Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Ausbildung & Karriere (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=395)
-   -   mein Arbeitstag als Waybee - Admin (http://localhost/forum/showthread.php?t=7781)

tekzenci 12.01.2011 14:35

mein Arbeitstag als Waybee - Admin

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
09:54 chef am telefon *ulan nerde kaldin allahsiz? tonla para verioz sana..site cökmüsch yine!!!!cabuk kalk ulan!!!*
11:00 aufstehen..suche was zum frühstücken..evde bishey kalmamisch..ulan bi daha eve kiz getirmicem..hem sabah 5te kalkmisch..mutfakta yicek ne varsa yemisch sonra gitmisch..ulan bu ne
12:00 frühstück beim burger king mit 3 hamburgern und ne cola
13:30 treffe ich in der zentrale ein...gucke aufs handy...67 unbeantwortete anrufe in abwesenheit yazio..DURUN ULAN BOK MU VAR?
14:00 geh ich ins serverraum..temizlikci kari yine serverin fischini cekmis salak...makinalarin hepsi donmusch...fahre die systeme hoch...
15:00 chef steht vor mir...*äähhh ugurcugum..hemen hallettin sitenin sorununu...sagolasin..sey..ne dicem..türkiyeden bi cocuk var..siteniziniz administratörlügünü ayda 400€ ya yaparim diyo...bende karar verdim..seni ishten cikarim onu alim...zaten 4 aydan beri maaschini veremioz sende maashini sekreter kizdan naturalien olarak alion..kiz artik düz yürüyemez oldu...ne dersin?*
16:00 sachen packen...ab nach hause...telefon caliyor...chatten tanischtigim nezli diye bi kiz..illem benim gibi kral adminle tanischmak istio...
18:00 kizla bulustum..treffen uns im studiwohnheim...tek odali daireler..kiz diyo *burasi iyi degil senin eve gidelim*...yashadik bu gece
19:50 son dakkada lidl noch erreicht..kapanmadan iki shishe kirmizi sharap...bi paket chips..5 kondome...iki paket gofret...kondom az geldi, 10 tane daha alim
21:30 nezli säuft wie n loch mashallah...birinci shiseyi nerdeyse tek bashina kendi devirdi...neyse..bi soyayim bakayim ne var ne yok kizin kazagin altinda...hhmmm schaut net schlecht aus
22:50 chef ruft an *aaahhhhh..türkiyedeki admin sahtekar cikti...yarin sabah hemen gel ische baschla...site cöktüü..hemen gel..eksik kalan parani ödicem..site cöktü ulan!!!*
1:45 4üncü postadan sonra artik nefesim daraldi..nesli tam sarhosch..bana siir okuyo..masal anlatmaya baschladi...en son rotkäppchen und der gruppensex mit 7 zwergede dinnemeyi biraktim...

tekzenci 13.01.2011 08:41

2ter tag

10:00 wecker klingelt..kein bock
11:00 meine hände suchen nezli..kiz yok...insallah yicekleri götürmemishtir kaltak..evde bischey kalmadi
11:30 türklopfen..mache die tür auf..die sekräterin steht vor der tür *äähh ugur...patron 1000€ para yolladi..üstünüde ben halladecekmisim...ama bugun aybashim var..sadece oral-anal calisir..ona göre.*..... nan bok yoluna düschtü yine ischimiz...
13:30 sekreter kiz *ugur...belim agrio yeter artik..birazdan muhasebeciye gidip onunda maasini halledecem..ondan sonrada koordinasyon müdürü avans istedi...*
15:30 sekreter kiz *üüüüfff..yeter yaw...elim ayagim titrio artik...hadi hadi gelen sefere dewam ederiz..ischim cok..bi dus alip cikim*..... katzenwäsche am waschbecken und die trulle ist weg
16:30 fahre ich in die zentrale...die bürovögel sind die schokolade von den restlichen weihnachtskalendern am futtern...patlayana kadar yiyin ipnaler
17:00 sitze ich am rechner...patron karsimda dikilio *ugurcugum...senden saglam admin yok bu alemde zaten...o türkiyedeki ückagitci tüm müsteri bilgilerini calip diger sitelere satmisch...ama bizim müsteriler kaschar oldugu icin baska siteye gitmezler..hepsi müptela...siteyi ayaga kaldirmak ne kadar sürer?*....
ich *walla patron site boku yemisch..en az 3 gün sürecek*..
patron *ugurr..3 gün reklam parasi gelmesse batariz..ne yap ne et calistir su siteyi..*..
ich *oldu patron..ama günlük parayi ikiye katlarim cünkü yatmadan uyumadan calisip siteyi ayaga kaldiracam*..
patron *ASLANIMM BENIMMM...sanada bu yakishirdi..hadi görim seni*...
18:00 nezli sms yazmisch -ugur..bu aksam bulusalim..biraz eglenmeye gidelim-
21:00 treffe mich mit nesli..türkü bara girdik...masayi donattik
23:30 fatura geldi...65,90..mehr hat nezli nicht mit..
0:30 benim evdeyiz yine..nezli will n strip hinlegen..sarhos dans edeyim derken düstü yuvarlandi yere..fuss verstaucht..neyse böyle idare edecez
1:30 hayatimin en boktan postasini atiyorum...kiz ne yaparsam *au au au..ayagim agrio* diye bagrio...ne lan bu? weicheikrüppel

tekzenci 13.01.2011 15:56

3ter tag

11:00 ich dreh mich um..nezli is noch am schlafen...dürtüklüyom uyansin diye...
ben *kalk lan kalk..bi kahvalti hazirla*...nezli kicin dönüp dewam uyuyo...süper, nerde lan bu eski karilar? hani erkekden önce yataktan kalkip kahvalti hazirlayanlar...
11:30 chef ruft an *ugurcugumm..nasilsinn? iyimisin? bischeye ihtiyacin varmi? shey sorcaktim..sitenin durumu ne alemde?*
ben *walla patron son 20 saati siteyi aya kaldirmakla ugraschtim...isin yarisi bitti...diger yarisi artik yarin kadar olur*..
patron *aman gözünü yiyim ugur..elini cabuk tut..reklam müsterileri kacmasin...*
12:30 nezlinin kalkacagi yok...evde kahvaltilikta yok anasini satim..ben gidim shu gecikmisch üc aylik kirayi bi yatirim...
14:30 stehe im büro...müdür yaninda genc bi cocuk masamin önünde dikilio
müdür *ugur..bu arkadasin adi mehmet...bilgisayar mühendisi..sana isinde yardim edecek..*
ben *olur...ne isi yapacak?*
müdür *lan ne bilim bilgisayarda ne yapilir..ögret iste sen napiosan..alla alla...bunu da benmi ögretecem??* cekip gider
mehmete dönüp *annat mehmet .. ne okudun ne ögrendin*
mehmet *walla abi ben aslinda kimya hocasi olmak istiyordum..bizimkiler "bilgisarcidan baskasina bu cagda kiz vermezler" diye illem informatik okutturdular..bende gummersbachta 18 sömesterde bitirdim okulu...program falan yazmayi ögrendim , internet sitesi tasarlamayi falan..cok iyi cizim yaparim..bosch vakitlerimde ormanda jogging yaparim*...
ben *aferim sana kochum..böyle dewam et...simdi isimiz uzun..sen en iyisi git eve bi dinlen ..yarin cok yorucu bin gün olacak senin icin...*
mehmet *oldu abi..* mehmet evine gider
17:30 nezli uyanmisch sms yazio *ulan ne bicim ev bu? yicek icecek yok? banyodan soguk su gelio...*.... hmmm elektrik faturasini da ödicektim...
19:30 eve geldim..nezli hala evde donla gezio...ulan ne miskin bi kari bu? evi bile toplamamisch...attim kapi dischari...cekemem böyle azortik karilari..
21:30 kapi calinio..ev sahibi *ulan ugur...hani kirayi tam ödicektin?
ben *ödedimya..üc aylik*
ev sahibi *ulan 6 ay acigin var*
ben *yok yaw..hani sana gecen ay bizim is yerinden sekreteri yolladiydim..kira borclarini silsin diye*
ev sahibi *yok lan..kari ücüncü postadan sonra nefesi kesildi..bende yolladim evine...kira acigin baya cok*
ben *tamam ben hallederim abi..istersen sekreter bi daha ugrasin..sadece ama anal calisir cünkü ay baschi gelmisch, öyle kanli manli..*
ev sahibi *sahhiimi lan? severim öyle gününde karilari..ne güzel kokarlar öyle özel günlerinde..söyle hemen gelsin..halledelim schu kira ischini*
ben *tamam aga..yollarim sana*
22:30 ulan daha alkol görmedim..baschim agrio...aspirin yok, vodka yok, bira yok, atlicak bi kari yok ortalika..ne boktan ev lan bu?
23:00 yeni tasinan komsunun kapisini caldim .. komsu cikti ... hayirli olsununu yaptim..mahalleye hosch geldin muhabbeti...adam yumosch bischey zaten...taschinmasini bir sise kirmizi scharapla kutladik...adam da bilgisayarci cikti...tam meslektasch yani...sonunda bu shehirdede bi kafadar buldumya, artik ölsem gam yemem
1:30 yatagimda yatiyorum..kafam pervane gibi dönüyor...ulan nezli nerdesin kaltak?

tekzenci 14.01.2011 11:46

4ter tag

--------------------------------------------------------------------------------
11:00 klopfen an der tür..der neue nachbar steht vor mir
nachbar *hörmal ugur..hast du zufällig einen staubsauger da?..hab mir noch keinen zugelegt.bring ich dir gleich zurück..*
ich suche den staubsauger..nach 3 minuten gebe ich die suche auf...sage dem nachbarn das ich es grad nich griffbereit hab..
sms runde an alle weiber die seit 3 wochen bei mir waren -hast du zufällig meinen staubsauger mitgenommen? wenn ja dann brings zurück-
12:00 frühstücken beim mcdonalds mit pommes und hamburger
12:30 komme ich ins büro..der chef läuft schon aufgeregt durch die gänge *hah ugur...endlich..was is nu mit der seite? wann ist die wieder online?*..
ich *chef..hab seit 2 tagen net geschlafen...arbeite die ganze zeit an dem problem..ist bald online*
chef *ok ok..beeil dich..die ersten sponsoren haben schon angerufen ...*
13:00 die mitarbeiter aytekin und gülizar wollen heiraten..das ist die nachricht des tages im büro...aytekin der buchhalter und gülizar die äähhh keiner weiss was die den ganzen tag am pc macht..sind sich beim chatten nähergekommen...aytekin hat schon die 2te und gülizar die 3te scheidung hinter sich...wird mit 6 kinder ne ganz schöne patchworkfamilie...hayirli ugurlu olsun...maschallah
13:30 sitze am arbeitsplatz..mehmet kommt rein..*abi..warte seit heute morgen auf dich...was haben wir heute zu tun??*
ich *wir stellen die page wieder online..dann is gut..geh ma bitte zum media markt und besorg mir 4 externe 2 gigabyte platten..streck das geld bitte vor ich reiche es dem chef ein und du bekommst die kohle zurück*
mehmet *ok abi..mache ich*
mehmet macht sich auf dem weg...
14:00 ich logg mich ins system...schiebe die sicherung von der dvd auf die festplatte...stell den server-snapshot von letzter woche her..
14:04 die site is wieder online
14:05 chef kommt rein *ulan ugur..du bist echt der beste..hab überlegt deinen lohn zu erhöhen..sobald die sponsoren wieder zahlen bekommst du noch ne extraprämie*
klopft mir auf die schulter..wunderbar
15:30 mehmet steht vor mir mit den platten..ich nehme die sachen entgegen..kopiere den einkaufsbon
ich *mehmet..wir feiern heut geburtstag von einer arbeitskollegin...sei um 20 uhr bei poco loco..kommen auch paar nette mädels..mach feierabend und sei pünktlich da*
mehmet geht ohne wiederworte
16:30 der chef kommt rein
chef *ugur..das arbeitsamt und die ihk machen grad n förderprogramm für festgangestellte mitarbeiter..du kannst kostenlos eine schulung bekommen..ich lass die anträge fertigmachen...was hattest du nochmal studiert?*
ich *was für n studium? ich hab hier n arbeitsvertrag?*
chef *natürlich hast du eins lan...wieso hast du nich studiert??ich dacht du has informatik studiert?*
ich *nein..ich hab nichtmal abi..wie soll ich studiert haben chef?*
chef *wer hat dich eingestellt lan?*
ich *du hast mich eingestellt vor 7 jahren*
chef *wo hatten wir unser vorstellungsgespräch?*
ich *wir hatten keins..du warst beim saturn ein pc kaufen..konntest dich nicht entscheiden..ich stand bei dir und hab gesagt das du den rechner für 699€ kaufen sollst weil der n guten dvd brenner hat..du hast mich gefragt ob ich ahnung vom computer hab..ich hab gesagt JA..dann hast du mir den job hier angeboten...*
chef *hmmmm...* die sekräterin kommt rein
chef zum sekräterin * wann hast du deine ausbildung zur bürofachkraft gemacht?*
sekräterin * was für ne ausbildung?*
chef *wie hat man dich denn hier eingestellt?*
sekräterin *dein alter partner hat mich eingestellt..ich war seine haushaltshilfe und hab ihn nach ner festeinstellung gefragt...der hat mir den job hier gegeben...der is weg und ich bin immernoch hier*
der chef läuft raus ohne was zu sagen
19:45 ich nehm die externen festplatten und den kassenbon mit zum mediamarkt...tausche die externen platten gegen bares wieder ein..die verkäuferin rückt das geld ohne fragen raus...hmmm 600€ para..güzel...noch schnell n appleshop gutschein für 15€ kaufen dann ab auf die geburtstagsfeier...
20:00 steh ich bei poco loco...neriman hat geburstag..die ganze belegschaft steht schon gewehr bei fuss...schnell das geschenk überreichen und direkt in die sauforgie rein...alles gesoff geht aufs geburtstagskind...15€luk hediyeye en az bi 100€luk icmem lazim..ne varsa icecem anasini satim
1:30 nach dem 12ten vodka wird mir langsam schwindelig...dem rest gehts glaub ich auch net besser..mache mich auf dem weg nach hause...nach 3x kotzen auf die strasse bin ich an meiner haustür angekommen...mit müh und not krieg ich die haustür auf..da strom aus ist leuchte ich mein weg mit meinem iphone bis ins bett und leg ich einfach schlafen...die welt dreht sich..oder ich dreh mich..weiss ich nicht

