Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Kirliler (http://localhost/forum/showthread.php?t=13519)

29.05.2015 22:02

Kirliler

Liste der Anhänge anzeigen (Anzahl: 1)

29.05.2015 22:05

29.05.2015 22:07

SevtapTuran 30.05.2015 08:45

Ne kadar yasam düsmani varsa dolmus ülkeye?:(

30.05.2015 11:19

Yobazlara!

Tüm insanlık düşmanı sahtekar iki yüzlü müslümanlara!Gösterdiğiniz resimlerin yanında,isterseniz Çorum,Maraş,Dersim yazın,altınada Hüdepar(hizbu kontra yazmayı unutmayın).
Son çırpınışlarınız,türkiye halkları sizi hak ettiğiniz çöplüğe yollayacak,sabredin 1hafta kaldı.2 hafta sonra inanın ki o katliam çeteleriniz tepetaklak düşecek ortaya ve sizler hem ne kadar aptal hemde ne kadar cani oldğunuzu göreceksiniz.Korkunun ecele faydası yok !

30.05.2015 15:19

:))))

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2113967)
DAGDAN indim sehire mantigi!!!
Köy muhtarlarini tehdit ederek "bu köyden bu kadar oy cikmazsa hdp icin bu köyü yakariz" diye zorbalikla oy toplamaya calisan ve bir kiza saldiran 3-5 hdp li erkekden ne beklersin ki?

SEHIT KANIYLA boyanmaz al bayragimizin gölgesinde siginanlar ve bizi düsmanlik edenler
COK AZ KALDIII, bekleyin ve görün MEVLAM NE EYLERSE GÜZEL EGLER :)

SECIM SONUCLARI simdiden belli VATANA MILLETE HAYIRLI OLSUN!!!

Rüyalarda buluşuruz:))))
Burda bazıları Türkiyedeki yobazların ve katil erdo gürühunun desteklediği işidin,Kobene kuşatmasınada yazdıkları hatrımda,ne oldu sonuç?
Tayyoş ve gürühunun sonuda,Mısır cumhurbaşkanına dönmezse şaşırmayın:))))
Az kaldı,8 haziranda konuşalım mı? Geri kalan hikayeleri ;)

Bosphorus_ 30.05.2015 21:42

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2113965)
Tüm insanlık düşmanı sahtekar iki yüzlü müslümanlara!Gösterdiğiniz resimlerin yanında,isterseniz Çorum,Maraş,Dersim yazın,altınada Hüdepar(hizbu kontra yazmayı unutmayın).
Son çırpınışlarınız,türkiye halkları sizi hak ettiğiniz çöplüğe yollayacak,sabredin 1hafta kaldı.2 hafta sonra inanın ki o katliam çeteleriniz tepetaklak düşecek ortaya ve sizler hem ne kadar aptal hemde ne kadar cani oldğunuzu göreceksiniz.Korkunun ecele faydası yok !

kürt olma ihtimalin var mı? genelde teror sozcusu hdp'yi sadece onlar destekliyor.

DEMİRTAŞ: APONUN HEYKELİNİ DİKECEĞİZ

https://www.youtube.com/watch?v=ANNbBoVClhc

Caka_Bey 30.05.2015 22:48

Bakin hele delikanlilara! Tayyip Erdogan'a Misirdaki yapilanlari yapacaklarmis. Onun yaptiklarina sizin hayaliniz dahi ulasamaz bre akilsizlar. onun gibi insan'da olamazsiniz zaten. Ve bazi seyler pahalidir, herkeste bulunmaz.

Imogdi 31.05.2015 00:48

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2113973)
kürt olma ihtimalin var mı? genelde teror sozcusu hdp'yi sadece onlar destekliyor.

offf sIkIldim ...harbi sIkIldim artik !

bi kari$ topragi yi mi payla$amicaz ?

@Bos

rüzgarin nerden estigini ...herkes biliyor zaten

https://www.youtube.com/watch?v=5wdSmQWi4BY

31.05.2015 12:54

:)))

Zitat:

Zitat von Caka_Bey (Beitrag 2113975)
Bakin hele delikanlilara! Tayyip Erdogan'a Misirdaki yapilanlari yapacaklarmis. Onun yaptiklarina sizin hayaliniz dahi ulasamaz bre akilsizlar. onun gibi insan'da olamazsiniz zaten. Ve bazi seyler pahalidir, herkeste bulunmaz.

