Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Türklerde erkekler güzel, ruslarda ve dogu avrupada kadinlar.....? (http://localhost/forum/showthread.php?t=9287)

10.12.2012 03:08

Türklerde erkekler güzel, ruslarda ve dogu avrupada kadinlar.....?

oder?
ne derseniz buna? ;)

10.12.2012 07:22

Böyle konuya söylenecek hic bir kelime bulamiyorum acikcasi, gözünüze takdiginiz
siyah günes gözlügünü cikarirsaniz, o zaman etrafinizdaki farkemediginiz, bir cok
güzelligi ve Insan` ligi daha iyi görebilme sansina sahip olursunuz!!!

10.12.2012 09:52

Türk erkeklerinin neresi güzel?

10.12.2012 11:18

Zitat:

Zitat von xAurumx (Beitrag 2052030)
Türk erkeklerinin neresi güzel?

türk erkeklerin yakisiklisi ve iyisi evlidir.

bekar kalan tr-erkekleri cürümüs, kimsenin istemedigi tiplemeler.

10.12.2012 17:13

Zitat:

Zitat von architektonik (Beitrag 2052040)
türk erkeklerin yakisiklisi ve iyisi evlidir.

bekar kalan tr-erkekleri cürümüs, kimsenin istemedigi tiplemeler.

genelde iyiler cabuk kapilir ama bir türklerdemi bu? her yerde iyiler ilk önce kapilir. bir magazaya/pazara iyi mal gelince hemen kapildigi gibi. bu sadece türk erkegi yada türk kadini icin gecerli degil, doganin kanunudur.

Es gibt jedoch ab und zu Ausnahmen. Der frühere Spatz fängt nun mal den Wurm:)

10.12.2012 20:16

Ne alaka?!

Illa'ki güzel/yakiskli olmakla hemen kapilmasi'mi gerekiyor?

ne kadar yüzeysel bir düsünce bu.

Fiziksel ve Karakter olarak Güzellige/yakisikliliga sahip ola bilir bir Insan ama bu daha kismetli olmasini gerektirmiyor.

Insani yasadiklari'da bir iliskiden uzaklastira bilir..

10.12.2012 20:23

Zitat:

Zitat von Zeynep (Beitrag 2052106)
Ne alaka?!

Illa'ki güzel/yakiskli olmakla hemen kapilmasi'mi gerekiyor?

ne kadar yüzeysel bir düsünce bu.

Fiziksel ve Karakter olarak Güzellige/yakisikliliga sahip ola bilir bir Insan ama bu daha kismetli olmasini gerektirmiyor.

Insani yasadiklari'da bir iliskiden uzaklastira bilir..

...ama Konun soruna cevap verilecek olacak isek, dogru:)

Türk Erkeklerimiz yakisiklidir..

Gözlerindeki Perdeyi acip göre bilene, ayni sekil'de Bayanlarimiz'da..

10.12.2012 20:36

Aynen. Yüzeysel insanlar, kendileri gibi insanlarla kendini avutabilir. Basit seylerle kendilerini mutlu edebilirler, ne kadar icleri bos olsa bile. Cünkü kendileri bostur. Sadece güzellik ve maddi seyler onlar icin önemli olabilir, yada sadece samimilik, onu tam anlamda anlamasalar bile, o bunlara yeter. Seckin insanlar öyle olmaz.
Herkesin hayatta beklentisi ayri ve bu charaktere ve sansa baglidir. Bazilari yanliz kalmayi tercih eder, bazilari da kendini anlayacak ruh arkadasi arar.

Ama yinede erkeklerde güzellige gelince, konuyu acan kisi nasil avrupali kizlari güzel bulup da türk kizlarini güzel bulmuyorsa. Bende avrupali erkeklerini güzel ve charakterlerinide bizim erkeklerden daha iyi buluyorum.

