Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

08.03.2004 20:37

fener konya macinda 55.000 kisi istiyom

Arkadaslar bu macta her koltuk, her kose basi dolmali... Tum Fenerbahceliler oraya akip destegini, inancini gostermeli.

Bu mac kalan finallerin ilki.

Kapali defanslara karsi zaman zaman zorlanabiliyoruz, mutlaka seyirci destegine ihtiyacimiz var.

55,000 kisi tek yurek olup laga lugaya firsat tanimayacagini, takiminin sonuna kadar yaninda oldugunu haykirmali.

Bu hafta alacagimiz saglam ve farkli bir galibiyet, olasi bir BJK beraberligiyle cok ama cok isimize yarayacak.

Takim gorevini fazlasiyla yapti, sira 12. adamda yine. Her zamanki destegimizi artirarak devam ettirmeliyiz.

uhbarracuda 08.03.2004 20:42

sana özel !!!

Kardesim ..... ilk önce Fenerli oldugumu belirtiyim ve öylesinede degil birsürü macina gitmis ve ayrica maclarini kacirmiyan birisiyim .... türkiyeden yeni geldim .... ama gördügüm ve okudugum kadari ile yanlislar icindesin .... bak onlar yapiyor olabilirlar ....ama sen fenerli olarak onlarin seviyesine inmmemen gerekli ... eger hala yok kardesim dersen ...hooop derim burda dur ...ac fener kitablarini oku ...Fenerin tarihini bilirsen ne kadar hakli oldugumu bilirsin ...Biz niye cumhuriyet diyoruz o zaman anlarsin .... Seviyene ceki düzen ver ...tabbiki kizdiracaksin bunda birsey yok ama seviyeni bozmadan dedigim gibi....sen bozmadikca bizdende destek gelir .... !!!!
bak ben maclarin icinden gelen biriyim eger türbünde biri sahaya birsey yolarsa hemen aliriz ona atariz oda fenerli bizde ama dogru olan bu onun fenerin sahasina kapatmaya hakki yok !!! buda ona benzer eminimki fenerlisin ama onunda fenerkuralari icinde olki Fenerbahce cumhuriyetine yakisin !!!!
ps: kücük not aliconda´nin fenerliginden hic süphede etmen bile komik, fenerin tarihini gecmisini bildigi gibide Bjk, Gs índe bilir ... biz burda bunlarala az tartismadik .... yakinda anlarsin bizi ; )

pps: kücük bir örnek sana
bak haftalardir bize laf atiliyor yönetim seviyesinde bizim yönetimden hic agir seviyesiz laf duydunmu !!! iste fark burada !!!!

selamlar

UhhBarracuda

08.03.2004 20:47

CL & UEFA Cup 1/8 Final-Tipps

Dönelim Forum"un eski anlamina =)

Ich habe mich dazu entschlossen ab nächstes Jahr Tipps für alle europäischen Wettbewerbe anzunehmen und sie wie airdem & ata statistisch zu erfassen,,falls dieser Probelauf bis zu den jeweiligen Finals ein Erfolg sein sollte und falls sich evtl. jemand meldet der dies mit mir gemeinsam arrangieren möchte.

Also viel Spass beim Tippen.

Champions-League 1/8 Finale (Rückspiele)

Chelsea - Stuttgart [Hin 1:0]
Manchester United - Porto [Hin 1:2]
Lyon - Real Sociedad [Hin 1:0]
Juventus - Deportivo Coruña [Hin 0:1]
Monaco - FC Lokomotiv Moscow [1:2]
Arsenal - Celta [3:2]
Real Madrid - Bayern [1:1]
Milan - AC Sparta Praha [0:0]

UEFA Cup 1/8 Finale (Hinspiele)

Bordeaux - Club Brugge
Newcastle - Mallorca
Celtic - Barcelona
Benfica - Internazionale
Liverpool - Marseille
Gençlerbirligi - Valencia
Auxerre - PSV
Villarreal - Roma

Anhang:

Falls es zu Verlängerungen oder zum Elf-Meter-Schiessen kommt,dann möchte ich vorab erst eure Tipps bis zur 90 min.!! Wie beim Oddset..
Ich werde mir solange überlegen ob ich andere Alternativen finde um dies auch mitzuberücksichtigen.
Die Punkte-Regelung läuft erstmal so ab wie bei ata & airdem....also 3 Punkte für ein richtig getipptes spiel (ergebniss-orientiert)
und 1 Punkt für ein Sieg-Unentschieden-Niederlage Spiel.
Mal schaun vielleicht ändert sich das nächste Saison.

