Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

aliconda 11.02.2004 16:45

Bizim sahamizi bir FISTIK poseti atildi

diye kapatanlar, kartopu, küfürlü saldiri yapanlar icin kapatilmazmi yani ?

Aradaki fark ne? Birisi Ulusoysuz"u daima "nezaket" ziyareti eden diye mir öbürsü düsman olan diye mi?

Fenerbache"ye saldiranlarin hatirini sormak lazim! O günler neredeydiniz?

Biz herzaman TEMIZ BIR LIG istiyoruz diye Ulusoysuza karsi YÜRÜSLER düzenlerken neredeydiniz?

Zirt pirt Fenerbahce"nin stadi kapandiginda neredeydiniz? O zaman tabii rahatdiniz ... ne güzel bir YILDIZ zaten parliyordu ...!

Simdi bari birlik sesleri cikacagina, hakliymissiniz sesleri cikacagin TEK akillari FENERBAHCE düsmanligi yapmak cikiyor!

Söyleyin bakiyim nerede cikti bu ULUSOYSUZUN kiyagi Fenerbahce"me ?!?!?!?

Evet Rize Spor maci bencede tekrarlanmamasi lazimdi! Cünkü Rize anlinin akiyla o 1 puani almisti!!!! Ama KURAL HATASI oldu!!!
Ve birdefada - tesadüf bile olsa - Fenerbahce lehine oldu o kurallar!
Fenerbahce"nin ne sucu var???

Centilmenlikden bahseden Lucy"e gülerim !!!
Kendisi zaten TAM BIR ÖRNEK!!!

Ama bunlari artik biraksak daha yararli!
Ben gercekden bir temiz lig istiyorum!!!

Bunu istiyorsak ama Besiktas ilen Fenerbahce camiasi bu yönde birlesik adim atmasi gerek! (Galatasaray camiasinin yanasacigina inanmiyorum!)

Ve Ulusoysuzu göndermek gerek!

Gösterin bu yönde bakiyim samimiliginizi...

Al"

"Bilgilinin Ulusoysuzun odasinda ne ariyordu bilmek isteyen adam!"

aliconda 11.02.2004 16:49

Her mac önemli!!

Samsuna karsi mesela 3-0 yenilmisdik!
Besiktasa degil!

Istanbula karsi 3-0 yenilmisdik!
Galatasaraya degil!

aliconda 11.02.2004 16:51

Haklisin hehhehehe :-)

Sormasi ayip ;-)
Ali Sami Yen hangi durumda ;-)

aliconda 11.02.2004 16:54

Ich muss gestehen ...

ich kuck sie mir praktisch nie an ?!?!??!

Steht da auch was über den türkischen Fussball?

Vielleicht ist das blöd, aber mich interessiert praktisch nur der türk. Fußball.

In deutschland Interessieren mich wenn nur meine beiden badischen Clubs ... der SC Freiburg und der KSC ... und ansonsten bin ich ein Gladbach Sympathisant :-)
(hege aber keine Feindschaft zu Kölle !! Eher zu den Bayern und den Stuttgartern!)

aliconda 11.02.2004 17:34

Letztens hat ein türkische Schiri

das Spiel von
Persepolis und Istiklal geleitet!

Stell dir vor *g* auch im Iran gibt es Fussball ;-)

aliconda 11.02.2004 17:53

O zaman acik acik konusalim:

1. Rize - FB : Onun icin mi Lucy aglamaya basladi? Fenerbahce yani oyun ortasinda Tribünden hakemin cep telefonunu mu aradi????

Duyduguma göre (taniklar varmis) Tribünlerden karsi takimin teknik direktöre telefonlar geliyormus! Sakin fazla üstüne gitmeyin diye!
Acaba hangi macta oldu???

Hakem belki size karsi calmis calmamis ben sahsen söylüyemem (seyretmedim) iki tarafi savunanlar var!

Ama Sinan Engin saha icine dalmalari, karsi takiminin kulübesine dalmalari niye hic sesiniz cikmiyor niye sizi endiselendirmiyor?

2.Tekrar macinda yeni transferler yer alir. Dünyanin her yerinde böyle zaten, degil mi?! :)

Belki haklisin, bu yönde kurallari bilmiyorum! Kural hatasiysa niye kimse ortaya cikip söylemedi?

En komik yani ... Rize kazansaydi ... aynisini söylermiydiniz acaba?
Yoksa MEDYA ve Besiktaslilar alay edip gülmezlermiydi?

&gt&gt&gt
2. Yok efendim puan cok fazlaymis, izleyiciler azaliyor. Azalsa iyi olurmus veeee Besiktas - Samsun maci, Besiktasin 5 oyuncusu kirmizi kart görünce, iptal edilir.
&lt&lt&lt
Öyle kanitindasan demek ki DigiTürk / LigTV ve Hulusoysuz ve MHK bir cuvalin icinde!

