Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

11.02.2004 21:46

Aferin sana! :) o.T.

ohne Text

xxsinan07xx 11.02.2004 21:55

Trabzon - Konya

habt ihr das spiel gesehen????
das gibs doch echt nicht. da führen wir eins null und inna 94 minute kriegen wir den ausgleich rein. der schiri hat so ein scheiss zusammengepfiffen das gibs gar nicht.
traurig das so ein lümmel das spiel pfeift. trabzon hats nicth verdient und um konya tuts mir leid.

11.02.2004 22:12

Duydum, gecmis olsun! o.T.

ohne Text

11.02.2004 22:13

kupada insallah bizim sahada oynariz

o zaman 3 takimdan kimi cikarsa ciksin. bu sene fener sahasinda cok iyi oynamiyor ama o seyircinin müthis baskisi rakip takimi inanilmaz etkiliyor. hataya zorluyor. zaten fener stadi özellikle rakip kaleci icin korkulu rüya gibi. müthis etkileniyor. cünkü kosu alani falan yok ve taraftar tam sahanin yaninda. zaten akustik olarak rakipi boguyor ve oyununu bozuyor. tek korkum bu seyircinin baskisi bizim takim icin stres yaratabilir. oyuncularimiz bir an önce golü ve golleri atalim hevesine düse bilirler. yani oyun disiplininden düsebilirler. ama daum bunun önlemini alir. fenerin gecen seneden farki mi?
cok kolay kondisyoner koch yani daum un yardimcisi aslinda gizli kahraman. takima iyi kondisyon veriyor. yani bi furbolcu kötü oynaya bilir ama asla kötü kosamaz. yani mücadele gücü cok artti. tabi simde fenerden bir gelenek var fener seyircisi heop star ister hep yüksek kapasite ister ve bol gol ister ama bu zaman ister. su an bazi oyuncularin teknik kapasiteleri belli. bunlara ancak kondisyon yükleye bilirsin.

11.02.2004 22:18

Fener maclarini yani takim degil,

taraftar kazaniyor kendi stadinda :) cool :))

11.02.2004 22:18

aliconda ben 6saray macina gitmek

istiyom nasil olur bu ne yapilmali? bi kere canli canli aslan terbiyesini görmek istiyom. aslan olacak kedi ve miau miau diye diye tutacak mecidiyeköyün yolunu. vallahi o mac var yaw maclarin maci olacak. orda olmam lazim. maltepe kadiköye aslinda cok yakin. acaba amcamin olu iki bilet alsa. ve ben ucaga atlasam mi? kendi gözümle o stadi, o tarftari o show u ve O ASLAN TERBIYECILERINI görsem.

11.02.2004 22:20

Bence baska maca git sen :) O maci

galiba GS alacak :) Bana öyle geliyor.

11.02.2004 22:21

sonucda tarftar golü atmiyor

oyuncular atiyor. yani besiktasa taraftar 2 gol atmadi ama hooijdonk atti. ama tabi ki taraftarin katkisi cok önemli bir ölüyü bir canlandiri fenrbahce seyircisi. bak sana bisey diyecem. anadolunun her hangi bir takimin bu stadi ve seyircisi olsa kafaya oynar. ben böyle düsünüyorum.

11.02.2004 22:22

Olabilir ama sirf stadla olacak sey

degil. Gencler bu senede banko sampiyonluga oynardi ama iyi oyuncularini satmamasi lazimdi.

Diger "Anadolu" takimlari icinde gecerli bu.

11.02.2004 22:25

glaubst du an wunder?

fenerbahce ne kadar kötü olursa olsun 6sarayi her zaman cok kötü ederdi. sigma macinda sonra 7 gol yiyen takim bile 3 gün sonra 6saray i ali samiyen de 1-0 yendi (gol aykut kocaman). und 6saray hatte im uefa pokal frankfurt rausgeworfen. die titelseiten waren voll kit fener hätte keine chance. bak bi kere bu mac gs icin bi iskence olacak. ve cok kötü bir sekilde alacaz maci. sen sen ol odsetde fenere yatir. ama handicap. büyük para yatir bana dua edecen sonra kazaninca. ben simdiye kadar fb-gs maclöarinda hep büyük paralar yatirdim ve genelde hep kazandim.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 14:34 Uhr.