Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Yobazlara Karşı mücadele insanlık mücadelesidir ! (http://localhost/forum/showthread.php?t=14067)

Hijazkar 27.10.2017 23:45

Zitat:

Zitat von ___OZAN___ (Beitrag 2123247)
Senin ve arkadaşlarının ne mal olduğu,yaptıklarından ve yazdıklarından belli,hepinizin kimliği yıllardır ortalarda zaten.....Sana gelince,içinde dert olarak kalsın....Ayrıca unutma,bu dünyada ki en güçlü duygu meraktır.....

Ben ve arkadaslarimi derken :)
Ben tek tabanca bir adamim burda arkadaslari kast ederken senin gibi yazi yazip tatmin olma gibi bir niyeti olmayan arkadaslardir kendilerinle barisik olduklari icin sohbete ve laklaklamaya girerler o arkadaslari kast ettim :) Yani kocaman yanildin 1 !
Bana gelince icime dert olacak bir önemin yok cünki benim icin senin reel hayatinda ve cevrende ve toplumda nasil bir sayginligin kisiligin ve önemin yoksa benim icinde hic ve hic kaale alinacak bir sahsiyet degilsin yanilgin 2 !
Yukardada belirtdigim gibi senin gibi bir embesil bende hicmi hic bir gram merak uyandirmadigi icin varligin yoklugun kedimin cüküne kadar oldugu icinde yine kos kocaman yanildin 3 !
Oglum sen ne saftirik saf salak embesiligi tavan yapmis bir adamda deyip adam sinifinada koymayim sana iltifat olur saftirik embesil seni.

Lara__ 27.10.2017 23:47

Zitat:

Zitat von seyrangah_06 (Beitrag 2123206)
Adini maskulin koymus, korkak kancik herif. Lara iftira atiyorsun ya, Lara senden daha erkek be..Sen Lara'yi hayal bile edemesin o seni kari diye miker amk. yavsavgi..
Kadinlarin kavgasina karismak istemezdim. Bir erkek adama yakismayacagini biliyorum. Haddimi astim milletim beni affetsin..

onun bunun cocuklari bu yazdiklarini cok iyi bildikleri icin kuduruyorlar...yillarcaa burada istedikleri gibi at ko$turmu$lar forum at camuru izi kalsin bu o cocuklarinin Allahi varmiki Allah korkusu olsun pe$lerinde bir dul kari bir bakkal ciragi pezevenkligini yapan enistesi yani ablasinin kocasi ,hayatinda bir baltaya sap olamamis bir eroin man ...

sizlerde yillarca bana dokunmayan yilan bin ya$asin diye diye forumu yilanlar sardi ,dünyada böyle bana dokunmayan yilan bin yilan yasain düsüncesiyle haksizliga sesiz kalirsaniz dünya yillanlarin sardigi bir yer ve o yillanlar bir gün sizide sokar.....ölümden öte ne var? Ölüceksiniz hak yolunda ölün hak yolunda ölmekten hayirli ölüm olur.

27.10.2017 23:50

...

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123250)
Ben tek tabanca bir adamim burda arkadaslari kast ederken senin gibi yazi yazip tatmin olma gibi bir niyeti olmayan arkadaslardir kendilerinle barisik olduklari icin sohbete ve laklaklamaya girerler o arkadaslari kast ettim :) Yani kocaman yanildin 1 !
Bana gelince icime dert olacak bir önemin yok cünki benim icin senin reel hayatinda ve cevrende ve toplumda nasil bir sayginligin kisiligin ve önemin yoksa benim icinde hic ve hic kaale alinacak bir sahsiyet degilsin yanilgin 2 !
Yukardada belirtdigim gibi senin gibi bir embesil bende hicmi hic bir gram merak uyandirmadigi icin varligin yoklugun kedimin cüküne kadar oldugu icinde yine kos kocaman yanildin 3 !
Oglum sen ne saftirik saf salak embesiligi tavan yapmis bir adamda deyip adam sinifinada koymayim sana iltifat olur saftirik embesil seni.

