Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   ISLAM siz bi Türkiye dü$ünüyorum .. (http://localhost/forum/showthread.php?t=13467)

Imogdi 22.04.2015 07:29

ISLAM siz bi Türkiye dü$ünüyorum ..

beim Barte vom Herren ....wir wären in den TOP5 ..

Imogdi 22.04.2015 07:37

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2113049)

was müsste nach eurer Meinung nach geändert werden werden ?

damit die Türkei wieder in Schwung kommt ?

22.04.2015 07:37

imogdi, ermeniler mi türkleri türkler mi ermeni katletdi konuyu oku, orda sana soru sordum und HABE KEINE ANTWORT erhalten verdürckst du dich ;)

Zitat:

Imogdi 22.04.2015 07:39

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2113051)
imogdi, ermeniler mi türkleri türkler mi ermeni katletdi konuyu oku, orda sana soru sordum und HABE KEINE ANTWORT erhalten verdürckst du dich ;)

...

ich bin bereit all deine Fragen zu beantworten ...

sogar der Papst meinte das der iSLAM ne erfundene Religion ist ...
warum nur ???

Imogdi 22.04.2015 08:05

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2113052)
...

warum nur ???

Nur ,ablaaaaa haben wir den Kurden und auch den Armeniern böses zu getan ?

22.04.2015 08:15

Zitat:

...

warum nur ???

ich habe gedacht du bist ein atheist, als atheit (ungläubiger) wusste ich nicht, dass die Aussagen des Papstest dich so sehr interessieren :)

22.04.2015 08:20

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2113053)
Nur ,ablaaaaa haben wir den Kurden und auch den Armeniern böses zu getan ?

imogodi amca, wer sind WIR?

Du behauptest, dass du ein atheist bist, springst von einem Thema zum anderem ohne Fakten und daraus resultiert EINE MEINUNG zu bilden,

du schreibst den mist von axel springel verlag & co

du enttäuschst mich, ich erwarte von dir konkrete Beispiele (wer hat den Kurden und den armeniern etwas angetan, wo sind deine Bsp und fakten???)

Imogdi 22.04.2015 08:21

nicht ich und auch nicht du ...

Bosphorus_ 23.04.2015 08:16

Imgaydi@ ilk defa kaslı erkeklerden baska bir sey dusunmussun. Erkek arkadasindan ayrildin mi yine?

Imogdi 25.04.2015 02:36

tamam her$eyi geri aliyorum ...ve diyorum ki

"Islamofaschist" olmayan bi Türkiye Cumhuriyetin´den hayal ediyorum :(

Imogdi 25.04.2015 03:51

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2113134)
Imgaydi@ ilk defa kaslı erkeklerden baska bir sey dusunmussun. Erkek arkadasindan ayrildin mi yine?

klavye arkasindan bel alti vurmak kolay ve küstahca ;)

benim sadece sormak istediim sorular bunlar :

nasil olur da 6 ya$inda evlenip 9 ya$inda bi cocuga kadinlik ya$atan
bi arap bedevi ne inanirsiniz ?

nasil olur o ayni adam , kendi gelin ine göz koyup... kariliga alir ??

bunu bi cagda$ Türk hic birzaman kabul etmez ...

sen arap isen ve bunu onayliyorsan ...lafim yok !

Imogdi 25.04.2015 04:36

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2113056)
imogodi amca, wer sind WIR?

