Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

03.04.2015 10:21

Güleceksin; Hem düzeni, hem de üzeni bozmak icin....

timeraiser 03.04.2015 16:04

Wenn es temporär auf der Oberfläche ruhig ist, dann brodelt es in der Tiefe ;-)

Caka_Bey 03.04.2015 20:52

Düsünüyorumda bu forumda olumsuz hava var! Madem Insanlari önemsiyoruz o zaman olumlu hava olusturalim da gelen giden faydalansin...
bazen kendimizi bir kenara atalim, toplumun halini hatirinida düsünelim.

Nasil olur sevgili arkadaslar?

Lara_ 03.04.2015 22:20

hayat kisa hala di$leriniz varken gülümseyin..

Lara_ 03.04.2015 23:45

En sevdigim sözlerden biri ona aitti..

Caka_Bey 04.04.2015 12:20

kör öldü badem gözlü oldu

04.04.2015 12:43

huhuuuuuu, merhabalar :)))

Denizrocky 04.04.2015 17:11

Zitat:

Zitat von canan2015 (Beitrag 2111437)
huhuuuuuu, merhabalar :)))

CANAN = FEYZADE PISKOPAT KARI!!!!!!!

04.04.2015 18:22

ich weiß nicht was hier läuft, aber hier herrscht sehr viel aggressivität und sehr viel hass.
na dann noch ein schönes wütendes wochenende für euch. hayatiniz bu kadar nefret icinde yasarsaniz, zaten fazla yasamazsiniz. und wenn ich sehe wie ich angegriffen werde, ist mir klar, dass ihr auch andere frauen auf die gleiche art angreift.

EMRE76 04.04.2015 18:41

Zitat:

Zitat von canan2015 (Beitrag 2111451)
ich weiß nicht was hier läuft, aber hier herrscht sehr viel aggressivität und sehr viel hass.
na dann noch ein schönes wütendes wochenende für euch. hayatiniz bu kadar nefret icinde yasarsaniz, zaten fazla yasamazsiniz. und wenn ich sehe wie ich angegriffen werde, ist mir klar, dass ihr auch andere frauen auf die gleiche art angreift.

feyzade
mk delisi hala dedikodu iftira pesinde mk ,cok mutlu oldugun icin fake yaziyon mk catlagi

Denizrocky 04.04.2015 19:12

Zitat:

Zitat von EMRE76 (Beitrag 2111452)
feyzade
mk delisi hala dedikodu iftira pesinde mk ,cok mutlu oldugun icin fake yaziyon mk catlagi

VALLAHI DELI :D

Denizrocky 04.04.2015 19:14

Zitat:

Zitat von canan2015 (Beitrag 2111451)

HA SIKTIRrrrrrrrrrr!!!!! BASKA KADINLARA SALDIRDIMIZI GÖRDÜN MÜ????

BURDA TEK SEREFSIZ KARI OLAN SENSIN!!!!!!!

Lara_ 04.04.2015 22:14

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2111466)

Kalbimin dim dimi..)))))))))

deli cesareti görmüştüm ama "deli özgüveni "daha önce görmemiştim
ama bu deli cesareti kadar , hoş değil. hic deyil..

Denizrocky 05.04.2015 01:30

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2111468)
Kalbimin dim dimi..)))))))))

deli cesareti görmüştüm ama "deli özgüveni "daha önce görmemiştim
ama bu deli cesareti kadar , hoş değil. hic deyil..

KALBIMIN DIMDIMLERI :D

SevtapTuran 05.04.2015 11:43

Burayi ilk defa bu kadar kalabalik görüyorum.

Lara_ 05.04.2015 13:57

En basit yalanları gözümün içine bakarak söyleyen aptallar tanıdım
inandığımı sandılar.
Bense onların kuş kadar akıllari ve cahil cesaretlerine hayrandım.

timeraiser 05.04.2015 15:24

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2111512)
En basit yalanları gözümün içine bakarak söyleyen aptallar tanıdım
inandığımı sandılar.
Bense onların kuş kadar akıllari ve cahil cesaretlerine hayrandım.

Aptalları okuyunca benimde neşem yerine geliyor :cool:

05.04.2015 16:25

Zitat:

Zitat von timeraiser (Beitrag 2111517)
Aptalları okuyunca benimde neşem yerine geliyor :cool:

Das ist mal wieder typisch für dich. Erfreust dich am Unglück der anderen. Madem aptallari okuyunca nesen yerine geliyor, bol bol kendi yazilarini oku :D

Lara_ 05.04.2015 18:13

..)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2111529)
armutun yarisini,

severum sarisini,

etdum basima bela elin DUL karisini

https://www.youtube.com/watch?v=XHqJEUCErCM

hahahhahahhahah

haydaaaa breee,hopppaaaaa....)))