Senin ve arkadaşlarının ne mal olduğu,yaptıklarından ve yazdıklarından belli,hepinizin kimliği yıllardır ortalarda zaten.....Sana gelince,içinde dert olarak kalsın....Ayrıca unutma,bu dünyada ki en güçlü duygu meraktır.....
Uğraşıp senin gibi bir karaktersize yazmam,eski yazdıklarımla idare et...Bunun aybaşı zamanı mı gelmiş ne....

Lara__ 27.10.2017 23:53

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123250)

Lara, Banu,Ozan,Seyrangah...

bu forumu okuyan herkes bilir bunla forumun yazar ve okuyanlari yillardir nickleri ayni hic degi$mez...

Seni taniyalim onun bunun cocugu...

2 haftadir bu nickle bu forumda aktivsin...daha önce bu nick altinda seni buralarda okuyan bilen yok...

seni hanki nickinle bilirler kaan nickinlemi? emasculin nckinlemi?yoksa bu nickinlemi?

arkada$larin kim senin maken mühendisi? Dul kari mi? pezevenkligini yapan eni$tenmi? hayatinda bir baltaya sap olamami$ kendi alevi olmasina ragmen burada alevilere küfür eden eroinkes arkada$inmi?....

Hijazkar 28.10.2017 00:00

Komedi dans üclüsü ne zaman dörtledi :))))

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123253)
Lara, Banu,Ozan,Seyrangah...

bu forumu okuyan herkes bilir bunla forumun yazar ve okuyanlari yillardir nickleri ayni hic degi$mez...

Seni taniyalim onun bunun cocugu...

2 haftadir bu nickle bu forumda aktivsin...daha önce bu nick altinda seni buralarda okuyan bilen yok...

seni hanki nickinle bilirler kaan nickinlemi? emasculin nckinlemi?yoksa bu nickinlemi?

arkada$larin kim senin maken mühendisi? Dul kari mi? pezevenkligini yapan eni$tenmi? hayatinda bir baltaya sap olamami$ kendi alevi olmasina ragmen burada alevilere küfür eden eroinkes arkada$inmi?....

Bellikki kafan dumanli artik ezeldenmi uyusturucu bagmlisisin yoksa aldigin terapinin bir tedavi yöntemimi muamma !
Ama bir gercek varki Lara abla ,ben sana bir kere abla dedim ne yasin yasima ne boyun boyuma ne düsük seviyen benim karketerime uyar !
benimle muatap olma aramizda cok büyük ucurumlar var orhan babanin dedigi gibi bir araya gelemeyiz davul bile dengi dengine :))))

Lara__ 28.10.2017 00:10

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123255)
Bellikki kafan dumanli artik ezeldenmi uyusturucu bagmlisisin yoksa aldigin terapinin bir tedavi yöntemimi muamma !
Ama bir gercek varki Lara abla ,ben sana bir kere abla dedim ne yasin yasima ne boyun boyuma ne düsük seviyen benim karketerime uyar !
benimle muatap olma aramizda cok büyük ucurumlar var orhan babanin dedigi gibi bir araya gelemeyiz davul bile dengi dengine :))))

laf kalabaligi yapma dul kari beslemesi....bende sana bir kere BACim dedim....her birinizin boyunuzunda kilonuzundan resmi var elimde-bunu sizde biliyorsunuz...boy köpekte de var ki ben sana hobit diyorum 1,70 boyunlami,alevi arkadasinin 1,78 boyuylami övünüyon? enisten desen yer elmasi...kancigin abileride malum...dul kari desi tabakda duracagina kalcada dursun ....

olmayan karekterlerinizlemi övünüyon???? onun bunun cocugu birak basklari övsün sizi...Mal ortada herkes görüyor

alzheimer mi oldun hobit bagimli olan senin arkadasin .

28.10.2017 00:10

...