Du behauptest, dass du ein atheist bist, springst von einem Thema zum anderem ohne Fakten und daraus resultiert EINE MEINUNG zu bilden,

du schreibst den mist von axel springel verlag & co

du enttäuschst mich, ich erwarte von dir konkrete Beispiele (wer hat den Kurden und den armeniern etwas angetan, wo sind deine Bsp und fakten???)

alle Reden von 1915 ...
das meiste Gemetzel fand 1896-1896 statt ..

kürt a$iretleri versus ermenilere kar$i ...
ondan kimse konu$muyor ...
guya 200.000 ki$i ölmü$

"kürt bu benim topragim ..ermeni yok hayir benim "

ich revidiere meine Meinung ...und sehe das ganze auch nicht als

VÖLKERMORD ...wie bei den Nazis im WW2
warum ?

das osmanische Reich war eh am Boden ...
musste sich mit dem deutschen Reich zwangsverbünden ...

wenn ich lese ...

die Times schrieb damals :

8000 Freiwillige "Armenier" haben sich gemeldet um an der Seite
der Invasoren zu kämpfen ....

25.04.2015 04:42

Asıl tehlike içimizdeki (!) Ermeniler..............

HANİ, Türkiye bir ''hukuk devleti'' idi!..
Hani, Türkiye''nin idari yapısına ''kuvvetler ayrılığı'' ilkesi hakimdi, ''yasama'' ve ''yürütme'' organına karşı ''yargı bağımsızlığı'' vardı!..
Hani, ''idarenin her türlü eylem ve işlemi'' yargı denetimine tabiydi!..
Hani, ''yargıya intikal etmiş'' bir mesele hakkında tenkit ya da yorum yapılamazdı!..
Hani, ''mahkeme kararları'' hiç bir surette tartışılamazdı!..
İstanbul 4''ncü İdare Mahkemesi tarafından, Ermeni soykırım iddialarına ''bilimsel altyapı'' oluşturmak amacıyla düzenlenen konferansın durdurulması yönünde verilen karar, adeta ''turnosol kağıdı'' oldu, şapka düştü kel göründü!..
Demek ki, ''hukuk devleti'' de, ''yargı bağımsızlığı'' da, Türkiye''de ''Türkleri uyutmak için'', birileri tarafından kullanılan bir masalmış!..
''Bağımsız'' bir Türk mahkemesi tarafından verilen kararın her önüne gelen zıpır tarafından eleştirilmesine, ''yargıyı'' resmen temsil eden, ''yargı bağımsızlığı'' üzerine ''mangalda kül bırakmayan'' kurum ya da kuruluşlardan ses çıkmaması oldukça dikkat çekicidir!..
Mahkeme kararını, ''AB sürecinin önünü kesmek isteyenlerin provokasyonu'' olarak ilan eden Tayyip Erdoğan, ağırlığını koydu!..
''Yargının'' değil, ''hainlerin'' dediği oldu!..
Daha önce, "ülkeyi sırtından hançerliyorlar" diye esip gürleyen Adalet Bakanı Cemil üiçek, Tayyip Erdoğan''a, kendisini affettirmek için bu kez ''yol göstericiliğine'' soyundu!..
üiçek''ten ''tüyoyu'' alan ihanet şebekesi, ''mahkeme kararının'' sonucu beklemeye gerek dahi duymadan, adeta ''yangından mal kaçırır'' gibi, jet hızı ile konferansı adı ''Soros'' ile birlikte anılan Bilgi üniversitesi''ne kaydırdı!..
''Yukarıdan gelen talimat'' doğrultusunda, ''yumurta'' ve ''domates'' ile vatan savunması yapan vatan evlatlarını kapıdan içeri sokmayan polis, ''Avrupa Birliği'' bayrağını indirmek isteyen isimsiz bir kahramanı gözaltına aldı!..