Tayyoş İnsan değil zaten.İnsan la Tayyoşu yanyana kullanıp İnsanlığı kirletmeyin,Tayyoş din taciri ve katil diktatör bir canavar.İstersen hangi ülkelerde oynadığı oyunları anlatalım,nerdeyse 300 binden fazla insanın ölümünün her kurşununda desteği olduğunu bil yeter.Sizler de insan olsanız gerçeği görürsünüz.
Not 7 haziran bir diktatörün sonudur,iyi biline.Sonrası malum,300 binden fazla insanın ölümüne sebebiyet verdiği için idamla yargılan ma!Bunu iyi not edin,aklınızda bulunsun,tevekkeli değil,tayyoşun sadık köpekleri hızlı bir şekilde avrupada villa almaya başladı,son belli.Tayyoş idamla yargılanmaya,yalakaları kaçmaya hazırlanıyor.Çırpının din tacirleri,ama nafile,akıttığınız kanda boğulacaksınız.Bizler meclise gelince hesap verceksiniz..

31.05.2015 12:56

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2113973)

Ben Asimile olmuş bir kürdüm,ama en azından insanım.Senin o ihtimalin bile yok,Tayyoşun Mit uzantısı Bos ....

Bosphorus_ 01.06.2015 03:44

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2113984)
Ben Asimile olmuş bir kürdüm,ama en azından insanım.Senin o ihtimalin bile yok,Tayyoşun Mit uzantısı Bos ....

kürt oldugunu nereden bildim ama hahaha cunku baska kimse HDP'yi desteklemiyor.

Tayyip'i Türkler, kürtler, aleviler, cerkezler, egeliler, herkes destekler ama HDP terorizmini sadece kürtler destekliyor.

Turkiye'de yasamis kimseye kursun sikmamis bizler insan degiliz siz teroristler insansiniz evet :)) terorist kurulari.

01.06.2015 06:31

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2113986)
kürt oldugunu nereden bildim ama hahaha cunku baska kimse HDP'yi desteklemiyor.

Tayyip'i Türkler, kürtler, aleviler, cerkezler, egeliler, herkes destekler ama HDP terorizmini sadece kürtler destekliyor.

Turkiye'de yasamis kimseye kursun sikmamis bizler insan degiliz siz teroristler insansiniz evet :)) terorist kurulari.

Tayyoşu desteklese desteklese,pedofil moruklar,hırsız imamlar ve din üzerinden rant elde eden din tacirleri destekler.Hiçbir alevi,altını çiziyorum hiçbir alevi tayyoşu desteklemez.Çünkü''Bizim köpekleriz bile haram yemez''Şiarı vardır.Aptal olmasan,suriyeden tutda,ta libyaya kadar arap yarım adası ve afrikada ortaya çıkmış tüm katil müslüman gruplarına tayyoş ve din bezirganlarının lojistik destek sağladığını görürsün,ama sen ve senin gibiler,bunları görmez,çünkü kan emecilik ruhunuzda var.Pedofil,hırsız,organ tacirleri ve kadın satıcılarının son zamanlarda hep müslüman olması hiç dikkatinizi çekmiyor mu sizin?Tayoş terörüde bitecek,bak geliyor halkın cocukları,akıttığınız kanda sizi boğmaya.İdama karşıyım ama,tayyoş asılsın diye imza toplarım bunu bil.....

SevtapTuran 01.06.2015 14:38

Ne yaparlarsa yapsinlar, su ilerlemelere bakin:

Bu günleride görecekmisiz, sükürler olsun!

Çok yüksek hızlı tren Ankara - Konya seferine başladı
Hızı saatte 250 km'ye kadar ulaşan yüksek hızlı tren, yerini 320 km yapan çok yüksek hızlı trene bıraktı.
Haber Merkezi | 25.05.2015 - 13:59

http://www.ensonhaber.com/cok-yuksek...015-05-25.html

1insanol 01.06.2015 19:24

Yüzde eli alsallar bile hayalleri havada kalacaktir

YÜZDE ELLI ALSALAR BILE HAYALLERI HAVADA KALACAKTIR

Müslüman Kürt Halkıda Uyandı Artık

01.06.2015 22:22

Çin ata sözü

Filler kapışınca,çimler ayak altında ezilir.
''Anlayana sivrisinek saz,anlamayana davul zurna az gelir''Buda türk ata sözü.
Buda benim sözüm,kendinizi avutmak için aptalca şeyler paylaşmayın:)))

Bosphorus_ 03.06.2015 05:54

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2113987)
Tayyoşu desteklese desteklese,pedofil moruklar,hırsız imamlar ve din üzerinden rant elde eden din tacirleri destekler.Hiçbir alevi,altını çiziyorum hiçbir alevi tayyoşu desteklemez.Çünkü''Bizim köpekleriz bile haram yemez''Şiarı vardır.Aptal olmasan,suriyeden tutda,ta libyaya kadar arap yarım adası ve afrikada ortaya çıkmış tüm katil müslüman gruplarına tayyoş ve din bezirganlarının lojistik destek sağladığını görürsün,ama sen ve senin gibiler,bunları görmez,çünkü kan emecilik ruhunuzda var.Pedofil,hırsız,organ tacirleri ve kadın satıcılarının son zamanlarda hep müslüman olması hiç dikkatinizi çekmiyor mu sizin?Tayoş terörüde bitecek,bak geliyor halkın cocukları,akıttığınız kanda sizi boğmaya.İdama karşıyım ama,tayyoş asılsın diye imza toplarım bunu bil.....

