Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

23.04.2006 00:24

Tebrikler! o.T.

ohne Text

zampara5 23.04.2006 13:26

ondan chatte gelmiyorsun artik herlade..

hahahahahahaha

ne gurur ne gurur, kiskandim vallahi HAHAHAHAH

zampara5 23.04.2006 13:27

haddinizi bilin artik rezil cimbomlular.

biz sizi yenmekden biktik, siz bize yenilmekden bikmadiniz...

reziliginde bi sonu olmali ama dimi??

HAHAAHHA

korasik 23.04.2006 13:30

ne taraftari?

NE TARAFTARI? ISTE SAG ISTE HODRI MEYDAN ISTE FENER FARKI FENERBAHCE 6 PUAN ÖNDEYKEN TÜRKCELL SÜPER LIGIN KALITESI YOKTU CIMBOM 3 PUAN ÖNE GECINCE KALITELI OLDU CIMBOMLULAR AC PARASIZ AMA YÜREKLERI ILE OYNUYORDU AMA DÜN 22.04.06 BIR TAKIM VARDIKI TÜM TÜRKCELL SÜPER LIGINI KARSISINA ALDI VE EZELI RAKIBINE TERBIYE VERDI SADECE 4-0 YENMEDI EZE EZE TARIHI YENIDEN YAZDI ISTE TARAFTAR ISTE FARK ISTE FENERBAHCE GENCFENERBAHCE ÜYESI KORASIK

korasik 23.04.2006 13:32

ne taraftari?

NE TARAFTARI? ISTE SAG ISTE HODRI MEYDAN ISTE FENER FARKI FENERBAHCE 6 PUAN ÖNDEYKEN TÜRKCELL SÜPER LIGIN KALITESI YOKTU CIMBOM 3 PUAN ÖNE GECINCE KALITELI OLDU CIMBOMLULAR AC PARASIZ AMA YÜREKLERI ILE OYNUYORDU AMA DÜN 22.04.06 BIR TAKIM VARDIKI TÜM TÜRKCELL SÜPER LIGINI KARSISINA ALDI VE EZELI RAKIBINE TERBIYE VERDI SADECE 4-0 YENMEDI EZE EZE TARIHI YENIDEN YAZDI ISTE TARAFTAR ISTE FARK ISTE FENERBAHCE GENCFENERBAHCE ÜYESI KORASIK

derbeder80 23.04.2006 15:18

Fenerbahce 4 - Direkler 3

hafta boyunca bir Adnan Polat bir Eric Gerets ileri geri aciklamalar yaparak ortami germeyi hedeflemislerdi. fenerbahce taraftari böyle oyunlara gelmeyerek standartlara göre centilmen bir tavir ortaya koydu. Costu ve costurdu.

Mac hakinda söylenecek birsey yok fenerli futbolcular gsyi resmen ezdiler pestilini cikartilar. istediklerinde oyunu hizlandirdilar istediklerinde yavaslatilar. dördüncü golden hemen önce taraftar fener gol gol gol diye bagiriyor ve futbolcular onlari kirmiyip gol atiyorlar. fenerli futbolcular gsli mestlektaslarina acimasa gs tarihinin en büyük hazimetini yasayabilirdi. fenerde tüm futbolcular iyiydi. tuncay cok calisti biraz aklinida kulansa idi en iyi olurdu akli ile oynamadigi icin fenerin en kötüsü o oldu. nobre appiah ve hepsi sahane idi. gsninde en iyileri direklerdi, Mondragondan daha cok tutular. Monragon demisken, acaba Mondi simdiye dek fenerden kac gol yedi? veye kariyerinde en cok gölü hangi takimdan yedi? bilmiyorum ama bu takimin fenerden baska bir takim oldugunu sanmiyorum, gercek rakamlari bilen var ise lütfen yazsin.

Daum anelkayi, mehmeti ve hatta önderi kulübede oturtarak büyük bir sürpriz yapti. gerets ise coluk cocugu sahaya sürerken büyük bir hatta yapti.

geretsin diger bir hatasi ise fenere karsi acik futbol oynamasi, bu bence intihardi. hic bir takimin haddine degil fenere karsi acik futbol oynamak. gs maclarin ilk dakikalarindan itibaren genelikle dengesiz bir sekilde rakibinin üzerine gidiyor ve bazi futbol cahileride gsnin iyi futbol oynadigini zan ediyorlar. bu taktik zayif rakiplere karsi isler ama yüksek kapasiteli takimlara hazimet kacinilmaz olur.

herkes bir kere daha gördü bu ligin en iyi futbol oynayan ve en kaliteli takimi fenerbahcedir. zorda olsa bunu artik kabulenin.