10.12.2012 20:47

Zitat:

Zitat von xAurumx (Beitrag 2052113)
Aynen. Yüzeysel insanlar, kendileri gibi insanlarla kendini avutabilir. Basit seylerle kendilerini mutlu edebilirler, ne kadar icleri bos olsa bile. Cünkü kendileri bostur. Sadece güzellik ve maddi seyler onlar icin önemli olabilir, yada sadece samimilik, onu tam anlamda anlamasalar bile, o bunlara yeter. Seckin insanlar öyle olmaz.
Herkesin hayatta beklentisi ayri ve bu charaktere ve sansa baglidir. Bazilari yanliz kalmayi tercih eder, bazilari da kendini anlayacak ruh arkadasi arar.

Dogru.

herkesin aslinda kendi tercihi,yaninda süs esyasi veya canta gibi koluna takmak cogunu erkekli/bayanli tatmin edebilir.:)

Bazen düsünüyorum'da aceba Türk Milletimiz gercekden cok Yüzeysel olduklari icin'mi Konulara ve Insanlara Tepeden bakiyorlar.

Geri'de söyle düsünüyorum, elbet'de bir Konuyu incelemek icin bir yerden baslamak gerekiyor,bazilari tepeden baslar asaga iner,digerleri tepeyi asagi'yi bos verir görülmeyenleri inceler.

10.12.2012 21:26

die wahrheit zu vertragen ist schon hart :)

hem bu asagdike arkadasa:

güzel tr erkekler hepsi evli? muhahahhaha

sry bir gülim,
bu gercekten tamamen yanlis pardon ;)

10.12.2012 21:48

Tam tersi ;) Türklerde kadinlar güzeldir. Sarisini, esmeri, kumrali...Her türlü kadin var bizim toplumda ve de hepsi ayri ayri güzel. Erkekler icin aynisini söylemek mümkün degil.Bilhassa avrupadaki türklere baktiginiz zaman görürsünüz... Genelde evli ciftlere baktiginizda da görürsünüz: Kadin bakimli, güzel, kibar - kocasi tipsiz, kaba saba.

In der Hinsicht können einem die türk. Frauen echt leid tun. Wenn mal ein Mann gut aussieht wird er natürlich von jeder Frau angegafft, weil er selten anzutreffen ist. Somit werden diese Männer richtig verwöhnt. Nede olsa "bulunmaz hint kumasi" oldugunun farkinda. Karakter bakimindan da öyle midir ayri bir soru tabii. Herhalde nadiren karakteri saglam, efendi bir yakisikli bulunur. Oda kesin cok dinci kesimdendir :D Bizim türkler alman erkekleri gibi hem yakisikli, hem mütevazi, hem kibar, insancil ve entellektuel olamazlar.

Güzel türk erkeklerinin evli oldugunu düsünmüyorum. Tam tersi, cirkin FAKAT akilli, zeki ve sempatik erkek daha kolay kadinin gönlünü celebiliyor. Bunlar genelde daha cok ayaklari yere saglam basabilen erkeklerdir. Her kadin yakisikli bir erkek isteyebilir ama sonucta evlenmek icin gercekten ilk tarifteki gibi birisine asik olurlar.Cünkü kadinlar yakisikliliga degil, saglam ve düzgün bir karaktere önem verirler.

Yakisikli erkekler maalesef yakisikliliklarina güvendiklerinden ve de simartildiklarindan pek erkeksi olmuyorlar. O yüzdende sosyal acidan biraz zayif oluyorlar, asosyal, küstah olduklari gibi cok simarip büyükleniyorlar. Yakisikli erkegin nazi cazi cekilmez cünkü naz kadina yakisir, erkege degil. Bunlar birde cok yasakci olurlar, "ben yakisikliyim her dedigimi yapican". Egolari büyük olur yani. Isin gücün yoksa sürekli Egosunu tatmin edeceksin kücük beyin :D Sen süpersin, sen söylesin, sen böylesin diye sürekli pispislaman yag cekmen lazim.
+ Okumaya da önem vermiyorlar, diskolarda kari-kiz pesinde kosmaktan okumaya zaman bulamiyorlar. Sonuc: Daha serseri ve firlama oluyorlar. Nadiren iclerinden bir hayirli damat, hayirli es, hayirli bir baba cikar. Bu tarz bir erkegin karisini mutlu edebilecegini hic sanmiyorum.