tekzenci 16.01.2011 15:29

5ter tag

11:00 klopfen an der tür..mehmet ist da..die letzte nacht hat der anscheinend nicht in einem bett verbracht...
mehmet *abi..bisey dicem*
ich *he*
mehmet *abi..dün melay diye bi kizla tanistim partyde..baya bi ictik..sonra kizin evine gittik...uyandigimda bana haber birakmis isyerinde görüsürüz diye...bende isyerine yanliz gitmek istemedim..gel beraber gidelim*
ben *olum du schaust aus als hätt dich n lkw überfahren..eve git bi dusch al üstünü degisch öyle gidelim...nan benim adresimi nerden buldun?*
mehmet *hab bei der firma angerufen..verdiler*
12:00 frühstück mit nem döner und ner flasche cola...
12:30 tauch ich im büro auf...an mein platz sitz mein bester freund kemal und surft rum...
ich *ne isch kemal..bakiom admin koltugunda oturmuschun yine*
kemal *olm acaip schansli adamsin ha...bak ne dicem...chatten yine bi kiz ayarladim..ama tek baschina gelmem diyo..die bringt ne freundin mit ..yanniz birakma gel benle*
ich *hastr lan..gecen götürdügün yerde kizin en iyi kiz arkadasi transi cikti..ben gitmem lan*
kemal *olm arkadas arkadasin pezewengidir..biraz bu ayaklari..nolcak*
ich *ulan ipnemiyiz biz?*
kemal *degilmiyiz?*
ich schmeiss kemal aus dem büro raus...kemal iyi cocuktur ama her kuyrugu sallayan karinin peschine gider cehennemin dibine kadar...
13:00 lauf ich mit der kopie des mediamarkt-kassenbons in die buchhaltung...die buchhalterin fragt nich nach und händigt mir 600€ für den beleg aus...
14:00 sms von der leyla -ulan süpürge makinasi senin degildi alcak herif...o benim ceyizligimden getirdiydim sana ödünc olarak...-
hmmmm..ulan leyla evlimiydi ceyizi olsun...demekki motor kizlarinda ceyizi elektronik zerzawat oluyo..ben gidim yeni bi süpürge alim
14:30 steht der chef vor mir
chef *ugur..sana iyi bir haberim var*
ich *maasima yine zam yaptin..ama para yok veremicen*
chef *ukalaligi birak lan..siteye büyük bir ortak buldum...türkiyeden...buraya bizi ziyarete gelecekler..kendine biraz ceki düzen ver...*
ich *olur patron...evde bi gömlek kravat vardi..bundan sonra hep onu giyerim*
16:00 mehmet steht vor mir..ich geb ihm seine 600 euro...und sag
ich *mehmet..serverlari süpürecez...ici toz olmusch..temizlikci kadina söyle süpürgeyi versin..lazim*
mehmet *olur abi*
17:30 eski waybeci nuri steht vor der türe...patron cok ukala oldugu icin 3 sene önce isten cikardi..garibin tam waybee hastasi...bi türlü bu ortamdan kopamiyo...der bewirbt sich jede woche auf allen möglichen posten in dem laden...bana is varmi diye sormaya gelmisch.
ich *nuri..bak guzu..bizde erkek kontenjani doldu..ama kendine biraz silikon taktirisan..belki bischeyler olur*
nuri *yok lan o kadarda degil* schweigt 20 sekunden *schey...kac gramlik taktirmak lazim?*
18:00 mehmet elinde süpürge bi saatten beri beni ariyo binada...kan ter icinde kalmisch..
ich *mehmet..sende araba varmi?*
mehmet *var abi*
ich *iyi..isten sonra beni bi eve atarsin..süpürgede bende kalsin bugun..yarin ise gelirken getiririm...*
mehmet *olur abi*
20:00 die ersten machen scho feierabend..feierabend gibts ja bei uns net..eher die vorbereitung auf den nächsten arbeitstag...
ich sichte ma meine mails...4534 ungelesene mails...99% anfragen von männern die chatt-agents sein wollen
*saygideger waybe,
ben hüsnü, cok iyi chat yaparim..agentlik yapmak istiyorum..vaktim cok..cok dürüstüm..*
ulan bunlarin ischi gücü yokmu? chatten kolay kari tawlamak icin günde 20 saat waybeede agent gezmek akil ischimi?? alla alla...
21:00 mehmet fährt mich nach hause...nezli sms yazmisch -darildim sana...bin im etap..gel gönlümü al*.. lad den staubsauger zu haus ab und lass mich von mehmet noch ins hotel kutschieren...
22:30 nezli odanin kapisini aciyo, ist leicht angetrunken...hat essen und trinken mitgebracht...maschallah...bu gecede ac kalmadik
ich *ayagin nasil oldu kiz?*
nezli *hayvan herif..bi de soruyo..acidi dedikce hala dewam abandin..sen haywansin haywan*
ich *tamam nan..sende beni onun icin cagirdin..yemeye icmeye..dimi?*
0:30 kafam iyi..ne yicek kaldi ne icecek...nezli bugun formda degil..2nci turdan sonra mayischti kaldi...schalte den fernseher ein...wieder mal integrationsdebatte im tv...ne dumme türkin im kopftuch versucht zu argumentieren ...lächerlich...

moderator fragt *frau bla bla...können sie sich vorstellen auch einen deutschen mann zu heiraten?*
die kopftuchsau grinst doof in die kamera und antwortet *warum sollen denn deutsche männer nicht mich heiraten wollen?*...

als schwarzkopffrau hat mans eh in der gesellschaft schwer..und mit kopftuch dazu ists unmöglich zu überleben...

16.01.2011 17:34

Zitat:

Zitat von tekzenci (Beitrag 2025613)
.....
wieder mal integrationsdebatte im tv...ne dumme türkin im kopftuch versucht zu argumentieren ...lächerlich...

1. Frage : Warum "lächerlich" ?
2. Frage: Bewusst den grammatischen Fehler eingebaut?

tekzenci 17.01.2011 14:38

6ter tag

06:30 nezli rüttelt mich ausm bett raus...
nezli *kalk lan kalk...ich muss noch zur uni..isim daha cok...*
seit 7 jahren wache ich das erste mal vor dem sonnenaufgang auf..alles zappenduster oder meine augen sehen um die zeit nix..
in der etap gummizelle klo-duschkabine schnell duschen und anziehen
07:00 unten im foyer steht schon frühstück...
ich *nezli..was studierst du?*
nezli *mache grad den doktor der psychologie in duisburg...*
ich *hadi yaw...thema?*
nezli *soziales verhalten von migraten in einer türkischen onlinecommunity*
ich *was interessantes mittlerweile rausgefunden?*
nezli *verrat ich dir net*
ich * bin ich n testobjekt*
nezli *ja..du bist mein testaffe..auf jedenfall rammelst du wie einer*
ich *bin stolz auf mich..über mich werden bücher geschrieben und ich werd auf jedenfall berühmt ne?*
nezli *ne ne..namen darf ich net sagen..aber nur alter und berufsgruppe...*
nezli isst noch schnell auf..gibt mir n kuss und verschwindet in schnellen schritten...
ich hau mir noch die wampe vom buffet voll...
8:30 ulan tika basa doydum...bu saatte ne bok yenir?? so früh um die zeit..
ben gidim schu elektrik faturasini bi yatirim...eve ceyran gelsin
10:30 bin ich zu haus...endlich wieder strom
buzdolabinda ne varsa cöpe attim..alles verdorben...
evi bi toparlim kendine gelsin...
10:32 hab kein bock weiter aufzuräumen..sktir et baschka zaman toplarim ortaligi..misafirmi gelcek sanki anasini satim..
11:00 ruf ich die sekräterin an
ich *alloo..ben ugur..nassin kizz?..bak ne dicem..hani benim ev sahibi varya...gecen ugradigin...adamda kanser cikmis iki ay ömrü var..son dilegi sana iyi bi atlamak...cok istiyo..kirma adami..hem sewaptir lan...*
sekreter kari zaten yufka yürekli..bence her gün ev sahibine ugrar benide kiradan kurtarir
12:00 es klopft an der tür...kemal kapi önüde
ich *ne var lan?*
kemal *olum kizlarla birazdan bulusacam..hadi birak inadi..gel bulusalim...güzel olani sen secersin..birak ipneligi..bak bende seninle gecen sefer geldiydim*
ich *ulan gecen sefer dedigin 10 sene oldu..da haben wir noch bei ford am band gearbeitet..ulan ischim gücüm var..daha kravat gömlek bulacam*
kemal *ulan gelmeyen en adi ipne olsun...walla gel..bak allahin adini verdim...orospuluk yapacak vakit degil...eger iki gün icinde bi kiz bulmassam eve atacak daschaklarim patlicak*
ich *olum al 30€..git pashada bi tur at gel...kendine gelirsin...ugraschtirma beni..du hast n magneten für die dicken und hässligen weiber..ne kadar kiz cagirdiysan hepsi tipsiz cikti lan..*
kemal söve söve cikiyo dischari...
13:30 fahre ich ins büro..patron elindeki karti bana verio...
ich *bu ne?*
chef *bu türkiyeden getirdigimiz pergotek adindaki tuvalet takip sistemi..artik hicbir eleman vaktini tuvalette bosch bosch gecirmesin...tuvalete gidilen kontenjan dischi vakti is saatinden kesecem...*
ich *muss ich auch angeben ob ich gross oder klein gemacht hab??*
chef *ööfff..cok konusma..tüm elemanlara ayda 400 dakka tuvalet molasi hakki verdim..seni sevdigim icin sana 440 dakka ayarlattim..kiymetini bil*
artik bundan sonra dakkaya tuvalete gidilecek...
14:00 mehmet iceri giriyo..bi gariplik var bu cocukta...iki günden beri acaip acaip sakin sessiz...
ich *noldu lan? ne var? bischeymi oldu?*
mehmet *walla abi nasil desem..*
ich *söyle lan*
mehmet *hani iki gün önce dogum günü partisine gitmistikya.?*
ich *eeee*
mehmet*melay diye bi kizla tanistim...o gece kizin evine gittik...tam seksi hatirlamiom ama kiz bugun geldi bana hamilelik testini gösterdi..pozitifmish*
ich *MUHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA* ich lieg vorm lachen auf boden
mehmet guckt mich wie n auto an
ich *olm..dünyadaki en ucuz türk kizi zokasini yemischin..tebrik ederim...olum melay sadece kölnün degil tüm avrupanun en büyük türk motorudur...o cocuk allah bilir kimdendir..ulan bi günde hamilelik testi cikarmi dingo? bu kadarda okumuschun universitede..hicmi bi bok ögretmiolar lan bu universitelerde??*
mehmet schaut verlegen nach rechts und links..
ich schicke ihn nach hause damit der sich beruhigen kann..
ulan ne kadar mal varsa toplanmisch dükkana...
15:30 nezliye mesaj yaziorum -sayin doktor hanim...seksüel fantazilerim schu an tawan yapmakta..psikolojik destege ihtiyacim var...gelen seansi benim evde yapabiliriz..bugun konfor artisi olarak sicak suyumuzda var..lütfen gelirken eli bosch gelmeyiniz..-
16:30 sekreter kiz beni ariyor *nan ugur..hani adam ölümcül hastaydi? 3 saat üstümden inmedi...ne bicim hasta bu?
ich *idare et guzum...adamin son depreschmesi...ölüm yaklaschtikca yaschamdan zewk alma hevesi cogalior adamin...ama bischey diyimmi sana..cok sewaba girdin..ccookk hemde*
18:00 postaci karschimda dikilio..elinde 4 büyük karton...sponsorlardan biri bize t-shirt yollamisch..salipos beer..her beden var...ich bunker die kartons im serverraum
19:30 nezli mesaj yazmisch -saygideger psikolojisi bozuk hastam..unser behandlungsbudget für kassenpatienten ist für dieses quartal ausgeschöpft...wir behandeln nur noch privatpatienten oder notfälle-
nerde kaldi lan bu hippokratischer eid falan? doktorlarin bile gözü para bürümüsch
21:00 hab kein bock mehr zu arbeiten..mache feierabend...kapinin önünde seh ich melay
ich *kiz melay..ulan mehmeti cok korkutmuschsun..cocugun eli ayagi titrio...sag ihm das es spass war*
melay *ich bin wirklich schwanger*
ich *ulan baschlatma schwangere...dein beiname ist die Autobahn -A3- wo jeder mal drauf war...allah bilir kimden cocuk*
melay *ulan bende bilmiomkine kimden cocuk..en son mehmette kaldim yatakta..demekki onun*
22:30 yan komschu beni iadeyi ziyarete gelmisch...actik rakiyi..ufak ufak demlenioz...
23:30 mac muhabbeti
0:30 kari kiz muhabbeti
1:00 *ne olacak bu memleketin hali?* muhabbeti
komschu oturma odasindaki koltuga sizdi kaldi..bende 4 nalla yataga kadar gittim...gerisi muamma

