Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Karar verdim artik kurbanliklar disinda gözleri olan varliklari yemiyorum. (http://localhost/forum/showthread.php?t=14088)

Hijazkar 23.10.2017 23:11

Karar verdim artik kurbanliklar disinda gözleri olan varliklari yemiyorum.

Vazgectim gözlerinden...

Lara__ 23.10.2017 23:18

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123126)
Vazgectim gözlerinden...

karar vermekte gec bile kaldin ,cehennenmin dibine kadar yolun var..

23.10.2017 23:31

Acıların Kadını "Lara"

hayat seni öyle zorluyo ki,sen neyi seçersen seç yine yaşayacağın şey kaderindir,ben karar verdim de,önüne sunulmuş iki tabaktan birini seçtim de,hayır öyle olmadı hayat hep kaderinde yazılandı senin "Lara"

seni kaderin bir kola kasası içinde saklı

Lara__ 23.10.2017 23:36

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123130)
hayat seni öyle zorluyo ki,sen neyi seçersen seç yine yaşayacağın şey kaderindir,ben karar verdim de,önüne sunulmuş iki tabaktan birini seçtim de,hayır öyle olmadı hayat hep kaderinde yazılandı senin "Lara"

seni kaderin bir kola kasası içinde saklı

fanatziye bak o cocugunda...

23.10.2017 23:37

Acıların Kadını "Lara" dan bir kıssas

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123133)
fanatziye bak o cocugunda...

Gerginlik ve halsizlik şikayetiyle hastaneye gitti. MR'ı çekildi... Kendisi de doktor da gördüklerine inanamadı...

Gerginlik ve halsizlik şikayetiyle hastaneye gitti. MR'ı çekildi... Kendisi de doktor da gördüklerine inanamadı.
Gerginlik ve halsizlik şikayetiyle hastaneye giden kadın yarım beyinli olduğunu öğrendi.

Çin'de 39 yaşındaki bir kadın, gerginlik ve halsizlik şikayetiyle gittiği hastanede yarım beyinli olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı.

Hastanenin nöroloji uzmanı Zhang Linhong, “Hastanın sinir sisteminde herhangi bir sorun var mı?” diye MR çekti ve beynin sadece sağ lobunun olduğunu gördü.

Linhong, “Aslında sol lob konuşma kabiliyetini düzenler ama hastamızın çevresiyle iletişiminde problem yok. Annesi kızının normal bir yaşantısı olduğunu söyledi. Üniversiteden iyi bir notla mezun olmuş ve hafızası kuvvetli. Telefon numaraları ve arkadaşlarının adını süratle hatırladığını da gördük” dedi

Lara__ 23.10.2017 23:39

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123135)
Gerginlik ve halsizlik şikayetiyle hastaneye gitti. MR'ı çekildi... Kendisi de doktor da gördüklerine inanamadı...

Gerginlik ve halsizlik şikayetiyle hastaneye gitti. MR'ı çekildi... Kendisi de doktor da gördüklerine inanamadı.
Gerginlik ve halsizlik şikayetiyle hastaneye giden kadın yarım beyinli olduğunu öğrendi.

Çin'de 39 yaşındaki bir kadın, gerginlik ve halsizlik şikayetiyle gittiği hastanede yarım beyinli olduğunu öğrenince ne yapacağını şaşırdı.

Hastanenin nöroloji uzmanı Zhang Linhong, “Hastanın sinir sisteminde herhangi bir sorun var mı?” diye MR çekti ve beynin sadece sağ lobunun olduğunu gördü.

Linhong, “Aslında sol lob konuşma kabiliyetini düzenler ama hastamızın çevresiyle iletişiminde problem yok. Annesi kızının normal bir yaşantısı olduğunu söyledi. Üniversiteden iyi bir notla mezun olmuş ve hafızası kuvvetli. Telefon numaraları ve arkadaşlarının adını süratle hatırladığını da gördük” dedi

Troll gel seni Dul kariyla evlendirelim...trolluktan kurtulmus olursan beraber picini büyütürsünüz sende Münchenle olmus olursun....

23.10.2017 23:41

Acıların Kadını "Lara"

Dişi aslan bir agacın altında uyurken tilki gizlice gelip dişi aslanı

becerir.

Aslan uyanınca erkek aslanın yanına gider ve ona sorar.

Erkek aslan duruma oldukça şaşırmıştır. Çok sinirlenip kükrer:

- "Bütün hayvanları toplayın, suçluyu bulup onu mahfedeceğim"

Bütün hayvanlar toplanır, aslan "kim yaptıysa bunu elini kaldırıp öne

cıksın" diye kükrer ama hiçbiri ses çıkarmaz.

Derken toplantıya geciken çakal koşarak gelip arka sıralara yerleşir

ve tilkiye "ne oluyor" diye sorar. Tilki de "Aslan kral ormana

bir müdür arıyor talip olan elini kaldırıp öne çıksın diyor" deyince

zavallı çakal hemen elini kaldırıp öne çıkar.

Aslan herkesi gönderir ve akabinde çakalı sabaha kadar becerir.

Çakal sabah perişan halde yalpalaya yalpalaya yürürken

tilkiyle karşılaşır. Tilki hafif gülümser ve ekler:

- "Bak, bir müdür oldun yürüyüşün bile değişti.."

Lara__ 23.10.2017 23:43

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123135)

Lan Troll birak sen onu bun sundu ...ne Dion ? gel seni dul kariyla evlendirelim bak kocaman bir aile olursunuz sen korserveleri dizerken oda sana salca sucuk dizer..)))))))) belki münchene tasinirsin oarad da bir sube acarsin....hem sen neden buarad is yerini tanitmiyorsun? reklamin iyisi kötüsü olmaz bir ekmek satsan kar

Hijazkar 23.10.2017 23:57

karar veremiyorum...

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123128)
karar vermekte gec bile kaldin ,cehennenmin dibine kadar yolun var..

ama seni yiyebilirdim yahnimi yesem kizartmami yoksa mangaldami yada kart olman nedeninden dolayi hic biride olabilirdi bir türlü karar veremiyorum :)

Lara__ 24.10.2017 00:01

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123160)
ama seni yiyebilirdim yahnimi yesem kizartmami yoksa mangaldami yada kart olman nedeninden dolayi hic biride olabilirdi bir türlü karar veremiyorum :)

Kadi dedigin kart olmali style vurdunmu oturtmali....ben on a kadin derim dikkat et yiyeyim derken dislerin ellinde kalmasin hobit

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 01:43 Uhr.