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123255)

Çok ses çıkaran şeylerin içi boş olurmuş, davul gibi mesela.Kendini davula benzettiğine göre,boş boş konuşmaktan öteye gidemezsin....
Basit mecmalara çizilmiş hikaye karakteri gibisin,hani popülist olan hikayeler varya,tıpkı saman alevi gibi bir alevle biten....

Bak Lara Kitap gibi kadın,çevir çevir oku derler anadoluda...Başka birşey daha derler,kedi yetişemediği ciğere murdar dermiş.Nokta

28.10.2017 00:10

SeyranGay

Zitat:

Zitat von seyrangah_06 (Beitrag 2123236)

LAN Hödük Deine postings nicht originell, noch interessiert ihn irgend jemand. Besser du gehst wieder Daumen lutschen.

Lara__ 28.10.2017 00:14

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123245)
Demeki sen benim ne mal oldugumu biliyorsun vay canina !
O zaman ortada bir gercek var ne kadar mal olursam olayim senden daha mert ve yürekliyim !!!
demektirki senin kadar adilikler ve serefsizlikler yapmadimki hala kendi kimligimle burlarda dolasabiliyorum !
SImdi bana söyle ulan adi serefsiz suratini kimligini saklamaya ne gerek duydun ne namusuzluk serefsizlik yaptin ???
Adammis numaralari yapma oglum benim arkadaslarim merttir ve en önemlisi dine mesebe saygilari vardir senin gibi niklerin arkasina saklanmazlar aciz zavvalli yaratik seni !
Ulan hem sen kimsinki beni tanima serefine nail olacaksin angut , ozanmis senden pikacu bile olmaz embesil seni.
Gelmis birde biseyler yazmis akli sira GÖTÜM !!!

Seni deyilsin o Enisteni taniyor....bilmedigi icin eni$teni sen saniyor....ben tanitirim sorun yok,aslinda ablanla tanismam lazim -kocasi ve kardesiyle ne kadar iftar etse azdir....

28.10.2017 00:19

Mal LARA

Ne Malsin LARA One Sise CocaColaya domalan Lagamvaginali KasarLara

28.10.2017 00:23

...

Pek sayın forum okurları,hiçbirşeye karışmadan kaçanları.Zannetmeyin ki burada sidik yarışı var,bizler yobazlara karşı mücadele yürütüp,insanlık bayrağını sahipleniyoruz....

Lara__ 28.10.2017 00:24

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123267)
Ne Malsin LARA One Sise CocaColaya domalan Lagamvaginali KasarLara

Makina mühendisi bakkal ciragi cikinca,enistesi pezevengi cikinca,alevilere küfür saydiran alevi arkadasi eroin kes cikinca....BMW müdürü dul kari bir cocuk annesi 4 saat iste elaman cikinca herifide elden kacir.inca gördügünüz gibi fake nicklerin arkasina saklanirsiniz.....devami var gelsin...

her birinizin en 3 aile akraba üyleriyle konustum devam yazayim mi istermisiniz?

Hijazkar 28.10.2017 00:25

Az gelirsiniz Ayak takimi dörtleyin :)

Zitat:

Zitat von ___OZAN___ (Beitrag 2123261)
Çok ses çıkaran şeylerin içi boş olurmuş, davul gibi mesela.Kendini davula benzettiğine göre,boş boş konuşmaktan öteye gidemezsin....
Basit mecmalara çizilmiş hikaye karakteri gibisin,hani popülist olan hikayeler varya,tıpkı saman alevi gibi bir alevle biten....