17.01.2011 14:48

Werden auch die sozialbeiträge bezahlt? :D

tekzenci 18.01.2011 10:47

7ter tag

11:00 wach ich langsam auf..mein nachbar läuft in der wohnung rum und fragt mich ob wir zu ihm rübergehen und frühstücken wollen...
ischte komschuluk bu...komschu komschunun kahvaltisini verir...
adam spiegelei bile yapmisch...ulan niye böyle eli ayagi isch yapanlar hep erkek oluyoda kari olmuo ?
bekomme noch ne einladung für die party in seiner wohnung die morgen abend steigt..zaten planda bischey yoktu
12:30 komme ich im büro an..der chef fängt mich am arbeitsplatz ab
chef *ulan nerdesin sen? gec kaldin..die veranstaltung hat schon angefangen...hadi yürü yürü*
ich *was für ne veranstaltung?*
chef *ulan hepinize email yazdimya..türkiyeden shirket gelecek..präsentatation yapacak..yürü lan yürü*
unser meetingsraum ist rammelvoll...türkiyeden misafirler gelmisch...die stellen grad ihre devri-mülk hotels vor...bi otel odasini 25000 euroya alion..dann kannste es 2 wochen im jahr selber benutzen und bekommst jeden monat 450€ ausgeschüttet...hört sich ja super an..der einzige haken ist das die leute 10 000€ chash direkt haben wollen... ulan 10 000 nakit olsa elimde burda ischim ne? gider türkiyede bi fabrika acar avrupaya don gömlek satarim...milletin kici acikta kalmasin
16:00 zu meinem bewundern hat ein grossteil der belegschaft direkt die verträge unterschrieben..mit dem was die bei waybee verdienen können die sich sowas nich leisten..oder die verdienen summen von denen ich nix weiss...bi lohnbuchhaltungun dosyalarina bakim bu millet kac para kazanio
17:30 rufe ich pazarci selattin an...selattinin kölnde 3 büyük textil tezgahi var
ich *merhaba selattin abi..nassin iyisin?*
selattin *iim ugur..sen nassin? .. chatteki gacilarla aran nasil?*
ich *iii iii...bak ne dicem abi...afrikadaki ac cocuklar icin bi kampanya baslattik...kampanya icindede tshirt satiyoruz..bir kamyon tshirtten elimde son 4 büyük karton kaldi..1000 parca mal..sana cok ucuza verim..parasi zaten ac sefil afrikali cocuklara gidecek..gel parcasini 1,50€ dan verim...hem para kazan hem sewap*
selattin *olm ugur...50 centten fazla etmez tshirtler..cinliler daha ucuza verio*
ich *abi...hayir ischine giriyoz...az kazan ama temiz olsun..*
selattin *yolla mallari nippes pazarina bi bakim..eger olursa 1 eurodan alirim*
ich *oldu abi..yarin yollarim mallari*
18:30 schreib ich nezli ne sms -doktor hanim..ich spüre ein leichtes ziehen an meinen hoden...aksama gelip bi el atsan..hastalik falan olmasin-
19:30 ruft mich kemal an
kemal *ugur..benim lan...olm karilarla buluschtum...ulan sen yine hakli ciktin..ikiside birbirinden cirkin aq...ulan gel kurtar beni...sitze im rendevouz am barbarossaplatz...karilar niyeti bozmusch..ikisede atlicak bana*
ich *haktir sana ulan ipna..kac kere dedim..resim mesim görmeden buluschma elin sapik kizlarila..akilli olsalar kölnün göbeginde niye erkeklerle bulussunlar?*
kemal *olum birak ayaklari..gel diyom sana*
20:30 komme ich in dem laden an..kemalin rengi solmusch..die weiber die mit ihm am tisch sitzen sehen wirklich schrecklich aus...falsche schminke, falsche frisur und falsche klamotten..wenn die frau noch dazu hässlig ist hat es eine explosive wirkung...ich frag die weiber ob die lust haben am samstag ins kino zu gehen..alle zusammen...mit strahlenden augen bekommen wir sogar die filme vorgegeben...2ohrküken im onedollar kino...
ich *güzel..sonrada isterseniz biyerlere takilizir...güzel bi akscham olur...schimdi biz kalkalim..daha bi yere ugricaz..ama cumartesi bol bol vakit harcariz*..
21:00 wir kommen aus dem laden raus
kemal *saol lan...cumartesi zaten kinoya gitmeyiz..ekeriz salaklari..*
ich *ulan du schuldest mir n gefallen...eger yapmassan zorla seni sinemaya götürürüm lan..orda ikisi birden sana tecawüz eder..bende filmini ceker youporna koyarim...*
kemal *tamam lan tamam...*
ich *olm bizim ofise bi gidelim..sana 4 karton verecem..onlari yarin selattin abiye nippes pazarina götür..tamammi?*
kemal *ich arbeite morgen lan*
ich *olum forddan nippese sind 5 minuten mit dem auto...mittagspausede bi götür...du schuldest mir eh n riesengefallen*
wir fahren ins büro..wir verladen kemals auto mit den 4 kartons...kemal fährt mich anschliessend nach haus
22:30 sitze aufm bett...nezli sms yazmisch -meine ferndiagnose lautet notstand..hol dir einen runter..wenns nich besser wird alle 20 minuten 1x wiederholen..hab jetzt keine zeit...hafta sonu bulusuruz-
23:00 komschu elinde bi sise raki kapiyi caliyor...biraz shalgam suyu biraz meze...demleniyoruz..muhabbet kaldigi yerden dewam ediyor...
0:45 memleketi kurtardik..simdi dünyayi kurtarioz..
1:30 dünyayi kurtadik..das war anstrengend..komschu yine kivrildi uyudu..bende yatagima yuvarlaniyorum

tekzenci 18.01.2011 16:32

8ter tag

11:00 komschu beni uyandiriyo...elinde tepsi kahvaltilik esyalari taschimiz benim eve...gurban olurum lan böyle komschuya
cay da yapmisch..ulan senin gibi komschu herkezin baschina...
11:30 tam kahvaltinin ortasinda kapi caliniyor...ev sahibi steht vor der tür
ich *hayirdir..*
ev sahibi*ugurcugum..bischey dicem...sizin sekreter iki günden beri ugruyor bana..tüm enerjimi aliyor..artik dimagim patlicak...hem benim hanim huylanmaya baschladi..sen su kariya desende bi daha ugramasa*
ich *abi walla kirayi zor getirioz...o kari senin ischini görmese beni coktan atardin evden..artik nasil annaschacaz?*
ev sahibi *tamam lan tamam..kirada bi kolaylik yaparim sana...schu kariyi yakamdan indir...*
ich *oldu abi*
kahvaltinin hakkini verdikten sonra mach ich mich auf dem weg
12:30 komme ich auf dem nipperser markt an...selattin abiyi buldum
ich *selamunaleykum abi*
selattin *aleykumselam ugurcugum..nassin? yolladigin mallari dagittim tezgahlara...mal güzelde..niye hepsinin üstünde bira reklami var?*
ich *abi bu ischi anca böyle ayarliyabildik..adamlar illem fakirlere bi kiyagimiz olsun dediler bizde ayrim kayrim yapamadik..kacari yok...schey ne dicem...su para ischini halledelim..sonra demesinler mali aldi parayi getirmedi..ne bicim hayirsever bunlar?.falan*
selattin steckt mir 1000€ zu
13:30 lauf ich ins büro rein..herkez tatil plani yapiyo..yeni otel sahibi oldularya topu...oteliniz baschiniza yikilsin ipnaler...
14:30 nezli mesaj atiyor -bu haftalik isimi bitirdim..hab heut nix vor...aksama napion?-
15:00 ruf ich die sekräterin rein...die fragt was los ist
ich *bak ne dicem* mache die tür zu *hani ev sahibi varya?*
sekreter *evet..hani su kanser olan adam..yazik o adama yaa*
ich *schey..o adamda kanser yokmusch AIDS varmisch..onu haber edim dedim*
sekreter *WASSS????* demesiyle odadan cikmasi bir oldu..die ganze etage hört wie die sekräterin auf dem klo ne stunde am reiern ist...
16:00 ruf ich den vermieter an
ich *aga kariyi hallettim..ama bak peschin diyim bundan sonra kira diye yakama yapischma..para geldimi ödüyom hep..hem ben apartmanin en eski kiracilarindan biriyim..hic su akmiyo elektrik gelmiyo diyede sikayetim olmadi*
ev sahibi *ulan ugur, gicik gicik konuschma, elektrik su faturasini ödemessen tabi gelmez..tamam lan tamam..bundan sonrada kiralari fazla geciktirme...*
17:00 schreib ich der nezli ne sms -bin auf ne party heut eingeladen..komschu yapiyo..gel beraber eglenelim..sonra bana gideriz-
die antwort von nezli kommt direkt -ayilaschmak yok bu akscham..hab lust auf kuscheln..öyle makina gibi tak tak tak yok..tamammi?-
ulan seksin bile pazarligina baschladik iyimi...
18:00 kommt der chef rein..elinde zarf..gözleri parliyo..demekki yine bi yerden para buldu
chef *al lan..bak ben sözümü tutarim..otel satischi cok mükemmel gecti..sekreterin payini cikarttim..arta kalan para zarfin icinde...*
6000€ para saydim zarftan..iyi güzel...elveda sefalet..elveda rezalet...ulan gidim arabami pfandleiherden geri alim...mit bus und bahn rumfahren ist scheisse
20:00 ich logg mich auf den account vom chef ein...email atiom saliposa *sehr geehrte damen und herren..wir bedanken uns für ihre geschenke..aufgrund einer grösseren partyorganisation erwarten wir mehr als 10 000 gäste...wir wären erfreut wenn sie uns diesbezüglich mehr von ihren werbewirksamen salipos artikeln zur verfügung stellen könnten..dies ist auch eine hervorragende gelegenheit die marke salipos-beer in einer türkischen gemeinde aufzunehmen..mit freundlichen grüssen..geschäftsführung-
21:00 uhr steh ich unter der dusche zu hause...kapi calinio..nezli steht vor der tür..aldim iceri nezliyi..oldugu gibi hemen attim yataga..direkt 2 nummern hintereinander geschoben...nu gehts mir besser..
nezli *hani bugun kuschelsex vardi lan?schu halime bak..meine schminke ist voll verschmiert*
ich *ulan seksin pazarligin yapma bana...das war nur der ausgleich der tage davor..kuschelsexi de sonra bi ara yapariz..*
22:30 nezli macht sich kurz frisch und wir gehen ne tür weiter zum nachbarn..
der macht die tür auf
die musik läuft..viele leute da..alle nur bissl komisch..strange halt
bevor ich was fragen kann sagt der nachbar direkt
nachbar *shey ne dicem..demeyi unuttuydum..wir feiern heute hier eine homosexuellenparty..natürlich sind uns auch heteros willkommen...habt ihr n problem damit?*
ich *wenn du in köln mit homos probleme hast dann haste ja ne ganze stadt voller probleme..*
alle lachen...muss mal aufpassen das der alk nich zuviel wird..türkische ärsche sind in köln unter homos begehrt...gazi olarak cikmayalim
nach 6 bier und diversen schnäpsen leit ich den partybreak für mich und nezli ein...
0:30 ich lieg mit nezli im bett...nezli labert viel wenn die besoffen ist...die nummer mit kuschelsex verschieben wir ma auf morgen..yoksam bu gece bitmez aq..

tekzenci 19.01.2011 08:57

9ter tag

11:00 yatagi yokluyorum...nezli kacmis yine erkenden bischey demeden...
12:00 anruf von kemal
kemal *ooooo ugurcugum..nassin?? iyimisin?*
ich *he iyiyim..bin müde..karnim ac..ne isch?*
kemal *ulan ben sana darildim..*
ich *hayrola lan niye?*
kemal *ulan homo partye gidiyorsun..en iyi arkadaschina haber etmiosun..ayip lan..hani ipne degildin sen?...*
ich *he lan..baktim karilarda isch yok..bi homo takilim dedim, zaten sonra ilk homo fantaziyi en iyi arkadaschim olarak sende denicektim, akschama kicini bi trasche et ich will bei dir premiere machen....ulan komschu party yapti..davet etti..ne blim homo momo oldugunu...kölnde zaten homo olsa ne olmasa ne..cümle alem homo zaten..*
kemal *yeme ulan beni yeme...der carsten aus der nachbarhalle hat dich da gesehen..dedi götü hep duvara dayali saatlerce öyle icti*
ich *olm karambole gelmicen..götü duvara dayican ischte*
13:00 komm ich im büro an...mutfaga daldim..n toast und tee gibts noch..karnim doysun yeter..
ich seh den chef..
ich *patron .. ne dicem...bizim nuri vardiya..hani isten cikartmischtin.*
patron *he*
ich *cocuk garibim 3 seneden beri is bulamiyo..acliktan geberecek...diyom yap bi büyüklük..gelsin senden özür dilesin..bi isch ver...hem ishini iyi yapiyordu*
patron *cok dik kafali bi herif..ne dersem hep cewap verio..ben para verdigim adamin cenesini dinnemem*
ich *walla patron cok sefil durumda..bi el at..herkez görsün ne büyük patron oldugunu*
patron *söyle bi ara gelsin*
ich *walla senden büyük patron yok bu alemde*
14:30 ruf ich nuri an
ich *nuri ... sana bi iyi bi kötü haberim var..hemen buraya gel..hemen lan*
nuri ist in 12 minuten vor der tür
ich *bak nuri...sana bi iyilik düschünüyom...ama bayagi zor bi isch...tüm ayak takimini ayarladim seni yine ische aldircam*
nuri*walla ugur ... acaip büyük bi iyilik yapmisch olursun bana*
ich *ama bak isin bi sakat yani var...seni ische aldirmam icin baya yüklü para yedirmem lazim millete...*
nuri *kac para ugur?*
ich *walla 10 000€ dan asa bi kurusch olmaz*
nuri *ugur kardesch sen ne dion? 10 000 € nasil bulim ben?...*
ich *su an ne kadar toplayabilirsin?*
nuri *elimde 4000€ falan birikmisch var...arabayi satarsam 7000 toplam eder*
ich *bak sana iyilik yapacam..sen 7000i verecen bana..bende 3000i koycam üstüne..seni öyle ische aldircam..oldumu?*
nuri *ulan büyük adamsin sen uguru ha...hemen gidip arabayi satacak birini bulim*
nurinin gözler fal taschi gibi dönüyor...arabayi satar hemen gelir bu
16:30 kemal ruft an
kemal *ugur..ne dicem bak*
ich *söyle lan*
kemal *olm warya..abazanliktan artik beynime kan gitmio*
ich *olm dedimya..bi trasch et kicini..akschama bi ugrarim sana .. hahahahha*
kemal *ulan schakayi birak...ciddi diyom sana..artik acaip acaip fantaziler olmaya baschladi kafamda*
ich *olm kiy biraz paraya..ugra paschaya*
kemal *yok lan..bak aklima ne geldi..cumartesi sen gelmessen ben buluschcam kizlarla..artik hangisi verirse..ona dalacam*
ich *ulan kemal..senin göz ayarin tam bozulmusch lan..du hast echt notstand wenn du diese weiber flachlegen willst...olm bunlar senin bildigin karilardan degil, die haben bestimmt strap-on dabei..sen sinemada bunlara bi tur kayarsan..onlar strap-on u takar sana 2ser tur kayar..maci 4-2 kaybedersin..*
kemal *is mir egal morok..ben kayacam bunlara..icim rahatlasin*
18:00 steht nuri vor mir
elinde zarf tam 7000€ para icinde...
ich *iyi nuri..bak iyiligimi unutma..üstünü ben tamamlicam..yarin bi ara ugra patronla konusch..ama laga luga yapma..ne derse he de..bu tek sansin ona göre*
nuri *ugur..indir donu ver dese verecem lan..hic gikim cikmaz*
ich *aferim sana*
19:00 lauf ich zum chef ins büro rein
ich *patron..schu otel isi icin bi oda 10 000e nakit istiolardi dimi?*
chef *he..odami alacan?*
ich *walla düschünüyom...parayi kime vercem?*
chef *alt kattaki reklamci hüseyine götür nakit ver..sana belge verecek..kontrati 10 dakkada sonra cikartir*
ich lauf runter zu hüseyin..gib ihm die 10 000€ ... nach kurzer zeit bekomm ich den vertrag auf die hand..süper..schimdi hotelcilik monopolysine baschlayabilirim
20:00 nezli mesaj atti -bugun gelmicem..isim var...ararim seni-
vay kaltak..kac adam birden idare edio allah bilir...ama isini iyi yapio allahina kadar..hakkini yemiyelim...
21:30 fahre ich nach hause...leyla mesaj atti -süpürge lazimmi?-
ich antworte -süpürge var..sadece eletrik almak icin priz lazim..sende varsa bi getir-
22:00 komme ich mit leyla zeitgleich an meine wohnungstür...leyla güzel kizdir ama biraz kafayi cizmisch..3 kere nischan takmischlar 3ünüde bozmusch..die is bissl schizo angeneigt...bazen super zahm..bazen super aggro...zahm gününü yakaladim..güzel
wir bestellen auf dem letzten drücker vom pizzaman ne pizza und paar bier..
ohne viel zu reden kommen wir direkt zur sache..3 posta sonra pizza midemde dönmeye baschladi...
23:30 leyla bi dvd getirmisch...die wunderbare welt der amelie...bu belki 30uncu bakischim bu filme..aber egal...güzel sexe 3 saatlik filimde cekilir aq...