Gec bu ayaklari. Turk milleti gelisimi gordu, 3 secimdir ust uste AKP'ye oy veriyor. Turkiye'nin gelisimini tek tek anlatmakla zamanimi kaybetmeyecegim nette ac oku. Gerizekali.

Anlamadigim sey su, bu projeleri o kadar cok elestirenler neden kopruleri, barajlari, santralleri, marmaray'i vs bu kadar cok kullaniyor :) madem haram malla yapildi, madem AKP yapti kullanmayin kardesim. Aleviler kurtler catir catir bu projeleri kullaniyor. Hem sikayetciler hem en onde kullaniyorlar. Nankorler. Su an bile PKK uyeleri daglarda gebertilmiyorsa AKP'ye sukredin Turk ordusunu 'cozum sureci' sacmaligiyla engelledigi icin.

Musul'u teroristler 1 gecede AKP yardimiyla degil korkak şii askerlerin yerlerini terketmesiyle aldi, ustelik askerler teroristlerden 6-7 kat daha fazlaydi. Turkiye'nin hicbir kuzey afrika ya da ortadogu bolgelerinde askeri yok, ahmak. Suriye de kendi beceriksizligini Turkiye uzerine yikmaya calisiyor.

Ben Tayyip sevdalisi degilim, senin HDP'yi Selo'yu fanatik sekilde destekledigin gibi kimseyi desteklemem ama: butun namussuz namus cinayetlerinin hep guneydogululardan cikmasi bir tesaduf mu?

Yengesiyle abisi olunce sirf bosta kalmasin ''TÖRE'' diyerek evlenenler, 3-4 kadinla nikah kiyanlarin hep kürt olmasi bir tesaduf mu?

PKK terorizmini bu ulkede sadece kürtlerin destekliyor olmasi tesaduf mu?

kürtlerin Suriye, Irak ve Iran'da da hic sevilmemesi bir tesaduf mu?

Cunku hep o ulkelerin topragina goz diktiniz. Vatan hainlerine bu ulkede yer yok, gidin Irak'ta yasayin madem 'kurdistan' diye tutturuyorsunuz ne isiniz var izmir'de istanbul'da. Yiginla geliyorsunuz yerlesmeye, ne oldu len kurdistan'iniza. Selo istanbul'dan disari cikmiyor, basi sıkısınca, evine hirsiz girince, got korkusu olunca Turk polisini ariyor yardim istiyor, Turk guvenligi tarafindan mitinglerde korunuyor, Turk ucaklariyla seyahat ediyor, Turk mali kullaniyor bir de Apo posteri acacagiz, kurdistan kurulacak diyorsunuz. Ne nankorsunuz boyle.

03.06.2015 06:21

Sallantıdan bağlantı:))))

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2114004)
Gec bu ayaklari. Turk milleti gelisimi gordu, 3 secimdir ust uste AKP'ye oy veriyor. Turkiye'nin gelisimini tek tek anlatmakla zamanimi kaybetmeyecegim nette ac oku. Gerizekali.

Anlamadigim sey su, bu projeleri o kadar cok elestirenler neden kopruleri, barajlari, santralleri, marmaray'i vs bu kadar cok kullaniyor :) madem haram malla yapildi, madem AKP yapti kullanmayin kardesim. Aleviler kurtler catir catir bu projeleri kullaniyor. Hem sikayetciler hem en onde kullaniyorlar. Nankorler. Su an bile PKK uyeleri daglarda gebertilmiyorsa AKP'ye sukredin Turk ordusunu 'cozum sureci' sacmaligiyla engelledigi icin.

Musul'u teroristler 1 gecede AKP yardimiyla degil korkak şii askerlerin yerlerini terketmesiyle aldi, ustelik askerler teroristlerden 6-7 kat daha fazlaydi. Turkiye'nin hicbir kuzey afrika ya da ortadogu bolgelerinde askeri yok, ahmak. Suriye de kendi beceriksizligini Turkiye uzerine yikmaya calisiyor.

Ben Tayyip sevdalisi degilim, senin HDP'yi Selo'yu fanatik sekilde destekledigin gibi kimseyi desteklemem ama: butun namussuz namus cinayetlerinin hep guneydogululardan cikmasi bir tesaduf mu?

Yengesiyle abisi olunce sirf bosta kalmasin ''TÖRE'' diyerek evlenenler, 3-4 kadinla nikah kiyanlarin hep kürt olmasi bir tesaduf mu?

PKK terorizmini bu ulkede sadece kürtlerin destekliyor olmasi tesaduf mu?

kürtlerin Suriye, Irak ve Iran'da da hic sevilmemesi bir tesaduf mu?

