Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

kes 11.02.2004 21:16

seni alakadar etmez...

dogru dürüst konusmaya bak..

11.02.2004 21:22

Du musst mich nicht gleich beleidigt ha-

ben, wenn ich das schreibe. Ich bin keiner, der schnell beleidigt ist.

Ich schrieb nur, dass du deinen Wortschatz besser wählen sollst, wenn du mit mir kommunizieren möchtest!

Zu deinem Beitrag:

Von welcher schlechten Situation redest du? Wir sind Tabellenführer und noch immer im Europäischem Rennen mit dabei. Erst wenn ihr die Tabellenführung übernimmt, kannst du mir diese Art von Fragen stellen!

Ich habe auch keinen Grund mich bei den Besiktas Führungskräften zu beschweren (s.o.).

Bazilari dönek olabilir belki ama ben sirf bir takim tutarim. Moda taraftari degil, gercek taraftarim.

Du hast Recht, eure Fans sind die Nummer eins. Aber im Fußball zählen nicht die Fans, sondern die Punkte, die die Mannschaft sammelt!

Selam ve saygilarimla

11.02.2004 21:23

Puuuh hast dir gedacht, was?! :))

Die spielen echt gut die Jungs. Bosuna Cimbomu yenmediler. Sizde son anda pacayi yirttiniz :)

Tebrikler!

Selam ve saygilarimla

kes 11.02.2004 21:24

ne ne ne o.T.

ohne Text

11.02.2004 21:31

sehen wir es doch mal ganz nüchtern :

fenerbahce sezon öncesi yep yeni bi kadro kurdu ve yeni bi hoca ile basladi. tabi daum türkiyeyi taniyor daha önceden ama yine de takim yeni kurulmus. sezon basladi ve fener puan kaybetmeye basladi. kaleci rüstü gitti iki genc ve tecrübesiz kaleci geldi. defansa iki yabanci geldi birbirlerini tanimalari zaman ister. genc kalecilerin pismesi zaman ister. hoca daum taslari basda cok onatti her hafta degisik bir kadro ile cikti. ve o yüzden bazi puanlari ucuz kaybettik. ama simdi takimin hemen cüp diye oturmasini beklemek yanlis olur. besiktas macini herkes gördü besiktasin gollerini rüstü yemezdi. ama rüstü artik yok. cok genc elemanlar var nerdeyse ümit milli takimin tümü fenerde. yani basda puan kayiplari normal karsiliyorum. fakat devre arasini fener iyi degerlendirdi ve yarisa ortak oldu. arabacilar takimi karakarga ise tam tersi takim gecen sezon sampiyon oldu sistem oturmus oyuncular birbirini taniyor ve tamamliyor. sonra ne olduysa oldu sinirlerine hakim olmayip düsüse gectiler. fenerde bunu iyi degerlendirdi. ama fenerin daha iyi olacagindan süphem yok. bu 4 hafta icinde 4 önemli mac var. en zoru bence antep ve genclerbirligi deplasmani. icerde diyarbakir ve 6saray. yani ne diyarin kadiköyde sansi var ne 6saray (yine 6 olur mu bilmem ama icime dogdu 2-0 goller nobre ve hooijdonk daha farkli olma ihtimali yüksek cünkü 6saray acik oynayacak buda fener ekmegine yag sürecek). ve en önemlisi kara karga iki santrforu satti ahmet dursun ve ilhani. yani su an cok kötü bir dönem geciriyor. zaten ilhanin hic bir derbide kara kargaya faydasi olmadida. ama ahmet gitmesi daha zararli oldu. yani 6saray bitti (zaten daha önceden bitmisdi) ve korkarim karganin da isi bitmek üzere. yakinda türkiye 3 degil tek büyük olacak. adimlar duyuluyor. ama bazilari bu adimlari duymak istemiyor. gerceklere inanmak biliyom zor ama alismak lazim.

darya 11.02.2004 21:32

:))))))))))))))))))))

Nur das Genie erkennt das Genieeeeeeeee!!!

Hahahahaha!!!

Kuck mal, wir werden umzingelt!
Die wollen uns lynCHäN!!

!

11.02.2004 21:33

hmmm

bayaaa düsündürücü (ein wort mit fünf ü!)
daum ist deutsch mann, luccyyy ist rumänisch.
du müsstest eigentlich deutsche t-shirts
wollen. da das nicht so issss... kommt nur
versprecher von freud ins (fussball-)spiel:
was du sagen wolltest und dich nicht getraut hast auszusprechen:
daum wird bald wieder deutscher ligaträner,
dann greift sich fb luccyyyy. hmmmmm
ho capito. göz diktiniz yine adamimiza.
:-))

11.02.2004 21:36

sen benim moda fenerli oldugumu

saniyon yaniliyon kardesim ben 20 sene evel 6saray i 3-0 dan 4-3 yenerken fenerliydim. ben 1989 103 golle rekor kirarken fenerliydim. ben antep 3-0 yenilirken 4-3 alirken fenerlyidim. ben 6saray i 6-0 yenerken fenerliydim.
bu bir. ikincisi:
ihr seid aus der championsleague raus!!!
ihr habt einen vorsprung von 11 punkten verbockt!!!
und jetzt liegen die nerven blank!!!
aber von einem einbrauch ist keine rede nicht wahr. warte mal ab in spätestens 4 wochen reden wir noch mal.

11.02.2004 21:43

kara karga 6 saray i bilmem

ama biz feneri modan olsun diye tutmuyoruz. 6saray uefayi alinca fenerliydik 6sarya 6 atinca fenerliydik. yani sunu anlamakda zorluk cekiyom. yani 30 milyon insan moda meraklimisi. bunu bi kere anlamak sorundasiniz. biz fenerli dogduk öyle yasayip ölecez. bunu anlamak niye o kadar zor. ne modasi? fenerlilik bir yasam bicimidir. fenerlilik bir ekoldür. ama bazilarina hala anlatamadik. en iyi cevapi kadiköyde toplanan 10 binlerce tarftar veriyor kanimca. ama gelecek yillarda fener nasil bir sey oldugunu iyi anlayacaklar. ben gecen sezon da fenerliydim. bu senede ve her zaman fenerliyim. baska bir alternatif de yok. tek alternatif fenerdi onu secdim. ve iyi ettim. zaten ailece fenerliyiz. öyle mimbom arabaci falan yakismaz.

11.02.2004 21:44

Du sagst es selber...

"ben 20 sene evel 6saray i 3-0 dan 4-3 yenerken fenerliydim. ben 1989 103 golle rekor kirarken fenerliydim. ben antep 3-0 yenilirken 4-3 alirken fenerlyidim. ben 6saray i 6-0 yenerken fenerliydim"

Bu saydigin anilar sirf iyi anilar. Kötü dönemlerde Fenerli degil miydin?!

:)

Wir haben den Einzug in die nächste Runde der CL um ein Tor verpasst, ja. Aber wir spielen noch mind. zwei Spiele im UEFA Cup!

Wer sich einen Vorsprung von 11 Punkten erspielt, kann es auch zusammenschmelzen lassen, wenn es mal nicht so läuft. Das wichtige daran ist, dass wir durch diesen Vorsprung immernoch Top of the Süperlig sind!

Ok, 4 hafta sonra yine yazisalim!

Selam ve saygilarimla

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 07:45 Uhr.