Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

03.11.2014 22:14

Böylelerini kendi haline birakmak lazim dedi Doktoru

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2097894)
Arsizliga bakarmisiniz KARIDA, YÜZSÜZ...Kari aileden tecrübeli

hahaha Dogru tespit!
Böylelerini kendi haline birakmak lazim dedi Doktoru :-)

03.11.2014 22:15

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2097894)
Arsizliga bakarmisiniz KARIDA, YÜZSÜZ...Kari aileden tecrübeli

yalancinin mumu cok cabuk söndü bu sefer, yatsiya kadar bile yanmadi :D

ey gidi lara ey, hep yalan hep yalan hep yalan, yalanci güldan :D

03.11.2014 22:16

lara diye diye öleceksin

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097890)
hey hey timi. willst du lara etwa nicht? also immer noch schwul, naja jeder wie er es mag :D

lara diye diye öleceksin :-)

Lara_ 03.11.2014 22:20

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097892)
oh du hast ein foto von timi? ja poste es doch mal, hepimiz biraz gülelim :D
hadi hotel-lara, yayinlamazsan yalancisin :D

Bak ben burdayim FAKE NIKlede yazmiyorum,

KARI i$i cöZmü$ herkezi Kendi gibi saniyor her Otel ziyaretinden sonra yeni bir Nik ac dal foruma.bütün cabalarin O tiple bu cenneyle SENI i$in Zor Cirkef Kari Seni

Lara_ 03.11.2014 22:21

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2097898)
lara diye diye öleceksin :-)

Pipimde yok'ki vereyim $una...Yakinda Koca diye Agaca cikacak Bu ARSIZ ,EDEPSIZ

03.11.2014 22:21

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2097900)
Bak ben burdayim FAKE NIKlede yazmiyorum,

KARI i$i cöZmü$ herkezi Kendi gibi saniyor her Otel ziyaretinden sonra yeni bir Nik ac dal foruma.bütün cabalarin O tiple bu cenneyle SENI i$in Zor Cirkef Kari Seni

bla bla bla wo bleibt das foto? hani fotoraf vardi sende du lügnerin, einmal ne lügnerin immer eine lügnerin du wirst dich nie ändern yalanci lara

03.11.2014 22:27

gute nacht timi, schwul oder nicht schwul du bist mir 1000 mal lieber als diese vor lügerrei strotzende hotel vergnügerin lara

timi bleib wie du bist :D

Lara_ 03.11.2014 22:30

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097902)
bla bla bla wo bleibt das foto? hani fotoraf vardi sende du lügnerin, einmal ne lügnerin immer eine lügnerin du wirst dich nie ändern yalanci lara

Nik el degi$ti...YÜZSÜSSS SENI

03.11.2014 22:32

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2097906)
Nik el degi$ti...YÜZSÜSSS SENI

bababababab! yalancilara söz hakki yok!! hol tief luft und schließ deinen mund lügner haben nichts zu melden

Lara_ 03.11.2014 22:32

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097903)

gute nacht timi, schwul oder nicht schwul du bist mir 1000 mal lieber als diese vor lügerrei strotzende hotel vergnügerin lara

I$I cözmü$ her Otel ziyaretinden sonra yeni bir nik...cirkef

03.11.2014 22:35

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2097908)
I$I cözmü$ her Otel ziyaretinden sonra yeni bir nik...cirkef

hey yalanci güldan. yalanlarini tekrarliya tekrarliya kendin inanmaya basladin anlasilan.
kes sessini ve otur. söz dinle! yalancilara söz hakki yok!!!
ama yag gibi üste cikmak istiyorsun her zaman ki gibi, hadi büyüklük bende kalsin, sen bos tencere gibi hala cinla dur :D bir daha cikma karsima, das nächste mal bin ich vielleicht nicht so gnädig und erzähle die ganze wahrheit über dich :D

Lara_ 03.11.2014 22:35

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097903)

