Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

kes 08.03.2004 18:47

üf sizinkilerde sise felan atdi..

das ist sehr harmlos..gegenüber jahren...wo es außerhalb des stadions zu kriegen gejommen ist...wo viele sich verletzt haben,

08.03.2004 18:48

wer hat damit angefangen ne geregi

var uefa macinda fenere ana avrat küfür etmeye. deseydin da fener gs macinda sevgili fenerliler siz onlara küfür etmeyin deseydin yaw. seni var yaw kadiköyde o gercek fenerliler bi güzel ederlerdi. ama bi cok güzel ederlerdi seni. cimbom lumusun derlerdi sana isine gelmiyorsa evde git otur seyret.

kes 08.03.2004 18:50

VanHooijdonk17

was willst du erreichen???

senin derdin ne?

merkst du nicht...das dich keiner ernst nimmt?

sogar fenerbahce fans finden deine beiträge nicht normal..

wenn du echt ein guter fan bist..sei einfach leise....takimini destekle yeter...

was du zu berkannt geschrieben hast....zeigt ja wie *klein* du bist...und bedrohst noch jaykay sein gb zu öffnen...damit du sein gb genau wie bei berkkant voll sülzen kannst.

leute wie dich haben im forum echt nichts verloren...fehler kann jeder machen..aber wenn jemand daraus nichts lernt...dann tut die person mir leid"!

aliconda 08.03.2004 18:54

HAHAHAHHAHAHHAHA

Ne adammissin be!!!

Sagligin yerindemi senin ???

Senin ruh halin ayni benim GB"emdeki adamin yüz ifadesi gibidir herhalde!

YOKSA BU KADAR SACMALAMAZDIN!!!!!!!!!

Hemde acaip bir otoriteye sahip birisimissin yahuuu!!!!

Ban sevdigim Fenerbahce"mi "agzima" almama talimati veriyorsun be adam???

Ben gittim Fenerium"u bosalttim be adam!!!
Orada bir ailenin asgari ücreti kadar para birakdim!!!

Sen hangi katkida bulundun sanli Fenerbahceme ????????

Stad"da küfür sallamaklami !?!?!?!??!?

Tabii kiniyorum Inönü"de, Avni Akerde ve Al-Beles-Üstüne-Yat-Stadyumunda yapilan anlamsiz ve agir küfürleri!!!!!!

AMA GURURLARI VARSA ONLAR UTANSIN !!!!!!!!!

Bak sen bizi burada utandirdin !!!!

Hala gelmis bize kafa tutuyorsun!!!

Pes vallahi!!!

al"

08.03.2004 18:58

su ana karsi sana kötü bi laf

kullanmadim ama seni saglik ve ruhsal dengelerin tamamen dagilmis. o paralari feneriumda bi psikiyatriste yatirirsan fenerbahce camiasina daha büyük katkin olur. kusuera bakma biraz kirici oldu ama kimse kimsenin ruhsal haline bi yorum yapma hakkina sahip degil madem öyle iste böyle.

aliconda 08.03.2004 18:59

du warst nicht der adressat!!!

bist du paranoid oder was ????

es galt wohl offensichtlich einem anderen!

08.03.2004 19:03

esas konuya dönmek istiyom

ich habe keinen bok mich hier mich fener-feinden (die es wenigstens zugeben) und sog. "möchtegern" fenerfans streiten. was zählt ist im moment fenerbahce und der superlauf dieser momentan stärksten türkischen mannschaft. efendim konuya giriyom.

LIG ASIL SIMDI BASLIYOR! DIKKAT EDELIM !!!
8 puan geriden geldik. Besiktas"i yakaladik. Hatta 3 puan da gectik. Simdi hatirladikca Sebat, Malatya, Bjk, Bursa, Gs maclarinda nasil ikiser puan biraktigimiz deli oluyorum. Ama Fenerbahce"miz geriden gelip, one gecmesini bildi. 2004"e super girdik. Ikinci yari anlamsiz puan kayiplari yapmadik. Nitekim bjk da beklenenden cabuk dustu.

Simdi onumuzde ligde, sampiyonluk yolunda bu 3G"den daha kolay gibi gozuken, fakat daha tehlikeli dort mac var.

Bunlarin ucu mabedde. Birisi de Adana...
Ilk bakista bir kenara 12 puan yazasim geliyor. Ama yine de hic bir mac oynanmadan kazanilmiyor.

Sirasiyla dort macimiz soyle;

Konyaspor
Bursaspor
Adanaspor (D)
Akcaabat Sebatspor

Bu dort maci aldigimiz taktirde tahminimce puan farki acilacaktir.

Gelelim Besiktas"in maclarina...

Elazıgspor
Diyarbakirspor (D)
Gaziantepspor
Galatasaray (D)

Son haftalarada buyuk bir cikis yakalayan ve kumede kalmak zorunda olan Elaz***por,

Ligin iyi ekiplerinden ve bize Kadikoy"de puan kaybettiren, ayrica gecen sezon Besiktas"a tek maglubiyetini tattiran Diyarbakirspor,

Son haftalardaki kayiplarini telafi etmek durumunda olup, Besiktas"a ters gelen bir Gaziantepspor,

Ve kazanmaktan baska hicbir sansi olmayan, havalarin isinmasiyla stadi bir nebze daha fazla dolduracak olan Galatasaray...

Eger biz su dort haftayi 12 puanla gecersek, bu is Inonu"ye bile kalmaz. Ya da Inonu"deki bir beraberlik ucurur Kanaryami...Besiktas su dort haftada en az 6 puan kaybedecektir.

Haydi Fenerbahce !!!

Biz de yeterki ustumuze duseni yapalim.

SAMPIYONLUK BIZIM, KUPA BIZIM !!!

08.03.2004 19:05

ruh halini begenmedim senin

akil hastasi gibi bir halin var kusura bakma ama öyle geldi bana. yanilmis olabilirim de.

08.03.2004 19:09

beni sirf bisey üzüyor madem hepimiz

fenerliyiz neden o zaman birbirimizi lusümsüz laflar kullanarak kiriyoruz. yok ruhsagligi bozuk, yok alini yemis falan filan. yani aslinda üzücü bisey ama ne yapalim. bir fenerli bir diger bi fenerligi kirmamali bence. ama burda anlatamadik biz davamizi bazi kisilere. yazik. cok yazik.

08.03.2004 19:12

mein freund aliconda

aslinda yazmiyacaktim.. nedenmi cünkü ne bu forumun nede öbür forumlarda bir seviyesi kaldi.. es kommen immer fakenicks und ändern wie ihre socken täglich ihre nicks....

nun mal zu dir aliconda....

ich kenne viele Fussballanhänger.. du bist einer der geilsten Feneranhänger den ich kenne... du kennst die ganze geschichte von fener, bjk und von deinem feind 65:-) ausserdem bist du einer der für die gereechtigkeit da steht.. du bist vom ganzen herzen fener-anhänger jeder der es bestreitet, ist ein depp.. egal wie er oder sie heisst... senin fenerliliginden süphelenmek ayin dünyanin cevresinde dönmediginden süphelenmek demektir...

und nun wieder mal zu dem forum und zu vaybee... ich versuche seit längerem dass vaybee einen besseren oder einen niveau der früheren Zeit bekommt..daher bin ich schon eng mit vaybee am kontaktieren... es müssten einige user gesperrt werden... denn jeder der einmal beleidigt müsset gesperrt werden so sehe ich es einfach...wir dürfen sowas nicht dulden...

machs gut

brat
Sonuna kadar Besiktasli

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 06:11 Uhr.