Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

SevtapTuran 02.11.2014 23:44

Bahnhof yakinlarinda Junkie bölümleri vardir sakin ordan gecmeyin derler ve hic gecmedim, aslinda acinacak insanlar ama Stoff lari olmayinca tehlikeli olurlarmis. Burda bazilari da öyle, gelip gecenlere saldirmak hobileri desek daha uygun, hayatlarinda artik ne yanlis gittiyse :)

02.11.2014 23:45

Zitat:

Zitat von SevtapTuran (Beitrag 2097756)
Bahnhof yakinlarinda Junkie bölümleri vardir sakin ordan gecmeyin derler ve hic gecmedim, aslinda acinacak insanlar ama Stoff lari olmayinca tehlikeli olurlarmis. Burda bazilari da öyle, gelip gecenlere saldirmak hobileri desek daha uygun, hayatlarinda artik ne yanlis gittiyse :)

wow du kennst dich auch mit drogen aus, und weißt wo man die herbekommt?
sen neymissin böyle :D

02.11.2014 23:46

....

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097754)
Bayagi sinirlendin yine... sinirlenme, bak ezel elinden tutuyor seni karanliklarda gezdiriyor :D Allah rahatlik versin sevtapcik

Basit insanlar;basit düsünür ve basit davranir normal,yadirgamiyorum ben seni,haline aciyorum inan.....Böyle seylerle proveke edecek sözde beni:)))Hic gülecegim yoktu....Insan sahtekar olurda,bu kadar mi olur?Bu mu yani senin bütün kabiliyetin?Süper zekan vardi ya senin,eskiden basbas bagirirdin,ne o tarz mi degistin,geriye dönüp gerizekali mi oldun?....Bu yazi sana son cevabimdir,senin gibi basit kisiliklerle ugrasmam ben,senin gibiler benim rüzgarima bile yanasamaz...Uyguladigin her yöntem ters tepti yazik...

02.11.2014 23:50

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2097758)
Basit insanlar;basit düsünür ve basit davranir normal,yadirgamiyorum ben seni,haline aciyorum inan.....Böyle seylerle proveke edecek sözde beni:)))Hic gülecegim yoktu....Insan sahtekar olurda,bu kadar mi olur?Bu mu yani senin bütün kabiliyetin?Süper zekan vardi ya senin,eskiden basbas bagirirdin,ne o tarz mi degistin,geriye dönüp gerizekali mi oldun?....Bu yazi sana son cevabimdir,senin gibi absit kisiliklerle ugrasmam ben,senin gibiler benim rüzgarima bile yanasamaz...Uyguladigin her yöntem ters tepti yazik...

estagfirullah, seni provoke etmek benim ne haddime.
herkesi kendin gibi zannetme. benim sana karsa zerre kadar ard bir niyetim yok. Allah sahidim.
bana yazmakta yazmamakta özgürsün. burasi sanal bir duvar. herkes yazmakta özgür.
keyfin canin nasil isterse ezel bey.
saygilar

SevtapTuran 02.11.2014 23:51

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097757)
wow du kennst dich auch mit drogen aus, und weißt wo man die herbekommt?
sen neymissin böyle :D

Kadin senin " Anstalt " da demek internette var :D

Neyse , artik sana ilgi yok, üzülme hm? Birisiyle avut kendini; )
lafi carpittigini cocuklarda anlar , güya vaybee horozlugu yapacak :)

02.11.2014 23:54

Zitat:

Zitat von SevtapTuran (Beitrag 2097761)

hani sen yatiyordun?
dün de yalan söyledin, bakiyorum bugünde yalanlarla gidiyorsun.
demin bana issiz diye iftira atiyordun, ben calisacam dedin o yüzden yatiyorum dedin, ama hala gidemedin.
ben senin gibi bi yalanciyi ne yapayim?

SevtapTuran 02.11.2014 23:55

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2097758)
Basit insanlar;basit düsünür ve basit davranir normal,yadirgamiyorum ben seni,haline aciyorum inan.....Böyle seylerle proveke edecek sözde beni:)))Hic gülecegim yoktu....Insan sahtekar olurda,bu kadar mi olur?Bu mu yani senin bütün kabiliyetin?Süper zekan vardi ya senin,eskiden basbas bagirirdin,ne o tarz mi degistin,geriye dönüp gerizekali mi oldun?....Bu yazi sana son cevabimdir,senin gibi basit kisiliklerle ugrasmam ben,senin gibiler benim rüzgarima bile yanasamaz...Uyguladigin her yöntem ters tepti yazik...

Bosver ezel,birde sen varma üzerine zavallinin. Zeka havasi atacakti, ama daima rol yapamadi demekki, eninde sonunda gercek karakteri ortaya cikti.

02.11.2014 23:55

Zitat:

Zitat von SevtapTuran (Beitrag 2097761)

Bosver sevtap,bu forum ve pano cetesine laf yetistiremezsin....

02.11.2014 23:56

@sevtap

yalanlarin yetmiyormus gibi, birde iftiralarin bitmiyor masaAllah iyi gidiyorsun.
lara'nin ikizi olabilirsin. ama tahminen sadece her hangi baska aciz bir insansin.
du schreist nach aufmerksamkeit, nur leider bist du auf dem falschen weg.
du solltest wirklich endlich schlafen gehen, denn du packst das heute nicht mehr.
bye sevtap

02.11.2014 23:57

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097751)
ben kime iftira attim? yazilarini oku istersen, kimin kime iftira attigini anlarsin belki (gerci pek ümidim yok sende).
liebes, deine lügen werden nicht zur wahrheit nur weil du sie wiederholst :)
senin kactane nikin var bilmiyorum, ama bakiyorum yazis tarzin git gide lara'nin kine benzemeye basladi :)

Hallo, Du müße kommen rüber ins andere Forum ,und laß die Leute mal in Ruhe!

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 03:01 Uhr.