* * *

İsmi ''Hırant'', ''Etyen'', ''Levon'', ''Mezrob'' olanlardan korkmamak lazım!..
üünkü, onların ''kim olduklarını'' ve ''hangi amaca hizmet ettiklerini'' zaten biliyoruz!..
Asıl tehlike, ''gerçek'' kimliklerini gizleyerek, ''Murat'', ''Taner'', ''Baskın'', ''Pars'' gibi ''Türkçe'' isimleri kullananlar!..
Asıl tehlike, ''bizden'' gibi görünüp, bizi sırtımızdan hançerlemeye çalışan ''içimizdeki'' Ermeniler!..
Nitekim Ermeni Diasporası''nın Türkiye''deki gönüllü misyon şeflerinden Hırant Dink, bir magazin dergisine yaptığı açıklamada aynen şu ifadeleri kullanıyordu:.
"Tehcir sırasında 150 bin Ermeni çocuk aileleri tarafından yetimhane ya da komşularına bırakıldı. Bu çocuklar zamanla Müslümanlaştı.
Sayıları da kuşaktan kuşağa arttı.
Bu insanlar şimdi akrabalarını arıyor.".
Tehcirden sonra bölgedeki köylerde kalan birçok Ermeni, kendilerini ''Kürt'' olarak göstermeye başladı!..
Anadolu''nun başka bölgelerine göç eden birçok Ermeni de, ''Müslüman olmuş'' gibi görünerek ''Türkçe'' isimler aldı!..
Yine, ''merhamet sahibi'' Türk aileler tarafından ''himaye altına'' alınan ''binlerce'' Ermeni çocuk olduğu biliniyor!..
üyle ki, ''savaşta yetim kalan çocuklar'' gibi gösterilen Ermeni çocuklarının bir kısmının Kazım Karabekir tarafından ''devlet okullarına'' yazdırıldığı iddiaları var!..
''Gizli'' Ermeniler, şimdi ''siyasetçi'', ''bürokrat'', ''bilim adamı'', ''aydın'', ''sanatçı'' kimliği ile Türk milletini hançerlemeye çalışıyorlar!..
Vatanseverlere düşen görev, ''devlet içerisinde'' de yuvalanan bu kişilerin ''nüfus kayıtlarını'' araştırarak, ''gerçek kimliklerini'' kamuoyuna deşifre etmektir!..

* * *

''Balık hafızasına'' sahip olanlar, "Hadi hain hainliğini yapıyor da şu Erdal İnönü''ye ne oluyor?.. Neden böyle bir ihanet gösterisine koltuk değnekliği yapıyor?.." diye sorabilirler?..
12 Eylül öncesinde ''Türkiye''yi Sovyetler Birliği''nin peyki haline getirmek isteyen'' komünist çetelerin ''merkez üs'' olarak kullandıkları Ortadoğu Teknik üniversitesi''nin başındaki rektör kimdi dersiniz?..
Tabii ki Erdal İnönü!..
Peki, ''terör örgütüne yardım ve yataklık yaptıkları'' gerekçesiyle yargılanarak hapse tıkılan Leyla Zana, Orhan Doğan, Hatip Dicle, Sırrı Sakık gibileri HADEP ile ''ittifak'' kurup ''milletvekili'' olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi''ne taşıyan partinin başındaki kişi kimdi dersiniz?..
O da Erdal İnönü!..
Erdal İnönü, 25 Eylül 2005 tarihli Vatan gazetesine yaptığı açıklamada şöyle diyor:.
"Kürt milletvekillerini Meclis''e soktuğum için pişman değilim!..".
Bir zamanlar, ülkeyi kan gölüne çeviren komünist çetelere ''hamilik'' yapan, Leyla Zana''nın boynuna PKK çaputu geçirip Türk devletine ''Kürtçe'' olarak meydan okumasını sağlayan Erdal İnönü, şimdi de Türk devletine ''Ermeni soykırımını'' kabul ettirmek isteyen hainlere ''koltuk değnekliği'' yapıyor!..
Atatürk, sağ olsaydı kendisine ''devlet adına'' bağlattığı ''bursu'' hemen keser, Topal Osman''ın eline teslim ederdi!..
Peki İsmet İnönü ne yapardı?..
''Erdal''ın ismini, ailesinin ''nüfus kütük hanesinden'' sildirir miydi dersiniz?..

