Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Agent Fatsali31 (http://localhost/forum/showthread.php?t=12926)

hakhukuk 25.12.2014 00:17

Agent Fatsali31

vaybee yetkililerine
bu adam özelden bayanlarla erotik yazismak istiyor pass vermeyeni chatten atiyor
erotik sohbet ettigi bayanlarin istemedigi üyeleri chatten atiyor durduk yere

uno 25.12.2014 01:05

chat sistemi, chatte yazilan tüm mesajlari log dosyalari halinde server veya administrator panelinde kayit eder.

söz konusu tacize ugramis kisi, kimligini gizleyerek polis'e fatsali hakkinda suc duyurusunda bulunur ve alman yasalarina göre polis, vaybee server yöneticileri ile baglantili veya baglantisiz, serverin bulundugu datacentera eriserek gecmis kayitlari(log) acip inceler, söz konusu iddia dogruysa kisiyi agir ceza ile yargilar.

bence, sorunu vaybee'ye degil de alman polisine bildirin o zaman kesin sonuc alacaksiniz. hem iddialariniz cok ciddi umarim dogru degildir, böyle bir kisinin bize yöneticilik yapmasi kabuledilebilinir bir tutum degil.

ayrica, lütfen kendi nickinizle yazmaktan korkmayin.

25.12.2014 01:36

Bencede cok keyfi davraniyor!

Gecenlerde,ayni sey benimde basima geldi.Ben chate girdim,tanidigim arkadaslara öpücük smile gönderdim,abartmayalim dedi bana.Bende seni ne ilgilendiriyor dedim,hem beni hemde diger arkadasi sirf bu sebepten dolayi atti,smile göndermek suc oldu yani?Bencede vaybee butür seylere izin vermemeli,zaten seviyesi düsük adminler yüzünden,vaybee nin kötü imaji olmaya basladi!Ben yillardir buradayim,bu yilki kadar yobaz adminler görmedim burda...Buraya gelen üyelerin de haklari olmali...Insanlari bu adminlerin samar oglani haline getirmeyin!

25.12.2014 11:37

DÜN MESAJ YAZDIM. YAZIMI SİLMİŞLER. FATSALİ ABİ ve KALPSİZ benide durduk yere atiyo :D Vaybee agentleri degişmeli. BEN AGENTLİĞE ADAYIM (ENGİNTURK) nickimide açın artik :D
alman federallere selam :D

25.12.2014 12:23

...

Zitat:

Zitat von fatsali31 (Beitrag 2103079)
1 Icon , 2 oldu, 3 oldu 4 oldu, abartmamani rica ettim, 5 olunca mutelendin.
ama arkadasin kural disi yazisindan dolayi atildi.
ana sayfada kurallara yazili, imkanin oldugunda bir okusan iyi olur bence,
Nerede Kimi ne ilgilendirdigine dair bilgisiz aciklamalarda bulunmazsin en azindan ;)))

Ha birtek sen biliyorsun öyle mi?Güldürme adami ya...Beni insanlar tanir,kimseye karismam sakalasirim,smile gönderdigim arkadaslar,benim niyetimi bilirler sen rahat ol!Hadi beni attin,senin oteriteni TINLAMADIM diye,bayan arkadasi neden attin?Bence siz adminler cok keyfi davraniyorsunuz..Ayrica kural okuma ma gerek yok,toplum icinde nasil davranmam gerektigini biliyorum ben!

25.12.2014 12:47

Zitat:

Zitat von ___CENK___ (Beitrag 2103084)
Ha birtek sen biliyorsun öyle mi?Güldürme adami ya...Beni insanlar tanir,kimseye karismam sakalasirim,smile gönderdigim arkadaslar,benim niyetimi bilirler sen rahat ol!Hadi beni attin,senin oteriteni TINLAMADIM diye,bayan arkadasi neden attin?Bence siz adminler cok keyfi davraniyorsunuz..Ayrica kural okuma ma gerek yok,toplum icinde nasil davranmam gerektigini biliyorum ben!

abi smiley yapani atiyolar , küfür edeni kanalda tutuyolar :D ne bicim adalet var burda (H) kesin AKEPELİ bunlar hahahah:D

ENGİNTURK nickimi acin ingaaa:'( (lol)

25.12.2014 20:31

Biri vardi gidiklada gülüm derdi burda:))

Zitat:

Zitat von fatsali31 (Beitrag 2103136)
Ya almanyada büyüdn türkcen zayif, yada anlamakta zorluk cekiyorsun.
Her ihtimalede acigiz ;)))
Benim bilmemle konunun ne alakasi var ???
sana diyorumki, kuralari oku,
bildigini düsünerek okumana gerek olmadigini yaziyorsun.
o Zaman sana kisa örnek geceyim kuraliki, bellimi olur bekkide icindeki insanliga yenik düser ve anlamaya calisirsin en azindan.
Odada devamli, yani 3-4 sefer pes pese Icon kullanmak kuralara aykiri, yani gereksiz yazi oluyor = flooden deniyor buna chatte.
bu senin yaptigini birkac kisi daha yapmis olsa, chatteki yazilanlar okunamadan cok Cabuk gececegi icin, sitenin kurucusu bu kurali koymus.
ve bu kurallarda hepimiz icin gecerlidi.
Yoksa sen senin bir özelligini, ayricaliginin oldugunumu düsündün ???
Devamli büyük yazmakta kurallara aykiri. sebebini belkide bilmiyorsundur.
yazayim okuda bu yüzdende mutelenmeye maruz kalma.

