Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

28.02.2004 16:57

:)

gerceklerden bahsedelim Jaykay.
Biz kupa icin kimseyi öldürmedik. Senin mekanina (hangi taraftar olursan ol) saldirida bulunan bir kisiye birde suratinin diger yüzünü sunarsan, buraya da vur dersen, bu senin bilecegin is.

biraz gerceklerden bahsedelim Jaykay. Profesyonellikten bahsediyoruz. Biz bir mac yüzünden (Türkiyenin gelmis gecmis en büyük kalecisi olan birisini) dayak atmiyoruz.

biraz gerceklerden bahsedelim Jaykay. Hangi maca gidersen git, bir iki salak cikipta yine küfr edecektir. Bu Fenere olur veya hernagi taraftar, bunu siz yaparsiniz yada biz...bu herzaman vardir.

biraz gerceklerden bahsedelim Jaykay. Bu lig ne sizsiz olur nede bizsiz. Bu macin heyecani sizde daha büyük. Siz kazanirsaniz siz hava atacaksiniz. Biz kazanirsak bi hava atacagiz. Ama bunu unutma, bir fenerli hicbir zaman kaybetse, hak ettimde kaybettim demeyecektir. Aynen bizde öyle.

biraz gerceklerden bahsedelim Jaykay. Sen Fenerlisin ve benim Fenerli oldugun icin rekabet etmekte zevk aldigim birisin. ama ne seni tanirim nede herhangi bir selamim sabahim var. Seninle ortak noktamiz sadece bir mac.

biraz gerceklerden bashedelim Jaykay. Yarin aksam kazanirsaniz siz iyi bir avantaj disinda birazcikta prestij edinmis olacaksiniz. Baska birsey olmayacak. Bira biz size küfr edecegiz. Birazda siz bize. ama karsima cikipta benimle atismayacaksin. Sadece Forum da olacak. Yada kahvede biraz cekisecegiz.

Biraz gerceklerden bahsedelim Jaykay. Siz FEnerbahce olarak...GALATASARAY"siz bir hicsiniz!!! Aynen bizde öyle!!!

uA Emre

28.02.2004 17:06

Hasan Şaş: "Futbol erkek işi"

Milli futbolcu Hasan Şaş, Kazakistan"da yayın yapan "Karavan" gazetesine verdiği röportajda Kazakistan"ın Türk Milli Takımı için kapalı bir kutu olduğunu ifade ederek, futbolun fiziki güç isteyen bir erkek oyunu olduğunu ifade etti.

Kazakistan"ın Rusça yayın yapan ve 2 milyon tiraja sahip olan "Karavan" gazetesi Hasan Şaş ile bir röportaj yaptı. Hasan Şaş"ın el yazısıyla yazdığı "Gazetenize verdiğim röportajdan dolayı çok mutluyum. Umarım bu röportajımda sizi eğitecek, düşündürecek, mutlu edecek birtakım sözler söylemişimdir. Kazakistan-Türkiye maçında görüşmek üzere. Hepinizi seviyorum. Saygılarımla" mesajının da yayınlandığı röportajda yıldız futbolcu özel hayatına ve futbola ilişkin açıklamalar yapıyor. Hasan Şaş Karavan gazetesine yaptığı açıklamada, daha önce Kazakistan Milli Takımı"nın oynadığı maçı izlemediğini belirterek, "Kazakistan"ın futbolunu Türkiye ve diğer gruplardaki takımlar çok merak ediyor. Kazakistan şu anda kapalı bir kutu. Eğer iyi oynuyorsa onun da diğer takımlar kadar şansı var. İyi oynayan her zaman kazanır, Kazakistan da iyi oynarsa, o da kazanabilir" dedi.

Hasan Şaş, "Eğer bir kızınız olursa onun futbol ile ilgilenmesini ister misiniz?" şeklindeki bir soruya ise "Hayır. Futbol erkek işi, kadın işi değil. Kadınlar başarılı olamaz" yanıtını verdi.

Hasan Şaş özel hayatına ilişkin soruları da cevaplandırırken, bir çocuk sahibi olmak istediğini, ancak şartların iyi olması halinde bu sayının ikiye çıkabileceğini de sözlerine ekledi.