Bosuna dememisler "Erkekte güzellik aranmaz" diye...

Güzel olan zaten güzeldir (baska bir fonksiyona ihtiyaci yoktur), cirkinin kendini kanitlamasi/ispatlamasi gerekir. Daha az yakisikli olan bir erkek kalbine girebilmek icin binbir tane takla atar, yakisikli erkek ise "heeyt elimi sallasam ellisi ben her istedigimi alirim onla mi ugrasicam" diye simarir, büyüklenir.. ama hata eder. Bu yüzden "iyi" kadinlar hep cirkin erkeklerin olur. :-)

Dipnot: Istisnalar kaideyi bozmaz.

sive 10.12.2012 22:43

:)

o yüzden hepsi de Türk kizlarinin pesinde, neden se hic biri el öptürmeye, ailesinin karsisina

bir Rus kizini cikartmiyor.Bu kadar yüzeysellik te sadece bu konuyu acan ve bu arkadas gibi

bir cok erkegin ne kadar aciz ve zavalli oldugunu gösteriyor.Güzellik , yakisiklilik sofraya

konup yenmiyor ve karin da doyurmuyor malesef.

Bir güzele/ yakisikliya 40 günde doyarsin, huyu, suyu Adam/ Kadin olana da 40 yil bile

doyamassin.Neden se cirkin Adam larin kolunda rüya gibi Hatun lar. Kendini yakisik li

Adam dan sayanalarda,hala aranmaktalar.

`` Akilli düsünene kadar, Deli yamaca gecermis `` ;)

11.12.2012 23:22

Zitat:

Zitat von OnMyOwn (Beitrag 2052121)

....... Herhalde nadiren karakteri saglam, efendi bir yakisikli bulunur. Oda kesin cok dinci kesimdendir :D Bizim türkler alman erkekleri gibi hem yakisikli, hem mütevazi, hem kibar, insancil ve entellektuel olamazlar.

Genauso ist es.

12.12.2012 14:29

Zitat:

Zitat von xAurumx (Beitrag 2052385)
Genauso ist es.

weshalb treiben sich dann soviele suchende hier rum???

12.12.2012 19:16

Nicht jeder der was im forum schreibt, hat die gleichen ziele wie du.

12.12.2012 20:27

Zitat:

Herhalde nadiren karakteri saglam, efendi bir yakisikli bulunur. Oda kesin cok dinci kesimdendir :D Bizim türkler alman erkekleri gibi hem yakisikli, hem mütevazi, hem kibar, insancil ve entellektuel olamazlar.

Dinci de ne demek oluyor? merak ettim dogrusu..

kleinehexe30 12.12.2012 21:59

göbekli kisa boylu ve kel

Zitat:

Zitat von aiyloxxx (Beitrag 2052019)

oder?
ne derseniz buna? ;)

rus kadinlari oldukca güzel. türk erkekleri hic de güzel degiller bence!!! 35 yasinda standart türk erkegi göbekli, kisa boylu ve kel ve bakimsiz!!! istisnalar var tabi. ama su almanyada daha söyle vaay dedirtecek türk erkegi görmedim ben daha. belki de bakmasini bilmiyorum.

kleinehexe30 12.12.2012 22:01

katiliyorum

Zitat:

Tam tersi ;) Türklerde kadinlar güzeldir. Sarisini, esmeri, kumrali...Her türlü kadin var bizim toplumda ve de hepsi ayri ayri güzel. Erkekler icin aynisini söylemek mümkün degil.Bilhassa avrupadaki türklere baktiginiz zaman görürsünüz... Genelde evli ciftlere baktiginizda da görürsünüz: Kadin bakimli, güzel, kibar - kocasi tipsiz, kaba saba.