Cunku hep o ulkelerin topragina goz diktiniz. Vatan hainlerine bu ulkede yer yok, gidin Irak'ta yasayin madem 'kurdistan' diye tutturuyorsunuz ne isiniz var izmir'de istanbul'da. Yiginla geliyorsunuz yerlesmeye, ne oldu len kurdistan'iniza. Selo istanbul'dan disari cikmiyor, basi sıkısınca, evine hirsiz girince, got korkusu olunca Turk polisini ariyor yardim istiyor, Turk guvenligi tarafindan mitinglerde korunuyor, Turk ucaklariyla seyahat ediyor, Turk mali kullaniyor bir de Apo posteri acacagiz, kurdistan kurulacak diyorsunuz. Ne nankorsunuz boyle.

Geçenlerde bir klip izledim,afganistanda aşırı sapık islamcılar,televizyon şeytan icadıdır diye kırıyorlar,ardındanda tüm diğer müslümanlar,ellerindeki telle video çekiyor,ayrıca fetvayı verende videoya kaydedip yuotube de yayınlıyor.Şimdi bir gerizekalınn Akepe li olduğunu nasıl ablarsınız?Herşeyden kaçıp,yol yaptık derse biri o kesin Akepe lidir.Bahsettiğin o kürtlerin,hepsinin eskiden beri islamcı partileri ayakta tutan olduklarını bilmiyorsan,sen gerşekten gerizekalısın?Hizbukontra elemanlarıda genelde kürt oluyor biliyormuydun?Senin gibi onurunu satançok yani.Ayrıca 6 yaşındaki çocuklala evliliği savunan kürtler mi,yoksa sapkın müslümanlar mı?Anlaşılan sapıklığınız,müslümanlığı saptırmanızdan olsa gerek..

Bosphorus_ 03.06.2015 07:26

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114005)
Geçenlerde bir klip izledim,afganistanda aşırı sapık islamcılar,televizyon şeytan icadıdır diye kırıyorlar,ardındanda tüm diğer müslümanlar,ellerindeki telle video çekiyor,ayrıca fetvayı verende videoya kaydedip yuotube de yayınlıyor.Şimdi bir gerizekalınn Akepe li olduğunu nasıl ablarsınız?Herşeyden kaçıp,yol yaptık derse biri o kesin Akepe lidir.Bahsettiğin o kürtlerin,hepsinin eskiden beri islamcı partileri ayakta tutan olduklarını bilmiyorsan,sen gerşekten gerizekalısın?Hizbukontra elemanlarıda genelde kürt oluyor biliyormuydun?Senin gibi onurunu satançok yani.Ayrıca 6 yaşındaki çocuklala evliliği savunan kürtler mi,yoksa sapkın müslümanlar mı?Anlaşılan sapıklığınız,müslümanlığı saptırmanızdan olsa gerek..

_EZEL_ kokusu aliyorum, her hafta profil degistirme sebebin vaybee'de sapikliklarinin sikayet almasindan dolayi mi?

Her ulkede insanlar hizmet gordukleri zaman o hizmeti saglayanlara oy verirler.

Konuyla alakali oldugundan, bir onceki mesajda siraladigim ve kürtlere ait olan 'geleneklere' cevap veremeyisini anliyorum.

Maho seni. AKP kürtlere ozerklik verse hemen gotlerine yapisirdiniz ama, degil mi? Eger bir HDP'li AKP'den nefret ediyorsa anlayin ki AKP dogru yoldadir! Maho. Barzo. Haysiyetsiz, kitapsiz. kürtlerin bazilari o kadar FASIST ve terorist ki, kendi irklarindan insanlara bile iskence etmeyi, kendi kadinlarini dovmeyi, ama onlardan 8-10 cocuk yapmayi, sirf farkli gorusten diye kendi milletini oldurmeyi ONUR sanarlar. Kobane olaylarinda guneydogu'da katlettikleri kürtler gibi. Nasil bir millet ise, kendini oldurmekten bile zevk aliyor. Sonra da ah anam vah anam devlet bize bakmiiiiiyyyy. Bu fasist kürtlerde ozellikle muslumanlara saldirmak vardir, cunku bunlar ya dinsizdir ya ZERDUST'tur. Bu yuzden ''muslumanlar soyle, muslumanlar boyle'' demen sasirmiyor beni.

kürtler neden bolgede hic sevilmiyor acaba?!? O degil de HDP'yi fanatikce savunmandan kürt oldugunu nasil anladim be :))))

