Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

10.05.2013 15:06

Zitat:

Zitat von xAurumx (Beitrag 2063838)
Hatte ich schon. Ich wurde für gesund erklärt.

witz des tages!

Monday 10.05.2013 15:32

Bir erkek süper seksi, süper zengin, inanilmaz kültür düzeyine sahip oldugu sürece neden kendini över ki?
Rezalet den baska birsey degildir. Ki o kadar cok müthis insanlar var ki, kendini nedensiz yere hice sayarlar.

10.05.2013 15:48

Zitat:

Zitat von Monday (Beitrag 2063851)
Bir erkek süper seksi, süper zengin, inanilmaz kültür düzeyine sahip oldugu sürece neden kendini över ki?
Rezalet den baska birsey degildir. Ki o kadar cok müthis insanlar var ki, kendini nedensiz yere hice sayarlar.

yazdiklarina katiliyorum.ama yinede sunu söylemem gerekicek; herkes kendisini bi nevi över.herkes farkli bir sekilde över kendisini...
ona bakarsan sende kendini övüyorsun.

mal mülk varliklarina gelince: "görünen köy kilavuz istemez".

10.05.2013 15:53

Zitat:

Zitat von Monday (Beitrag 2063851)

Bunun bir cok sebebi var, örnegin burda cöplük adam diye nam sallmis birisi var, bi de dinci kesilip, kendisi Nur cemaatine mensup, insanlara ahkam kesiyor.. Göründügü gibi olmuyor, oldugu gibi de görünmüyor. Yüzlerce kadinla beraber olmusta falan filan. Dann fühle ich mich, eigentlich die Bescheidenheit in Person, auf den Plan gerufen, wie die USA nach einem Al-Quaida angriff und fahre dann man die Kriegsmacherinie hoch.. Analar da neler dogrur misali... Einige wollen angeben und wiederum andere wie ich wollen dann dem Angeber mal zeigen, dass deveden büyük filin oldugunu :D
Kanakisch ist geil :D

10.05.2013 16:23

Zitat:

Zitat von ROSE_OF_SHARYN (Beitrag 2063857)
Jeder versucht sich doch von seiner besten Seite zu präsentieren, was ja auch völlig in Ordnung ist. Die Frage ist nur: Auf welche Art und Weise man das tut.

Du hast zwar was richtiges geschrieben. Aber ich würde sogar, wenn man keine billige Kopie sein möchte, dann soll man sich so geben wie man ist..

10.05.2013 19:09

Zitat:

Zitat von ROSE_OF_SHARYN (Beitrag 2063861)
Sich dabei total zu verstellen ist natürlich absoluter quatsch. Da hast du ja auch recht. So meinte ich das auch nicht.

Der schwierigste zu beschreitende Weg ist der eigene! Aber keine Bange Sharyn, ich denke schon, dass ich weiss was du meinst...

11.05.2013 08:49

Zitat:

Zitat von ROSE_OF_SHARYN (Beitrag 2063857)
Jeder versucht sich doch von seiner besten Seite zu präsentieren, was ja auch völlig in Ordnung ist. Die Frage ist nur: Auf welche Art und Weise man das tut.

Das wird hier meistens auf kosten anderer gemacht, in dem man die schwächen von anderen hervorhebt mit der hoffnung in einem besseren licht da zu stehen.

11.05.2013 08:51

Zitat:

Zitat von zerrecikler (Beitrag 2063855)
yazdiklarina katiliyorum.ama yinede sunu söylemem gerekicek; herkes kendisini bi nevi över.herkes farkli bir sekilde över kendisini...

Wenn man auf kiros steht, ist alles völlig in ordnung.

11.05.2013 14:44

Wissen

„Unser Wissen ist ein Tropfen, was wir nicht wissen, ist ein Ozean.“

Isaac Newton

Monday 11.05.2013 15:29

Zitat:

Zitat von zerrecikler (Beitrag 2063855)

Dogrudur. Fakat ben kendilerini orijinal zannedenleri kastediyorum. Oysa ki kendilerine ait düsünceleri veya tavirlari yoktur fakat her firsatda da sazan gibi herseye atlarlar.

Monday 11.05.2013 15:36

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063870)
Der schwierigste zu beschreitende Weg ist der eigene! Aber keine Bange Sharyn, ich denke schon, dass ich weiss was du meinst...