In der Hinsicht können einem die türk. Frauen echt leid tun. Wenn mal ein Mann gut aussieht wird er natürlich von jeder Frau angegafft, weil er selten anzutreffen ist. Somit werden diese Männer richtig verwöhnt. Nede olsa "bulunmaz hint kumasi" oldugunun farkinda. Karakter bakimindan da öyle midir ayri bir soru tabii. Herhalde nadiren karakteri saglam, efendi bir yakisikli bulunur. Oda kesin cok dinci kesimdendir :D Bizim türkler alman erkekleri gibi hem yakisikli, hem mütevazi, hem kibar, insancil ve entellektuel olamazlar.

Güzel türk erkeklerinin evli oldugunu düsünmüyorum. Tam tersi, cirkin FAKAT akilli, zeki ve sempatik erkek daha kolay kadinin gönlünü celebiliyor. Bunlar genelde daha cok ayaklari yere saglam basabilen erkeklerdir. Her kadin yakisikli bir erkek isteyebilir ama sonucta evlenmek icin gercekten ilk tarifteki gibi birisine asik olurlar.Cünkü kadinlar yakisikliliga degil, saglam ve düzgün bir karaktere önem verirler.

Yakisikli erkekler maalesef yakisikliliklarina güvendiklerinden ve de simartildiklarindan pek erkeksi olmuyorlar. O yüzdende sosyal acidan biraz zayif oluyorlar, asosyal, küstah olduklari gibi cok simarip büyükleniyorlar. Yakisikli erkegin nazi cazi cekilmez cünkü naz kadina yakisir, erkege degil. Bunlar birde cok yasakci olurlar, "ben yakisikliyim her dedigimi yapican". Egolari büyük olur yani. Isin gücün yoksa sürekli Egosunu tatmin edeceksin kücük beyin :D Sen süpersin, sen söylesin, sen böylesin diye sürekli pispislaman yag cekmen lazim.
+ Okumaya da önem vermiyorlar, diskolarda kari-kiz pesinde kosmaktan okumaya zaman bulamiyorlar. Sonuc: Daha serseri ve firlama oluyorlar. Nadiren iclerinden bir hayirli damat, hayirli es, hayirli bir baba cikar. Bu tarz bir erkegin karisini mutlu edebilecegini hic sanmiyorum.

Bosuna dememisler "Erkekte güzellik aranmaz" diye...

Güzel olan zaten güzeldir (baska bir fonksiyona ihtiyaci yoktur), cirkinin kendini kanitlamasi/ispatlamasi gerekir. Daha az yakisikli olan bir erkek kalbine girebilmek icin binbir tane takla atar, yakisikli erkek ise "heeyt elimi sallasam ellisi ben her istedigimi alirim onla mi ugrasicam" diye simarir, büyüklenir.. ama hata eder. Bu yüzden "iyi" kadinlar hep cirkin erkeklerin olur. :-)

Dipnot: Istisnalar kaideyi bozmaz.

aynen söyledigin gibi canim.

13.12.2012 01:17

Zitat:

Zitat von kleinehexe30 (Beitrag 2052501)
rus kadinlari oldukca güzel. türk erkekleri hic de güzel degiller bence!!! 35 yasinda standart türk erkegi göbekli, kisa boylu ve kel ve bakimsiz!!! istisnalar var tabi. ama su almanyada daha söyle vaay dedirtecek türk erkegi görmedim ben daha. belki de bakmasini bilmiyorum.