Bir toplumda konusuldugunda hep beni dinlesinler diye bagirarak konusmak saygisizliktir.
Chattede herkez benim yazimi görsün okusun diye devamli büyük yazmak saygisizlik olarak alimlaniyor !!!!
Bilmem anlatabildimmi ???
anlayamadinsa zaten denilecek baska laf kalmiyor ;))))
hadi selametle.

Bende öyle diyim bari;Gidiklada gülim....Ben genelde chate girmem,girsemde genelle ilgilenmem pek...Burdan tanidigim bir kac arkadas var,onlarla selamlasir,kisa yazisir cikarim...Su ikon hikayesine gelince;sen önce orda küfürleri engelle,sonra bizim masum smilelerimizle ugras!Ha diyorsan ki ben lümpen biriyim,küfre bayiliyorum,küfredenler kalir siz gidersiniz.Söyleyecek birsey yok!Hadi senin dedigin gibi olsun,ben asiri smil gönderdim(Ki sadece bir arkadasa 3 kez olsa gerek,bir digerine 1 kez)beni ondan dolayi attin,peki bayan arkadasi niye attin?Diktatörya özentisi baslar belirli bir yastan sonra,sende de öyle birsey olmasin sakin?Büyük harfele yazdim mi hatirlamiyorum,kaldiki asagilik kopleksim yok benim,yazmissam da,klavye tusuna basmis,geri almamisimdir hepsi bu...Mesele kücük veya büyük harflerle konusmak degil bence,mesele ne söyledigi insanlarin...Sözde sen ve diger adminler,orada düzen saglamak icin bulunuyorsunuz ya,inan ki siz düzeni daha cok bozuyorsunuz!

25.12.2014 21:12

Hersey bir yana....

Zitat:

Zitat von fatsali31 (Beitrag 2103136)
Ya almanyada büyüdn türkcen zayif, yada anlamakta zorluk cekiyorsun.
Her ihtimalede acigiz ;)))
Benim bilmemle konunun ne alakasi var ???
sana diyorumki, kuralari oku,
bildigini düsünerek okumana gerek olmadigini yaziyorsun.
o Zaman sana kisa örnek geceyim kuraliki, bellimi olur bekkide icindeki insanliga yenik düser ve anlamaya calisirsin en azindan.
Odada devamli, yani 3-4 sefer pes pese Icon kullanmak kuralara aykiri, yani gereksiz yazi oluyor = flooden deniyor buna chatte.
bu senin yaptigini birkac kisi daha yapmis olsa, chatteki yazilanlar okunamadan cok Cabuk gececegi icin, sitenin kurucusu bu kurali koymus.
ve bu kurallarda hepimiz icin gecerlidi.
Yoksa sen senin bir özelligini, ayricaliginin oldugunumu düsündün ???
Devamli büyük yazmakta kurallara aykiri. sebebini belkide bilmiyorsundur.
yazayim okuda bu yüzdende mutelenmeye maruz kalma.

Bir toplumda konusuldugunda hep beni dinlesinler diye bagirarak konusmak saygisizliktir.
Chattede herkez benim yazimi görsün okusun diye devamli büyük yazmak saygisizlik olarak alimlaniyor !!!!
Bilmem anlatabildimmi ???
anlayamadinsa zaten denilecek baska laf kalmiyor ;))))
hadi selametle.

Siz adminlerin,bu vaybee ye bir cekidüzen vermesi lazim...Insanlar burda dinsel inanclarindan,milliyetlerinden dolayi hakarete maruz kaliyor..Karsilikli tartismalarda;insanlarin aileleri ve deger verdikleri seylere agza alinmayacak küfürler ediliyor....Bu tür insanlari tamamiyle bloklamak yerine gecici bloklama sistemi olmali bence.Ayrica birden fazla nick kullanimina lütfen izin vermeyin....

25.12.2014 21:57

Agent Fatsali31

x
x
x
x

26.12.2014 09:25

çekilin bundan sonra kontrol bende.

FATSALİ ABİ " YEŞİL ÜNİFORMANI 1 HAFTA SONRA ÇIKART "
artık sende üye olcan :D

Yeni Admininiz benim :D

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 19:07 Uhr.