03.06.2015 08:02

Bosphorus

Sen aptalmısın?Ben panoda zaten kim olduğuma ilşkin bir açıklama paylaştım.Ayrıca sana cevap verdim ama ne hikmetse,paylaşamadım.Ayrıca benim engellenen tek bir nickim var oda _Cenk_ eğer aptal değilsen anlarsın.Sizin gibi siyasetten bi haber,pragmatistler,meselenin özünü gölgelemek için,tartışmayı kişiselleştirmeye çalışır,sende bunu yapıyorsun.son 10 yılda 1.5 milyondan fazla müslüman,müslüman ülkelerde,müslmanlar tarafından katledilmiş.Her katliamın arkasındanda bunlar müslüman değil,islamiyet böyle değil savsatasını yutturmaya çalıştınız...Ben kürt politikacısı veya milliyete dayalı politika yapan biri değilim.Ateist olduğumu belkide burda onlarca kez paylaştım.Fakat senin gibi pedofil ve sapkın müslümanlar ne hikmetse kabullenmek istemedi?Ha birde müslümanlıkla bir bağlantın varsa,Akepe ne demek,birde neden ismi akepe acaba merak ettim:))))))

Bosphorus_ 03.06.2015 08:20

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114010)
Sen aptalmısın?Ben panoda zaten kim olduğuma ilşkin bir açıklama paylaştım.Ayrıca sana cevap verdim ama ne hikmetse,paylaşamadım.Ayrıca benim engellenen tek bir nickim var oda _Cenk_ eğer aptal değilsen anlarsın.Sizin gibi siyasetten bi haber,pragmatistler,meselenin özünü gölgelemek için,tartışmayı kişiselleştirmeye çalışır,sende bunu yapıyorsun.son 10 yılda 1.5 milyondan fazla müslüman,müslüman ülkelerde,müslmanlar tarafından katledilmiş.Her katliamın arkasındanda bunlar müslüman değil,islamiyet böyle değil savsatasını yutturmaya çalıştınız...Ben kürt politikacısı veya milliyete dayalı politika yapan biri değilim.Ateist olduğumu belkide burda onlarca kez paylaştım.Fakat senin gibi pedofil ve sapkın müslümanlar ne hikmetse kabullenmek istemedi?Ha birde müslümanlıkla bir bağlantın varsa,Akepe ne demek,birde neden ismi akepe acaba merak ettim:))))))

Panonu sktirme, kimse panoya girip de senin gibi yumoşun yazilarini takip etmek zorunda degil. _CENK_ de _EZEL_ adiyla buralarda dolasiyordu. 1 kisi, 2 farkli profil. Donek. Profilin neden engellendi ondan da bahsetseydin.

Burada konu HDP ile alakali, AKP'den konusan sensin anlama ozurlu. HDP kirli, sen de kirlisin, HDP'yi fanatikce savundugun icin, yoksa kisisellestirmek yok. Kisisellistirmekten ciyaklayip kisisel ithamlarda bulunan yine sensin DINGIL :)) nasil beton bir kafa varsa sende, yazdigin cumleden bir onceki cumleyi unutuyorsun .mk. Ya da ''kisisellestirmek'' ne demek onu bilmiyorsun, ya da HER IKISI. ahaha.

Ama bir soz var ''bir soze bakarim soz mu diye, bir de sozu soyleyene bakarim adam mi'' diye.

Sen fasist, KÜRTCÜ, ateist bir yobazsin. Ama ben kendi halinde bir muslumanim. Muslumanlar soyle muslumanlar boyle diyerek ne bok oldugunu kendin gosterdin zaten. dedigim gibi, senin gibi irkci fasist kürtler genelde Islam karsitidir, ben de onlari gordugum her platformda tokatlarim boyle.

Ulan surada 2 mesajdan hem kürt hem ateist oldugunu nasil anladim yine :) sen o tuvaletini bosalttigin agzindan bunu soylememis olsan bile surada 2 mesajda ne mal oldugunu tahmin edip buluyorum.

kürtler guneydoguda neden kucuk kizlari kendi rizalari disinda ''BASLIK PARASI'' karsiliginda mal alisverisi yapar gibi onunla bununla evlendiriyor lan?

BASLIK PARANIZ DA NAMUSSUZ NAMUS CINAYETLERINIZ DE BATSIN! Kadin dusmani abazalar.

03.06.2015 08:25

Pedofil müslümanlar!

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2114011)
Panonu sktirme, kimse panoya girip de senin gibi yumoşun yazilarini takip etmek zorunda degil. _CENK_ de _EZEL_ adiyla buralarda dolasiyordu. 1 kisi, 2 farkli profil. Donek. Profilin neden engellendi ondan da bahsetseydin.

Burada konu HDP ile alakali, AKP'den konusan sensin anlama ozurlu. HDP kirli, sen de kirlisin, HDP'yi fanatikce savundugun icin, yoksa kisisellestirmek yok. Kisisellistirmekten ciyaklayip kisisel ithamlarda bulunan yine sensin DINGIL :)) nasil beton bir kafa varsa sende, yazdigin cumleden bir onceki cumleyi unutuyorsun .mk. Ya da ''kisisellestirmek'' ne demek onu bilmiyorsun, ya da HER IKISI. ahaha.

Ama bir soz var ''bir soze bakarim soz mu diye, bir de sozu soyleyene bakarim adam mi'' diye.