Hakem genel olarak iyi bir yönetim tarzi sergiledi. yaptigi en büyük hatta hassana ikinci sariyi cikartmamasi oldu. alex itiraz edince sariyi cakan hakem hasan üc kati itiraz edince neden ise sariyi cikartma cesaretinde bulunmadi. bu cifte standard degilde nedir? saido ilk yarida selcuka sarilik faul yapti ve hakem sariyi ikinci cikartmadi ama ikinci yarinin basinda saidoya kolayca ikinci sariyi cikarti, ülkemizde cogu hakemvermesede kurallara göre bu hareket sari kartlidir. ilk yarida nobrenin verilmiyen penaltisi zaten artik klasiklesen bir durum halini aldi. birde hasanan barajda lucianoya yaptigi hareket bence sari kartlikti, tipki lucianonun önce bekleyip ve sonra kendine aldatici bir sekilde kendini yere yere atmasi gibi. o pozisyonda iki futbolcuda sari karti hak etti ve sadece birisi karti gördü. anlayamiyorum bu kacinci mactir hasan adeta hakem ile kavga eder fauler yapar ve bir türlü ikinci sariyi görmez.

gs taraftari yine koltuk kirarak sinirlerini bosalmaya calisti, bu da onlarin kaderi olsa gerek. Evet fenere yenilmek gsnin kaderidir.

Sonucta gsyi yenip liderligi geri aldik ama daha sampiyon olmadik simdi önümüzde trabzon maci ve ondan sonrada bjk kupa finali var. bu maclari alip önümüze bakacagiz. dün gsye yendik haftaya tsyi ve öbür hafta ortasi bjk yi yenecegiz. üc takim bir pankart ile yola cikan kutsal itifakada böylece haddini ögrenmis olacak.

korasik 23.04.2006 16:35

Fener 4 Direkler 3 arti 1 Cimbomlu

direklerin kurtardigi kadar sahada bir kurtarici cimbomlu vardi o anlamisti oyunun kaderini kendisini artik kaleye adamisti ve mondragona yardimci oluyordu bu mac süpriz diildi süpriz olan tek birsey vardiki oda 4-0 olmasi fazla olucaga yere mac icin yorum yapanlar yazanlar cizenler bakalim bugün tvde gazetete neler yazicaklar merak ediyorum mac icin yazilcak tek birsey var ise oda FENERBAHCENIN ARTIK EN BÜYÜK RAKIBI YAZMIYORUM CÜNKÜ ÖYLE BIR TAKIM YOK TURKCELL SÜPER LIGINDE RAKIPI DIYE NITELENDIRIYORUM EZE EZE YENMESI VE LIDERLIGI GERI ALMASI BU FASIL BURDA KAPANMISTIR TARIH YENIDEN YAZILMISTIR ÖNÜMÜZDEKI ÜC MACI ALIP ÜC HAFTA SONRA FENERBAHCE TARIHI ICIN 3 SAMPIYONLUK ELDE ETMEK ISTIYORUZ! SAYGILAR GENCFENERBAHCELI

xsiegfriedx 23.04.2006 18:21

"En kötü taraftar F.Bahçe"de"

F.Bahçe"nin G.Saray"ı 4-0 yendiği karşılaşmayı değerlendiren Superspor.com yazarlarından Kazım Kanat Sarı-Lacivertli taraftarlar hakkında şok açıklamalarda bulundu. Kanat "İlk önce muhteşem bir hakem, harika bir maç yönetti. Maçın içinde kayboldu, futbolu ön plana çıkardı.

İkincisi muhteşem bir teknik direktör seyrettim: Daum. Dahi Daum diyordum bugün onu ne kadar hakkettiğini herkese gösterdi. Fenerbahçe 2-0 önde olmasına rağmen takımını savunmaya çekmedi, Anelka"yı oyuna aldı ve şov yaptı.

Üçüncüsü Gerets büyük antrenör değil. Futbolcularını çok kötü hazırladı. Beraberliğe oynatarak Galatasaray"a ihanet etti. Çünkü Galatasaray ofans değil hücum oynayarak buraya geldi. Fenerbahçe"nin en önemli iki kanat oyuncusunu durdurmak için iki genç çocuğu koydu.

Özel not: Fenerbahçe taraftarı Türkiye"nin en kötü taraftarı olduğunu küfür ederek belgeledi. Kendilerini tebrik ediyorum" dedi.

Kaynak : AA

derbeder80 23.04.2006 18:24

4:0 o.T.

ohne Text

derbeder80 23.04.2006 18:44

tüm gsliler mutlak okusun

gsli yazar osman tamburaci cok güzel bir yazi yazmis herkes okumali, gercekleri tüm ciplakligi ile ortaya koymus.

<a href="redirect.jsp?url=http://www.superspor.com/detail.php?Type=24&yazar=1&go=1738
" target="_blank">http://www.superspor.com/detail.php?Type=24&yazar=1&go=1738
</a>

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 20:03 Uhr.