Bak Lara Kitap gibi kadın,çevir çevir oku derler anadoluda...Başka birşey daha derler,kedi yetişemediği ciğere murdar dermiş.Nokta

kitap gibi kariysa tepe tepe kulan ama tedbrini al maglum o kadar hastaliklar mikroplar yayilmakta eee hadi laranin terapisini kaldiriyoruz ama bir ikinci bir HIV vakasi agir gelir maglum sizin gibi Hartz4 vakalari hep aliyorsunuz gardasim :) oglum bir faydaniz yarariniz yok su topluma parazitsiniz ya varliginiz ziyan be :)))))) neyse dünyada farelerde yasiyor gerci onlar kendi cabalariyla yasayip gidiyorlar ulan fare kadar kapasiteniz degeriniz yok ya :))))

28.10.2017 00:25

Kaşarlar Kraliçesi "lara"

Yaz Tahtaya Al Haftaya

Lara__ 28.10.2017 00:27

Zitat:

Zitat von ___OZAN___ (Beitrag 2123270)
Pek sayın forum okurları,hiçbirşeye karışmadan kaçanları.Zannetmeyin ki burada sidik yarışı var,bizler yobazlara karşı mücadele yürütüp,insanlık bayrağını sahipleniyoruz....

Burda bulunan userler insan deyil ozan...bosuna yorma kendini...bana dokunmayan bin yil yasasin düsüncesiyle bu dünya yillanlarin yönettigi bir dünya haline gelmedimi.....birgün bu yillanlar onlarida sokucak merak etme.....bunlar Hak yoluna killini kibirdatmaz kibirdatsaydi zaten bu forum bu hale gelmezdi.......

bu defa ters duvara tosladilar Lara diyer camur attiklarina benzemedi hepisinin ne mal olduklarini herkes ögrendi ögrenmeyede devam edecek

28.10.2017 00:28

https://www.youtube.com/watch?v=NYXwJAkfSNg

Lara__ 28.10.2017 00:33

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123276)

Bacim ezbere takildin eni$tenden yardim iste...

siz hayatinizda böyle birsey duydunuz mu gördünüzmü? bu hobitin pezevengi öz ve öz eni$tesi ablasinin kocasi......

dükkana kasaya birde kari oturtmuslar ben 45 yasinda falan diye tahmin etmistim 30 kusurmus oda bu hobitin yiyeni yemis yemis SIcmami$ cinsden....bir kac akrabalariyla konustum....düsseldorfun taninmis kahvesi kendi öz hemserileri bunlara söve söve bir hal oldu....sira geldi ablana....Kültürlü ailenin kültürlü ciragi.....bu ezik türkiyede uni bitirmis....))) kültürü bilmem ne köyünde koyunlari güderken edinmi$...)

Hijazkar 28.10.2017 00:33

Mademki isaniz idare ediyoruz....

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123274)
Burda bulunan userler insan deyil ozan...bosuna yorma kendini...bana dokunmayan bin yil yasasin düsüncesiyle bu dünya yillanlarin yönettigi bir dünya haline gelmedimi.....birgün bu yillanlar onlarida sokucak merak etme.....bunlar Hak yoluna killini kibirdatmaz kibirdatsaydi zaten bu forum bu hale gelmezdi.......

bu defa ters duvara tosladilar Lara diyer camur attiklarina benzemedi hepisinin ne mal olduklarini herkes ögrendi ögrenmeyede devam edecek

Methadon programi sabahlari oldugu icin aksam acilar ve paranoyalar icinde kivranan Lara ablama anlayis lütfen :))))))))

Lara__ 28.10.2017 00:37

Lan ablan Facede kek tarifleri paylasiyordu ne oldu

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123281)
Methadon programi sabahlari oldugu icin aksam acilar ve paranoyalar icinde kivranan Lara ablama anlayis lütfen :))))))))

siz hayatinizda böyle birsey duydunuz mu gördünüzmü? bu hobitin pezevengi öz ve öz eni$tesi ablasinin kocasi......

dükkana kasaya birde kari oturtmuslar ben 45 yasinda falan diye tahmin etmistim 30 kusurmus oda bu hobitin yiyeni yemis yemis SIcmami$ cinsden....bir kac akrabalariyla konustum....düsseldorfun taninmis kahvesi kendi öz hemserileri bunlara söve söve bir hal oldu....sira geldi ablana....Kültürlü ailenin kültürlü ciragi.....bu ezik türkiyede uni bitirmis....))) kültürü bilmem ne köyünde koyunlari güderken edinmi$...)