tekzenci 19.01.2011 15:16

10ter tag

11:00 hör ich den staubsauger aus den nebenzimmer...leyla ortaligi süpürüyo..afferim lan kiza..evi de bi toparlasin..iyi gelir
die war sogar einkaufen...buzdolabi doldurmusch...kahvalti hazir..
leyla im wohnzimmer noch auf n quicky überrascht...frühstücken..duschen
ich muss los auf die arbeit..
12:30 is yerinin giris kapisinda wartet nuri...elinde sigara
ich *ne isch lan?*
nuri *patronla konustum ugur..beni ise alacak...sadece maasi düsük veriyor*
ich *olsun lan..baazen hic vermiyor..bizde sekreterden alioz*
nuri *eskiden o da yoktu...bi canta pirinc, bulgur, peynir dagitiliyodu..hatirlionmu?*
ich *yok nan..o zamanlar ben yoktum..da gabs ja noch die Dmark*
13:30 eve geri gidiom..hab den zettel vom pfandleiher vergessen...ev tertemiz olmusch..kiyi kosche ne varsa temizlemisch leyla..
temizlemischte...süpürge makinasi yok ortada
schreib ihr ne sms -leyla..süpürge makinasini mi aldin?-
die antwort -O SÜPÜRGE MAKINASI BENIM CEYIZIMDEN ADI HERIF!!!-
hmmmmm ulan üstünde koskoca waybee yazio makinanin...
neyse, keine zeit
fahre mit dem bus zum pfandleiher und löse meinen alten ford puma aus...
15:30 bin ich im büro
logg mich auf den account vom chef ein..bakim ne var ne yok..
salipos mail atmisch
*liebe waybee..die akzeptanz der marke salipos in türkischen kreisen erfreut uns sehr..gern möchten wir sie mit weiteren salipos artikeln unterstützen und stellen diesbezüglich 4 paletten goodis und 340 kästen salipos-original beer für ihre grosse party...um die arbitrage für die bierkästen auszugleichen bitten wir um eine kostenübernahme von 1400€ inklusive pfand...mit freundlichen grüssen..salipos*
ich antworte direkt
*sehr geehrte damen und herren..ihre nachricht habe ich mit freude gelesen und bedanke mich für ihre grosszügige unterstützung...die kostenübernahme wird ein mitarbeiter von uns direkt vor ort regeln und die , von ihnen gestellten, güter mit einem transporter zu unseren lasten abholen...mit freundlichen grüssen..geschäftsführung*
17:00 fahre zu leyla
leyla *ne var?*
ich *süpürge makinasini ver lan*
leyla *nein makina benim*
ich *ulan uzatma..makinada sirketin adi yazio*
leyla *nein vermem*
sinir tepeme basiyo...ich drück die tür auf...schubse die leyla auf die seite und steh im wohnzimmer...ungefähr 30 staubsauger sind übereinander gestapelt
ich *leyla...bunlari napion lan sen?*
leyla *BUNLARIN HEPSI BENIM CEYIZIM LAN!!*
fängt an zu heulen..ne halbe stunde später kann ich sie beruhigen..nehme anschliessend den waybee staubsauger mit und lösche leylas nummer aus meinem handy...allah bi daha görmek nasip etmesin
19:00 kemal ariyo
kemal *nan ugur..gelionmu sinemaya?*
ich *niye lan? grup mu yapcaz ikiye iki?*
kemal *olm sen bilirsin..ben centilmenlik yapiom...icimde ne varsa dökecem karilara..sana ballandira ballandira annatacam...*
ich *olm mir wird schon jetzt übel...sen git eglencene bak..kafan yerine gelmeye baschlayinca gidip camide töbe edecen..benden demesi*
21:30 sitzt ich zu hause..die türe klopft..nezli gelmisch
ich *oooooo...ne isch nan? hat dich dein lover rausgeschmissen?*
nezli *ne loversi nan? ist mein prof...adam 70ine dayandi..mag aber junge mädels..ara sira ugruom..bakiom ne var ne cok..das wars*
ich *ja ja...bende inandim..is bestimmt n perverser alter der dich als schulmädchen kleidet*
nezli *üüfff yaaaaa...cok konusuon sen...hadi sus da soyun..ceneni cekemem senin*
nach ner feuchten nummer gehen wir kurz zum burger king...
wir laufen 15 min zu fuss auf die ringe...taco loco happy hour...
0:30 ins diamond club...9 jägermeister sonra hab ich mein level erreicht
nezli tanzt mich schwindelig...
3:30 machen wir uns auf dem weg nach haus...ich spür sogar im besoffenen zustand das meine füsse wehtun...

20.01.2011 14:30

Das schaut irgendwie voll krank aus.

tekzenci 24.01.2011 15:03

11ter tag

11:00 telefon klingelt..kein bock
12:00 telefon klingelt..kein bock
13:00 spür ich wie nezli mir die morgenlatte austreibt...
14:00 telefon klingelt..kein bock
15:00 wach ich langsam auf..nezli yine yok ortalikta..
15:30 lauf ich in den dönerladen gegenüber rein..heryerim agriyor..meine füsse tun vom tanzen weh..hab noch n alk-kater..n döner und ayran bringen zumindest mein magen wieder zu ruhe...
hüseyin aus der werbeabteilung ruft an..
hüseyin *lan ugur..heut is wieder autobahntreff angesagt..gelcenmi lan?*
ich *kac kisi gidioz? kac kari gelio?*
hüseyin *heut kommen 3 weiber..senle beraber 3e üc...können wir dann den reim -3ünüze 3ümüz, bayram etshin chückümüz- singen...*
ich *neden olmasin..ama bak baschtan diyim..ich will keine mit kindern..die nerven die ganze zeit*
hüseyin *tamam lan tamam..*
17:00 duschen...anschliessend kondome einpacken
19:30 hol ich hüseyin und seinen cousin ahmet ab...
wir fahren die a59 runter auf den parkplatz schlossburg...
karilar bizden önce gelmisch...demekki bugun cok seks var..
gelen karilari hat hüseyin vom chatt klargemacht..son 3 senede acaip cok dul kari geziyo piyasada..hüseyinde tabi tam türk mali fetischist...ben atlamassam baschkasi atlar korkusuyla ne bulursa hemen yatirmaya calisio..kör topal cirkin hic farketmez..
da zwei der weiber ihre kleinkinder mitgebracht haben und diese im rücksitz der autos in ihren buggys schlafen muss mein auto mal wieder als mobiler puff herhalten...
organizator olarak hüseyin hat die erstoption...hüseyin hemen secimini yapti zaten..die fahren paar meter weiter in die dunkelheit..ich schrei dem hüseyin noch hinterher *ULAN ARABADA LEKE OLURSA SANA TEMIZLETIRIM HA!!*
die beiden weiber sitzen noch in ihren autos...bizde ahmetle hesap yapioz kim kimi atacak arabaya diye...die eine schaut wie mitte 20 aus..die andere ist bissl älter...ahmet geht auf die ältere zu und fragt ob sie lust hat mit ihm ne runde zu drehen...hava soguk oldugu icin gibts nur die option auf ne nummer im klo...die trulle nickt und die verschwinden in der klo-kabine...ich setz mich ins wagen und wir quatschen ne runde mit der trullen..kizin adi neslin..kommt aus wiesbaden...kölnde evlenmisch boschanmisch..ist 23 und seit 2 jahren auf dem dul-markt...
hüseyin und seine sexfreundin kommen zurück
ich nehm die neslin mit in mein auto...2 schnelle nummern...ich bedanke mich artig und bekomme dafür auch ihre email-adresse...
23:00 ist auch der ahmet aus m klo raus...2 saatte en az 10 posta atmischtir kariya..die geht auch schlangenlinien und ihre schminke ist total verschmiert..aferim cocuga...türk sex yaptimi karinin dizleri titricek...
arabanin ici lesch gibi kokuyo..bi tüp deo yetmedi anasi satim..yarin sabah sagrotan almam lazim..yoksa bu koku gitmez
0:00 sind wir mit den jungs im türkü-bar...hüseyin und ahmet erzählen ihre sexnummer von eben...nach jedem glas vodka kommt eine neue stellung dazu...10uncu bardaktan sonra grup-sex fantazisi baschladi...ich mach mich ma vom acker
1:30 hab noch muskelkater..liege im bett..schreib der nezli ne gute-nacht sms und schlafe ein

24.01.2011 22:27

willkommen bei vaybee. treffpunkt für schüler,studenten usw...oder mittlerweile nicht mehr? wie dem auch sei...insbesondere die schüler sollten sich die wichtigen tipps von "tekzenci abi" gründlich lesen und alles schön brav nachahmen. er machs euch vor, wie ein "türke"?? zu benehmen hat.nun habt viel spass dabei und ihr tut ihm auch einen gefallen, schliesslich hat er ein enormes mitteilungsbedürfnis was sein s..xleben betrifft...........oder eher unzufriedenheit und monotonie, der ihn zu solchen aktionen motiviert(??) werden wir nie erfahren:)

tekzenci 25.01.2011 10:51

12ter tag
11:00 frühstück beim burger king mit hamburger und pommes
12:00 komme ich im büro an
hüseyin kommt mir entgegen
hüseyin *ooooo ugur bey..nassiniz?..dün akscham erken kacmicaktin lan..karilar aradi gece 2 de..bizde gittik ahmetle yanlarina..cocuklari babalarina
birakmisch gacilar, bizde bayram ettik..gelen hafta icin bi date ayarlicam lan*
ugur *sen ayarla..arabam senin taxi servisini yapar...ama bi kutu sagrotan borcun var lan bana..arabanin kokusu hala gitmedi*
hüseyin *ulan arabanin esansi o zaten..her binen bilecek o araba ne ische yario*
13:00 sms von nezli -liege krank im bett..hab mich erkältet-
ich antworte -tabi kici acik uyursan olacagi buydu-
14:00 schreib ich neslin eine mail - selam neslin..hab in kürze paar tage urlaub..wollte n kurztrip nach belgien machen..magst du mitkommen?-
15:00 ruf ich nuri an
ich *nuri kardesch..sana isim düstü..du muss für mich paar sachen abholen*
nuri *eyvallah ugur kardesch..nere gitcem?*
ich *koblenzte mallar var..waybeenin sprinterini al..mallari ordan benim garaja cek*
nuri *anahtar patronda ugur...ondan izin gerek*
ich *ben hallederim lan..sen bekle*
ich lauf zum chef ins büro
chef *ne var?*
ich *patron..einer der server macht grad schlapp..ich will das ding austauschen..lieferant yaparsa 30 gün sürecek..kendim yaparsam 4 günde bitecek..dafür brauch ich den sprinter*
chef legt den schlüssel vom sprinter aufm tisch
chef *fazla oyalanma arabaya..yakinda büyük party var..araba bizede lazim*
ich *olur patron..ischim biter bitmez anahtari getiririm*
16:00 kommt eine antwortmail von neslin -ben senin bildigin kizlardan degilim-
ulan kaltak..arabayla otobanlarda erkeklerle buluschurkene iyidi dimi? elime düschersin sen du bitch
17:00 ruf ich bei salipos an und geb bescheid das ein kollege die waren abholen kommt
anahtari nuriye teslim ediyorum
ich *nuri bak dedigim gibi..mallari aldinmi benim evin oraya gel..bizim evin arkasindaki garaja depolicaz hepsini*
nuri *ugur..ulan kimsenin malini calip cirpmioz dimi?*
ich *ulan nuri..calsak koskoca waybeedenmi calacaz? calinacak ne varki burda?..hadi sen al schu parayi git mallari al fatura kestirmeyide unutma*
nuriye 1700€ para verip yola cikartiom
20:00 fahr ich nach hause
ev sahibinin kapisini caliyom
ich *abi..senin arkadaki 4 garajdan birini bana versene*
ev sahibi *bana lazim onlar ugur*
ich *abi...acil bana bi garaj lazim..kisa vade icin*
ev sahibi *ugur..git baska garaj bul*
ich *abi..bak onca iyiligimiz oldu..sekreter kari* ev sahibi fällt mir ins wort
ev sahibi *ulan shantajci...bunudami yapacaktin bana?...al lan shu garajin anahatarini..ama unutma..her gidischin bir dönüschü vardir*
wirft mir den schlüssel vor die füsse
ich *abi..alirkene hep iyiyiz verirkene niye kötü oluoz? ischim bitince geri veririm garaji..*
21:30 steht nuri mit dem sprinter vor der garage...wir laden alles ab..2 kisi en az 2 ton mal indirioz
23:30 mallar garaja indi..ich lass auf meinem iphohen best of kralfm laufen..arabeskin aga babasi
wir trinken mit nuri einen salipos nach dem anderen...
1:30 bi kasa salipos bitti..nuri will nach hause..garaji kitleyip bende evime gidiyorum
nezli sms yazmisch - vicdansiz herif..adam bi gecmis olsun der -