Sen fasist, KÜRTCÜ, ateist bir yobazsin. Ama ben kendi halinde bir muslumanim. Muslumanlar soyle muslumanlar boyle diyerek ne bok oldugunu kendin gosterdin zaten. dedigim gibi, senin gibi irkci fasist kürtler genelde Islam karsitidir, ben de onlari gordugum her platformda tokatlarim boyle.

Ulan surada 2 mesajdan hem kürt hem ateist oldugunu nasil anladim yine :) sen o tuvaletini bosalttigin agzindan bunu soylememis olsan bile surada 2 mesajda ne mal oldugunu tahmin edip buluyorum.

Pedofıl sapık müslümalar olan akepe nin çürkğn yüzünü görmek istiyorsanız,boss takip edin yeter.Görünen köy klavuz istemez,sizin sapıksal zihniyetiniz heryerde su yüzüne çıkyor bak:))) Ha akepe ne demek oluyordu islamiyette :))))

Bosphorus_ 03.06.2015 08:45

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114012)
Pedofıl sapık müslümalar olan akepe nin çürkğn yüzünü görmek istiyorsanız,boss takip edin yeter.Görünen köy klavuz istemez,sizin sapıksal zihniyetiniz heryerde su yüzüne çıkyor bak:))) Ha akepe ne demek oluyordu islamiyette :))))

Sen beni takip etsen dogru yola girerdin lan pezevenk, hem terorist sempatizani hem pezo :) ne cok islevin var senin oyle, 10 parmaginda 10 marifet :)

AKP'den nefret etme sebebin size kurdistan konusunda orta parmagini gostermesinden mi kaynaklaniyor? Bir insan CHP'ye, MHP'ye, TKP'ye oy verse bile tolerans gosteririm cunku tamamen farkli politik dusuncelerden ideolojilerinden dolayi vermis olurlar normal karsilarim ama bolucu teroristlere tolerans yok.

Git simdi 2 sene daha calisip baslik parani denklestir koyunden 14 yasinda kiz al, sonra da onu sabah aksam evde dov. Kirli barzo.

Bosphorus_ 03.06.2015 08:54

Parlayip cilalayip karsimiza getirdikleri demokrasi kusuna bak sen.

03.06.2015 09:17

yazık

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2114015)
Parlayip cilalayip karsimiza getirdikleri demokrasi kusuna bak sen.

Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini ölçersin. Mevlana
Ben sapık pedofil müslümanlara bazı şeyleri çok görmüyorum.O resimlerde senin tayyoşundan tutda aklına gelebilecek başka kimler bile var,ama bunu paylaşabilecek kadar cesarete sahip değilsiniz.Selocan ın kardeşi,Tayyoş alçağının desteklediği,besleyip büyüttüğü İşid barbarlarına karşı,insanlık mücadelesi veriyor.Bir söz var ya''Düşünebilen her canlının insan olması, insan olan herkesin düşünebildiği anlamına gelmiyor ne yazık ki.Oskar Wilde''Sizlerde öylesiniz,insan sıfatınız var diye insan kefesine koyuyorlar.Ama fiziğinizde başka hiçbirşey insana benzemiyor ne yazık ki..Kaldı ki artık alçaklık mertebesine çıkmaya başladın,bu saatten sonra seni ciddiye alıp yazmam.Aynada bir kendine bak,eğer zamanın varsa akepe ne demek diye incelemeye gir,belki insan olmaya doğru bir adım atarsın....

Bosphorus_ 03.06.2015 09:27

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114023)
Bir insanın nasıl güldüğünden terbiyesini, neye güldüğünden akıl seviyesini ölçersin. Mevlana
Ben sapık pedofil müslümanlara bazı şeyleri çok görmüyorum.O resimlerde senin tayyoşundan tutda aklına gelebilecek başka kimler bile var,ama bunu paylaşabilecek kadar cesarete sahip değilsiniz.Selocan ın kardeşi,Tayyoş alçağının desteklediği,besleyip büyüttüğü İşid barbarlarına karşı,insanlık mücadelesi veriyor.Bir söz var ya''Düşünebilen her canlının insan olması, insan olan herkesin düşünebildiği anlamına gelmiyor ne yazık ki.Oskar Wilde''Sizlerde öylesiniz,insan sıfatınız var diye insan kefesine koyuyorlar.Ama fiziğinizde başka hiçbirşey insana benzemiyor ne yazık ki..Kaldı ki artık alçaklık mertebesine çıkmaya başladın,bu saatten sonra seni ciddiye alıp yazmam.Aynada bir kendine bak,eğer zamanın varsa akepe ne demek diye incelemeye gir,belki insan olmaya doğru bir adım atarsın....

