Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Unterhaltung & Fun (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=400)
-   -   akilli bayan (http://localhost/forum/showthread.php?t=12641)

02.11.2014 23:06

akilli bayan

Şehrin tam göbeğinde hatalı sollama yapan bir kadın, bir erkeğin kullandığı otomobile çarpar! Büyük şans eseri ikisi de yara almadan hurdaya dönen araçlardan sağ çıkmayı başarır. Sürünerek zorlukla araçtan inen ikili birbirlerine bakarak gülmeye başlarlar...

Sinir bozukluğuyla birleşen kahkahalar yükselirken kadın söze girer...

-Çok ama çok ilginç! Siz erkeksiniz ben de kadın.
Arabalarımız mahvoldu ama gel gör ki ikimizde de bir çizik bile yok!
Bence bu ilahi bir işaret!

Hayatımızın sonuna kadar sıkı dost olup elele yürümemiz için bir uyarı!
Ben böyle düşünüyorum...

Müthiş bir heyecana kapılan adam fırsatı kaçırmamak için kalp çarpıntısıyla cevap verir:

-Galiba çok haklısın!

Kadın devam eder...

-Bak aracım hurdaya döndü ama içindeki bir şişe şarap sapasağlam! Olacak iş değil! Bir ben, bir de bu şişe ayakta! Bunu bence acilen kutlamalıyız!

Heyecanı bir türlü gitmeyen adam kadının uzattığı şişeyi alır ve ağzına götürür! Bir dikişte şişenin yarısını boşaltır. Sonra dostluğu perçinlemek için kadına geri verir!

Elindeki mantarla şişenin ağzını kapatan kadın gülümseyerek şarabı çarpıştığı adama birkaç saniye içinde iade eder!

Şaşıran adam irileşmiş gözlerle sorar!

-Sen içmeyecek misin?

Ellerini beline atan kadın cevabıyla zaferi perçinler:

-Hayır! Ben polisin gelmesini bekleyeceğim!

03.11.2014 01:57

hmmmm. zu deiner geschichte sage ich jetzt mal nichts.
aber mir ist erst am freitag was ähnliches passiert.
ein türke hat mich von hinten angefahren. seine frau saß daneben, sie hatten es eilig, und die frau ist gleich meckernd ausgestiegen und fing auf türkisch an, sie ist schuld bla bla bla.
ich hab die polizei gerufen, und gewartet. aber sie hat nicht aufgehört.
da hab ich ihr (auf türksisch) geantwortet, für ne sekunde war sie still, weil sie so überrascht war, sie hat nicht erwartet das ich eine türkin bin.
dann hat sie weiter gemeckert.
lange rede kurzer sinn, die polizei kam nach einer gefühlten ewigkeit, und ging direkt auf den mann zu und meinte, warum rufen sie uns, ist doch eindeutig das sie schuld sind.
selbst von der polizei wollten sie sich nicht belehren lassen.
ganz ehrlich, ich weiß nicht was mit dem los war, aber er war am ende extrem sauer und genervt und hat immer noch darauf bestanden mich anzeigen zu wollen.

03.11.2014 13:38

@daz

:p :p

“Kadının Fendi Erkeği Yendi”

Kadınlar kurnazlıklıkta erkeklerden daha üstündür.

Kurnazlık yarışında kadınlar genellikle erkeklerden daha üstün olurlar. Bunun tek nedeni de kadınların erkeklerin zayıf noktalarını iyi bilmeleridir. Kurnazlık da zaten kişinin zayıf noktalarından yararlanmak demektir. Erkek ile kadın arasında zekâ yönünden bir üstünlük olmamakla birlikte, genellikle erkek kadının oyunlarına gelir. Erkekler böyle bir durumla karşılaşmamak gelmemek için mümkün olduğu kadar zayıf yönlerini kadınlardan saklamaya çalışırlar.