götün yiyosa daha güzelini yaz

tekzenci 25.01.2011 12:22

13ter tag

11:00 ev sahibi kapiyi calio
ev sahibi *ugur..nan sprinteri cekte garajdan arabami cikarim*
ich lauf runter und park den sprinter um
asha inmisken bi de karschi dönerciden bi kahvaltimi edim
12:00 ruf ich selattin an
ich *selattin abi...gecen verdigim thsirtler nasil gidio?*
selattin *iyi gidiyo iyi..*
ich *abi..sana daha o tshirtlerden versem satabilirmisin?*
selattin *kac tane var?*
ich *yaklaschik 24 karton yani annican 6000 tshirt*
selattin *alirim ama fiyati iyi yapman lazim...hepsine 4000€ verim*
ich *abi biliosun para zaten bana kalmicak, ac cocuklari doyuruyoz...gel schunu 5500 yapalim*
selattin *4500 yapam gardasch*
ich *bak mal elimde..hemen getirebilirim...5000e annascham...bir saatte mal elinde...*
selattin *nippese gel..mali indir...parani al*
ich lad die kartons ins auto und fahr nach nippes aufm markt
selattinin iscisi laden den wagen direkt ab...selattin kommt aus der marktkneipe..übergibt mir die 5000€
selattin *la ugur..sen bunlari nerden buluon?*
ich *abi ben hayir ischlerini severim bilirsin...bizim schirkette büyük bi kampanya yapio..herkez kazansin..hem para hem sevap..schey ne dicem..schu eduscho mahmut vardi, tschibonun eduschonun her türlü satilmayan malini pazara döker üc besch kuruscha satardi..onun numarasi sende varmi?*
selattin *napcan lan eduscho mahmutu?*
ich *elimde bardak, canak ve hediyelik esya var baya yüklü..ona verim satsin*
selattin *ona verecene bana ver..iki metre tezgah fazla actirayim iscilere...kaca verecen?*
ich *walla abi...toplam 4000 parca mal..tabak canak zerzawat..*
selattin *parca bashi 30 cent sayarim*
ich *selattin abicim..schu gördügün sprinteri schirketten aldim..benzini bile cebimden koyuyom icine...o paraya yaktigim benzini bile kurtarmaz..hem mal baya uzakta..300 km yol yapip alacam gelcem...gel parca basi 60 cent de..mali alim aksama getirim sana*
selattin *40 olsun lan* streckt die hand aus
ich halte seine hand fest *ortasi 50 olsun abi..*
selattin *olsun gochum olsun...*
15:00 lauf ich ins büro rein
hüseyin ofiste beklio
hüseyin *lan ugur..otel odasinin tapusu schu an fiyat katladi..eger istiosan senin daireyi iki kati fiyata hemen elden cikarim*
ich *yok lan yok kalsin..orasi benim emekli odam olacak...70 yashina girince o odaya 18 yashinda citir kizlari atip kaschar playboy oynayacam*
hüseyin *sen bilirsin lan..eger baschka karar verirsen bana söyle*
16:00 schreib ich nezli eine sms -gecmis olsun .. gelim sana bi corba yapimmi?-
17:00 fahr ich nach hause..garajdan saliponun hediyelik kartonlarini arabaya yüklüyorum
19:00 steh ich vor selattins lager...selattin mallari indirtiyo..schaut in paar kartons rein
selattin *iyi lan iyi..lan ugur..sen bu bilgisayar ischini birak gel pazarciliga baschla..fiyat yapmayida ögrenmischin az cok..gel sana bi tezgah acim..*
ich *saol abi..ben ischimden memnunum...ama senin mallari ebayden satim..ne dersin?*
selattin *yok lan..ebayde birsürü kagit kürek..vergisi var..vergi numarasi var..sktir et..üc besch euro yapacam diye adamin ebesini zirlatirlar..*
selattin zählt mir meine 2000€ auf die hand..
21:00 nezli mesaj atmisch -gelde bi corba yap..canim cekti..adresi yollim-
ich fahr auf die keupstrasse..lass mir 2 acili mercimek2go einpacken..fahre zu nezli in die wohnung
22:00 nezli wohnt bissl abseits von der stadt in einem kleinen mehrfamilienhaus...alles bissl bieder..hätt nich gedacht das die in so einer ecke wohnt
bevor ich die klingel betätige macht nezli die tür auf...nezli hat n schal um..burnu akip duruyo..ich stell das essen auf m tisch
nezli *hani corba yapacaktin?*
ich *yapip getirdimya*
nezli *paketin üstünde HARRAN DOY DOY yaziyor..hazir almischin*
ich *nan akscham akscham ugraschtirma beni..ne güzel corba ischte..ye doy güzel güzel...*
23:30 lieg ich im wohnzimmer .. nezli yanina yaklaschtirmio hasta olmayim diye
ich plündere ihr kühlschrank...4 bira yarim sise vodka...
nezli trinkt vodka pur...soll gut gegen erkältung sein
1:30 gehen meine augen langsam zu..

25.01.2011 14:26

Götü yemiyor* aber trotzdem krank...

26.01.2011 14:30

ehrlich gesagt interessiert mich das auch....

wie lange braucht man um so ein ...na sagen wir "Meisterwerk" zu produzieren #grübel

du setzst dich tatsächlich hin und zerbrichst dir dein Kopf, um diesen "sinnvollen" Beitrag zu leisten und opferst wieviel deiner Zeit?

Nicht, dass ich dir konkurrieren möchte... senin tabirinle "popom yemiyor" :)

tekzenci 26.01.2011 16:38

14ter tag

11:00 weckt mich nezli auf
nezli *kalk ugur...du muss gleich verschwinden..meine eltern kommen in 2 stunden heim*
ich *kahvalti yokmu?*
nezli *senin taktigi yaptim und hab dir 2 käsebrötchen zum mitnehmen eingepackt*
ich *bakiom cenen acilmaya baschlamisch..gehts dir scho besser?*
nezli *ja..bissl besser gehts mir?*
ich *so gut das wir ma direkt ne nummer schieben können?*
nezli *üüüfff ya..hadi kalk cik evden...ischim gücüm var*
nezli schmeisst mich mit 2 käsebrötchen in der hand raus
12:00 eve variyom..posta kutusunda mektup..leyla avukata gitmisch..will den staubsauger haben...nan aricam kizin handy numarasida yok...
13:00 is yerine vardim...millet elinde bira gezio ofiste..herkezin keyfi iyi...akschama fenerin maci var..patron will ma wieder die stimmung aufheitern...
14:00 neslin mail atmisch -aksama napion?-
bende cevap yaziom - nix geplant..ama otobanda buluschmam..-
15:00 kommt kemal rein
ich *ooo kemal bey...karilari buldun..artik aramaz oldun..ne isch lan?*
kemal *olm sorma lan..ikiside sapik karilarin...die fahren mich zur arbeit und holen mich nach der schicht ab...dann direkt zu mir in die wohnung und rammeln...4 günden beri 3er saat uykuyla ayaktayim..artik viagra miagrada ische yaramio*
ich *olm deseydinya karilara...ich hab AIDS falan diye..*
kemal *dedim lan..aber die nummer hat n ex von denen abgezogen ...yemiolar...bugun dügüne gideceklermisch deswegen hab ich freigang*
ich * olm senin gibi sapigi anca böyle iki cirkin kari paklar...aksama fenerin maci var..patron büyük odaya beamer kurdurmusch..kal izle maci*
kemal *yok lan..ich mag es nich mit deinem chef fussball zu gucken..fenerin gecen mac yenildiginde sinirden sandalyeyi pencereden atti...*
biraz laklaktan sonra haut kemal ab
16:00 neslin mail atti -bende olmaz..komm mich ab 20uhr in chorweiler abholen..handy numaram 0176xxxxxx-
18:00 fängt das spiel an..die ganze belegschaft sitzt im konferenzraum...heycan dorukta..fener iyi oynuyor...ilk yariyi 2-0 önde kapadi...patronun keyfi süper...der stellt jim beam flaschen auf die tische..hazir firsat 4 sise kendime ayirdim...
19:00 die zweite halbzeit wird angepfiffen...fener kassiert direkt am anfang der 2ten halbzeit n tor..patron elindeki viski bardagini duvara atti...neyse heycan yapiyor biraz...son 10 dakkada 2 tane daha gol yedi...verliert 3-2...der chef schäumt vor wut...alle mitarbeiter gucken zu das die heile ausm raum rauskommen...ich hör nur von draussen -FENERRR SENIN OYNICAANN TOPUUNN TAAA EEBBESSINNII -
20:00 schreib ich neslin eine sms - taxi service yolda..-
21:00 hol ich neslin von der s-bahn haltestelle in chorweiler ab...
22:00 sind wir bei mir zu haus...ich mach direkt die erste flasche jim beam auf...neslin trinkt und erählt..je mehr sie trinkt erzählt sie noch mehr...
besinci dubleden sonra neslini kucagima aldigim gibi yataga attim...nach ner schellen nummer trinken wir noch 4 gläser whisky...
1:00 keyfim yerinde...neslin kollarimda..die alte schnarcht bissl...ich schlepp ihren fliegengewicht-körper aufs wohnzimmercouch...cekemem bütün gece horultu...und leg mich wieder ins bett

tekzenci 27.01.2011 13:14

15ter tag

11:00 spür ich wie neslin unter die decke steigt..der tag fängt schön mit nem quicky an..ich geh unter die dusche..neslin kahve yapmis mutfakta mis gibi...duschtan sonra anziehen und schnell 4 peynirli börek von gegenüber holen...wir setzten uns ans küchentisch
neslin *sen ne isch yapion?..*
ich *ich kaufe immobilien*
neslin *yalanci..ich weiss das du bei waybee arbeitetst*
ich *yok kizim yalan..waybee gehört meinem besten freund..ara sira takiliom orda...arkadas olmasa gitmem oraya..*
ich hol den vertrag für das hotelzimmer in der türkei aufm tisch
ich *hah bu ischte bak..daha bikac gün önce hotel almaya basladim..*
neslin *ya birak palawrayi..ich kenn das hotel..televizyonda reklami cikiyo sabah akscham..yaprak dökümü bakarkene bu schirketin reklamlari geciyo altyazida*
ich *yaw o reklami bizim shirket verio...sen ne sanion bizi?*
ulan zamane karilarida hicbi bok inanmiyo..
nach dem frühstück fahr ich neslin zurück nach chorweiler..
13:00 komme ich im büro an..das ganze personal arbeitet wie im vollrausch..tabi fener yenildiya..patron yakladiginin agzina edecek..
patronun gazabina ugramadan lauf ich auch raus..tam dischari cikarkene klingelt das telefon ... patron telefonda
chef *ulan ugur..sprinter nerde?*
ich *getiriyorum patron..bin dran*
chef *ulan gördüm seni ofiste gezerkene..sprinteri cabuk getir park yerine koy..ASABIMI BOZMA LAN BENIMMM!!!!*
ich *tamam patron..*
der braucht echt mal n ventil...
15:00 fahre ich in die stadt..paar klamotten kaufen...adam gibi bikac elbise alim
nezli sms yaziyor -napion?-
cevap - kaufe grad unterwäsche für dich..welche konfektionsgrösse hast du?-
400€ paranin icine ettikten sonra fahr ich nach hause
19:00 eve vardim..leylanin avukati yine mektup yazmisch...ulan bu kari manyakmidir nedir..
20:00 benim gay komschu kapiyi caliyor
ich *efendim*
komschu *ugur...yarin yine party yapioz..gelcenmi?*
ich *walla kardesch yannisch annama..ama senin partylerde göt korkusu oluyo bana..icip icip birinizin altinda kalmim*
nachbar *icip icip hepimizin altinda da kalabilirsin..ahahahaa*
cok komikti aq...
ich *hab grad viel zu tun..baschka zamana..zaten yakindada karnawal var..orda toplanir swinger clublara gideriz*
nachbar *bak o olur*
30dan sonra bi ipneye vermedigimiz kaldiydi..onuda yapam tam olsun...
her kuscha atladik bi leylek kaldiydi zaten
21:00 hol ich mir n kasten salipos aus der garage
ev sahibi pencereyi acti bana sesleniyo
ev sahibi *ulan ugur..ne zaman garaji geri verecen?*
ich *ya abi dur ya..daha alali iki gün olmadi..bikac gün sonra bosaltirim..bak senin icin birada cikariom ha..*
ich geb dem hausbesitzer 6 flaschen bier
22:00 nezli mesaj atti - ich will mit aussuchen und direkt anprobieren..öyle ismarlama ic camashir giymiyorum-
cevap - doktor hanim..bu gece bi ugrasanizda beden ölcülerinizi alsam..terzi ugur-
00:00 klopft nezli an der tür
biralari tüketip nezlinin tüm vucut ölcülerini aldim...sadece bi yere yazmayi unuttum..bira cogaldikcada ölcülerin ayari kacmaya baschladi...nach ner schnellen nummer im besoffenen zustand pennen wir auf dem wohnzimmercouch...