meine liebe, dann hast du mich, und meine freunde noch nicht kennengelernt:

wir sind alle atraktiv, gebildet, athletisch, ledig, jeder altersgruppe von 20 bis 45.
und türkisch. wir sind ledig, weil wir ebenfalls hohe ansprüche an türkinnen stellen, die sie leider nicht erfüllen können.

ich denke lieber ledig und warten.....als gebunden und unglücklich, das bringts auch nicht nämlich..... ;)

kleinehexe30 13.12.2012 01:26

istisnalar

Zitat:

Zitat von aiyloxxx (Beitrag 2052511)

wir sind alle atraktiv, gebildet, athletisch, ledig, jeder altersgruppe von 20 bis 45.
und türkisch. wir sind ledig, weil wir ebenfalls hohe ansprüche an türkinnen stellen, die sie leider nicht erfüllen können.

ich denke lieber ledig und warten.....als gebunden und unglücklich, das bringts auch nicht nämlich..... ;)

istisnalar vardir elbet, ama nadir denencek kadar az, bana göre. kendini yakisikli sananlar da cok.bulunmaz hint kumasi sananlar. öyle oldugu zaman dünya güzeli de olsa, birden cirkinlesiveriyorlar gözümde. güzele güzel demem, benim olmayinca, bana ne elin güzelinden demi ama:-)))

13.12.2012 09:13

Zitat:

dann sollten sich deine freunde auch hier anmelden.

hier gibts viel zu benutzen.

13.12.2012 10:14

Zitat:

Das wort "alle" kann schon mal nicht stimmen, nicht mal das wort überwiegend. Ich würde eher sagen, ein paar von euch. Ob das charakter auch so toll ist, ist immer noch so eine sache. Das sieht nicht gut für euch aus.

13.12.2012 12:43

Zitat:

Zitat von aiyloxxx (Beitrag 2052019)

oder?
ne derseniz buna? ;)

Also Schönheit liegt immer noch im Auge des Betrachters und wenn du russische und europäische Frauen als schön empfindest, dann ist das nun einmal so.
Schnapp dir eine und werde glücklich mit ihr.

Zitat:

Ahahahahaha, lass mich raten ihr seid ebenso heiß wie die Jungs von den chippendales und nur so von Frauen umringt, die euch förmlich die Klamotten vom Leib reißen wollen...

Wenn du und deine Kumpanen russische und europäische Frauen sowieso für "besser" erachtet, braucht ihr doch überhaupt keine Ansprüche an türkische Frauen zu stellen!?
Die fallen doch eh raus aus eurem Beuteschema, weil sie ja nachdem was du hier zu suggerieren versuchst häßlich sind ;)

Grünschnabel :p

13.12.2012 13:38

Zitat:

Zitat von SexyEngel (Beitrag 2052539)
Ahahahahaha, lass mich raten ihr seid ebenso heiß wie die Jungs von den chippendales und nur so von Frauen umringt, die euch förmlich die Klamotten vom Leib reißen wollen...

Wenn du und deine Kumpanen russische und europäische Frauen sowieso für "besser" erachtet, braucht ihr doch überhaupt keine Ansprüche an türkische Frauen zu stellen!?
Die fallen doch eh raus aus eurem Beuteschema, weil sie ja nachdem was du hier zu suggerieren versuchst häßlich sind ;)

Grünschnabel :p

das gilt genauso auch für die frauen. :D :D

dönüp dolasip benim dedigime geliyorsun, acaba bunun farkindamisin?

13.12.2012 14:40

Zitat:

Zitat von SexyEngel (Beitrag 2052581)
Versuchst du dich tatsächlich über mich zu profilieren?!
Daran sind schon Kluge gescheitert!

ich brauch mich nicht profilieren, bin bekannt wie ein bunter hund.

ich wollte dich nur darauf aufmerksam machen dass du aussagen von mir wiedergibst. das sollte doch vor allem dir zu denken geben :D :D

13.12.2012 17:55

Zitat:

Zitat von SexyEngel (Beitrag 2052618)
hahahaha, klar was sonst; mein schizophrener Narzisst :D

und schon wieder am ende mit deinem latein?