WARUM soll er denn "Bange" vor Dir haben? Meine Fresse ey. Illa her yerde maximum gürültü yapacak.

11.05.2013 16:10

Zitat:

Zitat von Monday (Beitrag 2063918)
WARUM soll er denn "Bange" vor Dir haben? Meine Fresse ey. Illa her yerde maximum gürültü yapacak.

Vaybee'ye girer girmez, hemen beni güldürdün ya Allah'ta seni güldürsün? Eger atheist isen, bilemedim Charlie Chaplin seni güldürsün :D

Kiz senin benimle alip veremedigin ne? gel de beni döv bari, bi dövmedigin kaldi :D
Allah'im ya :D

11.05.2013 18:30

Zitat:

Zitat von ROSE_OF_SHARYN (Beitrag 2063908)
Diese Art von der du schreibst ist ganz klar aller unterste Schublade und ist sicherlich keine große Kunst. Vielmehr zeigt es nur wie charakterlos diese Person dann ist...aber diesen Personenkreis klammer ich ganz klar aus.

Dann darfst du gar nicht bei vaybee sein, hier ist es meist so. Nichts für dünnhäutige. Viele melden sich dann auch schnell wieder ab.

11.05.2013 19:02

Zitat:

Zitat von Monday (Beitrag 2063917)
Dogrudur. Fakat ben kendilerini orijinal zannedenleri kastediyorum. Oysa ki kendilerine ait düsünceleri veya tavirlari yoktur fakat her firsatda da sazan gibi herseye atlarlar.

bu kastettigin kisilerin adlarida varmidir? hani yani,yanlis kisileri kafamizdan gecirmeyelim. ;)

12.05.2013 15:06

Zitat:

Zitat von zerrecikler (Beitrag 2063611)
kendinden mi bahsediyorsun?

tabi canüm,bizde yedik.. ;)

kiskanc kizlar'da birer zavallilar. :)

Haha kendini hemen tanidin bakiyorum. Hemen atladigina göre. Ne kadar ciddiye aliyorsan burayi, GB üzerinden dedikodu edecek kadar bos insansin iste. Bos & kavgaci, arsiz, kötü kalpli. = Cahil.

Viel spaß

12.05.2013 15:10

Ich meld mich ab. Cahil ve ham insanlarla daha fazla ayni ortamda bulunmak istemiyorum. Insan gibi sohbet eden yok, cogu entrika pesinde. Birbirinizle hir-gür icinde mutluluklar. Siz kavga ettikce mutlu oluyorsunuz cünkü. Bye.

12.05.2013 21:15

Zitat:

Zitat von OnMyOwn (Beitrag 2063946)
Haha kendini hemen tanidin bakiyorum. Hemen atladigina göre. Ne kadar ciddiye aliyorsan burayi, GB üzerinden dedikodu edecek kadar bos insansin iste. Bos & kavgaci, arsiz, kötü kalpli. = Cahil.

Viel spaß

afedersin ama,senin gibi bir salagada bugüne kadar hic raslamamistim. GB? dedikodu? neyse,salak oldugun icin seni anlamasamda olur.

cirkinim,ben senin gibi burda evlenecek erkek aramiyorum. bu yüzdende asil güzelliklerimi gizliyorum. ;p

dipnot: psssttt,gizli nickini sirf bana söylesene. sana söz veriyorum,digerlerine söylemem. :D

12.05.2013 21:54

aaaah...

Zitat:

Zitat von OnMyOwn (Beitrag 2063946)

Viel spaß

simdi ne demek istedigini anladim,ay cirkinim benimmmm,cikolatali pastami'mi kiskandin? ;)

1.acik acik GB de yazilanlara dedikodu denilmez.
2.yapilanlarin ve söylenenlerin üzerine yalan yanlislar eklenilirse,iste o zaman buna dedikodu denilir.
3.sen ve diger cadalozlar benim buraya gelip katilmamdan,bastan beri rahatsizlik duyan sizlersiniz. neden? nedeni ap acik ortada; kiskancliginizdan!

4.hadi simdi biraz daha catir citir catlayin bakim. ;p

12.05.2013 22:16

Kann das sein, dass du leicht unterbelichtet bist?