Imogdi 25.04.2015 04:53

Zitat:

Zitat von forumdas (Beitrag 2113268)

HANİ, Türkiye bir ''hukuk devleti'' idi!..
Hani, Türkiye''nin idari yapısına ''kuvvetler ayrılığı'' ilkesi hakimdi, ''yasama'' ve ''yürütme'' organına karşı ''yargı bağımsızlığı'' vardı!..
Hani, ''idarenin her türlü eylem ve işlemi'' yargı denetimine tabiydi!..
Hani, ''yargıya intikal etmiş'' bir mesele hakkında tenkit ya da yorum yapılamazdı!..
Hani, ''mahkeme kararları'' hiç bir surette tartışılamazdı!..
İstanbul 4''ncü İdare Mahkemesi tarafından, Ermeni soykırım iddialarına ''bilimsel altyapı'' oluşturmak amacıyla düzenlenen konferansın durdurulması yönünde verilen karar, adeta ''turnosol kağıdı'' oldu, şapka düştü kel göründü!..
Demek ki, ''hukuk devleti'' de, ''yargı bağımsızlığı'' da, Türkiye''de ''Türkleri uyutmak için'', birileri tarafından kullanılan bir masalmış!..
''Bağımsız'' bir Türk mahkemesi tarafından verilen kararın her önüne gelen zıpır tarafından eleştirilmesine, ''yargıyı'' resmen temsil eden, ''yargı bağımsızlığı'' üzerine ''mangalda kül bırakmayan'' kurum ya da kuruluşlardan ses çıkmaması oldukça dikkat çekicidir!..
Mahkeme kararını, ''AB sürecinin önünü kesmek isteyenlerin provokasyonu'' olarak ilan eden Tayyip Erdoğan, ağırlığını koydu!..
''Yargının'' değil, ''hainlerin'' dediği oldu!..
Daha önce, "ülkeyi sırtından hançerliyorlar" diye esip gürleyen Adalet Bakanı Cemil üiçek, Tayyip Erdoğan''a, kendisini affettirmek için bu kez ''yol göstericiliğine'' soyundu!..
üiçek''ten ''tüyoyu'' alan ihanet şebekesi, ''mahkeme kararının'' sonucu beklemeye gerek dahi duymadan, adeta ''yangından mal kaçırır'' gibi, jet hızı ile konferansı adı ''Soros'' ile birlikte anılan Bilgi üniversitesi''ne kaydırdı!..
''Yukarıdan gelen talimat'' doğrultusunda, ''yumurta'' ve ''domates'' ile vatan savunması yapan vatan evlatlarını kapıdan içeri sokmayan polis, ''Avrupa Birliği'' bayrağını indirmek isteyen isimsiz bir kahramanı gözaltına aldı!..

* * *

İsmi ''Hırant'', ''Etyen'', ''Levon'', ''Mezrob'' olanlardan korkmamak lazım!..
üünkü, onların ''kim olduklarını'' ve ''hangi amaca hizmet ettiklerini'' zaten biliyoruz!..
Asıl tehlike, ''gerçek'' kimliklerini gizleyerek, ''Murat'', ''Taner'', ''Baskın'', ''Pars'' gibi ''Türkçe'' isimleri kullananlar!..
Asıl tehlike, ''bizden'' gibi görünüp, bizi sırtımızdan hançerlemeye çalışan ''içimizdeki'' Ermeniler!..
Nitekim Ermeni Diasporası''nın Türkiye''deki gönüllü misyon şeflerinden Hırant Dink, bir magazin dergisine yaptığı açıklamada aynen şu ifadeleri kullanıyordu:.
"Tehcir sırasında 150 bin Ermeni çocuk aileleri tarafından yetimhane ya da komşularına bırakıldı. Bu çocuklar zamanla Müslümanlaştı.
Sayıları da kuşaktan kuşağa arttı.
Bu insanlar şimdi akrabalarını arıyor.".
Tehcirden sonra bölgedeki köylerde kalan birçok Ermeni, kendilerini ''Kürt'' olarak göstermeye başladı!..
Anadolu''nun başka bölgelerine göç eden birçok Ermeni de, ''Müslüman olmuş'' gibi görünerek ''Türkçe'' isimler aldı!..
Yine, ''merhamet sahibi'' Türk aileler tarafından ''himaye altına'' alınan ''binlerce'' Ermeni çocuk olduğu biliniyor!..
üyle ki, ''savaşta yetim kalan çocuklar'' gibi gösterilen Ermeni çocuklarının bir kısmının Kazım Karabekir tarafından ''devlet okullarına'' yazdırıldığı iddiaları var!..
''Gizli'' Ermeniler, şimdi ''siyasetçi'', ''bürokrat'', ''bilim adamı'', ''aydın'', ''sanatçı'' kimliği ile Türk milletini hançerlemeye çalışıyorlar!..
Vatanseverlere düşen görev, ''devlet içerisinde'' de yuvalanan bu kişilerin ''nüfus kayıtlarını'' araştırarak, ''gerçek kimliklerini'' kamuoyuna deşifre etmektir!..

