Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Foren Archiv (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=402)
-   -   Alphawolf (http://localhost/forum/showthread.php?t=13478)

27.04.2015 19:04

Alphawolf

Hey, vaybee admins, moderatoren, und wer noch alles da ist!
Wo steckt ihr eigentlich?!

Findet ihr das korrekt, dass hier ein Neandertaler, eine Frau mit Mord bedroht, nur weil sie ihn nicht will???!!!

ALPHAWOLF hat bereits mehrmals, mehreren Usern angedroht, sie umzubringen oder umbringen zu lassen, wo steckt ihr denn bitte?!

Braucht ihr unbedingt erst eine Leiche, damit ihr mal endlich eingreift?!

Alphawolf 17.05.2015 10:41

Konuya dair;

Evet, doğru bu iki rumuzla ben yazdım. Ayrıca bir yerde eksiklik var onu da düzelteyim.

Diğer rumuzlarım:kuzgun4545,kuzgun_45,simsiyahkuzgun,kuz guni34, ve kuzguni4534....

Başka da rumuzum yoktur, evet Manukyanın belirttiği o iki mesajı ben yazdım.

Alphawolf 17.05.2015 17:19

Konuya ek olması açısından;

Liste der Anhänge anzeigen (Anzahl: 1)
Derin nefes çektim, en önemlisi sabır. Düşmez kalkmaz bir Allahtır!...

Lara_ 18.05.2015 23:28

Zitat:

Zitat von Alphawolf (Beitrag 2113782)
Evet, doğru bu iki rumuzla ben yazdım. Ayrıca bir yerde eksiklik var onu da düzelteyim.

Diğer rumuzlarım:kuzgun4545,kuzgun_45,simsiyahkuzgun,kuz guni34, ve kuzguni4534....

Başka da rumuzum yoktur, evet Manukyanın belirttiği o iki mesajı ben yazdım.

ALPHAWOLF ..

MANUKAYNIN ANLAMI NEY?

YANI MANUK YA NE DEMEK? RICA ETSEM LÜTFEN ACIKLARMISIN?

1978salih 19.05.2015 13:43

Dinsizin hakkindan imansiz gelir derler !

:D

Alphawolf 21.05.2015 12:29

Lara' ya hitaben;

Zitat:

Zitat von Lara_ (Beitrag 2113813)
ALPHAWOLF ..

MANUKAYNIN ANLAMI NEY?

YANI MANUK YA NE DEMEK? RICA ETSEM LÜTFEN ACIKLARMISIN?

Googleda arattırırsanız ne olduğunu öğrenirsiniz.

Alphawolf 21.05.2015 14:50

Korkakkopek'e hitaben;

Zitat:

Zitat von KorkakKopek (Beitrag 2113875)
LARAAAAAAA ALPA ABİ SANA ORESPİ DEDİ :D HEMDE ORESPİLERİN BAŞİMİŞSİN :D hahahahah

.......................
manukyan : Matild Manukyan, vergi rekortmeni Ermeni kökenli Türk genelev patroniçesi. :D

.........................

abooooooooooooooooooooo AĞIR HAKARET ETMİŞ. VAYBEEDE BU KADAR AĞIR BİR HAKARETİ HİÇ OKUMAMIŞTIM. :D

Adaş, bu tür şeylerin şakasını yapma bir daha lütfen. Larayı sen ya da başkası sevmiyor, hazzetmiyor olabilir, lafım olamaz saygı duyarım. Sonuçta böyle düşünenlerin ve Laranın sorunu bu. Ben kendisini tanımam, fakat böyle bir ortamda gördüğüm kadarıyla; lafını esirgemeyen, düşünceleri, duyguları konusunda ikiyüzlü olmayan bir kadın. Burada en son hakaret edeceğim insanlardan biridir. Adaş, sendne rica ediyorum şakalarına beni karıştırma olur mu? O muhabbetlerin adamı değilim çünkü...

20.06.2015 21:23

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2113971)
Vaybee yetkilileri nerdesiniz???

bu deli kariya, deli gömlegini giydirmek icin daha ne yapmasini bekliyorsunuz :D

Senin gitmeni bekliyorlar :D

deniz1008 21.06.2015 03:48

diatonik (ezel,kaan,t9 etc.) aka tony-fakers is back with same troll activity 5

20.06-2015, 19:00
Zitat:

Zitat von DiaTonik (Beitrag 2114585)
vaybee yetkilileri seni sürekli chatten attigi halde cingene gibi dönen kim acaba?

daha ne yapsin vaybee yetkilileri??? sizleri attikca siz dahada cirkeflesiyorsunuz.

lafebesi 22.06.2015 11:46

Zitat:

Zitat von DiaTonik (Beitrag 2114585)
vaybee yetkilileri seni sürekli chatten attigi halde cingene gibi dönen kim acaba?

daha ne yapsin vaybee yetkilileri??? sizleri attikca siz dahada cirkeflesiyorsunuz.

Chat'i birak, sayfadan atilanlar da var, biliyorsun. Onlar da cingene gibi geri dönüp duruyor üstelik sürekli farkli nickler ile.

Dana ne yapsin vaybee yetkilileri? Kene misali yapisanlardan kurtulamiyorlar iste.. :rolleyes:;)

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 11:56 Uhr.