Ich danke für eure Aufmerksamkeit und hoffe das soviele wie möglich mittippen !

Über Feedback freue ich mich.

Viel Spass Fussball-Freunde :o)

08.03.2004 20:49

güzel sevgili fenereli kardesim

bak ben iki fenerlilin birbirini kirmasini hic istemem. ama bu kisi gelmis cimbom un avukatligini yapiyor. yahu bak simdi sana bisey soracam villareal macinda toplu halde fenerbahceye küfür edildi. bunu bana sakin 10 kisi yapti 100 yapti deme. peki nasil dotlukdan konusuruz o zaman. baskanimiza küfür ses seda yok cimbom yönetiminde. bak sunu bil ki bunlar eger imkanlari olsa fenerin agzina bile sicar kusura bakma agir konusdum. ama fenri yerle bir ederler bu arkadas fenerlyim diyor benimle ugrasiyor. ne yazik ki. ama benim fenerlillgim de kimse süphe edemez ben kadiköyde 5-1 gs zaferini yasadim ozaman ridvanlar aykutlar vardi. sirf fenerliler birbirini kiriyor yaw o beni üzüyor.

08.03.2004 20:51

iki "G" ve bir "yumusak" G eder 9 puan

Gaziantep deplasmanı...
Ğalatasaray maçı...
Gençlerbirliği deplasmanı...

Bu zor virajda aldığımız 9 puan bizi ŞAMPİYON yapacak...

İki G"ye de, yumuşak G"ye de teşekkürler

devami gelecek simdi önce konyaya saglam bi paket döseyelim :-)

08.03.2004 20:59

BÜYÜK FENERBAHCE yazisinin ayri bir

yeri vardi

Yaşı 30 un üzerinde olanlar net hatırlatacaklardır . 80 li yıllarda Sarı kısa bir kumaş üzerine Lacivert le yazılmış üzerinde
" BÜYÜK FENERBAHÇE" yazan yazılar satılırdı .
Çoğunluk ona kısaca YAZI derdi. Ve bu yazıyı alnımıza tıpkı Karate Kid filminin kahramanı gibi sarar,ensemizden bağlardık .
Biz BÜYÜK FENERBAHÇE yazısının ne anlama geldiğini daha o yıllarda anladık . O yılları çok iyi bilen ama BÜYÜK FENERBAHÇE nin ne anlama geldiğini ANLAYAN ama her fırsatta buna diş bileyenlerin İSTİFA larını da çok gördük , görünen o ki daha da çok göreceğiz .

Sezon başında ortamı geren ve inanılmaz şekilde FENERBAHÇE düşmanlığını körükleyen Özkan Sümer , BÜYÜK FENERBAHÇE ye diş bilemesinin sonucu istifa etmek zorunda kalıyor .
Geçen sezon havasından yanına yaklaşılmayan FT , KADIKÖY de 6 yiyince bir anda sendeliyor ve geçen hafta ki maçın sonucu
BÜYÜK FENERBAHÇE karşısında eğilmek zorunda kalıyor ve istifa ediyor .

Şimdi sıra Lucescu da , haftalardan beri BÜYÜK FENERBAHÇE yi aklınca kendine hedef seçen Lucescu 11 puan önde olmasına rağmen kaybedeceği şampiyonluktan dolayı sezon sonu muhtemelen yolcu olacaktır .

Oysa yakışmışlardı birbirlerine

08.03.2004 21:00

Ich tipp mal als erster =)

Champions-League 1/8 Finale (Rückspiele)

Chelsea - Stuttgart [Hin 1:0] = 1 : 2
Manchester United - Porto [Hin 1:2] = 3 : 1
Lyon - Real Sociedad [Hin 1:0] = 3 : 1
Juventus - Deportivo Coruña [Hin 0:1] = 2 : 1
Monaco - FC Lokomotiv Moscow [1:2] = 1 : 0
Arsenal - Celta [3:2] = 0 : 1
Real Madrid - Bayern [1:1] = 2 : 2
Milan - AC Sparta Praha [0:0] = 4 : 0

UEFA Cup 1/8 Finale (Hinspiele)

Bordeaux - Club Brugge = 2 : 0
Newcastle - Mallorca = 2 : 2
Celtic - Barcelona = 1 : 2
Benfica - Internazionale = 2 : 1
Liverpool - Marseille = 3 : 1
Gençlerbirligi - Valencia = 2 : 1
Auxerre - PSV = 2 : 0
Villarreal - Roma = 2 : 2

uhbarracuda 08.03.2004 21:03

gercek Fb li ; )