---&gt galatasaray.com

not.
laf"a bak alter.
almanya dünya sampionu oldugu maci ve sonraki sokaklarda binlerce insanlarin coskunlugunu gördük.Bizim bayanlarimizda öyle oynasa yani buna basari denmezmi ?
worüber soll man sich jetzt mehr aufregen,ob der kerl cim bom lu ist oder ein schlechtes frauenweltbild hat.pff =)

28.02.2004 17:08

Insallah! o.T.

ohne Text

28.02.2004 17:09

Hahahaha9 o.T.

ohne Text

28.02.2004 17:21

^

iki insan öldürüyorlar dahada hale degisiklik yok.
saka söylesem bu ara..sorulurdu : "Yauw,bir tane yetmiyormuydu..Niye iki tanesini yolculuga gönderdiler ? ve bir kac tanesi zar zor yarali kurtuldu ?!"
Bu gevseklesdiriliyor ama bir sapikin bir türkiye"nin en mesur kalecileri getiren FB kulüpün En büyük Kalecisi Rüstü Recber yumruklandigini büyüklesdiriliyor...

burda fark...
biz ne yapsak kos koca edepsizlik.. katiler"de kahramanlar...

Fenerbahce Rakipleri hep ayni güclüdür,ve saygi duyar Fenerbahce bunlara..

Galatasaray maclari sadece hep zevkli oluyor niyese =)

Tarihi tekrarlayin..Büyük takim budur..=)

28.02.2004 17:29

o.T.

senin mekaninda namusuna, parana, herseyine göz dikilsin. ve sen birsey yapmazsin öylemi?

ya ben seni fenerli olarak bile görmüyorum kardesim. fenerlilere ayip ediyorsun.

fenerliler ile panathinaikos macinda gurur duymustum. adamlar sari lacivert bir pankart üzerinde yunanlilara 1453 yazisi gösterdiler. senin yaptigin türklere büyük bir ayip. asimile olmus dostum benim :o)

28.02.2004 17:29

o.T.

senin mekaninda namusuna, parana, herseyine göz dikilsin. ve sen birsey yapmazsin öylemi?

ya ben seni fenerli olarak bile görmüyorum kardesim. fenerlilere ayip ediyorsun.

fenerliler ile panathinaikos macinda gurur duymustum. adamlar sari lacivert bir pankart üzerinde yunanlilara 1453 yazisi gösterdiler. senin yaptigin türklere büyük bir ayip. asimile olmus dostum benim :o)

28.02.2004 17:38

o.T.

bu isi yüzünüe gözünüze bulastirmayinda yine.

sanki cok basit bir ismis gibi, mactan bir gün bir konusma yapiliyor.

sonunu görecegiz.

28.02.2004 17:48

Bide Dostlukdan bahsediyorsun maclarda

Du bist ein widerspruch für sich.
Kein Wunder ultrAlways"liler sizi..
Yunanlilar bizim komusumuz.Insan"san anlamalisin,insan degilsen anlasmassin..
Ama burasi Spor Forum"ü,fazla abartbayim senin gibi..

O tek Pankarti gösteriyorsun sen,evet bende gördüm onu.
böyle maclarda galiba hep en kötü taraftarlari secip örnek olarak gösterirsin..

bence sen gercek galatasarayli olsan bile ve bende yanlis gercek Fenerbahce"li seninle asla bir masaya oturmam,deymez cünkü..

hadi "ingoknito" ol yine,darin bist du ja gut lol

28.02.2004 17:54

Bide Dostlukdan bahsediyorsun maclarda

Du bist ein widerspruch für sich.
Kein Wunder ultrAlways"liler sizi..
Yunanlilar bizim komusumuz.Insan"san anlamalisin,insan degilsen anlasmassin..
Ama burasi Spor Forum"ü,fazla abartbayim senin gibi..

O tek Pankarti gösteriyorsun sen,evet bende gördüm onu.
böyle maclarda galiba hep en kötü taraftarlari secip örnek olarak gösterirsin..

bence sen gercek galatasarayli olsan bile ve bende yanlis gercek Fenerbahce"li seninle asla bir masaya oturmam,deymez cünkü..

hadi "ingoknito" ol yine,darin bist du ja gut lol

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 00:00 Uhr.