Timi !Pennerfrau ve Pennermann gute nacht de....hahhahah

03.11.2014 22:37

muahahahahaha simdide timiyi mi kiskandin muahahhahahahahahahahahaha, timi seni istememkte iyi etmis muahahahahahahhahahahahaah

Lara_ 03.11.2014 22:49

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097909)
hey yalanci güldan. yalanlarini tekrarliya tekrarliya kendin inanmaya basladin anlasilan.
kes sessini ve otur. söz dinle! yalancilara söz hakki yok!!!
ama yag gibi üste cikmak istiyorsun her zaman ki gibi, hadi büyüklük bende kalsin, sen bos tencere gibi hala cinla dur :D bir daha cikma karsima, das nächste mal bin ich vielleicht nicht so gnädig und erzähle die ganze wahrheit über dich :D

Zavalli l kücük oglan cougu ,anlatmazsan o cocugusun..! senin anlatiklarinla beni tanimak isteyen kishi yerin dibine batsin..Sen nasil bir erkeksin ? Sende hic onur gurur yok mu?
Sirf seni istemedim diye senin o kirli yüzünü yüzüne vurdum diye, yapmadigin cirkeflik kalmadi,atmadigin iftira kalmadi....Ben deyil senin karsina cikmak senin nikini okudugum zaman bile tiksiniyorum..Benim nikimi dilinden dü$ürmeyen sensin,her yerde kar$ima cikan da sensin...böyle yaparak mi benimle ileti$ime girecegini saniyorsun? iftira atarak,fake nikler acarak,biliyorum sandigim özelimi burada aciklayrak mi benimle kontakta girebilecegini saniyorsun....PÜhhhh seni o sifatina ..ADAMIM diye ortalikta geziyorsun....bir köpek bile senden daha $ereflidir...Uzak dur benden

Lara_ 03.11.2014 22:53

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097912)
muahahahahaha simdide timiyi mi kiskandin muahahhahahahahahahahahaha, timi seni istememkte iyi etmis muahahahahahahhahahahahaah

Kudurdun yine sakin ol Timiyle tani$miyoruz....senin edepsizliklerine cevap veriyoruz

04.11.2014 03:05

♥♥♥♥♥♥♥

- Şeytan diyo git tut kolundan saati sor tam söyledikten sonra .. bu saatten sonra benimsin de diyo :) ;) :D :o

♥♥♥♥♥♥♥

kizkarsli 04.11.2014 12:58

Müde

Kann heute kaum die Augen aufhalten :///

04.11.2014 16:38

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2097916)
Kudurdun yine sakin ol Timiyle tani$miyoruz....senin edepsizliklerine cevap veriyoruz

sowas wie dich würde timi auch nicht mal mit nem handtuch anfassen :D
sülük gibi yapisan sensin, ich weiß ja das du dumm bist und man dir alles 1000 mal sagen muss, und du es immer noch nicht verstehst: benim yalancilarla isim yok, yalancilar bana yazmasin senin söyledigin hersey yalan, güldan :D hör auf mir zu schreiben. ich hoffe das ist endlich mal bei dir angekommen

04.11.2014 17:39

Zorla güzellik olmaz, kiza camur atmaktan vaz gec

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097952)
sowas wie dich würde timi auch nicht mal mit nem handtuch anfassen :D
sülük gibi yapisan sensin, ich weiß ja das du dumm bist und man dir alles 1000 mal sagen muss, und du es immer noch nicht verstehst: benim yalancilarla isim yok, yalancilar bana yazmasin senin söyledigin hersey yalan, güldan :D hör auf mir zu schreiben. ich hoffe das ist endlich mal bei dir angekommen

Wir sehen hier alle, wer wen mit fake nicks anschreibt und belästigt!!!!

Yeter artik, sustukca SUSMANIN BIR ERDEM oldugunu anlamiyacak kadar, öfkene yenilecek kadar aciz dururuma düsürdün kendini.

Sen ADAMLIGINDAN da mi utanmiyormusun bu kiza camur atarken?
Sürekli iftira, yalan, dolan ile bu kizi agzindan düsürmüyorsun.