12.05.2013 22:26

Zitat:

Zitat von xAurumx (Beitrag 2063953)
Kann das sein, dass du leicht unterbelichtet bist?

na wenn du das sagst,wird es wohl so sein!

madame etepeteeee,er steht nicht uff dich ...... ;p

12.05.2013 22:29

Zitat:

Zitat von OnMyOwn (Beitrag 2063947)
Ich meld mich ab. Cahil ve ham insanlarla daha fazla ayni ortamda bulunmak istemiyorum. Insan gibi sohbet eden yok, cogu entrika pesinde. Birbirinizle hir-gür icinde mutluluklar. Siz kavga ettikce mutlu oluyorsunuz cünkü. Bye.

Also für mich ist das echt ein grosser Verlust bei Vaybee. Zumal OnMyOwn tiefgängige Texte, die ich gerne und mit regem Interesse gelesen habe verfasst hatte..

12.05.2013 22:30

Monday hanim, nerdesin bakalim? :D

12.05.2013 22:35

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063956)
Also für mich ist das echt ein grosser Verlust bei Vaybee. Zumal OnMyOwn tiefgängige Texte, die ich gerne und mit regem Interesse gelesen habe verfasst hatte..

sevgili the last time,sence neden aramizdan ayrilmistir? sahsen bir anlam veremedim !? önemli olan amaci ve niyeti...
demek niyeti bozuktu ki,aramizdan ayrildi. ;)

12.05.2013 22:36

Zitat:

Zitat von zerrecikler (Beitrag 2063955)
na wenn du das sagst,wird es wohl so sein!

madame etepeteeee,er steht nicht uff dich ...... ;p

Sorry ich habe nur laut gedacht. Passend zum thema. Es ist nicht so wichtig. Niemand kennt hier wirklich jemanden.

12.05.2013 22:42

Zitat:

Zitat von xAurumx (Beitrag 2063961)
Sorry ich habe nur laut gedacht. Passend zum thema. Es ist nicht so wichtig. Niemand kennt hier wirklich jemanden.

Doch, Fos und ich sind Freunde! Mit Dallas werden wir uns auch bei Gelegenheit, wenn ich wieder in deutschen Gefilden bin uns auch persönlich kennenlernen.
Fos, Ruhrgebiet'in büyük bir sehirinde beraber Vapiano'da Pizza yemistik.. Almanya'ya geldigimde, bu sefer ben seni güzel bir Italyan dostumun restoraninda agirlayacagim ins Allah. Orda DEG'nin oyunculari bile hep Pizza yiyor :D

Das Problem bei Vaybee ist, dass die Frauen stutenbissig sind und dass die allermeisten komplexgesteuerten Kerle irgendwelche Hahnenkämpfe ausfechten..
Ich habe es schon immer gesagt und dazu stehe ich auch heute. Aus Vaybee hätte viel mehr sein können, als es jetzt derzeit der Fall ist. Na wer weiss vielleicht wird es später der Fall..

12.05.2013 23:17

Zitat:

Zitat von zerrecikler (Beitrag 2063960)
sevgili the last time,sence neden aramizdan ayrilmistir? sahsen bir anlam veremedim !? önemli olan amaci ve niyeti...
demek niyeti bozuktu ki,aramizdan ayrildi. ;)

Insanlarin algilari insanlarin olgularini belirlermis. Ben simdi Allah'tan korkarim eger OnMyOwn'nin hakkinda kötü bir söz yazarsam. Onunla gecmiste cok güzel ve seviyeli sohbetlerimiz oldu.. Baska bayanlar ona yüzeysel, yani oberflächlich diyorlardi, ama ben onu bilgili, kültürlü, sanata ve toplumsal meselelere, örnegin Türk kadini olmak gibi, konularda, yakin birisi olarak tanidim... Küfüre ve dedikodulara gelemez! Örnegin su cöplük adam olarak nam sallmis kisi onun hakkindan ileri geri konusarak demedigini birakmadi. Anlasilan bir Nurcu'ya kull hakki yemek, giybet (dedi kodu) etmek, yalan konusmak, kendilerinden olmayana uygun bir yöntemdir.. Dinine ve kültürüne bagli ama yine de cagdas birisi olarak tanidim ben OnMyOwn'u.. Keske gitmeseydi de yazi yazmaya devam etseydi..

Burda dikkat etmezsen cok cabuk polemigin icinde buluyor insan kendi.. Ama polemikten uzak durursan, digerleri ne kadar polemik yapmaya calisirsa calissin. Beceremezler..

