Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

18.08.2022 00:03

Buranin hic tadi kalmamis anlasilan.

Menschen sind einzigartig und Situationen sind einmalig. Mann kann nicht zwei mal durch den selben Strom gehen.

Zeka öngörü meselesi, Mathematik, yabanci dil vs bunlarin da zeka hususunda elbette bir yeri var, ama zeki insanlar gelecegi en dogru gören insanlar olmustur hep.

Aklima nedense Ahmet Kaya'nin safak türküsü geldi, beni burada arama, ama anne.... Göz göre göre kaybettiginin birini kör gözlerinle bulmak imkansiz. Dedim ya, insanlar ve durumlar tektir, tekrarlanmaz. Hayatin film gibi geri cevrilme imkani yoktur. Ahmet Kaya'da geri gelmiyor.
Cok güzel müzikler yapardi, ama geri gelmiyor ayni Kemal Sunal ya da Cüneyt Arkin gibi... Gidip de gelmemek var, gelipte görmemek var. Sevdiklerinizin degerini bilin.

Belki diplmomasiz hirsiz, dünyanin en büyük vurgunlarini yapan, Davutoglu: 450 milyar dollar hirsizlik yapti... secim tarihi verirse yine gelebilirim.
Bakariz, bakmaya da biliriz. Haylirsli..

romari 01.09.2022 23:17

ich denke gerade

was ist moslem sein... ?

wenn mann tag und nacht betet... und danach einen menschen enthautet
oder einfach nur arbeitet und anderen menschen nicht weh tut ?

MueZzA 03.09.2022 20:25

Zitat:

Zitat von romari (Beitrag 2130085)
ich denke gerade

was ist moslem sein... ?

wenn mann tag und nacht betet... und danach einen menschen enthautet
oder einfach nur arbeitet und anderen menschen nicht weh tut ?

ne alaka? Sanki sirf iki tür insan var dünyada. Sen hem ibadetini yap hem kalp kirma.
Veya, hem ibadetini yapma hem kalp kir :-)

Damoklesschwert 10.11.2022 22:36

Bu sitenin bilmem nesini ne ediyim

Damoklesschwert 13.11.2022 19:49

Recep Ivedik gene trajikkomediye basladi.

Milletin gözünden düsen Recep Ivedik, milleti kendi etrafinda toplamak icin siMITci roket Hakan'a (Fidan) (Suriye'den 4 roket atariz Türkiye'ye, Suriye yapti deriz ve Suriye gireriz)

TAKSIM'de BOMBA patlattirdi.

Ayni 2016'de ki gibi (Örnegin Ankara Gari patlmasi bu devlet imkanlari kullanilarak AKP mafya ve teröristleri tarafindan yapilmistir. Taliban neyse AKP de odur benim icin)

Ivedik seni hic bir sey kurtaramaz. Devlet eli ile milletimize terrör estiriyorsun. Bunun bedeli sana ve tayfana cokk agir olacak.

Gariban mahsum kurbanlarimiz icin üzülüyor ve dua ediyorum. Yapanlari da lanetle, AKP, MHP ve BBP, aniyorum.

Damoklesschwert 15.11.2022 14:29

Biz CHP olarak her Türkiye Cumhuriyeti vatandasi olan kisilerden istedigimiz gibi Kürt oylarina da talibiz.
Güclendirilmis parlamenter siystem, cogulcu demokrasi, insan hak ve özgürlüklerine bagli layik, soysal hukuk devleti her sorunun üstesinden gelir.

Secim starti verildi, aynir 15 Temmuz tiyatrosu gibi bu saldirir da tezgahlanmis.

Iki citi var: 1 - MIT bu saldirinin olacagini biliyordu ve bile bile göz yumdu.

2 - saldiriya yapan terrörist dogrudan MIT elemani. PKK'nin icinde zaten PKK'yi yönlendiren güclü bir MIT kadrosu var. Selahattin Demirtas PKK'ya silahlari birakin dedikce, terrörden uzaklastikca, MIT, yani PKK daha cok bombali terrör eylemi yapti.

OSMAN ÖCALANI TV gösteren AKP zihniyeti bana vatanserver ayaklari yapmasin. TALIBAN NEYSE AKP'DE ODUR! NOKTA

MILLETI ITIFAKI LIDERLERINDEN, CHP DEMIYORUM, MILLET ITIFAKI LIDERLERINDEN SAYIN EKREM IMAMOGLU GECEN HALK TV'DE BEN BU YOLA CIKARKAN, HERKES, ANAMLA, BABAMLA, ESIMLE, COCUKLARIMA, AILMLE, CAN DOSTLARIMLA HELLALESIP CKITIM DEDI.

SAYIN EKREM IMAMOGLU, HERSEY SIZIN, BILAKIS SENIN IKI DUDAGIN ARASINDA! SEN CAGIR BIZ DE GELIRIZ, ON BIN DEGIL, YÜZ BIN DEGIl, BIR MILYON DEGIL ON MILYONLAR SENIN ICIN SOKAGA DÖKÜLÜR!!!

SENI KIMSEYE YEDIRTMEYIZ, DENEYENIN AGZINI PARCALARIZ!!!!

Damoklesschwert 18.11.2022 18:03

Tahminlerim dogru cikti. Terrörist MHP baglantili cikti. MIT'in icinde de MHP ögürtlenmis durumda. Bunlar vatansever degil.Bunlar haram yedikten sonra agzini Türk bayraklari ile silen cakallar.

Andimizi sildiren bir partinin milliyetciligini mikiyim.

Damoklesschwert 21.11.2022 17:29

Trabzon'dan ev alacagim. Trabzonu gercekten cok seviyorum. Dogasi bir dünya harikasi, her ormani birak, her agacin dali korunmasi lazim.
Malesef AKP ormanlarimizi cevremizi, dogamizi koruyamiyor. Mehmet Cengiz denen birisine altin aratmak icin lizanz bile dagitiyor. Fatih Sultan Mehmet dönmeminden beri yanmayan ormanlar, rant ugruna yakildi, ona da semherinin ki$inda, ki§in tam ortasinda..

Damoklesschwert 03.12.2022 02:18

Damoklesschwert 08.12.2022 15:18

kücücük coculara pis gözle bakan hayvanlar ayni ülkede yasamak, ayni dili konusmak beni sinirden gebertriyor. Böyle yapanlarin ve böyle seyi dinen caizdir diyen cocuk tecavüzcülerini öldüresim geliyor.

Benim dinim böyle seyleri yasakliyor. Sizin sadece dininizin adi Islam ama Kur'an daki Islam ile alaksi yok. Ben Emevi-Yezit dininin kafiriyim. Dört Hakk mezhepmis. Önce mezhepleri uyduruyorlar, sonra kavga ede ede, birbirilerini vura kira dörde indiriyorlar ve sonra da bunun Hakk oldugunu iddia ediyorlar. Hakk degirmende olur.

Ben sizin dinininizin kafiriyim. Allah'a sükür gercek Islam bu degil.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 00:18 Uhr.