Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

27.02.2006 06:46

10binimizdegil11imiz bile yetiyor size!

Man hat gestern wieder gesehen, wer was wert ist!
:)

27.02.2006 06:52

Yönetiminizi tebrik etmek gerekiyor.

Derslerine cok iyi calisan bir siyasi parti gibi. Politik akillari süper.

Ama her zaman kedi kaymak yiyemiyor.

"Bizim stadimizda küfür yok, taskinlik yok" diyenler her istenilmeyen sonucta seyircilerin taskinlik cikardigini, küfür ettigini görmemezlikten geliyor.

- Tigana"nin kafasina atilan yabanci madde (Roma bundan dolayi kac mac ceza almisti??)
- Tümer"e yapilan küfürler
- Sahaya atilan yabanci maddeler

Diyorum ya, politika kabiliyeti üst düzeyde Fenel yönetiminde!

27.02.2006 07:02

Yarasi olan gocunurmus kardes. Ben sade-

ce olaya objektif yön vermek istedim. Bak, bugün 27 Subat 2006. Derbi"nin bir gün sonrasi ve konusulanlar yine bir sene öncesini hatirlatiyor.

Derbi bu, derbiden öte, istatiksel üstünlügü olan bir takima karsi oynadi Fenelbahce. Her ne kadar, sampiyonluk yarisindan kopmus olsada.

derbeder80 27.02.2006 14:10

Derby cok güzel gecti

öncelikle iki takim futbolcularini gösterdikleri performansdan dolayi tebrik ederim ve bjklileri aldiklari puandan dolayi tebrik ederim.

ilk yari fenerin acik üstünlügü ile gecti ama ne yazikki gol gelmedi bjkde yaptigi konra ataklarda zaman zaman basarili oldu ik yari. ikinci yari hepimiz fener isi götürür diye düsündük golde geldi golden sonrada fener bjkyi bunalti ve ikinci golü bulamadi sonrasi beraberlik ve bjknin ikinvi gölü zaten beraberlik golünden sonra macin üstünlügünü bjk ele gecirdi ve maci sonuna kadar götürdü. maca bakimdiginda 70 dakika fener 20 dakika bjk üstündü. macin geneline bakilirsa macin haki beraberlikti.

macin hakemi kötü bir yönetim gösterdi bjkninde fbninde bazi pozisyonlarini es gecti. hemen hemen her kornerde resmen nobrenin formasini cikardilar faul ve penalti vermedi bunu iki senedir hic bir hakem görmüyor nedense. birde sergenin atigi ilk goldeki ilk pozisyonda topu elle kontroll etti ve görmedi. bjkninde son dakikada verilmeyen pozisyonu vardi vermesi lazimdi ve bunun sonucu olarak serkana kirmiziyi vermesi lazimdi ama vermedi. tümerin pozisyonunu ilk gördügümde faul ve tuncaya sari kart dedim sonra agir cekimde izledigimde bana bir temas yokj gibi geldi ama verseydide kimse itiraz etmezdi tipki rüstünün pozisyonu gibi penaltiyi verseydi kimsenin itiraz etmesi gerekmezdi vermedigi icinde haksiz bir karar diyilemez. birde ilk yari korner cizgisinde anelkaya yapilin bir hareket var bu hareketin aynisi gecen hafta clde mesinaya yapilmisti ve chelseli futbolcu kirmizi kart görmüstü. bizde bir faul bile calinmadi.

bence hakem genel olarak iki takiminda hakini yemistir ve sonuca etki etmistir bu hakemin sezonu kapatmasi lazimdir bence.

bir de tigananin kafasina atilan bozuk paralar var bence bunu kim yapmissa hayvanlik yapmis eger kendini insan yerine koyuyorsa ciki tiganadan ve aziz baskandan özür dilemeli biz fener taraftarinin taptigi her terbiyesizligi fenerbahce baskanina yapilmis sayariz, cünkü baskanimiz iki senedir bunlarla mücadele etmektedir eger bunlar fenerli ise baskanlarinin ricasini kirmak fenerbahceye saygisizliktir o yüzdende tüm camiadan özür dilemeleri lazim ama malesef olmayacak yine ayni terbiyesizlikler devam edecek, cünkü tüm kulüplerimizin böyle cirkinliklerle mücadele etmesi lazim sirf aziz yildirimin mücadelesi yetmez.

saygilarimla

27.02.2006 15:48

besiktasi cordoba ve allah kurtardi

abi bu kadar gol kacmaz yani oha !!! ama benim anlamadagim bisey var. fenerbahce volkan ile tüm derbileri kazandi. ama ne hikmetse bizim daum rüstü ile besiktas macina girmeyi daha uygun gördü. daum bak bu takimin en baba kalecisi VOLKAN dir rüstü artik bitti. her derbide gol yiyor bu herif besiktas dün 3 sut atti 2 si gol oldu. fenerin en az 25 gol sutu vardi ama cordobanin bir yerine carpti ama 2 gole müdahale edemedi cordoba. ben diyom ki volkan dün rüstünün gollerini yemezdi ve fener en kötü sartlar altinda maci 2-0 alirdi. evet besiktas 1 numarali kalecisi ile derbiye cikti ama fenerbahce derbiye 2 numarali kalecisi ile girdi yani rüstü ile ve 2-2 berabere kaldi. volkan ile kazanirdi bu kadar basit. dauma ragmen bu takim yinede banko sampiyon olur !!!

27.02.2006 15:49

ben özellikle feneri güzel futbolundan

tebrik ediyom. rüstü haric !!! resmen 2 puani besiktasa hediye ettik !!!

27.02.2006 15:52

politika degil dise dis kana kan

sen inönü de fenerin sehircilerini maca almacan. sonra sira fenerbahceye gelince vay nerde bize bilet diyecen ! yok öyle yagma! siz bizim taraftarlari iceri almaziseniz sizde kadiköye gelemezsiniz. o kadar basit politika degil tamam mi !!!

27.02.2006 15:54

stad dün aksam fuldu ben yoksa baska

mac mi seyrettim acaba !!! yoksa gelenler fenerbahce formasi giymis besiktaslilarmiydi acaba ?

27.02.2006 15:55

ihr solltet vielleicht zusehen wie

ihr noch 4ter werden könnt. zu mehr seid ihr schon lange nicht mehr fähig !

27.02.2006 16:47

Bizi düsünecegine, sampiyonlugu kacirma-

maya bakin. 3 haftada 7 puan verdiniz. Daha 7 deplasmaniniz var, icerdeki maclardandan 2si TS ve GS a karsi!

Biz zaten haftalar önce koptuk ligden...

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 17:08 Uhr.