Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Ekmeleddin İhsanoğlu İstiklal Marşı'nı bilmiyor ama ülkeyi yönetmeye aday ;-) (http://localhost/forum/showthread.php?t=12368)

31.07.2014 10:25

Ekmeleddin İhsanoğlu İstiklal Marşı'nı bilmiyor ama ülkeyi yönetmeye aday ;-)

CHP ve MHP Cumhurbaskani adayi istiklal marsini bilmiyor, ama ülkeyi yönetmeye aday :-))))

BDP adayi da bir kac sene öncesine kadar daglarda türk askeri avliyordu, o da ülke yönetmeye aday :-))))

SECIM SONUCLARI simdiden belli VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN !!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=XtJGpImF0tQ

manbee 31.07.2014 10:34

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2089810)
CHP ve MHP Cumhurbaskani adayi istiklal marsini bilmiyor, ama ülkeyi yönetmeye aday :-))))

BDP adayi da bir kac sene öncesine kadar daglarda türk askeri avliyordu, o da ülke yönetmeye aday :-))))

SECIM SONUCLARI simdiden belli VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN !!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=XtJGpImF0tQ

malesef baska bir aday bulamadilar.

aralarinda en düzgünü ve türkiye cumhuriyetine en layik olan ekmeleddinmis.

kilicdaroglu ekmel bu topraklarin cocugu onun icin oy verin diye reklam yapiyor.

basbakanimiz ekmeleddin ve istiklal marsini bilmeyenler bu topragin cocugu olamaz diyor.

arkadaslar sizce istiklal marsini bilmeyen birinin TÜRKIYE CUMHURIYETI Cumhurbaskani olma niteliklerine sahip mi???

buradan bir daha mhpye gönül vermis arkadaslara sesleniyorum.
istiklal marsini bilmeyen birine oy vermeden bir vicdan muhasebesi yapin. Türkiye'nin birlestirici ve ileri götürebilecek tek adayi Recep Tayyip Erdogan.

31.07.2014 12:55

Art niyetli yazilar yazipta Ekmeleddin beyin degerini düsürmeye calisma manbee. Altin camura düsmeyle degerini yitirmez..
Calmayi cirpmayi da bilmiyor. Onu da iyi bilen var. Cirakti usta olmus, kurban oldugum Allah'in ona verdikce veriyor.. Ne demek istedigimi anliyormusum?

31.07.2014 13:55

bunu sirf sen ve senin gibi at gözlükleri ile gezenler icin yayinliyorum ask sehidi

Zitat:

Zitat von Ask_Sehidi (Beitrag 2089825)
Art niyetli yazilar yazipta Ekmeleddin beyin degerini düsürmeye calisma manbee. Altin camura düsmeyle degerini yitirmez..
Calmayi cirpmayi da bilmiyor. Onu da iyi bilen var. Cirakti usta olmus, kurban oldugum Allah'in ona verdikce veriyor.. Ne demek istedigimi anliyormusum?

ask sehidi bunu sirf sen ve senin gibi at gözlükleri ile gezenler icin yaziyorum:

AK Parti caldi diyenlere;

caldigi paralarla her ile üniversite yapti

caldigi paralarla 22 tane hava alani yapti

caldigi paralarla 18 bin duble yol yapti

caldigi paralarla 15 katrilyon nemalari ödedi

caldigi paralarla 224 tane paletli ambulans yapti

caldigi paralarla IMF nin borcunu ödedi

caldigi paralarla Mamarayi yapti

caldigi paralarla uzaya uydu gönderdi

caldigi paralarla yatalak hastalara maas bagladi

Anladik anladik da, AK PARTI den öncekiler caldiklarini ne yapti?

Su iki aday:CHP MHP adayi kimin kuklasi daha istiklal marsini bilmiyor, ülkeyi yönetecekmis???
BDP adayinin daglardaki kamp resimlerdine niye daga cikmis bu kisi????

daha yazacak cok sey var ama SENDE BUNLARI GÖRECEK GÖZ VE YÜREK VAR MI???

lafebesi 31.07.2014 14:05

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2089835)
ask sehidi bunu sirf sen ve senin gibi at gözlükleri ile gezenler icin yaziyorum:

AK Parti caldi diyenlere;

caldigi paralarla her ile üniversite yapti

caldigi paralarla 22 tane hava alani yapti

caldigi paralarla 18 bin duble yol yapti

caldigi paralarla 15 katrilyon nemalari ödedi

caldigi paralarla 224 tane paletli ambulans yapti

caldigi paralarla IMF nin borcunu ödedi

caldigi paralarla Mamarayi yapti

caldigi paralarla uzaya uydu gönderdi

caldigi paralarla yatalak hastalara maas bagladi

Anladik anladik da, AK PARTI den öncekiler caldiklarini ne yapti?