Asagidaki Selo'da da tam bir terorist gulumsemesi var hinzir hinzir, degil mi? Tayyip'in hic oyle fotografi yok, Tayyip'in dagda fotografi olsa ya da Apo'nun yanindan siritirken foto'su olsa onun gtunu yalardin :) ben fotolarla iddiami kanitladim, varsa sen de goster. Gosteremeyeceksin ama boyle otup adama iftira atmaya devam edersin, onursuz.

Selo'nun kardesi Nurettin Demirtas 11 yil hapiste yatti PKK uyeliginden. Surunsun terorist.

Aramizdaki fark, sen takim tutar gibi parti tutuyorsun, ben ise artilari eksileri tartarak bir partiye oy veriyorum. Benimle makul bir AKP tartismasi yapamazsin bile seni gomerim.

Son olarak, madem muslumanlara o kadar laf ediyorsun, madem ateistsin, sen de boyle domuz eti yiyor musun dagdaki kankalarin gibi? Elde bir de cay ohhh :)))

03.06.2015 09:33

....

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2114025)
Asagidaki Selo'da da tam bir terorist gulumsemesi var hinzir hinzir, degil mi? Tayyip'in hic oyle fotografi yok, Tayyip'in dagda fotografi olsa ya da Apo'nun yanindan siritirken foto'su olsa onun gtunu yalardin :) ben fotolarla iddiami kanitladim, varsa sen de goster. Gosteremeyeceksin ama boyle otup adama iftira atmaya devam edersin, onursuz.

Selo'nun kardesi Nurettin Demirtas 11 yil hapiste yatti PKK uyeliginden. Surunsun terorist.

Aramizdaki fark, sen takim tutar gibi parti tutuyorsun, ben ise artilari eksileri tartarak bir partiye oy veriyorum. Benimle makul bir AKP tartismasi yapamazsin bile seni gomerim.

Son olarak, madem muslumanlara o kadar laf ediyorsun, madem ateistsin, sen de boyle domuz eti yiyor musun dagdaki kankalarin gibi? Elde bir de cay ohhh :)))

Buraya nasıl resim yükleniyor bilmiyorumibilsem inan ki sapık,müslğmanlığı saptıran tayip ve uleması,akabinde kuklalarının tüm rresimlerini paylaşırdım.

03.06.2015 09:35

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2114027)
Mehmetcige kursun sikanlari MECLISTE görmek istemiyoruz

caniniz cehenneme

Bakalım oldu mu?

Bosphorus_ 03.06.2015 09:36

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114028)
Buraya nasıl resim yükleniyor bilmiyorumibilsem inan ki sapık,müslğmanlığı saptıran tayip ve uleması,akabinde kuklalarının tüm rresimlerini paylaşırdım.

_EZEL_ _CENK_ Bak dayanamayip halen yaziyorsun :)

Zirlama, sen linki buradan paylas biz tiklar bakariz resme. Hicbirinin teroristlerle fotografi yok senin Selo fanatigindan baska.

O foto ne alaka len, hani nerede Tayyip o fotografta. Anlasilan kürt Yezidiler yine bir kadini tasliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=VRaLcbxpIsw

03.06.2015 09:39

neyse

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2114025)

Şimdi öğrendim,fakat işim var şu an uğraşamam.akşam sapık ve islamiyeti saptırmaya çalışanların greçek yüzlerini paylaşırım.Ayrıca,inan ki tavuk,domuzdan daha pis bir hayvandır.Domuz yüyordum ama bana dokunuyor artık yemiyorum.Özellikle sevdiğim tek et var kuzu eti.Bu adamlar domuz eti yiyor ama en azında sapık İşidçiler gibi insan organı yemiyorlar.....

03.06.2015 09:41

neymis yükledigin?

bu konuyla ne alaka, hem yükledigin resim hangi ülkeden kimin kime karsi oldugu belli degil simdi sen aklin sira neyi kanitlamaya calisiyorsun?

KAYNAGIN bile yok

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114029)
Bakalım oldu mu?

Bosphorus_ 03.06.2015 09:43

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114036)
Şimdi öğrendim,fakat işim var şu an uğraşamam.akşam sapık ve islamiyeti saptırmaya çalışanların greçek yüzlerini paylaşırım.Ayrıca,inan ki tavuk,domuzdan daha pis bir hayvandır.Domuz yüyordum ama bana dokunuyor artık yemiyorum.Özellikle sevdiğim tek et var kuzu eti.Bu adamlar domuz eti yiyor ama en azında sapık İşidçiler gibi insan organı yemiyorlar.....

Olm bize ne lan, az once Tayyip diyordun simdi Islam'i saptiranlar deyip dunyanin diger tarafindan foto paylasip konuyu saptiriyorsun :) senin Selo daga cikip teroristlerle poz veriyor eheheheh

03.06.2015 09:44

Hatay

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2114037)
neymis yükledigin?

bu konuyla ne alaka, hem yükledigin resim hangi ülkeden kimin kime karsi oldugu belli degil simdi sen aklin sira neyi kanitlamaya calisiyorsun?

