Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Cami de icki ictiler deli sacmasi (http://localhost/forum/showthread.php?t=13279)

06.03.2015 08:40

Cami de icki ictiler deli sacmasi

Tarihte bugün.."Camide içki içtiler, Kabataş'da başörtülünün üzerine işediler,görüntüler bu cumaya" denmesinin üzerinden geçen 88.cuma.

06.03.2015 08:50

Sayin basbakandan Kabatas faillerinin resimleri..

KABATAS FAİLLERİNİ BULDUM LANNNN

06.03.2015 09:10

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2108699)
Tarihte bugün.."Camide içki içtiler, Kabataş'da başörtülünün üzerine işediler,görüntüler bu cumaya" denmesinin üzerinden geçen 88.cuma.

Unutmayacagiz unutturmayaciz!!

06.03.2015 11:57

Sayin AKP'liler bu hadiseleri hatirliyorsunuz, ve hatta bir bir imam camide icki icilmedi, ben o insanlari vicdamin sesine uyarak camiye soktum dedigi icin, isten cikarildi ve ailesi perisan edildi.

Aciklama yapmiyormusunuz? Bu biz yalan konustuk anlamina geliyor, yalan yanlis ulu orta bir seyler mi attiniz ortaya? Cevap yoksa cevabi zaten verilmistir!

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2108708)
Unutmayacagiz unutturmayaciz!!

06.03.2015 12:39

Artik bu yalancilari sahtekarlari hirsizlari yobazlari avrupalilar bile anladi ne olduklarini!

Ama iste saf koyun hala cok ülkede, demekki onlarda bunlar gibiler!

T9 06.03.2015 12:44

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2108766)
Sayin AKP'liler bu hadiseleri hatirliyorsunuz, ve hatta bir bir imam camide icki icilmedi, ben o insanlari vicdamin sesine uyarak camiye soktum dedigi icin, isten cikarildi ve ailesi perisan edildi.

Aciklama yapmiyormusunuz? Bu biz yalan konustuk anlamina geliyor, yalan yanlis ulu orta bir seyler mi attiniz ortaya? Cevap yoksa cevabi zaten verilmistir!

bülent s. yalan söyleyerek propaganda yapman sanirim zihniyet geregi.

1. caminin imami degil müezzini.

2. müezzin isten cikarilmadi

3. bira icerlerken gözümle görmedim ama bira siselerine benzer siseler ve bira kutulari gördüm dedi.

4. gezi eylemciler camiye ayakkabiyla girdi ve kapilari odunlarla kapatip diger gezi eylemcileri iceri birakmadi dedi.

5. polisler camiye gaz atmadi, disaridaki gaz cok yogun oldugu icin haliyle bir kismi caminin icinede geliyordu dedi.

6. gezicilerle konustum ve polislere tas atmadan buradan uzaklasmalarina ikna ettim dedi.

7. eylemciler caminin kapilarini tekmeleyip, kapi ve kilitleri kirdilar dedi.

8. Müezzin su an Karaköy'deki camide görev yapiyor.

arkadaslar dolmabahceden-karaköy cok yakindir ve karaköy camisi cok güzeldir.

bu bülent gibi fanatik chpliler kendi partilerine bu tür yalanlarla en büyük zarari veriyor. böyle fanatikleri oldukca chp iktidar olamaz.

1insanol 06.03.2015 14:28

seyranmisin ne garin agrisisin !

Insan haddini bildigi kadar insan oldugunu bilmeli!!

burasi umuma acik bir platform, aile bireylerinin resimlerini ulu orta paylasmanin yanlis oldugunu söylecektim lakin,senin yaptigin aymazligin ailene mal etmenin yanlis olacagini düsündüm
vaz gectim.
Fakat sunu rahatlikla söyleyebilirim ki;asagida resimlerini astigin medeniyetten uzak kalmis insanlar senin gibi Medeniyetin icinde yasadigi halde zerre nasiplenmemis insansilardan bin kat medenidirler !

Saygi, saygi degerlere

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2108700)
Sayin basbakandan Kabatas faillerinin resimleri..

KABATAS FAİLLERİNİ =55969139[/IMG]

07.03.2015 10:35

Kenan burda haricten gazel okuma cik karsima, sana elimi öptürmeyi birak ayaklarimi yallatiracagim.
Yigitce, mertce, erkekce cik karsima. Sanal kahramanlikla bana karsi gelinemz. senin gibileri beni gördügü yerde ceketini iliklerler, el pence divan dururular
Erksen koy resmini ver adres geliyorum.
Sana bes kardesinin izini kel afanda birakacagim... Erkeklik neymis gösterriim sana, kim oldugumu da. Koy resmini cik karsimi, yalan ve iftiralarin etegini giyip karsimda kivranma!

Zitat:

Zitat von T9 (Beitrag 2108772)

3. bira icerlerken gözümle görmedim ama bira siselerine benzer siseler ve bira kutulari gördüm dedi.

4. gezi eylemciler camiye ayakkabiyla girdi ve kapilari odunlarla kapatip diger gezi eylemcileri iceri birakmadi dedi.

5. polisler camiye gaz atmadi, disaridaki gaz cok yogun oldugu icin haliyle bir kismi caminin icinede geliyordu dedi.

6. gezicilerle konustum ve polislere tas atmadan buradan uzaklasmalarina ikna ettim dedi.

bu bülent gibi fanatik chpliler kendi partilerine bu tür yalanlarla en büyük zarari veriyor. böyle fanatikleri oldukca chp iktidar olamaz.

07.03.2015 10:37

Zitat:

Zitat von 1insanol (Beitrag 2108820)
Insan haddini bildigi kadar insan oldugunu bilmeli!!

burasi umuma acik bir platform, aile bireylerinin resimlerini ulu orta paylasmanin yanlis oldugunu söylecektim lakin,senin yaptigin aymazligin ailene mal etmenin yanlis olacagini düsündüm
vaz gectim.
Fakat sunu rahatlikla söyleyebilirim ki;asagida resimlerini astigin medeniyetten uzak kalmis insanlar senin gibi Medeniyetin icinde yasadigi halde zerre nasiplenmemis insansilardan bin kat medenidirler !

Saygi, saygi degerlere

Haddimi bilmezsen ne olur insan olmayan?

Burda Gezi olaylarindan demokratik haklarina mahsumca kullanmak isteyen gencler öldürürüldü.
Senin basbakanina laf söyledi diye. Kel oglan Bilal oglan nerden bulmus bu paralari bakalim?

Bu kabatasta o genclere iftira atan sapik kadinin yalanlari desifre olduyu diye kudurmaya gerek yok.
Ben iftira kime atilirsa atilsin, iftara atanin yüzüne samarimi indirim! Basbakanin da olsa

Imogdi 07.03.2015 10:39

Zitat:

Zitat von T9 (Beitrag 2108772)

hey du Ober-Kasperl ...
wie wäre es wenn du dich mal informieren würdest ...
TRT ,ATV ,Star ,Akit ,Aksam ,Sabah ...di$inda ..

senin "ba$kan" sidik torbasini zor ta$iyor ..
2015 in sonunu görmücek bile ....

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 06:36 Uhr.