12.05.2013 23:34

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063966)
Insanlarin algilari insanlarin olgularini belirlermis. Ben simdi Allah'tan korkarim eger OnMyOwn'nin hakkinda kötü bir söz yazarsam. Onunla gecmiste cok güzel ve seviyeli sohbetlerimiz oldu.. Baska bayanlar ona yüzeysel, yani oberflächlich diyorlardi, ama ben onu bilgili, kültürlü, sanata ve toplumsal meselelere, örnegin Türk kadini olmak gibi, konularda, yakin birisi olarak tanidim... Küfüre ve dedikodulara gelemez! Örnegin su cöplük adam olarak nam sallmis kisi onun hakkindan ileri geri konusarak demedigini birakmadi. Anlasilan bir Nurcu'ya kull hakki yemek, giybet (dedi kodu) etmek, yalan konusmak, kendilerinden olmayana uygun bir yöntemdir.. Dinine ve kültürüne bagli ama yine de cagdas birisi olarak tanidim ben OnMyOwn'u.. Keske gitmeseydi de yazi yazmaya devam etseydi..

Burda dikkat etmezsen cok cabuk polemigin icinde buluyor insan kendi.. Ama polemikten uzak durursan, digerleri ne kadar polemik yapmaya calisirsa calissin. Beceremezler..

bence kendisini "tanidim taniyali" celiskili tavirlar sergiliyordu,örnegin: beni tanimadan yargilamasi ve kafasina göre bir yerlere yerlestirmesi. ayrica,kürt halkina cirkince sözler etmesi.bu tür hareketler sergiliyerek topluma yararli olacagini inanmiyorum.

sonra gelip benim GB'de güzel bir yaklasimda bulunup,aradan iki gün gecmeden yine bana forumda saldirmasi,asil niyetini göstermis oldu. bu yaklasimi kesinlikle kültürlü bir insandan beklemem.

iki günden beride gelip burdaki insanlari cahil olarak nitelendirmesine ya ne dersin? lütfen,kültür sevyesini yeterince bizlere gösterdi...

12.05.2013 23:45

Alnımı secdeye vurdum ağladım
Bu aciz canımı Hakka adadım
Dünya yalan imiş er geç anladım
Islandı seccadem gözyaşlarımla...

Rukum Mevlayadır secdem Mevlaya
Artık hevesim yok fani dünyaya
Secdede ağladım ben doya doya
Islandı seccadem gözyaşlarımla..

Halit Ertugrul'a eskiden inancli olmadigini, Müslümanlara karsi ön yargili oldugunu söyleyen bir kiz böyle bir mektup yollamisti; Hocam, seccadem gözyaslarimla islandi...belki de bu ilahi oradan esinlenmistir...gercek yasanmis bir hikayeden ilahi yapmak.. cok güzel..

12.05.2013 23:47

Zitat:

Zitat von zerrecikler (Beitrag 2063970)
bence kendisini "tanidim taniyali" celiskili tavirlar sergiliyordu,örnegin: beni tanimadan yargilamasi ve kafasina göre bir yerlere yerlestirmesi. ayrica,kürt halkina cirkince sözler etmesi.bu tür hareketler sergiliyerek topluma yararli olacagini inanmiyorum.

sonra gelip benim GB'de güzel bir yaklasimda bulunup,aradan iki gün gecmeden yine bana forumda saldirmasi,asil niyetini göstermis oldu. bu yaklasimi kesinlikle kültürlü bir insandan beklemem.

iki günden beride gelip burdaki insanlari cahil olarak nitelendirmesine ya ne dersin? lütfen,kültür sevyesini yeterince bizlere gösterdi...

Herkes herkesi iyi bulacak diye bir kayde yok. Örnegin sen Azzi Toni'yi sempatik buluyorsun. Bu sahis ta beni elinden gelse bir kasik suda bogacak.. Bende iki de bir benim malim, benim mülküm, ben buyum ben suyum diyerek hava atana (osuruktan teyyare selam söyle o yare misali) kisiden hic hoslanmiyorum. Kel kafali, kurbaga gözlü, kaslari da Theo Waigl'a benziyor, ufak boylu oldugunu birisinden ögrendim, ve bu sahis utanmadan, Düsseldorf Derendorf'ta ki bütün Türk kizlarini s...ktim diyor... Türk kadinlarina ve kizlarina böyle ithamlarda bulunan bir sahisa biraz antipatimin olmasini yadigamiyorsundur umarim..