Ridvan zamanlari o zaman bende vardim ; ) bende gittim o maclara !!! sampiyon oldugumuz seneki kadro neydi öyle hehe ; )

Onlar 80.000 degil 200.000 bin olsun onlar yapiyor diye bizim yapmamizin hic geregi yok, bak biz onlar gibi bu islerle ugrasaydik ona laf at ona cevap ver ...stadyum, tesis olmazdi biz isimizi yapyiyoruz ve bizi bir kasik suda öyle bogmak kolay olsa coktan yaparlardi hehe ; ) onlarin seviyesini inmedik bak örnek bjk lucescuu durmadan laf atti ne oldu sen biliyorsun ... seviye önemli birsey ...tabiiki kizdiracaksin bende yapiyorum ama burda arkadasliklar dostluklarda var bu arkadaslarla ..kesin seninde cevrende vardir mutlaka ama sen gelip ona küf ür salamasin heralde ....

Alicondaya gelicede kimsenin avukatligini yapmiyor ....sen yanlis anlamisin eski yazilari okusan anlardin ama senin hircinligin bizim burdaki seviyeli agirligimiz bozuyor acikcasi o zaman ciddiyet bozuluyor !!! kizdir ama hakaret sinirini gecmesin yoksa burda sohbet olmaz cikar onlardanda biri sallar durur 2 günde burasi bozulur .... gercek Fb li olarak bunlari kopyamiyalim yoksa farkimiz ne olur ; ))))

selamlar

08.03.2004 21:04

sevgili fenerbahceli kaptan ziya abicim

Sevgili ziya şengül abimiz;
Dün telegolde adnan aybaba seviyeyi o kadar düşürdüki gerçekten televizyonu kapatmak istedik..Bir televizyon yorumcusu bu kadar fanatik,taraflı ve kötü niyetli olabilir mi?..gerçi ziya abi dayanamayıp bu is böyle gitmez deyip adnanı uyardı ama bu nereye kadar gider..durmadan fenerbahce üzerine abuk sabuk yorumlar yapan adnan,yok cem papilayı fenerbahce macına niye vermiyolar,konyanın iki futbolcusuna fenerbahce macında oynamasınlar diye kart göstermisler tarzında amigo ağzıyla yorumlar yapıyo..dediğim gibi ziya abi ona gereken mesajı dün versende o haddini bilmiycek gibi geliyo bana..ziya abiden istegimiz ona fenerbahceye saldırma fırsatı bi daha vermemesi..

08.03.2004 21:07

o.T.

Ancak bu, dusunme kapasitesi sinirli, az gelismis canlilarin belirttigi gibi "Fenerbahce"nin ekmegine yag surmek amaciyla" kurulmus bir kumpas degildir.

Tam tersine amac "camur at izi kalsin"dir.

Fenerbahce"nin form durumu ortada. Bu saatten sonra kendi sahasinda puan falan kaybedecek hali de yok.Kazara puan kaybetme kontenjanini da Diyarbakir macinda doldurdu FB ve ic saha maclarinda artik galibiyetten baska bir sonuc almaz. (zaten oynayacagi rakipler de matah rakipler degiller)

Fenerbahce Konyaspor"u Kadikoy"de her sartta yenecek guce sahip. Isterse Fenerbahce sahaya yedek agirlikli kadroyla ciksin, Konya ise tam kadroyla oynasin... Sonuc yine bizim lehimize olur.

Bunu futbolumuzun ustunde ucusan akbabalar da bilmiyor degil aslinda. Zafer ve Altan"in devre disi birakilmasinin sebebi de bu zaten. "Konyaspor nasilsa Fener"e yenilecek, hic olmazsa suyu bulandiracak bir is yapalim da belki Fenerbahce"de huzursuzluk olusmasini saglariz" diye dusunerek boyle bir kumpasi kurdular.

Amaclarina da buyuk olcude ulastilar. Ozellikle de dun gece Telegol"de bu mevzuda cikarilan spekulasyonlar had safhadaydi.

Isin daha uzucu tarafi, kimse "asil niyetin ne oldugunu" cikip soyleyemiyor ekranlarda. Ortaya atilan igrenc iddialar karsisinda ilkokul cocugu edasiyla "oyle sey olmaz" turu cevaplar verip isi gecistirmeye calisiyor.

Birisinin halka gercekleri anlatmasi lazim artik yeter, yoksa medya yine tekere comak sokmayi basaracak.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 08:59 Uhr.