(https://www.nkfu.com/kadinin-fendi-e...ozunun-anlami/)

03.11.2014 21:20

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097785)
ein türke hat mich von hinten angefahren. seine frau saß daneben, sie hatten es eilig, und die frau ist gleich meckernd ausgestiegen und fing auf türkisch an, sie ist schuld bla bla bla.
da hab ich ihr (auf türksisch) geantwortet, für ne sekunde war sie still, weil sie so überrascht war, sie hat nicht erwartet das ich eine türkin bin.
lange rede kurzer sinn, die polizei kam nach einer gefühlten ewigkeit, und ging direkt auf den mann zu und meinte, warum rufen sie uns, ist doch eindeutig das sie schuld sind.
ganz ehrlich, ich weiß nicht was mit dem los war, aber er war am ende extrem sauer und genervt und hat immer noch darauf bestanden mich anzeigen zu wollen.

gecmis olsun

03.11.2014 21:22

Zitat:

Zitat von huhusanane (Beitrag 2097806)
@daz

“Kadının Fendi Erkeği Yendi”

Kadınlar kurnazlıklıkta erkeklerden daha üstündür.

Kurnazlık yarışında kadınlar genellikle erkeklerden daha üstün olurlar. Bunun tek nedeni de kadınların erkeklerin zayıf noktalarını iyi bilmeleridir. Kurnazlık da zaten kişinin zayıf noktalarından yararlanmak demektir. Erkek ile kadın arasında zekâ yönünden bir üstünlük olmamakla birlikte, genellikle erkek kadının oyunlarına gelir. Erkekler böyle bir durumla karşılaşmamak gelmemek için mümkün olduğu kadar zayıf yönlerini kadınlardan saklamaya çalışırlar.

(https://www.nkfu.com/kadinin-fendi-e...ozunun-anlami/)

her erkekege kadinin fendi si islemiyor

03.11.2014 23:12

Zitat:

Zitat von daz (Beitrag 2097854)
gecmis olsun

sorry 07.11.2014 05:16

Zitat:

Zitat von sadesohbet (Beitrag 2097785)

la sohbetkarisi sanki alman vursa yaninda karisi kiz arkadasi otursa cikip laf saymayip kocasini savunup hakli cikarmaya kalmayacak

sizin gibiler asimilasyona ugramis dingiller

07.11.2014 10:56

Zitat:

Zitat von sorry (Beitrag 2098161)
la sohbetkarisi sanki alman vursa yaninda karisi kiz arkadasi otursa cikip laf saymayip kocasini savunup hakli cikarmaya kalmayacak

sizin gibiler asimilasyona ugramis dingiller

Das hat nichts mit Assimilation zu tun.
O kadin, hemen kocasini ikna etmeye calisti. Beni sucliyarak. Madem beni suclu buluyor, almanca söyleseydi, benim türk oldugumu fark etmedi madem. Ama onun niyeti o degildi, onun niyeti, kocasini ikna etmekti. Bir alman olsaydi onun ne söyledigini anlamazdi bile. Ama ben anladim. burda söz konusu alman veya türk olmak degil. hak ve haksizlik!!!
ne yazikki sen bunu anlamadin! Anlamadigin seylere yorum yapmasan daha iyi olur

ezaman 11.10.2019 23:35

Belçika’da Emeklilik Maaşları Ne Kadar? Belçika’dan Emeklilik

Her ülkenin kendi yasalarına göre emeklilik şartları bulunmaktadır. Belçika’da da keza böyle. Türk vatandaşlarının en çok yaşadığı yurt dışı ülkelerinden biri de Belçika’dır. Belçika’da yaşayan Türklerin en çok merak ettiği konulardan biri de hem Belçika’dan hem Türkiye’den emekli olunabilir mi sorusudur. Belçika’da emeklilik maaşları ne kadar, Belçika’dan emeklilik yazımızda bu ve bunun gibi soruların cevapları hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Belçika Emeklilik Hakkında Belçika Emeklilik Yaşı Kaçtır? Belçika’da Emekli Maaşları Ne Kadardır? Belçika’dan Malulen Emeklilik Belçika Malulen Emekli Maaşı Ne Kadardır? Belçika Dul Aylığı 2019! Belçika Dul Maaşı Ne Kadardır? Belçika Dul Maaşı Ne Kadardır? Hem Belçika’dan Hem Türkiye’den Emekli Olunur Mu? Sorularının cevapları yazımızda yer almaktadır.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 15:34 Uhr.