Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Üzümünü ye bagini sorma!!!??? (http://localhost/forum/showthread.php?t=9128)

01.11.2012 13:58

Zitat:

Zitat von kleinehexe30 (Beitrag 2046623)
die heirat war sowieso ein fehler. wir haben ja alle versucht, sie davon abzuhalten. Liebe macht eben doch blind. im grunde genommen ist auch er ein opfer seiner familie. er hat ja diese verträge selber abgeschlossen. sein vater hat ihm diverse sachen versprochen und es dann nicht eingehalten. seine mutter ebenfalls. die haben den ausgenommen wie ne weihnachtsgans! nun ist er hochverschuldet in die ehe gegangen. die frau hat sich den schuh vor der eheschließung nicht angezogen und tut es jetzt auch nicht.die beiden waren 10 jahre zusammen zuvor.

Hexecigim gördügümüz gibi Ask karin doyurmuyormus.:)

Bogazlarina durur insallah.

kleinehexe30 01.11.2012 14:15

früher oder später wird man ihn hochnehmen und einbuchten!!!

sive 01.11.2012 14:21

O yanmis yanacagi kadar.:)
Allah cümlemizi kara cahillerden korusun...

Amin!!!1

kleinehexe30 01.11.2012 14:27

gönül bu güzelim ota da konar boka da. o kadar söyledik defalarca ayrildilar sonunda evlendiler.

kleinehexe30 01.11.2012 14:31

die leben zusammen bei der mutter der frau, weil sie keine wohung wegen der schulden bekommen. en büyük zarari adamin kendi ailesi vermis. bunlar nasil insan?!! insan kendi evladinin hayatini kaydirir mi?!!!

noshcat 01.11.2012 14:42

Bize Allah islah etsin, düsümanimizin dahil basina vermesin,
dogru yoldan sasirtmasin, haram bogazimizdan gecirmesin, vesayre...
demek´ten haric butür durumlara´da göz yummamak düser!

Her insanin sorumlugu vardir, sirf kendine ve ailesine karsi degil.
Bir toplum olarak bir kere bunu anlamaliyiz.

Eminim o bayan´da düstügü durumunun farkinda,
ama caresizlikten mi yada bitkin (yorgun) oldugundan mi,
yada gercekten salakligindan mi,
vurdum duymazlik yapiyor, onu ancak kendisi bilir.
Ama göz göre göre´de bu halt yenilmez, acikcasi...

Bir bayan, anne olmayi düsünüyorsa eger cocuklarinin gelecegini düsünürek hareket eder.
Umarim ayrilmayi göze alamiyorsa, cocuk yapmayi göze almaz.
Yazik olur,...

01.11.2012 22:01

Insan basina gelmeden bilemez. O yüzden "söyle yapardim, böyle yapardim" demek bile insana komik geliyor. Uzaktan gazel okumak kolaydir. ;) Ama bende önce bayagi katlanirdim herhalde, sonucta seviyorumki evlenmisim. Katlanirdim, vazgecirmeye calisirdim. Olmassa en son care ayrilirdim. Kendi eroin icen karisina da icirir onu kendisine muhtac etmek icin. Eroin bu, adama her türlü kötülügü yaptirir.

noshcat 02.11.2012 17:22

Zitat:

Zitat von OnMyOwn (Beitrag 2046731)
Insan basina gelmeden bilemez. O yüzden "söyle yapardim, böyle yapardim" demek bile insana komik geliyor. Uzaktan gazel okumak kolaydir. ;) Ama bende önce bayagi katlanirdim herhalde, sonucta seviyorumki evlenmisim. Katlanirdim, vazgecirmeye calisirdim. Olmassa en son care ayrilirdim. Kendi eroin icen karisina da icirir onu kendisine muhtac etmek icin. Eroin bu, adama her türlü kötülügü yaptirir.

Bazi seylerin insanin basina gelmesine gerek yok, yanlis oldugunu bilmen icin.

02.11.2012 17:36

Öyle. Fakat konu bence o degil. Bekara kari bosamak kolaydir ;) Insan evliyken öyle bir anda bosanmaz esi yanlis bisey yapti diye. Mücadele eder önce. Ben taniyorum öyle birini, hicte bosanamadi kocasindan. Bosanmak sandiginiz kadar kolay birsey degildir.

kleinehexe30 02.11.2012 17:53

haklisin!!!ben bosandim uzun bir mücadeleden sonra. hic birsey disardan görndügü kadar kolay degil hele yuva yikiliyorsa. ama yasamayan bilemez bazi seyleri. agzi olan konusur!!!

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 20:28 Uhr.