni görseydi hemen yere atar ve ezer gecerdi ama is isten gecmisti bir defa :D

ben sana homolarla sorunun varmi demedim. olan problemini biraz daha detayli anlat dedim.

biraz daha sabret daha yeni is gezilerimden döndüm. buradaki islerimi bitirince evrak imzamalari icin ankaradayim.

benim son geldigimde kivirdigini konu disi birakip yine yalanlara basvurman göz ardi edilebilecek gibi degil.

ps. aile ici iliskilerini lütfen burada bize anlatma

18.05.2013 18:18

Zitat:

Zitat von Today (Beitrag 2064469)
ben sana homolarla sorunun varmi demedim. olan problemini biraz daha detayli anlat dedim.

biraz daha sabret daha yeni is gezilerimden döndüm. buradaki islerimi bitirince evrak imzamalari icin ankaradayim.

benim son geldigimde kivirdigini konu disi birakip yine yalanlara basvurman göz ardi edilebilecek gibi degil.

ps. aile ici iliskilerini lütfen burada bize anlatma

EVRAK ISIYMIS!! Siktir ordan! Iki hafta dedin, aradan kac hafta gecti, adres istedin verdim.. Senin mayan bozuk. Gelemyeceksen kes sesini...

18.05.2013 18:22

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064473)
EVRAK ISIYMIS!! Siktir ordan! Iki hafta dedin, aradan kac hafta gecti, adres istedin verdim.. Senin mayan bozuk. Gelemyeceksen kes sesini...

aferin aile ici iliskileri artik anlatmiyorsun.

daha yeni suriyeden geldim, is güc, arkadas komsu iliskilerimi göz ardi edemem.

dedigim gibi geldigimde ugrayacagim.

bakalim kim klavye kahramaniymis ;)

18.05.2013 19:16

Zitat:

Zitat von Monday (Beitrag 2064431)
ah was, wir haben hier doch nur durchgehend User, die promoviert sind. Mit dem Schwerpunkt internetbasierte Psychologie. Leider auch meistens mit amputiertem Menschenverstand.

Lol.......

Viele geben das vor menschenkenntnis zu haben, damit sie leute beleidigen können. Sie blicken nicht mal bei sich selbst durch. Sehen in sich selbst auch eigenschaften, die sie gar nicht haben. Am liebsten projizieren sie ihre schlechten eigenschaften und ängste in andere hinein, weil sie das selbst nicht haben möchten. Das war jetzt mein beitrag zur psychologie. Allerdings basis das auf meine beobachtungsgabe.

19.05.2013 14:48

Hayir Mülltoni sana kizmiyorum, sana kizginligimin yerini tarifi münkün olmayan bir acima duygusu aldi...

19.05.2013 19:41

Varligim Türk varligina armagan olsun! Ne mutlu Türküm diyene....

19.05.2013 20:50

Keske Selanik'te misaki milli sinirlarimiz icinde olsaydi..Ah Selanik ah! artik senin ruhun Ankara'ya can verdi. Ankara bence günümüzün Selanik'i ama.. O ata yadigari Türk vatan topraklarini sinirlarimiz dahilinde bulunduramamiz beni üzmüyor desem yalan olur..
Selanik'e gittigimde' o beyaz kule'yi gördügümde orada bir otobüs görmüstüm, Bitola (Manastir, Atatürk'ün askeri okula basladigi eski bir Türk-Osmanli kenti) turu yapiyordu ve icinden Arnavutlar cikmisti.. Birisi bana arnavutvca bir sey sorumustu.. Ben ona Türkce cevap vermistim, netice de Selanik'te Balkanlar da bizim ata topragimiz.. Sonra onun gözlerinin icine baktim ve dedim ki, I'm turkish, not more not less!

Yedi tepeli köyümde biraktim gonca gülümü
Ne ölümden korkmak ayip ne de düsünmek ölümü..

20.05.2013 11:11

Deniz du nervst! Hör bitte auf zu denken.

20.05.2013 21:48

bazen düsünüyorumda,keske cok eski bir zamanda yasasaydim,evim bir magaranin icinde olsaydi.etrafimda sirf hayvanlar yasasaydi.iki ayakli,dört ayakli,bin ayakli,artik kac ayakli olursa olsun,yeterki hayvan olsun. :D

yazilarinizi okuduktan sonra depresyona girdim.

tesekkür ederim ;)

20.05.2013 22:09

wenn du bei vaybee bist, bist du quasi in so eine umgebung.

20.05.2013 23:25

..........

http://www.youtube.com/watch?v=84vcAk9Xvo0

21.05.2013 15:40

heute ist wieder ein schöner tag.

erfolg macht einfach glücklich :)

21.05.2013 16:55

unser ungebildeter und ungelernter troll über 40j. der kein türkisch aber auch kein deutsch kann :)

ich mag diese doppelmoral nicht. solange es den eigenen sachen dient ist man still aber sobald es gegen einen geht fängt man an anzugreifen.

anstatt ihn anzugreifen könntet ihr ihm eine sprache beibringen.