* * *

''Balık hafızasına'' sahip olanlar, "Hadi hain hainliğini yapıyor da şu Erdal İnönü''ye ne oluyor?.. Neden böyle bir ihanet gösterisine koltuk değnekliği yapıyor?.." diye sorabilirler?..
12 Eylül öncesinde ''Türkiye''yi Sovyetler Birliği''nin peyki haline getirmek isteyen'' komünist çetelerin ''merkez üs'' olarak kullandıkları Ortadoğu Teknik üniversitesi''nin başındaki rektör kimdi dersiniz?..
Tabii ki Erdal İnönü!..
Peki, ''terör örgütüne yardım ve yataklık yaptıkları'' gerekçesiyle yargılanarak hapse tıkılan Leyla Zana, Orhan Doğan, Hatip Dicle, Sırrı Sakık gibileri HADEP ile ''ittifak'' kurup ''milletvekili'' olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi''ne taşıyan partinin başındaki kişi kimdi dersiniz?..
O da Erdal İnönü!..
Erdal İnönü, 25 Eylül 2005 tarihli Vatan gazetesine yaptığı açıklamada şöyle diyor:.
"Kürt milletvekillerini Meclis''e soktuğum için pişman değilim!..".
Bir zamanlar, ülkeyi kan gölüne çeviren komünist çetelere ''hamilik'' yapan, Leyla Zana''nın boynuna PKK çaputu geçirip Türk devletine ''Kürtçe'' olarak meydan okumasını sağlayan Erdal İnönü, şimdi de Türk devletine ''Ermeni soykırımını'' kabul ettirmek isteyen hainlere ''koltuk değnekliği'' yapıyor!..
Atatürk, sağ olsaydı kendisine ''devlet adına'' bağlattığı ''bursu'' hemen keser, Topal Osman''ın eline teslim ederdi!..
Peki İsmet İnönü ne yapardı?..
''Erdal''ın ismini, ailesinin ''nüfus kütük hanesinden'' sildirir miydi dersiniz?..

sadece "ba$ligina" tepki veriyorum ...

1915 >11 Milyon insan / 2 Milyon Ermeni
2015 >77 Milyon Türk/Kürt ve 60.000 Ermeni

ve hala Türk magdur sa ...
eh olm sen salak misin derler adama ???

Imogdi 25.04.2015 05:00

falscher Beitrag ...oder Ähnliches ! ;)

25.04.2015 05:05

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2113269)
sadece "ba$ligina" tepki veriyorum ...

1915 >11 Milyon insan / 2 Milyon Ermeni
2015 >77 Milyon Türk/Kürt ve 60.000 Ermeni

ve hala Türk magdur sa ...
eh olm sen salak misin derler adama ???