KAYNAGIN bile yok

Hatay sınırında,alevi köyünde,El nusra adlı bir tayyoş kukla ordularının katliamı.Hiç dumadın mı,yada görmedin mi?

Bosphorus_ 03.06.2015 09:49

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114041)
Hatay sınırında,alevi köyünde,El nusra adlı bir tayyoş kukla ordularının katliamı.Hiç dumadın mı,yada görmedin mi?

Olm bunun Tayyip'le ne alakasi var len, saldirayim da hangi gtumden saldirirsam saldirayim derdine dusmussun :) almanya'da Tuvaletini fareler bassa Tayyip'ten bileceksin sucu :)) iyice kafayi yemis bu mesnetsiz HDP'li fanatikler.

Eger Turkiye'nin ISID'e karsi Kobane'de YPG'li teroristleri korumamasindan dert yaniyorsan YPG orada haşat oldu haşat :)) harcadilar terorist grubunuzu.

Bosphorus_ 03.06.2015 09:52

Zitat:

Zitat von kadingibi (Beitrag 2114045)
Kimden:
NurBanu [ Blokla ]
Konu:
RE: seni istiyorum
Tarih:
18.05.2015, 01:47

Bana gönderdiklerin resimler ccccccccccccooooooooooooooooooook güzel.
yerrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ucurrrrrrrrrrrrrrrrr beniiiiiiiiiii askiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
ben seni ..............................

>ben sana resim yollamadim, iftira atma.
>hem sen ne bicim bir kadinsin ya

Kimden:
NurBanu [ Blokla ]
Konu:
RE: mrhb
Tarih:
13.05.2015, 13:52

Tanisalim dimdimim
ben seni yeyiiiiim mmmmmm kizzzzz
nekadar tatlisiiiiiiinnnnnnnnn

> pardon,
>
> tanisiyormuyuz ??
>
>

Kimden:
kadingibi [ Blokla ]
Konu:
RE: seni istiyorum
Tarih:
18.05.2015, 01:47

Bana gönderdiklerin resimler ccccccccccccooooooooooooooooooook güzel.
yerrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ucurrrrrrrrrrrrrrrrr beniiiiiiiiiii askiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
ben seni ..............................

Aaaa sen de aynisini gondermissin baksana senin adindan gonderilmis gozukuyor :)

Kanit oyle olmaz, oyle gosterilmez.

Bosphorus_ 03.06.2015 09:57

Parlayip cilalayip karsimiza getirdikleri diger demokrasi kusu Sirri Sureyya Onder :

HDP terorist bir partidir.

Bosphorus_ 03.06.2015 10:01

kadingibi, basligi cop etme. Bunun konuyla alakasi yok git baska yerde konus ya da baslik ac.

Kadingibi adinda kullanici adin var ve kiz arkadasim var diyorsun, lez misin. Neyse ne de, bu basligi cop etme.

1978salih 03.06.2015 10:14

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2114053)
kadingibi, basligi cop etme. Bunun konuyla alakasi yok git baska yerde konus ya da baslik ac.

Kadingibi adinda kullanici adin var ve kiz arkadasim var diyorsun, lez misin. Neyse ne de, bu basligi cop etme.

bu ve benzerlerinin cöplügüne döndü forum.

al birini vur ötekine

1978salih 03.06.2015 11:02

pessss

lütfen beni özelinize karistirmayin !!

Zitat:

Zitat von kadingibi (Beitrag 2114074)
senin bacak arandaki killari önce bir temizle .

killi naciye... haahahahahahaha

birde sap ariyorsun

salih sana vermedi diye adama yapmadigini birakmadiniz

afferin ona en azindan onunkini yalayamayacaksin , sulu killi naciyeeeeeeeeeeeeeeeee

eheheheheehhe

03.06.2015 11:35

diese fake nicks

ich fühle mich etappt :)

eine Antwort bekommst du wenn du mit deinen wahren nick kommst, hinter fake nicks verstecken sich armseelige gestalten. Nimm dir ein Beispiel an mir und komme mit nur mit einen Nick

Zitat:

Zitat von kadingibi (Beitrag 2114080)
koskocamannnnnnn prelli tekeri gibi varmis sende
larayla cektigin fotograflari gördüm kaltak kasar dildo fanatigi.
tabi yalayacak bisi bulamadin dildolu naciyeeeeeeeeee

hadi yok öyle resim desin lara simdi...

nerde...

senin camda nelerini gösterdigin ortada

azeri lerden ne alip veremiyorsun.
sana azeri erkekleri vermedimi saplarini
tabiiiii sen doymazsin kancik seniiiiiiiiiiiiiiiiii dimididididiididmiiiiiiiiiiiiii naciye
killi kasar
eli dildolu azgin köcek
seni degil arkadas diye yanima almayi, canta dieee koluma takmam azginnnn kasar,

dildolu naciyyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 01:32 Uhr.