Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Cinsel isliski nasil olmali? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8727)

kleinehexe30 10.02.2012 10:27

Cinsel isliski nasil olmali?

Liste der Anhänge anzeigen (Anzahl: 1)
Kafi miktarda oynasmak gerekir!

11.02.2012 18:26

peki, ettiğim niyeti bozarsam/bozarsak bu günahmıdır?
--
kabul, çektim euzubesmele, dedim niyet ettim hanımı hırpalamaya, tam hırpalarken hanımdan ayrılmam gerekti, mesela banyoda so borusu patladı, yada yenge yemeğin altını açık bırakmış evi duman bastı.....yani bitirmeden ayrıldık...şimdi noolacak? günah?
--
peki...birde tam belim gelirken bir besmele daha çekersem dahamı uygundur?

LongSilver 24.02.2012 14:34

Iliski

Iliskiden önce namaz kilsak daha sevaba gireris düsündesindeyim...yoksa yanlismi bu??

24.02.2012 19:55

Zitat:

Zitat von LongSilver (Beitrag 2040699)
Iliskiden önce namaz kilsak daha sevaba gireris düsündesindeyim...yoksa yanlismi bu??

güzel fikir, birde saygi durusu su an bu zevke nail olamayan garibanlar icin :-)

LongSilver 27.02.2012 15:13

cinsel iliski...

tabiki birde niyet de cok önemli..aptest gibi yani. Niyet etim niyet eyledim...karimi bu gece si....meye, desek cok daha sevaba girmis oluruz demiiii :-)))

Aaliyah88 28.02.2012 16:28

Zitat:

Zitat von LongSilver (Beitrag 2040858)
tabiki birde niyet de cok önemli..aptest gibi yani. Niyet etim niyet eyledim...karimi bu gece si....meye, desek cok daha sevaba girmis oluruz demiiii :-)))

ahahahahahh hahahahahahah....wie geil...

Aaliyah88 28.02.2012 16:29

Zitat:

Zitat von kleinehexe30 (Beitrag 2040297)
Kafi miktarda oynasmak gerekir!

Ne sacma sey! Ben nezaman istersem, ozaman esimle yatarimda, kalkarimda...Bunu kim yazdiysa (gazete yazisi) , cinsel iliskisi yürümüyor herhalde....

LongSilver 28.02.2012 17:48

cinsel iliski

birde si...meden sonra guzüllü unutmayalim cocuklar...yoksa cenabet gezersek bastigmiz yerde ot bitmes!! Bende bitiyor ama yinede yazayim dedim..ne olur ne olmaz :-)))

28.02.2012 23:05

türtündükten sonra neden vollbad mecburi? sevgilime dokunmussam temizlenmemmi lazim, yani o mindarmi?
===
hem...adam dindarsa, ama yikanmaya üseniyorsa, diyecek, ''hanim, bu vollbad yüzünden sana dokunmayayim, yikanmaya üseniyorum, yikanmadanda sabah namazina duramam'' yengede küsüp diyor ''desene allah aramiza girdi, namazini senden alabilmek icin karini türtme diyor''.

ya gercekten eski devirde: önce 5 dakika türt, sonra 50 dakika su kaynat banyo icin, ates icin odun getir dagdan...kisacasi cok prosedörlü bu türtünmek...

Der_Levantiner 28.02.2012 23:39

Simdi cinsel iliskinin nasil olmasina dair ayrintili bir sekilde cevap yazmak icimden geciyor ama cesitli sebeblerden dolayi örnegin abaza abaza dolasanlari kiskandirmamak icin, beceriksizleri imrendirmemek icin vesaire yazmama karari aldim :D

Genau das ist des Pudels Kern! Fortschritt bedeuetet nicht fort im Schritt! Eine ausgeglichenes Sexualleben ist wünschenswert, doch das sollte man nicht zu sehr hochstilisieren. Je mehr einer darüber spricht oder siniert, so meine Lebenserfahrung, desto weniger praktiziert er/sie es.... Ich kenne sogar Leute vom Hörensagen, die nichts anders betreiben als eine mehr oder weniger erfolgreiche Schürzenjägerrei bei irgendwelchen fragwürdigen, mehr oder weniger sexuell anziehenden Frauen... Das finde ich nur noch amüsant, diese Leute haben sonst nichts anderes im Leben als nach Bekanntschaften Ausschau zu halten und ihren Trieben mehr oder weniger Erfolgreich nachzugehen :D
Allah'ima bin sükür, dass ich mich nieee so sehr abmühen musste....Soviel sei mal gesagt :D

Bir düsün insan ne icin yasar?
Sevke sefaya hayvanlar bile kosar...

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 03:28 Uhr.