Yecüc Mecüc Bozuk Soysuzmusun sen yoksa

Imogdi 25.04.2015 05:08

Zitat:

Zitat von forumdas (Beitrag 2113271)
Yecüc Mecüc Bozuk Soysuzmusun sen yoksa

bende mi senin/sizin gibi her Posting önce "Nick" degistirsem ?

werd doch Erwachsen verdammt ...

Imogdi 25.04.2015 05:47

AKP'nin Turkiye'ye yaptigi en buyuk hizmet ,
namuslu Musluman algisini kirmasidir !!

demek ki günde 5 defa Mekka ya domalan adam illa ki "dürüst" degildir

bu sizin 90 senelik bi Intikaminiz/sava$iniz di ..

dümenin ba$ina 13 yil gectiniz ..
kaybetiniz ..
ve rezil oldunuz ...

communist 25.04.2015 09:04

Zitat:

...sogar der Papst meinte das der iSLAM ne erfundene Religion ist ...warum nur ???

Mustafa Kemal nasil yapilmasi gerektigini düsünce ve aksiyon babinda gösterdi zaten. Papa, Seyh, Halife gibi yilanlara sarilmaya ihtiyacimiz olmamali diye düsünüyorum.

Ayrica tebrikler, tarihte Papayı referans gösteren tek Ateist sensin sanirsam :)

Imogdi 25.04.2015 09:43

Zitat:

Zitat von communist (Beitrag 2113282)
Mustafa Kemal nasil yapilmasi gerektigini düsünce ve aksiyon babinda gösterdi zaten. Papa, Seyh, Halife gibi yilanlara sarilmaya ihtiyacimiz olmamali diye düsünüyorum.

Ayrica tebrikler, tarihte Papayı referans gösteren tek Ateist sensin sanirsam :)

Papa ,ISLAM in yanli$ oldugunu söyledi :s

söylemek istediim ...:))
din hic birimizi bi adim ileri götürmedi
sadece insanlari kutupla$tiirdi ....

Imogdi 25.04.2015 12:03

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2113264)
tamam her$eyi geri aliyorum ...ve diyorum ki

"Islamofaschist" olmayan bi Türkiye Cumhuriyetin´den hayal ediyorum :(

Bosphorus ...
yavrum sadece female > özür ! :D

Imogdi 25.04.2015 13:11

iki kur$un vuramadiniz MHP liler
(sonra .....paso hareket yapiyorsunuz)

dizlerine ...
amina koyim Türkiye senin sahibin degil !

orsospu evladi Erdogan !!
oglun neden Universte kuruyor ???

1insanol 27.04.2015 12:09

Dedelerinde öyle düsünürdü..geberip gittiler

[quote=Imogdi;2 ISLAM siz bi Türkiye dü$ünüyorum ..P5 ..[/QUOTE]
,-.................................................. .......................................

Islam yegane ideal hayat nizamidir
Islam`siz bir hayat düsünenler veya gayri islami bir hayat sürenler , hayatin anlam ve maanasini hatta tadini alamayan zavalilardir.
Bugün yer yüzünde azcok medeniyet varsa, dünya bunu islama borcludur.
Imogdi gibi sapiklar mikroplardan beslenen parazitler hükmünde olduklari icin islam`siz bir hayat düslerler ...Düsünce hürriyeti var istedigin gibi düsünebilirsin, fakat "itler düsündü diye atlar ölmez"

deniz1008 27.04.2015 14:57

haklisin...

22.04.2015, 05:29
Zitat:

ISLAM siz bi Türkiye dü$ünüyorum ..

Bosphorus_ 29.04.2015 10:44

Klasik ImGaydi orospulugu.

A.koysunlar Turkiye'de bile yasamiyorsun halen 'Turkiye soyle olsun, Turkiye boyle olsun' diyorsun ateist spermi. It urur kervan yurur.

iplemeyen 01.05.2015 11:31

ben de İslam'sız bir dünya düşünüyorum.

