Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Akebe provakosyanları.. (http://localhost/forum/showthread.php?t=13530)

05.06.2015 18:40

Akebe provakosyanları..

Akebe nin kanlı provakasyonları devam ediyor.Hizbukontra yöntemleri bize yabancı değil.İstediği provakasyon girişimini,başaramayan Akebe,seçim propagandalarını 1 gün ileri aldı.Maksat belli,proveke ederek,milleti galayana getirecek ve aklın sıra,bunun üzerinden siyaset yapacaklar? Akebe nin provakasyonuna gelmeyin,bir iki can verilebilir belki,ama binlerce canı kurtarıcak olan sağ duyudur! Akebe ve onun Baş iblisi,bittiniz ve seni başkan yaptırmayacak bu halk o kadar !!!

Bosphorus_ 06.06.2015 10:25

AKP'nin tek basina iktidari garantiledigini bilen ve buna hicbir turlu engel olamayacak HDP'li teroristler ''seni baskan yaptirmayacagiz'' diyor amaclari ise %10, bu kadar ufak dusunuyor adamlar :))

06.06.2015 11:47

Akabe

Zitat:

Zitat von Bosphorus_ (Beitrag 2114194)
AKP'nin tek basina iktidari garantiledigini bilen ve buna hicbir turlu engel olamayacak HDP'li teroristler ''seni baskan yaptirmayacagiz'' diyor amaclari ise %10, bu kadar ufak dusunuyor adamlar :))

Akebe ve baş iblis ve çanak yalıyıcıları,anyayı konyayı görecek sen merak etme;)
Ya hiç dikkat etmiyormu bu millet,seçim Akebe ve Hdp arasında yaşanıyor,diğer partileri esamesi bile okunmuyor nedense?

06.06.2015 12:01

bütün partiler AKP nin gücünün karisinda yetersiz kaliyor.

Bu acizliginin göstergeside asiri sag (MHP) ve asiri solun (CHP) birlesmesiyle gördük Cumhur baskani seciminde, sonuc HÜSRAN oldu, kendi secmenlerinin cogu oy kullanmaya gitmediler.

degil türkiyedeki partiler, DÜNYA bile AKP nin gücü karisinda aciz kaliyor.

HALK TC ye yapilan büyük yatirimlari görüyor ve ona görede oyunu kullaniyor.

TC AKP yi seciyor!!!! cünkü suan akli basinda olan tek parti AKP.

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114198)
Akebe ve baş iblis ve çanak yalıyıcıları,anyayı konyayı görecek sen merak etme;)
Ya hiç dikkat etmiyormu bu millet,seçim Akebe ve Hdp arasında yaşanıyor,diğer partileri esamesi bile okunmuyor nedense?

06.06.2015 14:46

1001 Gece..

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2114201)

Bu acizliginin göstergeside asiri sag (MHP) ve asiri solun (CHP) birlesmesiyle gördük Cumhur baskani seciminde, sonuc HÜSRAN oldu, kendi secmenlerinin cogu oy kullanmaya gitmediler.

degil türkiyedeki partiler, DÜNYA bile AKP nin gücü aciz kaliyor.

1001 Gece Masallarına,Osmanlı rüyası adlı masalda girsin:)))Bunun için eylem startı veriyorum :))))

06.06.2015 19:23

yarin AKP secimleri kazanirsa, ben senin yerinde olsam bir daha bu kanala ugramazdim :)

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114204)
1001 Gece Masallarına,Osmanlı rüyası adlı masalda girsin:)))Bunun için eylem startı veriyorum :))))

06.06.2015 19:38

:)))

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2114205)
yarin AKP secimleri kazanirsa, ben senin yerinde olsam bir daha bu kanala ugramazdim :)

Nasıl bir kafa yapısına sahip bu islamcılar?Yarın Akebe ve baş iblisi alırsa,ben kanala gelmemeliymişim?Peki sizin barış dininşze ne oldu?Savaşa mı uğradı,hemen kendinizden olmayanları ya ötekileştiriyor yada yok etmeye çalışıyorsunuz?Buraya gelirim veya gelmem,bu ben,keyfim ve kahyasının sorunu,bunu bir uyuşturulmuş şeriat kafası istedi diye yapmam.Aslında bence dua et almasınlar şeriat gelir ve sen o yasalarla yargılanan insanlardan biri olursun demedi deme:))))

turkogluturkiye 07.06.2015 00:18

Zitat:

Zitat von __KAAN__ (Beitrag 2114170)
Akebe nin kanlı provakasyonları devam ediyor.Hizbukontra yöntemleri bize yabancı değil.İstediği provakasyon girişimini,başaramayan Akebe,seçim propagandalarını 1 gün ileri aldı.Maksat belli,proveke ederek,milleti galayana getirecek ve aklın sıra,bunun üzerinden siyaset yapacaklar? Akebe nin provakasyonuna gelmeyin,bir iki can verilebilir belki,ama binlerce canı kurtarıcak olan sağ duyudur! Akebe ve onun Baş iblisi,bittiniz ve seni başkan yaptırmayacak bu halk o kadar !!!

Hadi ordan zavali capulcu...
Bir olayin kime yaradigina bakilarak kimin yaptirdigina varilir.Bu olayda pkk capulculari mugdur ve mazlumu oynayarak oy devsirmeye calistilar...

Millet artik seninkadar ahmk degil ki hükümet partisinin zararina olan bir olayi hükümetin yaptirdigini düsünsün

communist 07.06.2015 00:48

40 yillik tinerciyim böyle kafa yasamadim (Anonim)

Zitat:

Zitat von NurBanu (Beitrag 2114201)

degil türkiyedeki partiler, DÜNYA bile AKP nin gücü karisinda aciz kaliyor.

07.06.2015 10:15

Aptalları oynamak...

Zitat:

Zitat von turkogluturkiye (Beitrag 2114207)
Hadi ordan zavali capulcu...
Bir olayin kime yaradigina bakilarak kimin yaptirdigina varilir.Bu olayda pkk capulculari mugdur ve mazlumu oynayarak oy devsirmeye calistilar...

Millet artik seninkadar ahmk degil ki hükümet partisinin zararina olan bir olayi hükümetin yaptirdigini düsünsün

Erzurumda 1000 kişinin elinedemi bayrağı verip provakasyon yaptı Hdp?Peki Bingölde Hdp çalışanın boynunu kollarını kırıp öldürdükten sonra,30 kurşunu da mı Hdp sıktı?Diyarbakırda ki patlamadan sonra,ambulans yerine Tomalarıda mı Hdp gönderip halkın üzerine saldırttı?Sizler aptal olduğunuz için,yapılmak istenen provakasyonu görmez,gider bir iki saçma teoriye inanırsınız.
Niyet belli;Akebe ve baş İblisi,Hdp kitlesini proveke edecek,sonrada,bakın biz demedik mi bunlar terörist diyecek.Yemedi ama ne yazık ki..Her diktatör son çırpınışını böyle yapar,şimdi sıra halkın sağduyusunda,bugün türkiye için önemli birgün.Hırsız,Katil,Provakatör,Pedofil lere yeniden iktidara getirir mi dersiniz,yada özalın Anapı gibi tarihe mi gömer bu halk?Cevap bugün çıkar merak etmeyin,ama her halukarda;Seni başkan yaptırmayacağız iblis !!

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 21:02 Uhr.