05.04.2015 18:15

Ob Blond, ob Schwarz oder Braun, ich liebe alle Frauen hatte mal Jan Kiepura gesagt..
Kadınlar, hayattaki en mükemmel enstrümanlardır.
Ama ne yazık ki, her erkek, nota bilmez yazmis bugün bir arkadas FB'ta... Ama sen var sen Banu, sen tek basina bir orkestrayi bile oynatirsin :D

Lara_ 05.04.2015 18:17

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2111534)
Ob Blond, ob Schwarz oder Braun, ich liebe alle Frauen hatte mal Jan Kiepura gesagt..
Ama ne yazık ki, her erkek, nota bilmez... Ama sen var sen Banu, sen tek basina bir orkestra bile oynatirsin :D

dogru söze ne hacet..))))

05.04.2015 18:20

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2111535)
dogru söze ne hacet..))))

:)) Banu'yla bir bir Ordu bile basa cikamaz! Nene Hatun'un torunu o :D

Lara_ 05.04.2015 18:23

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2111536)

Nurbanu ,bitaneeeee..)))

05.04.2015 18:29

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2111536)

beni utandiriyorsun :)

nene hatun ve diger ATALARIMIZIN ruhlari sad olsun,

Rabbim nurlar icinde yatirsin

SevtapTuran 05.04.2015 18:51

Zitat:

armutun yarisini,

severum sarisini,

bayildim bu türküye :D
Su karadenizliler yokmu.
Su türküyü dinle insanin nesesi yerine geliyor. Osterfeuer falan diye olmadik ugrasilar yapiyor almanlar, yok arkadas. Hislerini cok iyi ifade edebiliyor insanlarimiz.

Aklima birden Bir Film geldi: güllü geliyor güllü: türkan soray, ediz hun ve Kemal sunal ile.
Tam zamani bana tekrar bakmanin: 42.dakika ve 55. dakika vaktiniz yoksa

https://m.youtube.com/watch?v=8SaecUoNSIA

Lara_ 05.04.2015 21:47

bu sitenin/forum'un kurulma amaci yazilariyla yorumlariya insanlarin birbirine arti bilgiler kazandirmak oldugunu dü$ünüyorum.

DEDIKODUCU,IFTIRACI,FITNE,FESAT INSANLAR ISTEMIYORUZ ,SEVMIYORUZ bütün bu saydiklarim basit ruhlu,basit insanlarin eylenceleri,bizlerde burada bu tarz karükütürlerle mücadele etmek zorunda kaliyoruz.

dikkat cekmek sivrilmek icin anlamadigi bilmedigi konularda ,fikir üretmek ,küstahca ,arsiz ve pi$kin bir $ekilde bilgiclik taslayarak, kişilerle zıtlaşıp tartışma ortamı oluşturarak ve bazılarını hedef seçerek, onların üzerinden prim yapmak amacıyla, o kişilere karşı patavatsızca,sacma sapan, mümkün olmayacak kadar uydurma yalanlar,iftiralar atarak hala ikiyüzlü bir tavirla kendinden emin. hala abuk sabuk yorumlariyla utanmayi aklina getirmeyen ,attigi iftira ve yalanlara kar$i cikan insanlara iftira atmaktan ,camur bula$tirmaktan cekinmeyen,hic bir soruya carpitmadan evap veremeyen,insanlari dezonforme etmesi mümkün yöntemleri kullanmaktan cekinmeyen ,insanliktan istifa etmi$ gözü kara bir ruh hastasi ,piskopat bir kadinla ugra$mak zorunda kaliyourz..kirli menfatlerin ugruna foruma hastalik gibi yayiliyorsun.

Ar damarı çatlamış, ruh zarı patlamış ki$iler DEYIL
DUYARLI,MERHAMETLI,IYI NIYETLI,AKLI,KALBI GÜZEL INSANLAR OKUMAK ISTIYORUZ BURADA..

haksızlığa kar$i susan yapan kadar suçlu deyilmidir..

SevtapTuran 05.04.2015 21:51

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2111546)
uzun zamandir izlememistim bu filmi, HARIKA!!!

Sanki bu deli karinin hayatini film yapmislar :D

ama bu delide ne gezer türkan soraydaki güzellik, bulamadi kendini kakaliyacak bir enayi :D

Su testisi su yolunda kirilir demis atalarimiz, bunun da kafasi kirik :D

Evet bu filmlerin tadi Bir baska: )

Karadeniz türküleri cok hos.
Bende bu filmle aslinda karadeniz kadininin cesurlugunu saf ve temiz Bir sekilde temsil eden güllüyü paylasmak istedim, seyrangahinda yorumundan sonra.
Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2111534)
Ama ne yazık ki, her erkek, nota bilmez yazmis bugün bir arkadas FB'ta... Ama sen var sen Banu, sen tek basina bir orkestrayi bile oynatirsin :D

Dulkonusundada: Dulluk sorun degilde, inkar etmek dogrulari mesela o surun.

05.04.2015 21:58

Yüregine saglik kalbimin dim dimi

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2111549)
bu sitenin/forum'un kurulma amaci yazilariyla yorumlariya insanlarin birbirine arti bilgiler kazandirmak oldugunu dü$ünüyorum.