Imogdi 01.05.2015 11:58

Zitat:

Zitat von iplemeyen (Beitrag 2113492)
ben de İslam'sız bir dünya düşünüyorum.

das ist der Spruch >>des Jahres !

1insanol 02.05.2015 12:37

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2113493)
das ist der Spruch >>des Jahres !

"Köpekler istedi diye atlar ölmez"

Saga sola bakamayan domuzlar gercegi görmez

Imogdi 05.05.2015 06:42

hadi bizi domuz yaptin ...lafim yok agam !

bence de "Türkiye Cumhuriyetine gelmi$ gecmi$ en yav$ak orsopu evladi di
amcik agizli Imamin biri ...son sancilari ya$iyor bence ....

:D

Imogdi 05.05.2015 07:11

Zitat:

Zitat von 1insanol (Beitrag 2113497)
"Köpekler istedi diye atlar ölmez"

https://www.youtube.com/watch?v=5wdSmQWi4BY

Imogdi 05.05.2015 07:18

@insanol >>

gel yavrum gel ...ich klär dich auf ...

1978salih 05.05.2015 13:31

hep ayni hikaye ???

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2113552)
@insanol >>

islamsiz bir türkiye iste sen !!

diger arkadasinda islamsiz bir dünya demis !!

siz ne bicim bir ATEIST siniz ??

isteginiz neden sadece islamsiz !! diger dinlerden yardimmi aliyosunuz ??

yani beyni sulanmis dicem ama , adamlarin derdi hep ayni !!

diger ilahi dinleri saymiyorlar ama müslümanlarin tek ilahi dine sahip oldugunu DÜSÜNÜYORLAR.

arkadas bu kadar abes bir düsünce olabilirmi ya !!

ula bütün dinsizlere yapilan vahseti neden bilmezsiniz !!

acin tarih okuyun biraz !! size VATIKAN yeterince düzmüstü zamaninda !!

hala düzüyor ama siz duymuyorsunuz !!

neyse sizin ki DINSIZLIK degil !! SIZIN kisi sadece ISLAM DÜSMANLIGI !!

HOSGÖRÜ DEN BAHSEDER , HER CÜMLESINDE DÜSMANLIK GÜDER !!

NE DÜNYA DIMI IMO ???

1insanol 05.05.2015 23:08

Anadoluda bir laf var "Padisahin arkasindan anasina söverler,görünce domelenler"

sende bu tiplemelerdensin

Lan kani bes para etmeyen gihodi

Islamin temsilcisi RTE mi ki sen bize RTE referans gösterip agzindan salyalar akitiyorsun..Yüregin yiyorsa zerre kadar karekterin varsa dünyayin en alcak serefsizi degilsan git küfürlerini Türkiyede söyle.

Islam in sahibi alemlerin rabbi Allah`dir RTE degil o bir insandir onun hatalarini islama yamamaya ancak senin gibi lümpenler ugrasir.

Islam insanligin yegna ideal hayat nizamidir.Senin gibi ipini koparmis alcagi, agzindan salyalar akitan cakali, bir parce ekmege serefini haysiyetini satmis zavliye bile insanlik derse vermeye tek müktedir nizamdir.

Sana tavsiyem gebermeden islam dan nasiplenmeyi dene, umulur ki kurtulusa erer, esfeli safilinden insanlik derecesine yükselersin!

Saygi,saygi deger insan oglularina

Zitat:

Zitat von Imogdi (Beitrag 2113552)
@insanol >>

communist 05.05.2015 23:42

Zitat:

Zitat von 1978salih (Beitrag 2113555)
islamsiz bir türkiye iste sen !!
siz ne bicim bir ATEIST siniz ??

isteginiz neden sadece islamsiz !! diger dinlerden yardimmi aliyosunuz ??

Diğer dinlerin Türkiyede etkin mi oldugunu düsünüyorsun (bk. konu basligi)?

