Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

15.03.2004 21:20

da weisst du jetzt etwas was ich nicht

wusste ama 85000 olacagini sanmam. yani 75000 de yeter fazla bile. o 75000 kisi 150000 kisi gibi ses yapiyor. cünkü stadin akustik yapimi cok uygun. düsünmek bile istemiyom 55000 ile böyle korkunc bir baski yaratiliyorsa acaba 75000 kisi ile ne olur stad kafamiza yikilir vallahi billahi.

15.03.2004 21:21

Doch doch, hab" ich zu Ohren bekommen :)

ohne Text

xxsinan07xx 15.03.2004 21:25

is mir nur so eingefallen

damit es nicht in vergessenheit gerät

15.03.2004 21:26

:) o.T.

ohne Text

15.03.2004 21:28

ses sistemi icin bi ekleme

Ayrıca, parçaları kısaltarak geçiş yapılmasını öneriyorum..
Parçaların hepsinin sonuna kadar çalınması yerine kısaltarak diğer parçaya geçiş yapabilir..

Van Hooijdonk şarkısı da lütfen Hooijdonk şut çalışması yaparken çalınsın, soyunma odasındayken değil..

Ben müzik yayınımızdan memnun değilim..

15.03.2004 21:32

DAUM UN ILGINC BASIN TOPLANTISI

"Adanaspor-Genclerbirligi macinin ertelenmesini sahsen anlamiyorum... Genclerbirliginin haftaya oynamasi gereken lig maci ertelenmesi lazimdi... Bu bana daha mantikli gelirdi...

Kimseyle tartismak istemiyorum...Kimseyide suclamiyorum...Ama bu isin icinde bir mantik ariyorum. Belki siz gazeteciler bunu bana anlatabilirsiniz... Belki bunu Futbol Federasyondan birisi bana anlatabilir...

Ama biz yinede aglamak istemiyoruz... Biz gereken cevabi her zaman sahada veriyoruz"

15.03.2004 21:36

NEU: Dönerverkauf im Fußballstadion !!

Wie findet ihr das?

schmeckt scheiße ne ..???

15.03.2004 21:36

merak etme 6saray kiyamam sana aldatamam

seni biliyom 6saray im neler düsündügünü son fenerbahce konya macinda bak söylecem neler düsündün :

Biliyorum maçın 77. dakikasından -yani 5. golün hemen ardından- sonra içini bir hüzün ve tedirgin bekleyiş kapladı; "Ya 6.yı da atarlarsa, ya benim üzerime gül koklarlarsa " diye :-)

Gözün sahada, kulakların tribündeydi, en büyük kabusunun en büyük gücünün, takımı 6.yı atması için motive etmesini duymaya yüreğin dayanmayacaktı di mi :-)

Geçmek bilmedi o 13 dakika senin için di mi Böylesi güzel bir aşkın, böylesi unutulmaz bir meyvesini seninle paylaşacak başka bir ortağı doğal olarak istemiyordun, o sadece senindi. Benim tarafımdan senin için özel olarak hazırlanmıştı :-)

Ama hiç merak etme, sen benim için bir başkasın, benim ilk göz ağrımsın. Sana söz veriyorum ki o sihirli rakam hep seninle aramızda özel bir bağ olarak kalıcak

Kulakların çınlasın :-) :-) :-)

15.03.2004 21:38

ekelem yapacam tutamiyorum kendimi

Bız aldatmayız sadıgızdır ama ıhanetı affetmeyız

Bursa 6sarayi 5leyınce bizde 6 bırıne 7 bırıne :-)

aliconda 16.03.2004 01:14

Ah nezamanlardi acikca fransizdiniz :-D

O destegi hala unutmadiniz demek :-)

löö UltraChat :-D
hahhahahahhahaha

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 18:08 Uhr.