tekzenci 28.01.2011 09:39

16ter tag

11:00 wach ich langsam auf..nezli benim cep telefonunu kontrol ediyor
ich *was suchste denn auf meinem handy?*
nezli *ich will ma gucken wieviele weiber du gleichzeitig an der angel hast*
ich *warum willst du des denn wissen?*
nezli *merak ettim*
ich *ben senin cep telefonunu kurcaliommu?*
nezli streckt mir ihr handy aus
nezli *al bak..*
ich *ich wills garnet wissen..ich weiss ja das du mindestens noch den alten prof glücklich machst*
nezli *üüff sei ma nich so bieder ya...so wie ich deine gespeicherten sms lese machst du grad auch nich die grosse auswahl*
ich *walla bugune kadar hic 70 yashinda biriyle seksüel enerji degischmedim...dazu muss ich dich mal ausfragen*
nezli *sus sus..aman cok konuschmaya baschladin yine...ich hab heut nich viel zeit...haue auch gleich ab*
nezli zieht sich an und haut auch direkt ab
13:00 kemal ruft an
kemal *nan ugur..olm enerjim tükendi...gel bir iki gün benim icin schu karilara el at*
ich *olm sktir git..o senin atladigin karilar orospu olsa ac kalirlan lan..das sind voll die hässligen weiber*
kemal *olm ne güzel üclü fantazi yaparsin...*
ich *kemal ich leg jetzt auf..midem bulanmaya baschladi...sana viel spass noch mit den bitchs*
14:00 sitze ich an meinem arbeitsplatz
die gute tat für diesen monat will ich ma bewerkstelligen...schreibe einen agent-aspiratenten ismail ne mail..webcamle interview yapacam ob der sich als agent eignet
cocuk 3 dakka icinde cewap yazdi -hemen hazirim- diye
ich schmeiss die cam an
ich *ismail bey...waybeeye agent olmak icin 40dan fazla baschvuruda bulunmuschunuz...*
ismail *efendim..ben hep kücüklükten beri waybeede agent olmak istiyordum..en büyük rüyam bu*
ich *agentlik cok ciddi bir istir ismail bey..günde 15 saat calismaniz gerekecez..arti bu ische biz para vermiyoruz*
ismail *olsun..ben zaaten günde 18 saat chatteyim...o vaktimi de waybeeye hizmet ederek gecirmek istiyorum*
ich *deneme süresi bagliyacagim size...eger isinizi begenirsek daimi agent olarak baslayabilirsiniz*
bevor ich die session beende hör ich noch wie ismail am abgehen ist..orgasmusmu oldu ne oldu cocuga acep
17:00 neslin mesaj atiyor -bugun napion?-
cewap -aksama gay partisine dawetliyim...eger yataga atacak bi kadin bulmassam erkeklerle idare edecem..-
neslin hemen cewap atiyor -darf ich zugucken?-
bu kizda tam sapikligin tawan yaptigi versionlardan
ben yaziyorum -komme dich so gegen 19uhr in chorweiler abholen-
19:00 hol ich neslin von der sbahn haltestelle ab..wir fahren direkt zu mir nach hause
20:00 kommen wir zu haus bei mir an
garajdan bi kasa salipos aldim..eve girerkene gay komschu kapidan cikyior
komschu *ugur..birazdan party baschlicak*
ich *bende ona hazirlaniom zaten..während wir kerle gruppensex haben will meine freundin zugucken*
komschu *kamerada varmi yoksa sadece bakacakmi?*
ich *tabi kamerada olacak..biraz ticari kar olsun bu ischte...madem kicimizi verioz*..
alle lachen...
neslinle icmeye baschladik...neslin ist ein sehr zierliches mädel..deswegen verträgt die auch net besonders viel
22:00 6inci biradan sonra kapi calinio..komschu kapida
komschu *wollt ihr nich rüberkommen?*
ich *siz baschlayin..wir stossen gleich dazu*
komschu *olur*
neslin bana bakiyor
neslin *willst du echt rüber?*
ich *ulan sapikmisin? ne gidim erkek erkege daliyo millet birbirine..da gibts nix spannendes*
23:00 die musik von der party hört man mittlerweile auf dem ganzen strassenzug...die bullen stehen vor der tür...die gays wehren sich mit messern und die bullen rücken mit der sek an...nach 15 min ist wieder ruhe..die gays werden nackt in handschellen abgeführt...die zeitungen sind da..resim cekip duruyolar...
ich trink mit neslin weiter salipos
0:00 sind wir in stimmung
3 nummern geschoben und müde eingeschlafen

28.01.2011 10:09

was hast du dir denn so vorgestellt,
wieviele Tage du uns von deinen Tagesablauf berichten willst?

hoffe nicht ganze 365 :rolleyes:

tekzenci 31.01.2011 10:46

17ter tag

11:00 ruft mich der gay nachbar an..
nachbar *alloo*
ich *ja?*
nachbar *ben necip...hani komschun..partye gelcektinya dün?*
ich *hah...senin adin necipmiydi? ich dacht du heisst picollo...?*
nachbar *nein..so nennen mich meine jungs..picollo neci*
ich *he neci..was is los?*
nachbar *ich bin grad in der kalker polizeiwache...kannst du mich abholen? donla gezmek istemiom in der bahn*
ich *tabi olur komschu..gelirkene giyecek bischey getirim? äähhh etek falan?*
nachbar *gerekmez komschu..battaniye yeter*
ich weck die neslin auf..schnell von der dönerbude gegenüber börekfrühstuck...
12:00 hol ich necip aus der kalker polizeiwache ab...fahre über die brücke und lad neslin aus..
necip *ugur..dün aksam niye gelmedin?*
ich *isim vardi...tam gelcektim baktim benden önce polisler kapida...habt ihr die auch eingeladen?*
necip *lan suc bizde degil walla..die bullen haben uns provoziert...wir wollten uns nur wehren*
ich *mit dem messer?*
necip *die stöcke waren nunmal in nutzung..da blieben die messer über*
ich *yaw sus sus...ich bekomm schon schlechte bilder vor die augen*
14:00 lad ich necip zu hause ab..
schreib der nezli eine sms -ich will heut in die stadt..gelcen?*
evi toparliyim biraz...
14:30 klopft der postmann an der tür...einschreiben mit rückschein
leyla beni mahkemeye vermisch wegen diebstahl...bu kari gercekten manyak
15:00 nezli mesaj atti -bugun vaktim yok-
16:00 lauf ich ins büro rein...biraz waybee chate takilim dedim
---------------------
dilokiz90 benle bulusmak isteyen 1e bassin
caner21 dilokiz ben senle bulusmak istiom..aber nur für sex
dilokiz90 kac santim?
caner21 21
tamerhamburg dilo ich biete 24 .. 3 2 1 deins...
dilokiz90 mein ex hatte 30
tamerhamburg zenciler gelten nicht
barantxt güzel ve hosh muhabbet isteyenler bana özelden mesaj atabilir..
-----------------------
hic bibok degischmemisch chatte anasini satim...hala santim hesabi
17:30 ruft mich der chef rein
chef *ugur..bu ayki istatistikler ne diyo?*
ich *60% der arbeitszeit verbringen die leute bei facebook..25% auf diversen pornoseiten..der rest surft auf waybee rum*
chef *sperr facebook...waybeede gezmiceklersede porno baksinlar..is mir lieber als das die in so nem saftladen wie facebook rumeiern*
ich *ok chef*
18:00 sperr ich den facebookzugang
18:03 steht die halbe belegschaft vor mir und meint das das internet nich geht und die nich arbeiten können...
nach einem kleinen wink für facebooksperre vom chef verziehen die sich alle in ihre löcher...wer nich hören will muss halt fühlen..ne diyim artik
20:00 fahre ich nach hause...evin önünde kavga var yine
ev sahibi neciple kavga ediyor..
ich *noluo akscham akscham*
ev sahibi *ulan ciksin sktirsin gitsin benim evimden...ben ipnelerle polislerle ugraschamam*
necip *ulan kirami ödüyom pascha pascha*
ev sahibi *olum git baschka yerde parti yap..ipnelik yap..burda yapma..mahalleli istemiyor polis molis*
necip *ipnelerin anasehri kölnde kimi nereden kovuyon?*
ev sahibi ceketin altindan bi bicak cikartti *gel ulan buraya ipneoglu..seni kökten sünnet edim..götveren gavat*
ich seh den necip nur noch sprinten...der bricht wahrscheinlich den laufrekord der gay-olympiade grad
garajdan bi kasa birami alip evime girdim
bakim chatte ne var ne yok
-------------------------
dilokiz90 benle buluschmak isteyen 1e bassin
--------------------------
hemen kapattim chati anasini satim..ne bu aq..täglich grüsst das murmeltier gibi..bu karilarda azmisch anam...
mache mir ne flasche bier auf...tvda dfb-pokal var...biraz mac takiliom...
0:00 kasanin yarisi bitti..kafam mayhosch..kendi kendime ashk shiirleri uyduruyorum
aschkim sana sonsuz
gelme yanima donsuz

böyle ischte

tekzenci 01.02.2011 10:39

18ter tag

11:00 anruf vom büro..der chef is dran
chef *ulan ugur..die polizei ist hier...du musst direkt herkommen*
ich *was is los?*
chef *ne blim lan..terror merror bischey diyolar...hemen gel*
11:30 steh ich im büro
die polizei will alle verbindungsdatan haben...ich frag was die genau suchen
polizist *von eurer firma aus wurden verdächtige islamistenseiten aufgerufen..wir wollen den täter ermitteln*
ich hol die logs der letzten 4 wochen aus dem archiv...
nach 6 stunden suchen ,tatsächlich..paar islamistenseiten wurden aufgerufen...
die bullen fackeln nich lange rum und packen die gesamte hardware ein...der chef ist verzweifelt und am rande des wahnsinns...bevor die das licht ausknipsen muss ich noch die meldung auf der page *wir bauen grad für euch um..sind bald wieder online* schalten...
17:30 chef ruft alle ins versammlungsraum
chef *ulan hanginiz islamci sitelerinde gezio?*
keine reaktion
chef *ULAN KIM BU SITELERDE GEZEN?*
der kriegt sich nicht mehr ein...tobt ne halbe stunde rum
nach der vollabreibung dürfen alle nach hause
19:00 sitz ich zu hause...kafam biraz bulanik...ich fange an nach neuen jobs zu suchen
dünden kalan yarim kasa birayi bitirdim...
bewerbe mich auf alle posten die ich so in jobportalen finde..koskoca waybee adminine ischmi yok aq...die nehmen mich mit kusshand auf
0:30 die 140te bewerbung ist abgeschickt..kafamda kiyak..acaba hepsi dogrumu yannischmi weiss ich auch net...scheyimdede degildi aq..beyenmiolarsa almasinlar...

tekzenci 02.02.2011 10:46

19ter tag

11:00 neslin ruft an
neslin *ugur..*
ich *ja?*
neslin *du hast mir gestern abend eine bewerbung geschrieben?*
ich *hadi ya..als was?*
neslin *keine ahnung...du hast kein inhalt geschrieben ..nur in die betreffzeile..bewerbung als ....*
ich *hadi yaw..muss ich mal gucken..sonra ararim seni*
ich leg auf
schmeiss mein rechner an...dün ne yazmischim
hmmm die ersten 30 bewerbungen sind noch in ordnung..aber die restlichen 110 sind voll fürn arsch...inhalt yok..super..sarhosch kafayla demekki bewerbung yazmican..
12:00 frühstück bei burger king
13:00 fahr ich auf die arbeit
binanin kapisinin önünde stehen so 20 leute...alles waybeenutzer..die wollen wissen wann die site wieder online geht...
einige haben auch ihre kinder und babys in kinderwagen mitgebracht..frisch geschiedene die ganz dringend n anschluss brauchen...
der chef sitzt in seinem büro und telefoniert..beni görünce winkt der mich rein..
chef *ugur..die server kommen heute wieder zurück..hab den polizisten gesagt das wir den täter identifiziert haben...*
ich *wer wars denn?*
chef *nuri*
ich *nurimi?? adam daha iki gün önce ische baschladi patron..nasil haftalardan beri islamistenseiten besuchen edecek?*
chef *is mir scheissegal..ben nuriyle konustum..der nimmt die verantwortung..ya ben yaptim dicek ya da isten kovulacak...o da ok dedi*
ich *walla patron..bu cocugu alip götürmesinler guantanomaya falan..*
chef *walla scheyimde degil..ich will die server wieder zurück...guantanamo zaten kubada..gider orda tatil yapar gelir..*
14:00 kommen 4 einsatzwagen und führen nuri in handschellen ab
16:00 bringen die beamten die server wieder zurück
18:00 steht waybee online
die ersten emails kommen an die redaktion
- yeni site cok güzel olmusch...cok beyendik..neues design falan iyi...-
19:00 nezli mesaj atti - brauche dich heut für ein ernsthaftes interview..-
cevap -die bezahlung in naturalien bitte..kommen sie pünktlich zum saufgelage-
20:00 eve vardim..schlepp die nächste kiste salipos in die wohnung
ne pizza bestellt
21:00 tam pizza geldi steht auch die nezli vor der türe
nezliyi aldim iceri..ich muss mich nu entscheiden..essen oder sex..
ich übefall die nezli auf eine schnelle nummer...
danach essen wir gemütlich zusammen die pizza
nezli * ich muss n interview führen für meine doktorarbeit*
ich *worum gehts*
nezli *türkische männer die online sind*
ich *frag ma*
nezli *wann hattest du das letzte mal eine nichttürkische freundin?*
ich *hmmmm...bevor ich bei waybee angefangen habe...also 7 jahre her*
nezli *hat das einen bestimmten grund?*
ich * türk karilarindan baschkalarina sira gelmioki*
nezli * hattest du eine fernbeziehung?*
ich *ja*
nezli *warum hats nich geklappt?*
ich * die war leider schon vergeben..ara sira buluschuoduk...dann hat sich alles in sand verlaufen..nisanlandi evlendi...hatta dügününe bile gittim halay cekmeye*
nezli *üüff ya..bleib ma ernst*
ich *ciddi diyom..hatta dügün fotograflari bile var..*
nezli *sende biraz sapiklik varmi?*
ich *sapik olmasam senle ne ischim var?*
nezli *benmi sapigim?*
ich *dein job ist doch den ganzen tag mit sapiks abzuhängen..das färbt irgendwann ab*
nezli * wie stehst du zu jungfräulichkeit?*
ich *in abstand*
nezli *warum?*
ich * bringt nur stress und probleme.,..für 2mm haut*
nezli * willst du mal heiraten?*
ich *bestimmt *
nezli *wann?*
ich * wenn ich die richtige gefunden hab*
nezli *wer ist die richtige*
ich *eine die nicht allen kerlen zur verfügung steht..was spezielles*
nezli *suchst du schon?*
ich *nein nein..sowas kann man nich mit suchen finden..*
nezli *sondern?*
ich *schicksal..kismetse olacak..kismet degilse olmicak...olmassa pech gehabt*
nezli *und du glaubst daran*
ich *warum denn nich?...du glaubst doch an eh nix*
nezli *hab schon einiges hinter mir..man sollt wissen und nich glauben*
ich *aferim akilli kiz seni..*
das interview geht noch 4 stunden
wir trinken die kiste salipos aus...
2:00 liegen wir im bett...nezli lallt mal wieder rum
nezli *ich will ne prinzessin sein*
ich *und ich das weisse pferd..*