Zitat:

Zitat von 1insanol (Beitrag 2113565)
Islamin temsilcisi RTE mi ki sen bize RTE referans gösterip agzindan salyalar akitiyorsun..Yüregin yiyorsa zerre kadar karekterin varsa dünyayin en alcak serefsizi degilsan git küfürlerini Türkiyede söyle.

Saygi,saygi deger insan oglularina

Kimin saygideger olduguna tabiki sen, PC basinda göbegini kasirken kafa koparan, karar veriyorsun :)

1978salih 06.05.2015 01:12

Zitat:

Zitat von communist (Beitrag 2113568)

Kimin saygideger olduguna tabiki sen, PC basinda göbegini kasirken kafa koparan, karar veriyorsun :)

Aferin !
Tr de islam etkin konumda!

Konu basligina degil sen diger paylasilanlari ve imonun alkis tuttugu yorumu okumus olsaydin bu tür gaf etmezdin!

Neyse sorun diil.

Sizlerin konudan bihabern,bir cok görüslerinize sahit oldum!

Bilsende bilmesende yaz!
Bi anlayan elbet cikar!

1insanol 06.05.2015 09:16

Zitat:

Zitat von communist (Beitrag 2113568)

Sadece TR de degil,"diger dinler" hatta bütün beseri sistemler dünyanin hicbir yerinde Islam kadar etkin degiller.Insanliga verecekleri tek bir deger yoktur da ondan ,materyale kul köle etmekten ona hizmet ettirmekten baska insanliga huzur verememislerdir.Buyüzden mensuplari gece gündüz islama saldirip duruyorlar.Islami varliklarina tehtit görüyorlar.
Senin gibi beyinlerini kiraya verenlerde onlarin kemikciligini yapiyor.

Salyacilara Islam`in encok saldiriya ugradigi dönemler gelistigini, birileri söylemedigi icin Islama saldildikca o aydinlik yüzünü dünya insanligina daha cok aksettirmeye devam edecektir

Ben sizler gibi face resimlerle pc kahramanligi yapmiyorum.
isteyen herkesle her platformda bulusup burda yazdiklarimi ziyadesiyle söyleyecek bir müslümanim!
inanmiyorsan agababalarini toplayip gelip cayimi icebilirsiniz.
senin fikir babalarina bircok kez insanlik dersi vermis insan var karsinda!

Saygi,saygi deger insan ogullarina olsun
Alcaklik insan neslini hayvan nesliyle özlestirmeye kalkip hayvandan asagi cukurlasanlara kalsin

communist 06.05.2015 15:22

Ergenlerle mi yazisiyorum burada yoksa cahillerle mi anlamadim ki?

06.05.2015 19:19

vaybee de mhp li birinin komuniste dönüsümü

bu vaybee nelere kadir :)

bir MHP linin komuniste döndügünüde gördüm ya, artik beni hic birsey sasirtamaz Mikail :)

Zitat:

Zitat von communist (Beitrag 2113581)
Ergenlerle mi yazisiyorum burada yoksa cahillerle mi anlamadim ki?

communist 08.05.2015 23:29

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2113589)
bu vaybee nelere kadir :)

bir MHP linin komuniste döndügünüde gördüm ya, artik beni hic birsey sasirtamaz Mikail :)

Yeterince sasirmissin zaten. Insan olan biraz laftan anlamali Mikail :)

Imogdi 09.05.2015 00:38

yahuuu ...

gel de küfür etme ...gel de kizma
burda 10 saat gecmemi$ adamin öldüü ..

adamlar Zeki Alasya aslinda "Mason" mu diye ba$lik atsin

sadece Atheist oldunu herzaman itiraf eden biri icin..
40 yil boyunca vatanda$ini sadece güldürmü$ bi insan ...
ba$ka pislige kari$mami$ bi adam ..

dieser "Haufen" ist das Sprachrohr der AKP

ne kadar ezik siniz siz !!

mir fehlen langsam die Worte :(

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 23:44 Uhr.