Fenerlist"de sezon basindan beri büyük kinamalar var LickTV"ye karsi! Decoder"lerin cogu geri verildi! Tuhaf ... o zaman hic bir besiktaslidan bir kelim duymadim!
Fenerlist"de hala LickTV protestosu sürüyor!

("Iptal" sözünü kullandin: Yani iptal edilmiyecmiydi?)

3. Moraller sifirken iyi oynamayan Besiktas birde forvet SIKINTISINDA olunca, FB Cumhuriyetininde ayni zamanda süper ve cok üytün oynadigi maclari rahatlika :) 1-0, 1-0 alir ve puanlar erir.

LOL
unutdun galiba
arasinda
Ilk defa iyi oynadigimiz 3-1 lik Trabzon galibiyeti vardi!
Olabilir sende insansin.

Sana söylemistim ... Besiktasta Fenerbahcedeki gibi olabilir!
O zaman inanmamistin gülmüstün bana!
Hatirliyormus?
Besiktas bir mac kaybetsin, kücük takimlar korkusunu hemen kaybeder ve nasil Fenerbahce"yi gözlerine artik kestirebiliyorlarsa Besiktasi da yenerler demistim!
Ne oldu?
Bir mac kaybettiniz ... bak sen bile telaslandin!

&gt&gt&gt
Evet...nasil kis yavas yavas eriyorsa, puanlarda yukarida anlattigim gibi yavas yavas eriyor.
&lt&lt&lt
Kötü oynayan Fenerbahce puanlari toplayabiliyorsa, iyi oynayan Fenerbahceyi kim tutacak?
Yavas yavas tren rayina oturuyor.

&gt&gt&gt
Ama bu son kis demek degildir ki?!
&lt&lt&lt
hayir degil!
ama insallah Ulusoysuzun son kisi olacak!

Saygilarla
Al"

hala "TEMIZ BIR LIG ISTIYORUM"!

darya 11.02.2004 17:56

Hör mal!!!! ;PPpPP

IRAN wird ständig ASIAMEISTER! Sie spielen wunderschön!!!
Die dürfen sich aber aus politischen Gründen nicht für die WM qualifizieren - erinnere Dich an die WM 1998, als sie gegen die USA gewonnen haben - die Straßen in Teheran sind ausgerastet, Frauen haben ihre Köpftücher weggeschmissen, die Polizei angepupst...

Zuviel Erfolg in einer Sportart, die in der Welt so einen großen Einfluss hat wie Fußball, würde soviel Enthusiasmus und Stolz bei den müden Persern bewirken, dass das Mullah-Regime in eine missliche Lage kommen würde...

*wirr*

Ich habe Hunger!
Also mach´ misch net DOOF AN! *lach* :))))

Laaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

!

aliconda 11.02.2004 18:28

Hehehehhehehe

... einen fauxpas hat sich mal bei zeiten der "Necmettin Erbakan" geleistet!

Er hat den Fußball angegriffen...
z.B. es würde unanständig sein hhahahhaha (kurze shorts!)
etc.

Kurz darauf gabs nen riesen aufschrei hehehheehehhe
und rate mal wer "wurde falshc verstanden" bla bla von sich geben musste ;-)

:-)
al"

aliconda 11.02.2004 18:31

galata 5 araya 5 ceken Rize...

insallah bize de ayni tarifeyi uygulamaz ;-)

ben mac seyretmeye gidiyorum!

al"

11.02.2004 19:57

was laberst du für ne scheisse !!!

1) alle 5 roten karten waren berechtigt. ich zweifle an deinem fussballsachverstand.
2) zweimakl gelb ist rot und wenn der schiri der schiri den spieler nicht vom platz stellt ist das keine auslegungssache sondern ganz einfach ein regelverstoss.
3) würde gerne ma wissen wie euch letztes jahr die meisterschaft in den schoß gelegt wurde (nur weil ihr 100 jähriges habt vielleicht). was ist letztes jahr noch sehr zufrieden gewesen mit schiris und nun nicht mehr. was für eine scheisse redest du hier eigentlich zusammen. lucescu ist die letzten beiden male meister geworden mit cimbom und bjk sollte fener etwa dahinter was vermuten.
FAKT IST UND JETZT HÖR ZU: IHR VERLIERT DIE NERVEN HABT KEINEN STÜRMER UND JETZT LÄUFT HALT EINIGES SCHIEF FENER IST EINE KOMPLETT NEUE MANNSCHAFT MIT NEUEM TRAINER UND SPIELT SICH LANGSAM EIN. EURE ZEIT UND DIE ZEIT VON CIMBOM IST NUN ENDGÜLTIG VORBEI. FINDE DICH AM BESTEN DAMIT AB. DAS WIRD EINIGE ZEIT SO BLEIBEN.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 06:24 Uhr.