Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Ankara bombacisi seher cagla demir (http://localhost/forum/showthread.php?t=13787)

Bosphorus_ 16.03.2016 23:56

Zitat:

Zitat von koncuy (Beitrag 2118725)

Nankor orospu, bizimle ayni universitelerde okuyor halen nankor. Madem hayattan bu kadar nefret ediyordu kendisini gebertseydi sadece, .mini gtunu patlatmaktan zevk aliyor demek ki. Onursuz karaktersiz kisiliksiz haysiyetsiz teroristler.

PKK ISID'den beter, ISID'e derler intihar bombacisi diye kendileri ayni pisligi terorizmi yapiyor.

Basina ya da bilegine sari-kirmizi-yesil kolye ve bandana takan orospularin hepsini tutuklayip hapse atmak gerek.

be_gentle 17.03.2016 02:17

AKP yi USA getirdi ..
USA simdi AKP yi götürüyor ..

be_gentle 17.03.2016 05:10

bi de Türkiye de "kürt insana sorun

18.03.2016 20:30

@ koncuy bakiyom tam buranin sürtügü ve islam oruspusu olmussun.
Nasil seni siken dinci cokmu burda???

Kizim gelip bana laf atacagi bi yazdiklarina bak, utan be, yuahhhhh!!!
Insan o kadarmi rezil olur, ama farkinda degilsin!

Senin dinine ben tüküreyim. Yobazliktan baska ne bilirsin!
Sen ancak Rakka da rahat edersin, sana güzel gelir oralar!

Bide yazdigini önceden düsün ve oku!

19.03.2016 20:41

anandan bana sira gelmiyormus, kendi rumuzu ile yazamayan korkak

Zitat:

Zitat von Vizzzgelir (Beitrag 2118777)
@ koncuy bakiyom tam buranin sürtügü ve islam oruspusu olmussun.
Nasil seni siken dinci cokmu burda???

Kizim gelip bana laf atacagi bi yazdiklarina bak, utan be, yuahhhhh!!!
Insan o kadarmi rezil olur, ama farkinda degilsin!

Senin dinine ben tüküreyim. Yobazliktan baska ne bilirsin!
Sen ancak Rakka da rahat edersin, sana güzel gelir oralar!

Bide yazdigini önceden düsün ve oku!

20.03.2016 02:43

heyyy ...es reicht !

20.03.2016 03:16

Zitat:

Zitat von noldusana (Beitrag 2118779)
sind es pkk - Leute wa? Hey, Leute merkt Ihr garnicht, dass Ihr von vorne bis hinten verarscht werdet?

Also, wenn ich ein Terrorist wäre, dann würde ich keine Menschen umbringen, sondern ich würde z.B. Stromanlagen, Straßen, usw bombadieren. Das wäre logisch oder?

Wieso denkt Ihr, dass es immer die Anderen sind? Genau das ist es doch, dass was die Elite will. Sie will euch gegen eure Nachbarn hetzen.

Und was ich absolut noch etwas unlogisch finde, ist Eines:
Die Kurdenhasser erzählen ja, dass die pkk nichts mit Kurden zu tun hat. Und man das gefälligst trennen sollte. Ja, warum tötet man dann im Osten die Kurden? Wo ist da die Logik?
Wieso sagt man nicht offen und ehrlich, "wir hassen die Kurden?".

Und Bomben in Ankara und Istanbul. Was soll das alles? Hey, wenn ich ein Terrorist wäre, dann würde ich z.B. Stromanlagen bomben und nicht Menschen. Das ergibt keine Logik.
Ihr müsst euch Fragen: Wem nutzt das Ganze? Wer profitert davon? Ganz sicher nicht der
Kurde im Osten. Saygilarimla.

hey karde$im ..anla$qalim artik ...

Türkiye ....Kurdistan ...
anla$alim artik ....

20.03.2016 04:13

Zitat:

Zitat von Muenchen21 (Beitrag 2118783)
hey karde$im ..anla$qalim artik ...

Türkiye ....Kurdistan ...
anla$alim artik ....

keine SaU geht drauf ein ...

20.03.2016 04:46

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2118762)
Nankor orospu, bizimle ayni universitelerde okuyor halen nankor. Madem hayattan bu kadar nefret ediyordu kendisini gebertseydi sadece, .mini gtunu patlatmaktan zevk aliyor demek ki. Onursuz karaktersiz kisiliksiz haysiyetsiz teroristler.

PKK ISID'den beter, ISID'e derler intihar bombacisi diye kendileri ayni pisligi terorizmi yapiyor.

Basina ya da bilegine sari-kirmizi-yesil kolye ve bandana takan orospularin hepsini tutuklayip hapse atmak gerek.

evet nankor kiz 23 ya$inda ....
anam beni Terörist dogrumustu .....adi kürt kizii ....
kürt kizina a$ik oldum galiba

puzzler 23.03.2016 17:17

Zitat:

Zitat von noldusana (Beitrag 2118787)
Yok Kardas bunlar anlamaz. Das sind wie Schafe. Die folgen dem Herdentrieb. Hauptsache man hat immer einen Feind, dann ist der Tag geregelt.

Also wenn die pkk schafft die Turkei zu schwächen, dann hat es eine gute Seite:
Ein Nato-Staat weniger. Das wäre für Türken und Kurden nicht gut, aber man hätte direkt Amerika geschwächt. Ist doch logisch oder? Was hat eigentlich die Turkei in der Nato zu suchen`? Ich kapiere es nicht.. Ein islamisches Land in der Nato? Denken die türkischen Eliten, dass das gut Enden wird? Neyse, uzatmiyalim.. yoksa bazen koyunlarin kafasi siser...

ne de güzel melesiyorsunuz cobansiz cayirda.
bilgisiz ama fikir sahibi, dünyadan habersiz , sap yiyip saman cikaran kuzucuklar.
sizi artik mektebe gönderme zamani gelmis de geciyor ama kuzucuklar icin okul yok.
okuyun lan biraz baskalarina ukalalik yapmadan önce.
la havle...
natodan cikinca usa zayiflicakmis. adamlara iyilik edersin ciktiginda ancak.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 14:34 Uhr.