Sizin aranizda olan biten seyi degerlendiremem. Cünkü bir gercegin üc tarafi vardir. Birincisi, senin bildigin, ikincisi onun bilgidi ücüncüsü de gercegin kendisidir..
Sagliklik ve dogru bir durum tespiti yapmam icin onun da görüslerini almam lazim, yoksa saglikli bir durum degerlendirmesi yapamamis olurum. Netice'de bir bilim adami gibi yaklasiyorum böyle seylere :D

Sizin aranizda olana bitene bir sey diyemem, ama Cesar'nin hakkini da Cäsar'a veririm...

13.05.2013 00:01

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063973)
Herkes herkesi iyi bulacak diye bir kayde yok. Örnegin sen Azzi Toni'yi sempatik buluyorsun. Bu sahis ta beni elinden gelse bir kasik suda bogacak.. Bende iki de bir benim malim, benim mülküm, ben buyum ben suyum diyerek hava atana (osuruktan teyyare selam söyle o yare misali) kisiden hic hoslanmiyorum.

Sizin aranizda olan biten seyi degerlendiremem. Cünkü bir gercegin üc tarafi vardir. Birincisi, senin bildigin, birincisi onun bilgigi ücüncüsü de gercegin kendisidir..
Sagliklik ve dogru bir durum tespiti yapmam icin onun da görüslerini almam lazim, yoksa saglikli bir durum degerlendirmesi yapamamis olurum. Netice'de bir bilim adami gibi yaklasiyorum böyle seylere :D

Sizin aranizda olana bitene bir sey diyemem, ama Cesar'nin hakkini da Cäsar'a veririm...

sevgili the last time,ben sizide sempatik buluyorum,her ne kadar herzaman icin ayni fikirde olmasak'da. ;) gözlemledigim kadariyla sizde cok havalsinizzzz; su proje benim,sukadarcik para kazandim vs vs. havanizi sevsinler! :D

onmy hanima gelince,yazdiklari ve söyledikleri ortada! the time bey,sizin okuma yazmaniz yok mu? ;)

13.05.2013 00:07

Zitat:

Zitat von zerrecikler (Beitrag 2063975)
sevgili the last time,ben sizide sempatik buluyorum,her ne kadar herzaman icin ayni fikirde olmasak'da. ;) gözlemledigim kadariyla sizde cok havalsinizzzz; su proje benim,sukadarcik para kazandim vs vs. havanizi sevsinler! :D

onmy hanima gelince,yazdiklari ve söyledikleri ortada! the time bey,sizin okuma yazmaniz yok mu? ;)

ehh sayin zerreciler hanim, ne yapalim? Isa peygamber degilim.. Sag yanagima tokat atana sol yanagimi uzatmam. Sag elini de sol elini de kirarim ve gözüne sokarim :D
Aradaki fark su, ben bana soruldugu zaman öyle konulara giriyordum. Kendi kendime bu konulari acmiyordum..
Hünkar Haci Bektas-i Veli'nin nasihatlarini severim ve uygulamaya özen gösteririm. Yükseldikce enginles!

13.05.2013 00:18

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2063976)
ehh sayin zerreciler hanim, ne yapalim? Isa peygamber degilim.. Sag yanagima tokat atana sol yanagimi uzatmam. Sag elini de sol elini de kirarim ve gözüne sokarim :D
Aradaki fark su, ben bana soruldugu zaman öyle konulara giriyordum. Kendi kendime bu konulari acmiyordum..
Hünkar Haci Bektas-i Veli'nin nasihatlarini severim ve uygulamaya özen gösteririm. Yükseldikce enginles!

eeh sevgili time efendi,demek hepimiz birer INSANIZ ;)

lütfen kimseleri yaralamadan gözlerine sokun :D

13.05.2013 18:05

Zitat:

Zitat von Upoj (Beitrag 2063985)
der montag fängt gut an.

1.250.000 TL investition amortisiert sich in knapp 8 jahren.

vatana millete hayirli olsun.

ps. arkadaslar lütfen kavga etmeyin ve kiskanmayin. calisirsaniz sizde kazanirsiniz.

Ne isi bu? Ben projelerden cok iyi anlarim. Bahsett biraz da ben de biliyim?

13.05.2013 18:30

Zitat:

Zitat von Upoj (Beitrag 2063985)
der montag fängt gut an.

