Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

11.02.2004 13:13

Evet, neden erimesin?! Bakalim neden:

1. Rize - FB macinin son 7 dakikasinda hakemin yanlisi sayesinde tekrar karari gelir.

Tekrar macinda yeni transferler yer alir. Dünyanin her yerinde böyle zaten, degil mi?! :)

2. Yok efendim puan cok fazlaymis, izleyiciler azaliyor. Azalsa iyi olurmus veeee Besiktas - Samsun maci, Besiktasin 5 oyuncusu kirmizi kart görünce, iptal edilir.

3. Moraller sifirken iyi oynamayan Besiktas birde forvet SIKINTISINDA olunca, FB Cumhuriyetininde ayni zamanda süper ve cok üytün oynadigi maclari rahatlika :) 1-0, 1-0 alir ve puanlar erir.

Evet...nasil kis yavas yavas eriyorsa, puanlarda yukarida anlattigim gibi yavas yavas eriyor.

Ama bu son kis demek degildir ki?!

:))

Selam ve saygilarimla

ahmetdursun 11.02.2004 13:14

simdi Serdar Bilgili Para Yardimi yapsa.

... Besiktas kabul etmeyecekmi ???

birak allah askina ya...

Örnegin Mario Jardeli... Galatsaray Spor Kulübü mü getirmisdi... hayir zengin is adamlari... aslinda senin haberin yokmus kimi konusma...

hem ben baskan Serdar Bilgiliye karsi degilim... onun kalmasini istiyorum sadece onun yerini dolduracak adam olsa nevzat demir diyorumm...

Nevaz Demir Teesislerine baksana !!!

Ne güzel Antreman yeri degilmi kim yapdi Nevaz Demir...

Biraz Anlayisli ol... Hersey Besiktas icin !!!

A.D.

ahmetdursun 11.02.2004 13:15

sorry, Nevza degil Nevzat yazmak istedim

ohne Text

ata 11.02.2004 13:30

iyi ???

Bilgili 4-5 senedir baskanlik yapiyor bizde ve bana gecen seneki sampiyonluk haric bir basarisini göster.

Teknik Direktörlükle dalga gecen Toschack diye bir gerizekali getirdi, o günleri hatirladikca tüylerim ürperiyor, o zamanlar az göz yasi dökmedik hic unutamam.

Ardindan Scalayi getirdi ve onunda ne yaptiklari belli, Daum geldi, almanyaya mahkemeye gitmekten takima sahip cikamadi vs.

Bir tesisleri bile disardan olan Nevzat Demir bitirdi o bitiremedi. Gecen seneye kadar getirdikleri yabancilari bir hatirla, Hengen, Schäfer, Veit, Stavrum, Baya ve daha niceleri, bu oyuncular Besiktasa yakisirmi ???

Herneyse, secim öncesi stad projem var dedi 2 sene önce, ne oldu ? hani stad ??? daha yeni yeni basliyorlar. Bjk radyosu kuracagiz dedi, hani radyo ??? süper yabancilar getirecegiz dedi hani süper yabanci??? zagoyu, pancuyu, ronaldoyu kim taniyor ??? misal.

Pascal Noumayi kullandiklarini kendisi agziyla dedi, sirf kombine satmak icin aldik dedi, kombineleri sattiktan sonrada postaladik dedi.

Serdar Bilgiliyi ayakta utan tek isim vardir oda Hüsnü Güreli, bu adami gercekten takdir ediyorum ama Bilgilide hic ama hic is yok, hayati palavra.

Yildirim Demirören, Kivanc Oktay ve daha birkac kisi bosunami ayrildi yönetimden ???

Ayrica basinin önüne cikip gs den özür dilemesi tam bir rezaletti, sen okadar taraftarini ayak altina aldiramassin kardesim. Hickimsede secimde ona rakip olamadiya ona yaniyorum, tek basina secime girdi ve yine 3 yilligina baskan oldu.

allah sonumuzu hayir etsin

ata 11.02.2004 13:36

o.T.

nerde simdi o aglayan fenerliler, nerde temiz bir lig istiyoruz diyenler, ama istedikleri oldu sonunda, alin size teptemiz bir lig, sari lacivert bir lig :-)

carmencitta 11.02.2004 13:45

Mhhhhh, Darya

Zidane, ja, der ist wirklich gut ;-)

Und dann gefällt mir noch Daum. Der ist bei FB, den solltest Du Dir auch mal anschauen.

kes 11.02.2004 13:57

eridi bile hehe o.T.

ohne Text

ahmetdursun 11.02.2004 15:55

Ata Abi baya sinirlenmis...

aslinda dediklerinde haksiz degilsin ???

hmmm dedigin gibi sonumuz hayirli olsun !!!

A.D.

aliconda 11.02.2004 16:33

mind. 1-1 !!!!

1. Das Olmypia Stadion ist kein FUSSBALLSTADION hehehhhehe :-P
Fenerbahce S.S.Stadyumu ist eines!

2. Ich habe tatsächlich nachgefragt!
Innoffiziel sind es zwar keine 66.000 sein, aber avisiert sind tatsächlich 66.000!
Ich weiss nicht, was die 6000 Plätze sein werden !?!? (Vielleicht die Gäste auf dem Stadion dach hhehehehehhe)

;-)
Hättest meinen Schrieb besser durchgelesen ;-) stände es nicht 1-1 ;-) hehehhehehe

Al"

aliconda 11.02.2004 16:34

Ich möchte Rumänische !

Kriegt man die bei dir auch ?
LOL

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 08:29 Uhr.