Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Agent Fatsali31 (http://localhost/forum/showthread.php?t=12926)

itinbiri 21.06.2015 16:26

helal olsun kiz sana katiliyorum. Benimde nickim cok siliniyor ama her geldigimde ENGİNTÜRK oldugumu yaziyorum. Farkli nick alip kendini saklayanlar TOP olsun :D hahahah

lafebesi 22.06.2015 10:42

Zitat:

Zitat von DiaTonik (Beitrag 2114658)
bilmem seni kim aptal zannediyor ama o kisilerin bir bildigi vardir deyip bu konuyu burada degil özelden o sana aptal diyenle cözmeni tavsiye ederim.

Lafi nerenden anladin bilmiyorum ama degisen birsey yok. Dansöz misali kiviriyorsun kelimeleri kendi isine yarayacak sekillere :rolleyes:

Sen dedigimi anladin, eminim. :rolleyes:

lafebesi 22.06.2015 11:48

Zitat:

Zitat von DiaTonik (Beitrag 2114689)
deniz1008 ile sen bu konu ile alakali yazmayip kisisel catismaya girmeye calisiyorsun.

wieso seid ihr alle so ag[g]ressiv bei vaybee?

Ich bin doch gar nicht aggressiv, wieso bist du so empfindlich? ;)

04.12.2016 20:51

Fatsalı Yavşağı ve ona yönelik ithamlar ;

Bu fatsalı Yavşağını buraya admin yapan da yavşaktır.Adama neden Kuzgunu attın diye sordum,burada bulunan herkes küfür ediyor dedim beni de attı.Yavşak kel ne olacak,aşağılık duygusu var normaldir.

Aşağıya doğru göz gezdirin ve bu Admin müsveddesinin gerçek yüzünü görün....

Lara__ 04.12.2016 23:54

[quote=___EZEL___;2119832]Bu fatsalı Yavşağını buraya admin yapan da yavşaktır.Adama neden Kuzgunu attın diye sordum,burada bulunan herkes küfür ediyor dedim beni de attı.Yavşak kel ne olacak,aşağılık duygusu var normaldir.

Aşağıya doğru göz gezdirin ve bu Admin müsveddesinin gerçek yüzünü görün....[/QUOTE

hangi yüzünü görelim ezel odada 7 kadin nicki varsa 6 si fatsali ailesinde nekadar kadin varsa isimlerini nick yapmis 7 nickiyle yani fatsali nikiyle mutlamaya giriyor...

YigitAdam 05.12.2016 00:00

Fatsaliyi tanimam fakat LARA alcagini tanirim kaltagin teki buralarda macalik yapip sonra zirlayip durur

Lara__ 05.12.2016 00:07

ve önemle dikkatinize yaziyorum burasi bir reklam sayfasi deyil...

annanin reklamini baska yerde yap

YigitAdam 05.12.2016 00:17

Bana atfen yazdiysan her önüne gelene verdinin o isbatidir bu

Anneleri ancak öröspuler söz konusu eder,,Ben senin anneni anmayacagim o eli öpüleecek haimdir muhtemelen, fakat senin gibi bir alcagi doguracagina bir büyük abdest yapsa iyiydi

Zitat:

Zitat von deniz1008 (Beitrag 2114567)
19.06.2015, 17:39

05.12.2016 00:17

Lara için;

Zitat:

Zitat von YigitAdam (Beitrag 2119834)
Fatsaliyi tanimam fakat LARA alcagini tanirim kaltagin teki buralarda macalik yapip sonra zirlayip durur

Ben Lara yı buradan tanırım,tanıdığım bayanlar arasında beni en gıcık edenlerden birirdir.Fakat tanıdığım bayanlar arasında en akıllı ve en korkusuzlarındandır Lara.Burada ki bir çok adamım diyenler onun ve onun gibiler karşısında etek giymeli bence...
Yiğidi öldür ama hakkını ver derler.Tamam Lara ukala biraz ama o da bilgi birikiminden kaynaklı bir durum.Beni gıcık etsede bana karşı yazdıkları,o benim için gizli şair ve yazardır....

YigitAdam 05.12.2016 00:25

..Sende öyle kinayeli söz sokmaya calismana gerek yok...burda adam gibi adam var..sanalda olsa real gibi davranirim.sanali kivrak kullananlar dansözlük edenler etek giyinenler ortada laranin avukatada ihtiyaci oldugunu düsünmüyorum...ben aramizda gecen özel yazilara dayanarak kendisine atfen yazdim...söyledin gibi durust biri olsaydi oda bana atfen yazabilir istedigi hakaretide edebilirdi. belkim .fakat Anneleri söz konusu etmesi, yetmistane Lara olsa bir annenin atilmis tirnagi olamiyacagini isbat etmistir....

Zitat:

Zitat von ___EZEL___ (Beitrag 2119838)
Ben Lara yı buradan tanırım,tanıdığım bayanlar arasında beni en gıcık edenlerden birirdir.Fakat tanıdığım bayanlar arasında en akıllı ve en korkusuzlarındandır Lara.Burada ki bir çok adamım diyenler onun ve onun gibiler karşısında etek giymeli bence...
Yiğidi öldür ama hakkını ver derler.Tamam Lara ukala biraz ama o da bilgi birikiminden kaynaklı bir durum.Beni gıcık etsede bana karşı yazdıkları,o benim için gizli şair ve yazardır....

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 01:15 Uhr.