1.250.000 TL investition amortisiert sich in knapp 8 jahren.

vatana millete hayirli olsun.

ps. arkadaslar lütfen kavga etmeyin ve kiskanmayin. calisirsaniz sizde kazanirsiniz.

Wie oft wurdest du schon weggesperrt, du glatzkopf von einem zwerg. Kein mensch will dich hier haben.

Je mehr ich dich weggesperren lasse, desto schlimmer wirst du. Rede nur weiter, deine chancen sehen nicht gut aus bei frauen, damit musst du dich abfinden.

13.05.2013 18:59

Rufmord scheint bei dir normal zu sein. Nach deinen aussagen hast du alle user schon mal gehabt von money bis tülay und was weiss ich noch wer. Das interessiert aber herzlich niemanden. Niemand würde sowas wie dich freiwillig anfassen.

Immer noch bist du auf frauen jagt, du bist hier tag und nacht. Aber keine sorge, dabei unterscheidest du dich nicht von den vielen anderen männern hier. Hier ist so ein treffen von solchen typen wie dir. Keine ahnung was sich manche einbilden, haben weder das aussehen noch den charakter und denken sie würden irgendwo landen. Geh doch zu eine türken disco, vielleicht kriegst du was ab. Und erzählt immer vorher wieviel firmen du hast, vielleicht hilft dir das weiter. Bloss weil du deine freundin damals verloren hast, spielst du jetzt türkish psycho.

Mir wird schlecht was ich hier alles von den leuten lese, im chat ist es schlimmer.

Du wirst noch weiterhin immer wieder gesperrt werden. Du kannst schreien wie du willst.

13.05.2013 19:33

Dennoch betreibst du rufmord gegen irgendwelche frauen, die nichts über dich sagen oder sagen können. Du bist nunmal so. Wenn frauen nicht hierhin kommen, dann haben sie was mit dir gehabt oder du bist der grund, na klar. Die haben ja auch keine anderen probleme. Du bist der king.
Ich möchte mal wissen, woher du soviel selbstbewusstsein nimmst. Seit jahren geisterst du hier rum als frauenfeind nr.1 und findest das auch noch toll. Beleidigst und verleumdest menschen, egal ob männer oder frauen. Irgendwann ist schluss. Lass einfach die menschen in ruhe. Deine freundin ist, weg, du musst damit abschliessen.

13.05.2013 19:43

Zitat:

Zitat von Upoj (Beitrag 2064010)
hier geht es nur um dich miss widerspruch. indem du andere erwähnst erhoffst du dir hilfe von anderen.

die alten user wissen dass ich hier mit fast jeder was hatte aber ein gentleman schweigt und geniesst, ausser eine benutzte versucht andauernd seine aufmerksamkeit zu bekommen.

dann macht auch ein gentleman kurzen prozess

Um ein gentlemen zu sein, musst du erstmal eine gehirnwäsche mit hirnimplantat über dich ergehen lassen. Was ist wenn du erstmal eine frau gehabt hast, wenn du schon vorher so rumbrüllst. Das ganze forum ist voll mit deinen bettgeschichten. Du kotzt die leute schon an.

13.05.2013 19:46

Zitat:

Zitat von Upoj (Beitrag 2064003)
projelerden anliyorsan bu projenin cok iyi oldugunu bilmen gerekir.

Onu degerlendirmem icin bazi bilgiler lazim. Ne projesi, neyin projesi, hangi bran$da.

13.05.2013 19:50

Zitat:

Zitat von Upoj (Beitrag 2064015)
miss widerspruch, welche bettgeschichten?

hmm dann zeig uns doch mal ein paar bettgeschichten von mir.

im grunde geht es doch hier um dich und um deine gestörte art weil du aufs übelste abgelehnt wirst.

lass die anderen da mal aussen vor und bleib beim thema.

Dumme antworten helfen dir auch nicht, jeder weiss wie du drauf bist. Man kann alles nachlesen wenn man will.

13.05.2013 19:51

Zitat:

Zitat von Upoj (Beitrag 2064018)
du bist ein schlechter (möchtegern) geschäftsmann.

das hast du zum wiederholten mal bewiesen

Und du bist ein reicher geschäftsmann, der sich hier frauen angeln will, weil er sonst nichts bekommt. Der 24 stunden im forum sitzt. Du bist weder das eine noch das andere.

Erzähl uns doch mal von deinen kühen auf der weide. Wie war das nochmal?

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 14:53 Uhr.