tekzenci 04.02.2011 10:53

20ter tag

11:00 wach ich langsam auf...nezli yine cep telefonumu almisch kurcalio
ich *suchst du was bestimmtes?*
nezli *neslin kim?*
ich *kuman*
nezli *bin ich die erstfrau oder sie?*
ich *ich sag ma ihr spielt auf der top ten..ahahaha*
nezli verzieht ihr gesicht *cok komikti*
wir gehen rüber in den imbiss zum frühstücken..nezli haut nach dem frühstück ab
12:00 fahr ich in die firma
patron hat sich wieder abgeregt...alles läuft geschmeidig
in paar wochen ist mal wieder waybee party angesagt..aus ganz deutschland kommen die member um geld auszugeben...das muss man natürlich direkt mitnehmen
patrona email atmisch an die ganze belegschaft
-sevgili waybee iscileri...son gecen kötü günleri atlattik...icimizde yasayan teröristi emniyet güclerine teslim ettik...size cok iyi haberlerim var...waybeenin reklam gelirleri her sene 10% artti..tabiki bizim masraflarimizda artti..ama size diyebilirimki ischinizi iyi yapiyorsunuz ve hepinizin ishi gelen 3 sene icin garanti altina alindi..-
hmmmm..patron yine isci cikartacak demek...sobald n chef ALLES IN ORDNUNG sagt muss man sich auf jedenfall auf das schlimmste gefasst machen...
benim bewerbunglara bi bakim ne oldu...
ohhhh..hab in paar tagen vorstellungsgespräch bei ner grossen kölner versicherung...mal gucken, wenn die mir n gutes angebot machen..schlag ich zu..biraz daha iyi para kazanim
16:00 haber geldi..kemal hastanede
hemen atladim gittim
der liegt auf der inneren
ich *noldu lan?*
kemal *die weiber haben mich gefesselt ans bett...iki gün yataktan cikamadim...hab auch nix getrunken.bin umgefallen*
ich *olm sen kafayi tam cizmischin...bastinmi lan bu sapiklara tekmeyi?*
kemal *yok lan ne bascam tekmeyi..hayatimi kurtariyorum*
ich *NE DIYON LAN SEN??*
kemal *olm..bak ne dicem..kennst du uygur sucuk salam ??*
ich *ja..*
kemal *der laden gehört den vätern dieser beiden weiber...ikisini kapatip zengin olacam*
ich *olm..bu karilarla evlenilmez..seni pulp fictiondaki gibi lederklamottlere sokar bi kisteye atarlar lan*
kemal *ben kararimi verdim lan...hayatimi kurtaracam*
ich *allah sana akil fikir vere e mi?*
kemal tam kafayi yemisch glaub ich...biraz oturduktan sonra fahr ich nach hause
20:00 bi kasa bira kapip eve giriyorum..tvde mac var...türkische liga...actim biralari
yan komschu necip kapiyi caliyor
ich *ne isch necip?*
necip *bi bakim dedim..napion*
ich *gucke fussball..magste ?*
necip *ja..ben fenerliyim hemde*
ich *tamda yakischio da ha*
necip *kimin maci var?*
ich *besiktas oynuyo..gel iceri bakalim*
necip giriyo iceri
mac bakarken bikac bira iciyoruz..
22:00 mac bitti..necip erzählt bissl was von sich
grundsätzlich hat er eine sehr traurige geschichte..
hat mit 17 geheiratet...30 yasinda bosandi...2 cocuk babasiz büyüyo..die frau ist paarmal abgehauen...
1:00 kasa bitti..bende bittim cile dinnemekten..

MarkoPasha 04.02.2011 14:42

bitti mi??? yok yau bitmesin, bitemesin. her sabah gülmekten katiliyordum ne güzel;)

05.02.2011 14:34

Zitat:

Zitat von bonfire (Beitrag 2026075)
böyle uzun hikayelerin olusmasi ne kadar sürüyor lavoboda?

a) isin bitene kadar?
b) kicin kanayana kadar?
c) birisi kapiya vurana kadar?

ochhh nööö,

so detailliert will ich das gar nicht wissen
allein der Gedanke daran löst Ekel bei mir auf

....ama uzun kaldigi asina :D

damla28 05.02.2011 16:39

Wer seinen Tag nicht sinnvoller gestalten kann :-) Welch Augenweide. Welch verschwendete Zeit.
Wie wichtig muss dir Vaybee sein, um dem hier so viel Zeit zu widmen.

tekzenci 07.02.2011 12:07

21ter tag

11:00 burnuma kahve kokusu geliyor...kocum necip yine kahvalti hazirlamisch...
ulan necip..kari olsan seni nikahina almayan ipna olsun
wir sitzen am tisch..necip ev kizi gibi mükemmel bi sofra hazirlamisch..gibt sogar pfannkuchen
necip *bugun napion?*
ich *muss ma zur arbeit..bakim ne var ne cok..sen napion?*
necip *möbelmesse ist heut letzter tag..heute alles abbauen..ich muss den ganzen it-krempel mitnehmen..*
ich *hast du ne parkmarke fürs messeparkplatz?*
necip *var..lazimmi?*
ich *tabi lazim lan..ben seni messeye götürim..atla arabaya..sonra alirim seni yine*
ich lauf direkt ins keller..klau dem hausbesitzer den grossen sackkarren und legs in den sprinter
rufe den ahmet an
ich *ahmet..ne isch lan?*
ahmet *ooo ugur...iidir lan..bu akscham yine autobahntreff..gelcenmi?*
ich *olm siktir et..bana lazimsin...ich muss paar kühlschränke von der messe abholen..gel yardim et..hayrina 10% verecem...6 saat isch lan..*
ahmet *tamam lan...gel al beni*
neciple fahr ich den ahmet holen...und dann ab auf die messe...
14:30 die messestände werden abgebaut...necip geht auf seine station..ich schnapp mir die sackkarre und wir machen uns mit ahmet direkt auf die arbeit...
side-by-side kühlschränke von siemens und aeg..severim..tanesi en az 4000-5000 gayme eder..
wir packen uns wahllos die kühlschränke eins nach dem anderen in den sprinter..da gehen jede menge kühlschränke rein
19:30 ist auch der 18te kühlschrank im sprinter eingeladen...habe muskelkater..is mir aber egal..arabanin icinde 100 000€ luk kühlschrank dolu...
20:00 tauchen wir auf der keupstrasse auf...haushaltsgeräte icin dükkancilara ugruyorum kahvede..mache direkt 60% preisnachlass...adamlarin gözleri döndü...üc asa bes yukari pazarlikta yarisi pesin diger yarisi mal satildiktan sonra 40 000e annaschtik...20 000€ nakit para saydi hemen iki dükkanci abi...ich geb ahmet direkt seine 2k in die hand..der freut sich wie n schneekönig..zaten paranin yeri hazir..direkt ins puff für die nutten ausgeben...
21:30 laden wir die krempel ab..necip ruft an
necip *ugur..ischim bitecek birazdan..kannste mich abholen?*
ich *tülich..bu aksam ahmette gelip icer bizimle*
ahmetle necibi almaya gidiyoruz
22:30 eve vardik..asadan iki kasa bira cikarttik eve...
ahmet necip ben demleniyoruz..keyfimiz iyi
necip hat garkeine ahnung worums geht..ahmet erzählt die ganze zeit von dicken geschäften..
1:30 ikinci kasayi bitirdik..benim kafa iyi dönüyor..ahmet hat sich aufs couch gelegt..der necip liegt neben ihm..ben odama gidiyorum...göt korkusuna kapiyi kitledim..ne olur ne olmaz

ist das interessant genug für diesen niveaulosen laden??

07.02.2011 17:29

Zitat:

Zitat von tekzenci (Beitrag 2026123)

ist das interessant genug für diesen niveaulosen laden??

kizma sakin,

gir gir samata benimkisi...aldirma da ;)

bu arada kasa kasa biralari deviriyorsun,
so nen bierbauch sieht schäbig aus ...benden demesi

tekzenci 08.02.2011 09:30

22ter tag

11:00 ahmet klopft an der schlafzimmertür
kapiyi aciom
necip gitmisch..ahmet evde donla geziyo
ich *lan ahmet..ne bicim misafirsin lan..kahvalti bile hazirlamamischin*
ahmet * lan seksmi gördük kahvalti hazirlayalim *
ich *lan necip kahvaltiyi hazirliyo ama*
ahmet *sen uyurkene sana kayiyodur lan..onun icin hazirliyodur*
ich *olm sktir git..kicim bakire benim...ausserdem hast du mit ihm aufm sofa gepennt*
ahmet *olm in köln ist jeder schwul..önemli olan üstte kalmak..solang ich der stecher bin ist mir egal..loch ist loch*
ich *tamam lan tamam..sus aq...sabah sabah beynim dönüyo*
wir gehen im imbiss frühstücken
13:30 lauf ich ins büro rein
patron milleti yine toplamisch büyük odaya
chef *saygideger calisanlarimiz..hepnizin isinden cok memnunum...bu sene ciromuzu 10% daha yukari cikaracagiz..eger cikaramassak waybeenin durumu pek güzel olmaz..sizin durumunuzda pek güzel olmaz..sizlerden bekledigim...waybee harici sitelerde gezmeyin..size bu son ikazim...madem buranin ekmegini yiyorsunuz..buranin sitesinde gezeceksiniz...siz kendi sitenizde gezmezseniz baschka kim gelip waybeede surf/chat yapacak?*
die leute nicken..heisst das nu das weniger pornos geschaut werden? millet dagiliyor nach der ansage
16:00 ruft mich der hüseyin
ich *noldu lan?*
hüseyin *yarin autobahntreff lan*
ich *kim kim?*
hüseyin *ahmet sen ben und jimmy*
jimmy ist ein 2m grosser 20 jähriger fussballer aus kongo den unsere 45 jährige yelda abla aus dem letzten urlaub mitgebracht hab...cocuk geldiginden beri yelda ablanin yürümesi bile degischti..die humpelt fast...
ich *iyi lan...jimmyde kari kiz görsün biraz..kac kari geliyo?*
hüseyin * hab 5 weiber dahinbeordert...hangisi düscherse artik..bakarsin grup bile takiliriz..*
ich *tabi canim..sonra karilari alir swinger clube götürürz...*
hüseyin * o da olur lan..coktan beri gitmedik zaten...*
ich *ulan waybeedeki karilardan sirami geliyo baschka yerde karilara atlayalim?*
17:00 nezliye mesaj atiyorum -doktor hanim..kisa vaadeli bi termin alabilirmiyim?-
cevap hemen geldi -git top 10deki baschka karilarla termin yap-
ulan schuna bak...naz yapiyo
ich ruf die an
ich *doktor hanim*
nezli *ne var?*
ich *nan hab dicke eier...stell dich net so an..sanki sen sadece beni idare edion*
nezli *senden baschka idare ettigim yok..*
ich *nan yeme beni..der prof begrapscht dich bestimmt...*
nezli *üüfff ... du gehst mir langsam aufm sack..*
ich *birak bu ayaklari..akscham türkü bara gidelim...bendensin..*
nezli * hab keine zeit*
ich *angebot steht..sen gelmessen bende ipne necipi götürecem..eger erkeklerle sex yaparsam sucu sende ona göre*
nezli lacht * ich meld mich später bei dir* und legt auf
19:00 ruft kommt der chef rein
chef *ulan sprinter nerde?*
ich *nuri aldiydi en son*
chef *ne???ulan arabayi sana verdiydim ben..*
ich *nuri serverlari getirdi patron..ich dacht der hat dir den schlüssel gegeben*
chef *BANA VERMEDI..ulan bu adam gercek terörist olmasin*
ich *nuriyi bi arayalim soralim patron*
chef *ben bi polisi arim .. bu cocuk nerde diye*
patron polisi ariyor...die kennen den nuri nicht...wir rufen den staatsanwalt an der nuri abgeholt hat..der kennt den nuri auch net...nurinin kayitlari silinmisch...hmmmm allah bilir nuri nerde simdi
21:00 nezli mesaj atti - neciple date yaptinmi?*
cevap - ich steh vor seiner wohnung..eger birazdan gelmessen buraya cok kötü scheyler olacak-
22:00 treffe ich nezli in der türkü bar
izgara..vodka...izgara..vodka..meze ... vodka..vodka vodka vodka
muhabbet iyi gidiyor
nezli * weisst du was n iphone bedeutet?*
ich *was denn?*
nezli *technisch gesehen bedeutet es das du mit deiner schwanzlänge nich zufrieden bist*
ich *lan laf taaaa nereye geldi..was bedeutet es bei den weibern ??*
nezli *dafür gibts noch keine untersuchung*
1:30 torkeln wir aus dem laden besoffen raus...evde iki postadan sonra rüyalar alemine daldim

tekzenci 09.02.2011 11:48

23ter tag

11:00 ahmet ruft an
ahmet *ne isch lan ugur?*
ich *iidir lan...zibariyom daha..senden ne isch?*
ahmet *iyidir lan..bak bi isch var..ama telefonda diyemem..bist du zu haus?*
ich *ja evdeyim..atla gel*
sagima soluma bakiom..nezli ist noch am pennen
12:00 steht ahmet in der wohnung..
ahmet *bak ne dicem lan...kisa isch büyük para direkt..*
ich *olm bugune kadar kac tane öyle isch cevirdin lan?*
ahmet *olm nippeste behindertenwerkstatt varya, benim evin altinda..für blinde menschen*
ich *eeee*
ahmet *die haben für alle blinden dort neue rechner und monitore hingestellt..*
ich *ulan ahmet..kör topal insanlarin malini calma lan günah*
ahmet *yok lan..hab mir überlegt..wozu braucht n blinder n monitor...ich will nur die monitore mitnehmen..die rechner können die behalten..o kadarda insafsiz degilim...*
ich *olm ben öyle körden mörden bischey götürmem..*
ahmet *sen yapmiosan kommt jimmy mit...dann gib mir wenigstens den sprinter damit ich die 80 monitore da rausschaffen kann*
ich *olm anahtari al..ich hab damit nix zu tun..ne halin varsa gör*
ahmet schnappt sich den schlüssel und haut ap
13:00 die nezli pennt immernoch..ulan biraksan bütün gün uyucak kari..
nach dem 6ten aufweckversuch geb ich auf
14:30 sitze ich im büro..bald is in köln karneval...alle mitarbeiter wollen frei..patron verirmi hic...hepsine kayiyo teker teker
16:30 kommt der chef voll aufgeregt rein
chef *ugur..sprinteri polis bulmusch*
ich *nasil bulmusch?*
chef *hatte eine anzeige bei der polizei erstattet...radarkontrolleye yakalanmischlar..hatten sogar diebesgut mit..biri türk biri zenci hemde..nasil buldularsa birbirlerini*
mir wird langsam übel...
17:30 anruf...ahmet telefonda
ahmet *lan ugur..araba calintiymisch..niye haberimiz yok?*
ich *ulan patron calindi demisch..*
ahmet *ulan sktir et..bak ne dicem..akscham autobahntreff vardiya..*
ich *ulan sktir et autobahni falan..senin kicini hapisaneden cikar*
ahmet *yok lan..die bullen haben uns nach einem nuri gefragt..bütün sucu nuriye attik..arabayida ondan aldik...mallarda onun..wir kommen in 2 tagen frei lan..*
nuriye saglam kaymisch anasini satim
18:30 eilmeldung in den nachrichten
türkisch-afrikanische al quaida zelle ausgehoben..die behörden haben einen grossen transporter mit hochtechnologischem materieal zu sichergestellt..diese sollten für grosse anschläge in deutschland verwendet werden..
20:30 eve geldim...
nezli kasa birayi cikarmisch bile und ist sich die hucke am vollaufen lassen...
biraz moralim düzelsin diye stoss ich direkt mit an..
0:30 kasa bitti..benim aklim hala ahmetle jimmyde kaldi..

