Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   ACIK OTURUM --- Belirli konular hakkinda GÖRÜSLER !! (http://localhost/forum/showthread.php?t=10470)

1978salih 02.08.2013 12:24

ACIK OTURUM --- Belirli konular hakkinda GÖRÜSLER !!

------------> ilk konu basligi ----> _" Türkiye " deyince akliniza ilk ne geliyor !!

02.08.2013 15:01

Zitat:

Zitat von 1978salih (Beitrag 2069772)
------------> ilk konu basligi ----> _" Türkiye " deyince akliniza ilk ne geliyor !!

Vatan diye sevdigim ülkem artik büyük bir sanayi bölgesi (Industriegebiet) olmus.. Anavatani satiyorlar anasini satiyim, sonra da satanlar soluklari Amerika'da aliyorlar..

1978salih 03.08.2013 08:48

zulfikar kardesim

acikcasi seninle tanismiyoruz.
ama nickin den ötürü bile senin hz. aliye olan sevgini anlamak mümkün.
ondan dolayi rica ediyorum!!
lütfen güzel kardesim yazdigin mesaji konu hukukuna göre degistirirsen bir kardesini sevindirirsin.

selam ve selametle

1978salih 03.08.2013 08:53

the last time kardesim.

bu vatan satilmis degil .
satilsada asil sahipleri o vatani nasil kurtulus savasinda sahiplendilerse simdide sahip cikacaklardir.
bunun icin kaygi duymaya gerek yok.
vatanini seven bir birey olarak , o vatana neler verecegi ni bilmelidir diye düsünüyorum.

saygilarimla

03.08.2013 16:13

Zitat:

Zitat von Zulfiqar (Beitrag 2069787)
oc lastosch 9 hafta kaldi. sen birak aglamalari.

sen burada anani satiyorsunda rahatsiz olmuyorsun.

yine hatirlatayim: 9 hafta icinde gelip dediklerini yapmazsan buradaki erkeklerin orospucocuklugundan faydalanabileceklerini söylemistin.

Benim senden cok daha önemli islerim var, ama bos vatktimde olur niye olmasin...
Kenan, senin gibi picleri ben ne yapiyorum hep biliyormusun, anansinin kerhanelerde siktirgidi kokusmus aminin icine geri sokuyorum sonra Antibaby bile ile aldiriyorum ne dersin?

03.08.2013 17:00

Zitat:

Zitat von 1978salih (Beitrag 2069874)
acikcasi seninle tanismiyoruz.
ama nickin den ötürü bile senin hz. aliye olan sevgini anlamak mümkün.
ondan dolayi rica ediyorum!!
lütfen güzel kardesim yazdigin mesaji konu hukukuna göre degistirirsen bir kardesini sevindirirsin.

selam ve selametle

Bunu senin bildigin gibi degil, bu kafayi siyirmis bir tarikatcidir, ayni kendini Isa mesih ilan eden Hasan Mezarci gibi.. Yakinda bu boynuna hac takipta Yahudi hahamlarla Mekke'ye giderse hic sasmam :D

benekalice 03.08.2013 19:58

Utanmak diye birsey kalmamis buradaki millet'de

O... cocugu diyenler: O masum cocuklarin ne sucu var onlari böyle dejenere ediyorsunuz?
Bu sözü kullanana ancak kadin ve cocuklari kullanip, onlari satanlarin ismi uygundur, yani p....k.

Almanlar bukadar ahlaksizca konusmuyor. Ne bicim milletsiniz.

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2069903)
Benim senden cok daha önemli islerim var, ama bos vatktimde olur niye olmasin...
Kenan, senin gibi picleri ben ne yapiyorum hep biliyormusun, anansinin kerhanelerde siktirgidi kokusmus aminin icine geri sokuyorum sonra Antibaby bile ile aldiriyorum ne dersin?

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 09:47 Uhr.