Billy73 13.12.2012 20:33

liegt wirklich die schönheit zwischen den beinen?

14.12.2012 17:52

Zitat:

Zitat von Billy73 (Beitrag 2052690)
liegt wirklich die schönheit zwischen den beinen?

auch da sind sie nicht schön.

guck dir das elend doch an ;)

sive 14.12.2012 23:57

Görülen Köy Kilavuz istemezmis....:)

Sekil A` yi herkes görüyor....

19.12.2012 14:53

Milletlerin güzel veya güzel olmayanlariyla ilgilenmek ugruna zaman harcamak ilerde sana sadece zamani iyi kullanamama hüznü verir...
Ayrica, kimseye kendimizi kanitlamak zorunda degiliz.
Türk olmak illa her alanda en iyilerden olmak zorunlulugunu isaret etmez.
mesela bazi kadinlarimiz, türklerin hic yakisikligi olmadigini belirtirler. öncelikle buna saygi duymamiz gerektigini biliyor ve de inaniyorum. Lakin yinede sunu söylemekte fayda var ; Bunu söyleyen saygi deger insanlar daha genis düsünseler bilirler ki, Yakisiklilik kendi basina birsey'i halletmez...
Mesela ; hem Yakisikli, hemde güzel kalbi ve örnek insan olan bir insana gidin sorun ki, hangisinin sende kalici olmasini isterdin??

Hz. Ali r.a " Öldükten sonra yaşamak isterseniz ölmez bir eser bırakınız " der

Güzellikle, Yakisiklilikla eser birakilmaz bunu hic unutmayalim..

Öyle olsa idi, Hz Ali ( r.a ) 'nin asiri derece yakisikli ve güzel oldugu söyleniyor, ama Müslümanlar , Hristiyanlar, Yahudiler , Hz Ali'yi hep diger özellikleriyle aniyor ve hayranliklarini belirtiyorlar.

19.12.2012 17:38

Zitat:

Zitat von SUNGUROGLU (Beitrag 2053291)
Milletlerin güzel veya güzel olmayanlariyla ilgilenmek ugruna zaman harcamak ilerde sana sadece zamani iyi kullanamama hüznü verir...
Ayrica, kimseye kendimizi kanitlamak zorunda degiliz.
Türk olmak illa her alanda en iyilerden olmak zorunlulugunu isaret etmez.
mesela bazi kadinlarimiz, türklerin hic yakisikligi olmadigini belirtirler. öncelikle buna saygi duymamiz gerektigini biliyor ve de inaniyorum. Lakin yinede sunu söylemekte fayda var ; Bunu söyleyen saygi deger insanlar daha genis düsünseler bilirler ki, Yakisiklilik kendi basina birsey'i halletmez...
Mesela ; hem Yakisikli, hemde güzel kalbi ve örnek insan olan bir insana gidin sorun ki, hangisinin sende kalici olmasini isterdin??

Hz. Ali r.a " Öldükten sonra yaşamak isterseniz ölmez bir eser bırakınız " der

Güzellikle, Yakisiklilikla eser birakilmaz bunu hic unutmayalim..

Öyle olsa idi, Hz Ali ( r.a ) 'nin asiri derece yakisikli ve güzel oldugu söyleniyor, ama Müslümanlar , Hristiyanlar, Yahudiler , Hz Ali'yi hep diger özellikleriyle aniyor ve hayranliklarini belirtiyorlar.

arkadasim bunlarin eser birakabilecek kapasitesi olsa belli ederlerdi.

icleri güzel olmayan, kendilerini deneme tahtasi olarak kullandiran insanlardan bunlari anlamasini bekleyemezsin.

Billy73 19.12.2012 23:50

mülltoni, cöplüge dalmiyalim...

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 06:25 Uhr.