DEDIKODUCU,IFTIRACI,FITNE,FESAT INSANLAR ISTEMIYORUZ ,SEVMIYORUZ bütün bu saydiklarim basit ruhlu,basit insanlarin eylenceleri,bizlerde burada bu tarz karükütürlerle mücadele etmek zorunda kaliyoruz.

dikkat cekmek sivrilmek icin anlamadigi bilmedigi konularda ,fikir üretmek ,küstahca ,arsiz ve pi$kin bir $ekilde bilgiclik taslayarak, kişilerle zıtlaşıp tartışma ortamı oluşturarak ve bazılarını hedef seçerek, onların üzerinden prim yapmak amacıyla, o kişilere karşı patavatsızca,sacma sapan, mümkün olmayacak kadar uydurma yalanlar,iftiralar atarak hala ikiyüzlü bir tavirla kendinden emin. hala abuk sabuk yorumlariyla utanmayi aklina getirmeyen ,attigi iftira ve yalanlara kar$i cikan insanlara iftira atmaktan ,camur bula$tirmaktan cekinmeyen,hic bir soruya carpitmadan evap veremeyen,insanlari dezonforme etmesi mümkün yöntemleri kullanmaktan cekinmeyen ,insanliktan istifa etmi$ gözü kara bir ruh hastasi ,piskopat bir kadinla ugra$mak zorunda kaliyourz..kirli menfatlerin ugruna foruma hastalik gibi yayiliyorsun.

DUYARLI,MERHAMETLI,IYI NIYETLI,AKLI,KALBI GÜZEL INSANLAR OKUMAK ISTIYORUZ BURADA..

elbetdeki, haksizlik karsisinda susanlar, en az suclular kadar sucludur!!!
"Bana dokunmayan yilan 1000 yil yasasin" modundan kurtulmali insanlar, ve haksizlik karsisinda SAVASMALI, gerekiyorsa bu savasta can vermeli ama asla onurunu kaybetmemeli.

Bu güzel yazina tek ekliyecek bir söz var o da su dur:

"Haksizlik karisinda susan dilsiz bir seytandir" Hz. Muhammed (sav)

IYI ki varsin kalbimin dim dimi :)
benim mangal yüreklim,
RABBIM herseyi gönlüne göre versin

Lara_ 05.04.2015 22:03

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2111551)
"Bana dokunmayan yilan 1000 yil yasasin" modundan kurtulmali insanlar, ve haksizlik karsisinda SAVASMALI, gerekiyorsa bu savasta can vermeli ama asla onurunu kaybetmemeli.

benim mangal yüreklim,

Amin cümlemizin

t$k ederim benim akli,ahlaki,kalbi,ruhu güzel arkada$im

Denizrocky 05.04.2015 23:05

Zitat:

armutun yarisini,

severum sarisini,

HAHAHAHAHAHA

Denizrocky 05.04.2015 23:06

Zitat:

KALBIMIN DIMDIMLERI ;)

Denizrocky 05.04.2015 23:08

Zitat:

Zitat von feyzade (Beitrag 2111519)
Das ist mal wieder typisch für dich. Erfreust dich am Unglück der anderen. Madem aptallari okuyunca nesen yerine geliyor, bol bol kendi yazilarini oku :D

CIRKEF KARI!!!!!! VAYBEENIN YÜZ KARASI!!!!!!

06.04.2015 00:19

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2111551)

benim mangal yüreklim,

Banu son günlerde her yazini dogru bulmasam bile bu yazinin altina imzami atarim.
Sen dogru ol ve dogru olandan sapma. Kim sana ne derse desin. Yüce Allah C.C.'u sana "kulum" dedikten sonra gerisi hava civa..

06.04.2015 00:55

Burda kral benim. Solange ich nicht freiwillig zurücktrete, kommt nach mir mit grossem Abstand erst die Nummer zwei...

Yiğit olan yiğit kurt gibi bakar
Düşmanı görünce ayağa kalkar
Kapar mızrağını meydana çıkar
Yiğidin ardında duran olmalı

06.04.2015 01:49

Zitat:

Bu güzel dileklerinin gerceklesmesini istememek elden degil.
Umarim karinca kararinca bende burda vaktim oldukca güzel ve bilgilendirici yazilarla katkida bulunurum.

Ama simdi herkese iyi geceler ve Allah'tan rahatlik diliyorum.

06.04.2015 10:50

Sabahin şerri akşamin hayrindan daha iyidir. Herkese hayirli sabahlar bu son tatil günümüzde..
Haftaya gene hayatin zor yani basliyor!

SevtapTuran 06.04.2015 20:27

Heryer yanik kokuyor. Bitmedi bir

SevtapTuran 06.04.2015 22:58

Einfach intelligent gemacht :)

http://tv.haberler.com/gurbetci-kizi...gn=facebook_hc

Lara_ 06.04.2015 23:11

konu$arak anlatamadiklarimi susarak ya$aticam.Nokta

timeraiser 07.04.2015 12:45

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2111719)
konu$arak anlatamadiklarimi susarak ya$aticam.Nokta

.

Oder beides Machen, wenn es sein muss ;-)

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 12:56 Uhr.