Su iki aday:CHP MHP adayi kimin kuklasi daha istiklal marsini bilmiyor, ülkeyi yönetecekmis???
BDP adayinin daglardaki kamp resimlerdine niye daga cikmis bu kisi????

daha yazacak cok sey var ama SENDE BUNLARI GÖRECEK GÖZ VE YÜREK VAR MI???

:)

Ya hic gülesim yoktu ya.. Adamin yaptigi yolsuzluklara bile eyvallah diyorsunuz..

Cebinden mi verdi bunlarin parasini? Ciddiyim cok güldüm, Allah da seni güldürsün :)

31.07.2014 14:10

senden aldigi vergilerden yapmis :-)))

Zitat:

Zitat von lafebesi (Beitrag 2089836)
:)

Ya hic gülesim yoktu ya.. Adamin yaptigi yolsuzluklara bile eyvallah diyorsunuz..

Cebinden mi verdi bunlarin parasini? Ciddiyim cok güldüm, Allah da seni güldürsün :)

Yani seni güldürdügüme cok sevindim, senden aldigi vergilerden yapmis bunlari :-)))
peki ondan önce gelenler ne yapmis senden aldiklari vergileri???

AT GÖZLÜKLERINI CIKARTIN, insan yedigi kaba pislemez!!!!!

lafebesi 31.07.2014 14:12

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2089839)
Yani seni güldürdügüme cok sevindim, senden aldigi vergilerden yapmis bunlari :-)))
peki ondan önce gelenler ne yapmis senden aldiklari vergileri???

AT GÖZLÜKLERINI CIKARTIN, insan yedigi kaba pislemez!!!!!

Cok sükür o kapdan yemiyorum ben NurBanu, sana afiyet olsun :)

Digerleri yapti diye Erdoganin yaptigi sevap mi oldu simdi? Ben digerleri daha iyi is yapti mi dedim? Hayir..

At gözlüklerini cikar - evet lütfen.. Görün artik, anlayin, düsünün. Dindar olanlara degil lafim, bukadar yolsuzluga yalana dolana ragmen hala Erdogani tutanlara..

31.07.2014 14:22

kanitin yoksa söylediklerin iddaa yi gecmiyor yani anlamsiz!

Zitat:

Zitat von lafebesi (Beitrag 2089840)
Cok sükür o kapdan yemiyorum ben NurBanu, sana afiyet olsun :)

Digerleri yapti diye Erdoganin yaptigi sevap mi oldu simdi? Ben digerleri daha iyi is yapti mi dedim? Hayir..

At gözlüklerini cikar - evet lütfen.. Görün artik, anlayin, düsünün. Dindar olanlara degil lafim, bukadar yolsuzluga yalana dolana ragmen hala Erdogani tutanlara..

hangi yolsuzluk???????
eger kanitin yoksa söyledikleri iddaa olarak kalir, benim yazdiklarimin hepsi kanitli örnegin istanbula gidip marmarayi göre bilirsin :-))))

manbee 31.07.2014 14:46

arkadaslar kapi gibi muhalefet var. :) niye aralarindan bir tane adam cikip Erdogan'a karsi suc duyurusunda bulunmuyor???

Cünkü yolsuzluk iddalarinin gercek disi oldugunu hepinizden iyi biliyorlar.

Camur atip izi kalsin taktiklerini bu halk yutmuyor artik.

bu tür iddialarla sadece aramizdaki cahilleri kandirirlar.

bakin burada yine diyorum.

muhalefetin arasinda erkek adam yoksa elinizde kanitlari bana ulastirin. bende o yürek var, gidip erdogan hakkinda suc duyurusunda bulunacagim.

istiklal marsini bilmeyen birini cumhurbaskani adayi yapmalari trajikomik bir durum.

vatanini seven kisi istiklal marsini bile bilmeyen birine oy vermez, bundan eminim!!!!

lafebesi 31.07.2014 15:04

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2089841)
hangi yolsuzluk???????
eger kanitin yoksa söyledikleri iddaa olarak kalir, benim yazdiklarimin hepsi kanitli örnegin istanbula gidip marmarayi göre bilirsin :-))))

Marmaranin parasini cebinden mi ödedi? Tekrar soruyorum :)

Ayakkabi kutularinda parayi ben saklamadim NurBanu o ilahlastirdiginiz Erdogan sakladi.. Ama elbette onun yaptigi yolsuzluk sayilmaz, ne aldiysa hakkidir kesinlikle. :rolleyes:

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 17:54 Uhr.