21.05.2013 17:31

Zitat:

Zitat von deniz1008 (Beitrag 2064748)
der eigentliche müllspamer ist doch bekannt. jemanden dessen "ego ve zeka seviyesi düsük" ist und mit fake-accounts seit jahren andere user/innen belästigt/beleidigt/rufmord betreibt und das forum mit nutzlosen + null-info-qualität threads vollmüllt, so wie hier http://www.vaybee.de/forum/search.php?searchid=1091391 + http://www.vaybee.de/forum/search.php?searchid=1091392 usw., dann soll doch die person/en hinter "herrlichkeit = toni_is_back = today = raponi = usw." seinen hab und gut einpacken, in irgendein land des arabischen gefilden auswandern und dort seinen *kp-islamic-gelüsten freien lauf geben, wenn ihm deutschland und türkei nicht gefällt. so einfach ist das! :D

20.05.2013, 09:11

Wie kommst du auf sowas. Schreib einfach vernünftig statt in bildersprache, die kein mensch versteht. Aber anscheinend willst du nicht verstanden werden.

21.05.2013 17:56

Dieser kleine Nuttenpreller glaubt doch tatsächlich eine Affäre mit Huren gehabt zu haben..

Auf der einen Seite so tun als wäre man religiös und gleichzeitig aber lügen ohne Ende kann nur das Ausprodukt einer Inzucht sein...

Kurbaga pörtlek gözlü, cobut boylu, baston bacakli, kojak glatze.. bu onun dis görünüs, zaten icinde de be bir sey yok.. Icinin pisligi disina vurmus yalanci, sahtekar namertin kendisi.. Almanya'dayken kendini Türkiye'mis gibi gösteren :D

Du bist einfach nur so erbärmlich.. Erkek olsaydin karsima ciksaydin. Bir AKP'nin yüzkarasini nasil evire cevire dövüldügünü dünya aleme gösterseydim. Ama beni görmek yerine etek giyip gaylarin arasina saklanmayi tercih eden ve sonradan yok gelmedin de, gelecegidimde.. Derendorf'taki cami'ye de cemaati cok iyi bilirim.. Orda seni var ya baban bile elimden alamazdi.. New York'ta managerler icin boks dövüsleri yapiyorlarmis.. Düsseldorf'ta ya aynisi ben ayarlayacagim...
Baban deyince.. Kahvehaneden yasli bir adami alipta kiz istemeye gitmissin :D Öyle mi serefsiz.. Teyzenin kizi sana bu konuda ne der? Izmir'de kaliyorsun ama o kaslar senin güneydoglu bir asiret pici oldugunu gösteriyor.. Dikkat et looy, seni sünnett ederler, yani kalan tarafini :D

21.05.2013 18:14

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2064779)
Dieser kleine Nuttenpreller glaubt doch tatsächlich eine Affäre mit Huren gehabt zu haben..

Auf der einen Seite so tun als wäre man religiös und gleichzeitig aber lügen ohne Ende kann nur das Ausprodukt einer Inzucht sein...

Kurbaga pörtlek gözlü, cobut boylu, baston bacakli, kojak glatze.. bu onun dis görünüs, zaten icinde de be bir sey yok.. Icinin pisligi disina vurmus yalanci, sahtekar namertin kendisi.. Almanya'dayken kendini Türkiye'mis gibi gösteren :D

Du bist einfach nur so erbärmlich.. Erkek olsaydin karsima ciksaydin. Bir AKP'nin yüzkarasini nasil evire cevire dövüldügünü dünya aleme gösterseydim. Ama beni görmek yerine etek giyip gaylarin arasina saklanmayi tercih eden ve sonradan yok gelmedin de, gelecegidimde.. Derendorf'taki cami'ye de cemaati cok iyi bilirim.. Orda seni var ya baban bile elimden alamazdi.. New York'ta managerler icin boks dövüsleri yapiyorlarmis.. Düsseldorf'ta ya aynisi ben ayarlayacagim...
Baban deyince.. Kahvehaneden yasli bir adami alipta kiz istemeye gitmissin :D Öyle mi serefsiz.. Teyzenin kizi sana bu konuda ne der? Izmir'de kaliyorsun ama o kaslar senin güneydoglu bir asiret pici oldugunu gösteriyor.. Dikkat et looy, seni sünnett ederler, yani kalan tarafini :D

lastik pismis kelle gibi siritsanda sinirlerine hakim olamadigin ortada.
sana etek giydirip ortada dans ettirmemin etkileri olacak galiba.

senin kadar yalan ve küfürü mahalle karisini degil, afsar karisi bile söylemez.

21.05.2013 19:02

ich lag mit mein instinkt schon immer goldrichtig.
sie ist ein verlogenes miststück!

ein scheiß charakter hat sie auch noch...

21.05.2013 19:05

deshalb wurde sie auch vom toni bestraft.

21.05.2013 19:21

Da sind ja die beiden; Verona Feldbusch und Dieter Bohlen.

Monday 21.05.2013 19:29

Einmal Propofol für alle.

21.05.2013 19:50

Au ja, ich stell mich schon mal vorne an.

21.05.2013 20:49

Zitat:

Zitat von xAurumx (Beitrag 2064797)
Da sind ja die beiden; Verona Feldbusch und Dieter Bohlen.

wer hier die verona feldbusch ist/war,ist uns mitlerweile allen klar.
..du bist armselig. wolltest du uns nicht verlassen!?

21.05.2013 21:27

Zitat:

Zitat von zerrecikler (Beitrag 2064815)
wer hier die verona feldbusch ist/war,ist uns mitlerweile allen klar.
..du bist armselig. wolltest du uns nicht verlassen!?

Sen kek yapip, sucuk vermeye devam et. Toniye de ikram et. Ona kimse birsey ikram etmiyor. :-)))))

Gitmicem iste.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 19:27 Uhr.