tekzenci 10.02.2011 14:47

24ter tag

11:00 patron ariyor..
patron *lan ugur nerde kaldin?*
ich *yoldayim geliyom..noldu?*
patron *tuvalet giris kartlari calismiyo..millet altina sicacak...gel bak bi shuna*
ich *birazdan ordayim*
kahvalti etmeden ciktim yola
11:30 steh ich im büro
millet kuyruga girmisch tuvaletin kapisi acilmiyo
keine der karten funktioniert
ich schau mir kurz den server an ... die lizenz des programms is abgelaufen..der chef hat natürlich nicht bezahlt und der lieferant das ding nich freigeschaltet
ich geh zum chef
ich *patron..faturasi ödenmemisch..onun icin tuvalet sistemi calismiyo*
patron *netcez?*
ich *normalde faturayi ödersen..*
patron *ne faturasi lan? adamlar ilk sene belesch dedi*
ich *walla ben annamam ... klär das mit denen..ist nix technisches*
patron telefona sarildi..ruft in der türkei an...baschladi sövmeye..bütün bina patronun türkiyedeki tuvalet sistemi saticisinin 7sülalesini düzdügünü duyuyor...
4 dakka icinde tuvalet ischler hale geldi..die leute können wieder ihr hauptgeschäft verrichten...
12:30 mutfakta sabahtan kalma cayla ekmek var..bi kahvalti edim
13:30 nezli mesaj atti - aksama napiyoruz?*
cevap -planda bisey yok..sen napion?*
nezli -arkadasin dügünü var..oraya gidecem..gel beraber gidelim-
14:30 bestell ich nezli in die stadt..dügüne gitmeden üstmüzü baschimizi düzeltelim
en son berbere gidelide en az 1 sene olmusch..saclar papaza benziyo
önce 500€ paranin agzina sictiktan sonra bi berbere ugradim..beyaz saclarim cogalmisch aq...
18:00 hol ich nezli von zu hause ab..cici cici kiyafetler giyinmisch ...
19:30 dügün salonuna girdik...sitzen direkt mit akademikern am tisch..benim gelmemle masanin iqsu 80% düschtü aq...bu ipnelerle de ne muhabbet edilirki? futbol desen yok..kari kiz desen yok..alkol desen soktumun scharabindan baschka bibok bilmezler...wird n langweiliger abend derken bi bakiorum damatla gelin iceri girdi..ich trau meinen augen nicht...gelin hanim neslin...ulan bu kiz boschanmamischydi? ne cabuk koca buldu? war die überhaupt verheiratet...
ich *nezli..gelin damat kim?*
nezli *damat bizim unide dozent hikmet boduroglu..ankarali...gelinde yakin köylüsü ferhan adinda genc bir kiz...görücü usulu istemischler*
ich *wie alt sind die denn?*
nezli *damat 34 yashinda..kiz ist 17...nikahini anasi tescil ettirdi öyle evlendiler*
kafamdan kaynar sular boschaliyor...ulan görmedigimiz fazla bi bok kalmadi ama bunuda gördükya..artik bi schey olmaz bana mezara kadar
20:30 yemekten sonra taki merasimi baschladi..ferhan aka neslin sieht mich in der schlange...ben elimde paralar bekliyorum...neslin renkten renge girdi..aus 20m seh ich wie sie am schwitzen ist..sira bize geldi..paralari taktiktan sonra gelini tebrikten sonra damada iki kere sarilip öptüm..kochum benim...
22:30 ictigim vodka sayisinin hesabini unuttum...herkez halaya kalkmisch..birden halayin ortasinda buldum kendimi..elimin ucunda damat..cepkinin kralini cekyioruz...neslinin de keyfi iyi..herkezden fazla coscharak oynuyor..maschallah
23:30 son parcalar calindi...millet dagildi nerdeyse
nezli will noch mit ihren akademikerfreunden was unternehmen..
nezli *magst du mitkommen?*
ich *das wird doch eh entweder literarischer quartett oder swinger club*
nezli *ulan biraz medeni ol..die leut sind doch alle in ordnung..biraz iceriz orda..eglenceli olur*
ich *yok saol kalsin...ben sevmiyom akademik geyikleri..ama istersen gel bize gidelim..sana bi kitap okiyim..*
nezli *welches buch hast du denn zu haus?*
ich *die bedienungsanleitung von der playstation3 müsste ich als einziges stück papier zu hause haben..und das in 17 sprachen...kanns dir sogar in indisch vorlesen*
nezli lacht..
ich mach mich vom acker...taksiye bindim eve gidiyorum...midem ufak ufak bulaniyor..kalitesiz vodkaya denk geldik herhalde... ev kapisindan zor girdim..ictigim vodkayi direkt ausgekotzt
kafam bulanik...leg mich einfach auf die couch

waybeenin sewiyesi zaten unter 0...facebook cikti waybee öldü..gibt keine rettung für den laden..ist nur ne frage der zeit bis es ausstribt...habe keine ambitionen hier mental die messlatte nach oben zu bewegen

disclaimer2
dirtdog kime ne yaptiysa bilmiyorum ama ne yaptiysa hats hoffentlich was mit hartem sex zu tun..ich bin nich dirtdog..jeder der anderweitige filme schiebt soll sich bitte in ärztliche behandlung begeben oder auf die a59 auf den autobahnparkplatz für sextreffen stellen...

tekzenci 11.02.2011 13:25

25ter tag

11:00 hüseyin ruft an
hüseyin *lan ugur evdemisin?*
ich *he evdeyim ne oldu?*
hüseyin *lan ahmetle jimmyi götürmüsch polisler..*
ich *weiss ich..die müssen doch bald rauskommen*
hüseyin *dün konustum..die müssen wohl paar tage länder da bleiben*
ich *olm bunlara terror merror kaymasin aq...*
12:30 is yerine gidiyorum
kapida yelda abla bekliyo..sinirli sinirli bana bakiyo..
tam selam verecekken krieg ich ihre 20kg handtasche aufm kopf geknallt
yelda *ulan utanmaz arlanmaz..senin yüzünden kocam hapiste*
ich *bak yelda abla* derken bekomm ich die zweite ladung auf dem kopf...gözlerim karariyo
18:00 wach ich langsam auf..baschimda patron dikiliyo
chef *lan ugur..yelda iyi benzetmisch seni*
mir brummt der schädel
ich *wo ist die jetzt?*
chef *die hat grad n nervenzusammenbruch...senin jimmyle ne alakan var lan?*
ich *walla patron..akscham bikac kizla buluscaktik..ondan kiskanmischtir herhalde..malum die wird ja auch nich jünger*
chef *sen eve git bi dinlen..kamyon carpmischa benziyon..*
20:00 bin ich zu hause und lieg im bett..beynim catlicakmisch gibi agriyo..ulan yelda yapilirmi bu bana?
neslin mesaj atmisch - dügünde halayi iyi cekyiyordun-
cevap -lan senin yashin kac?*
neslin - 17 -
cevap - niye yalan konustun?-
neslin -sanki önemi var..was bist du denn für n bauer ey-
ulan baschimin agrisinami yanim..17 yasinda kizin orospulugunami .. weiss ich net..
necibi bi kasa bira cikarmasi icin yolladim...
nach der 4ten flasche bier gehts mir bissl besser...
necip erzählt bissl von seiner heimat...
23:30 necip mutlu yillarini anlatiyo
0:30 necip köydeki eschekler hikayesine baschladi .. bende filim koptu

tekzenci 15.02.2011 07:58

26ter tag

11:00 wach ich auf...hab ne weisse rose im bett..noluyo lan?...yoksa kestaneyi cizdirdikmi necipe aq??
necip ist im wohnzimmer..guckt tv
ich *lan necip..ne lan bu beyaz gül*
necip *heut is valentinstag görgüsüz..weisse rosen für freundschaft*
ich *haaa.bende baschka bischey sandim aq..*
necip lacht *yok yaw...du bist nich meint typ..ich steh eher auf den george clooney typen*
ich *tabi canim..onlarda seni sirada bekliodu..sen git bakim valentinstagsexini bul..bende ischime bakim*
ich schmeiss necip raus...
12:30 steht nezli an der tür...
bana valentinstag icin hediye almisch..eine unterhose von boss..güzel
ich leg 10€ auf den tisch
nezli *bu ne?*
ich *dein valentinstagsgeschenk..cicek alacaktim cikamadim..kannst dir damit n strauss rosen kaufen..benden olsun*
nezlis gesichtsausdruck ändert sich
nezli *du bist so ein davar weisst du das?*
ich *ha gül almischim ha parasini vermischim..wo ist n der unterschied man?*
nezli zerreist den 10er .. küfür ede ede evden cikiyor
15:00 sitz ich im büro..leyla mesaj atti
-bugun valentinstag .. barisalimmi?-
antwort -nur wenn du nich auf rote rosen bestehst-
patron yok .müdür yok..die hälfte der belegschaft ist nicht da..hepsi ischten kacmis mit frau/freundin den tag zu feiern...weicheier
16:30 nezli mesaj atiyor
-kalbimi kirdin..-
cevap -walla bende öyle romantik ayaklar calischmaz..valentinide sevmem..tek aschkim besiktas..müslüm babadanda baschka artiz tanimam..-
19:30 eve geldim...necip evinde gay-valentine-party yapiyor..ufak bi grup kurmuschlar...kim kimi yakalarsa artik
asadan bi kasa bira cektim eve...ufak ufak demlenmeye baschladim
20:30 steht die leyla vor der türe
sacindan tuttugum gibi attim oturma odasinin koltuguna..nach 2 nummern entschuldigt sich leyla..
leyla *ugur..ich habe eine schwere zeit hinter mir..bin aktuell in psyschologischer behandlung..*
ich *tabi canim..ne demek..* boku yedim aq..bi psikolojik manyak eksikti yatagimda
22:30 8inci biradan sonra bi necipe ugradik leyla ile...die party da scheint im vollen gang zu laufen...necip bunny olarak giyinmisch bedint halbnackt seine gäste, wobei die gäste jetzt auch nich mehr anhaben als necip...
0:30 lieg ich mit leyla im bett..o son vodkayi icmicektim..baschim dönyüro pervane gibi..nezli mesaj atti..bildigi tüm küfürleri yazmisch icine

15.02.2011 13:27

hala pes etmedin....

safak 349 ;)

bonfire 15.02.2011 13:36

wer viel scheisse frist, muss viel kacken - erscheint mir logisch ;)

tekzenci 28.02.2011 09:52

27ter tag

11:00 wach ich langsam auf..leyla yok ortalikta..erken kacmis..meine schwester ruft an
schwester *ugur.nassin ablasini?*
ich *iim abla saol..senden ne haber?*
schwester *hic sorma ugur..yegenin behcet son zamanlarda karilara kizlara cok takilmaya basladi..sen bi dayilik yap biraz nasihat et..*
ich *evdemisiniz?*
schwester *he evdeyiz..atla gel*
13:00 fahr ich zu meiner schwester..sofrada hazir..iyi bir yemek yedikten sonra yegenim behceti odasina cektim
ich *behcet*
behcet *he dayi *
ich *senin yashin kac lan?*
behcet *15 oluyo gelen ay dayi*
ich *iyi yegenim..bak ne dicem...ben sana fazla nasihat etmem..ama bi laf dicem..onu tut he mi?*
behcet *he dayi*
ich *annen diyo kizlarla takiliyomuschun*
behcet wird bissl verlegen *shey dayi..okulda bikac kiz var..onlar*
ich *benden sana dayi nasihati behcetim...buldugun kariya atla ama hamile birakma..annadin dayisi?*
behce nickt..mission erledigt
16:00 fahr ich in die firma
ortalikta fazla kimse yok...masada dügün davetiyesi var
yine birileri evlenio aq..bok var evlenin ipneler
patronu gördüm...
ich *chef ne dicem*
chef *he..*
ich *serverlari baglamak icin biraz parca almam lazim*
chef *ulan bu kacinci olacak?*
ich *walla patron odadan odaya kosuyom bi bilgisayardan digerine..yap bi kiyak*
chef *al faturayi buraya kestir*
ich *oldu patron*
ich bestellt direkt 2 46" fernseher in die zentrale..expressversandt..
18:30 nezliye mesaj attim - bildigin tüm küfürler bittimi?-
cevap -bitmedi amina godum ipnesi...odun herif-
die soll ma bissl abkühlen
leylayi aradim..die hat heut ihre sitzung bei der selbsthilfegruppe
19:30 eve gidiyorum..birazdan türkiye kupasi maci var
masami donattim
klopfe bei necip
necip *he komschu*
ich *ulan mac bakacam..adam yok mac bakacak...ischin yoksa gel mac bakalim*
necip *kim oynuyor?*
ich *sanane lan..sen zaten fenerlisin...gel ischte birak bu ayaklari*
necip kommt mit
20:30 neciple iddaya girdim.besiktas yenerse o besiktasli olacak..yenilirse ben fenerli olacam...
besiktas 5-0 aldi maci..ne bilsin salak necip besiktasin oynadigi takim 3. ligde oynuyor..renk olsun diye...
hemen gittim odadan bi bjk formasi gecirdim necibin sirtina..
22:30 8inci biradan sonra necibe besiktas marslarini ögretmeye basladim...*gücüne güc katmaya geldik...*
0:30 14üncü biradan sonra besiktasin asil marschlarine geldik...*yyaaarrammii ye fenerr...yarraa fenerrr...* fenere opera

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 06:20 Uhr.