Kul`dan utanmadigini anladim da ALLAHTAN dami korkmuyorsun? Bu kizin hakkini nasil ödiyeceksin?

Zorla güzellik olmaz!
Larayi rahat birak!

04.11.2014 20:00

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2097956)
Wir sehen hier alle, wer wen mit fake nicks anschreibt und belästigt!!!!

Yeter artik, sustukca SUSMANIN BIR ERDEM oldugunu anlamiyacak kadar, öfkene yenilecek kadar aciz dururuma düsürdün kendini.

Sen ADAMLIGINDAN da mi utanmiyormusun bu kiza camur atarken?
Sürekli iftira, yalan, dolan ile bu kizi agzindan düsürmüyorsun.

Kul`dan utanmadigini anladim da ALLAHTAN dami korkmuyorsun? Bu kizin hakkini nasil ödiyeceksin?

Zorla güzellik olmaz!
Larayi rahat birak!

heißt du lara? nein. du bist für mich völlig uninteressant. du kannst dich gerne weiter einmischen, scheinst nichts anderes zu tun zu haben. interessiert mich aber nicht wirklich. hör auf nach aufmerksamkeit zu schreien, ich habe dich nie beachtet, und je weniger ich dich beachte umso mehr schreist du.

04.11.2014 20:12

schnallst du es nicht das du für die lara uninteressant bist

o sana cevap vermedikce kari nikiyle kiza bulasiyorsun.

sülük gibi yapistin kizin yakasina, zorla güzellik olmaz, senin hicmi gururun yok?

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097962)
heißt du lara? nein. du bist für mich völlig uninteressant. du kannst dich gerne weiter einmischen, scheinst nichts anderes zu tun zu haben. interessiert mich aber nicht wirklich. hör auf nach aufmerksamkeit zu schreien, ich habe dich nie beachtet, und je weniger ich dich beachte umso mehr schreist du.

04.11.2014 20:30

@Nurbanu

verstehe mich nicht falsch, aber :( :(

warum ist sade fake und wer soll sie dann sein ?? :o :o

Hast du beweise außer einen Verdacht ?

Ich will auch wissen was hier gespielt wird.

Thx

05.11.2014 00:09

Zaman...

Zaman bayagi gecmis,dünden,bugüne gelmisiz...Dünü;bugün gibi hatirliyorum!Cocuktuk,yanlizca oyun oynamak vardi aklimizda..Dünü;bugün gibi hatirliyorum,kalbimdeki ilk siziyi...Cocukluk askim vardi,büyüdügümüz icin;elimden tutamadi,hatta selam bile vermedi,konu komsu ne der diye..Gülümsemistim o gün dudak ucuyla,hicbirsey olmamis gibi davranmis eve gidincede,ilk defa bir kadin icin;hüngür hüngür aglamistim...Dünü,;bugün gibi hatirliyorum...Dünümüz güzeldi,bugünümüz idare eder,gelecegimizden umutsuzum..Cenk

06.11.2014 19:50

einfach nur glücklich :)

06.11.2014 21:15

Zaman

Zaman bizi tükettigi yerde biraksa iyi,süründürmeye devam eden bir zabani olmus sanki...Bu saatler ne zaman gecer ey zaman!?Ne zaman son bir nefes alicazda,sicak topragimiza sarilicaz!?
Bizden arta kalandan,bir cicek olabilecekmi acaba!?Bu zülmün ne zaman bitecek,yasamaktan usandim be zaman,ne olur yasamak icin yalvartma beni,bitir artik su isi,korkmuyorum ölmekten,ölümden korkar hale getirmeden cek pimi artik.....Cenk

sorry 07.11.2014 04:08

Zitat:

Zitat von huhusanane (Beitrag 2097964)
@Nurbanu

verstehe mich nicht falsch, aber :( :(

warum ist sade fake und wer soll sie dann sein ?? :o :o

Thx

lan bur karida am biti gibi her yerden cikip her yarraga maydonoz gibim sarilyo

07.11.2014 08:28

Sen kadinmisin?

Zitat:

Zitat von sorry (Beitrag 2098156)
lan bur karida am biti gibi her yerden cikip her yarraga maydonoz gibim sarilyo

Ben senin erkek oldugunu düsünmüyorum,hatta birak erkegi insan oldugunu bile düsünmüyorum...Tipik istedigini elde edememis bir kadin gibi yaziyorsun.....

07.11.2014 14:59

Zitat:

Zitat von huhusanane (Beitrag 2097964)
@Nurbanu

verstehe mich nicht falsch, aber

warum ist sade fake und wer soll sie dann sein ??

Thx

Das wüsste ich auch mal gerne :)

08.11.2014 12:55

.....

Yorum yazmaya,derdimi anlatmaya takatim kalmadi...Umut vardi biraz,o da gitti.Simdi bakiyorumda ne sen varsin,kendinde,nede ben kendimde...Cok sacma bir inat hikayesinde bitirdik biz herseyi,köprüdeki iki keci gibi.Simdi birimizin suya atlamasi,bu inat hikayesini birakmasi lazim..Biliyorum tabiki,suya atlamasi gereken benim!Fedakarlik yapip ben aticam kendimi suya,sular beni sürükleyip götürürken öyle son bir kez bakicam sana kirgin.Bir denize ulasicam sonra,yavas yavas dibe dogru batarken bile seni bekliycem.Yasamak istedigimden degil bu bekleyis,sensiz ölmek istemedigimden....Cenk

08.11.2014 18:09

Füße hoch !!

Chil time :p :p :p :p

08.11.2014 20:30

Yanlizlik...

Yanlizlik bazen iyidir,kendini tanima firsati verir sana....

SevtapTuran 08.11.2014 23:48

Hafta nasil gecti bilemiyorum, sanki günler Bir Yel Gibi esip gidiyor, her gün bu Güzel dünyadaki misafirligimiz kisaliyor

Imogdi 09.11.2014 01:28

Zitat:

Zitat von SevtapTuran (Beitrag 2098268)
Hafta nasil gecti bilemiyorum, sanki günler Bir Yel Gibi esip gidiyor, her gün bu Güzel dünyadaki misafirligimiz kisaliyor

sehr schööön ,

unutmayalim bu dünya da sadece bi kiraci oldumuzu ..

09.11.2014 02:02

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2098277)
sehr schööön ,

unutmayalim bu dünya da sadece bi kiraci oldumuzu ..

Misafir :p ;) ;) :p

Imogdi 09.11.2014 02:37

Zitat:

Zitat von huhusanane (Beitrag 2098278)

bana dil uzatma sen hem ...du mit den "wunderbaren " Augen ://

Imogdi 09.11.2014 02:40

Zitat:

Zitat von huhusanane (Beitrag 2098278)

was ändert es am Geschehen ob "Gast oder Mieter" ?

09.11.2014 04:49

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2098282)
was ändert es am Geschehen ob "Gast oder Mieter" ?

Nix :) :) :) :)

Imogdi 09.11.2014 05:05

huhusanane ...

Nix ....

und deine Äuglein sind immer noch ein Mix von (braun und grün)

also ein Traum von ......*Spoiler*
:/
....sen beni anlamadin yaaa ,
ben ona yaniyorum :(

Kayahan - kara saplantim
https://www.youtube.com/watch?v=_zWNoB98EWE

10.11.2014 18:29

....

Ayrilik vakti simdi,hazan vakti hayatimizin...Sararip solan,yavas yavas dökülen yaprak gibi ömrümüz....Ömrümden bir gün daha,sensiz gecti be gözüm.Birgün daha umarsiz akti hayatimizdan,hemde hic acimadan...Acitiyor sensizlik,sen yoksan; bana adamakilli nefes almakta yok...Cenk

SevtapTuran 10.11.2014 19:41

Güneydoguda hep türkler yasamis :)

https://m.youtube.com/watch?v=z5bmMSAASXU

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 00:48 Uhr.