Hijazkar 28.10.2017 00:39

Lara abla ve ensest fantazileri

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123283)

He he ya görünen köy kilavuz istemez Lara ablam tamam biz seni oldugun gibi kabul ettik !
Senin fantazin senin yahu tamam ananla baban kardes ama bunda senin zehre kadar sucun yokki !

28.10.2017 00:39

Motor Lara

https://www.youtube.com/watch?v=NYXwJAkfSNg

Lara__ 28.10.2017 00:44

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123286)
He he ya görünen köy kilavuz istemez Lara ablam tamam biz seni oldugun gibi kabul ettik !
Senin fantazin senin yahu tamam ananla baban kardes ama bunda senin zehre kadar sucun yokki !

Sen beni anladim bak o Düsseldorfta sokaga cikamaz hale getiririm seni ve pezevenkligini yapan eni$teni...o dükkanda bir ekmek satamazsiniz.....benim sabrimi daha fazla ta$irma......

dul kari beslemesi burada da insanlara,yalan söyleyerek, camur atarak, insandan sayilmiyorsunuz....

Ablanada söyle biraz az yesin eni$ten bir deri kemik kalmi$ ablan masallah tuvalet ne biliyor sanirim.....kültürlü ailenin kültürü ciragi...sofra kültürü diyede birsey ögretmedilermi BACIM

Hijazkar 28.10.2017 00:46

Ayilda gel baliga gidelim Lara ablam :)

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123290)
Sen beni anladim bak o Düsseldorfta sokaga cikamaz hale getiririm seni ve pezevenkligini yapan eni$teni...o dükkanda bir ekmek satamazsiniz.....benim sabrimi daha fazla ta$irma......

dul kari beslemesi burada da insanlara camur atarak insandan sayilmiyorsunuz....

Ablanada söyle biraz az yesin eni$ten bir deri kemik kalmi$ ablan masallah tuvalet ne biliyor sanirim.....kültürlü ailenin kültürü ciragi...sofra kültürü diyede birsey ögretmedilermi BACIM

Lara abla ben sana daha kac kere diyeyim ya yigidin mali meydanda surdaki komedi dans dörtlügünü ve asiretini hatta pezevenginide al gel ben düsseldorf degil Bielefeldeyim gelecegin zaman söyle ismimi cizmimi adresimide yazarim hasta ablam benim :)

28.10.2017 00:47

...

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123272)
kitap gibi kariysa tepe tepe kulan ama tedbrini al maglum o kadar hastaliklar mikroplar yayilmakta eee hadi laranin terapisini kaldiriyoruz ama bir ikinci bir HIV vakasi agir gelir maglum sizin gibi Hartz4 vakalari hep aliyorsunuz gardasim :) oglum bir faydaniz yarariniz yok su topluma parazitsiniz ya varliginiz ziyan be :)))))) neyse dünyada farelerde yasiyor gerci onlar kendi cabalariyla yasayip gidiyorlar ulan fare kadar kapasiteniz degeriniz yok ya :))))

Sen ve senin gibi mahlukatlar,bazı şeyleri anlayamaz.Biraz önce yazı yazrken şıklar koyuyordun ya sana nasıl şık koyulur öğretelim biraz....
1) Kadınlar;eşya,nesne değil insandır.Bundan dolayı bir eşya kullanılır gibi kullanılamazlar,bir kadınla sadece yaşam paylaşılır o kadar...
2) Haksızlık yapılan birinin yanında olmak,toplumsal kültürümüzün ereğini yapmak,illa ondan bir çıkar ummak için değil,ortak yaşam paydamız insanı savunmak için yapılır.
3)Burada hastalıklardan bahsetmek gerekirse eğer,sizin beyninizin ucuna girmiş her türlü psikolojik hastalıklardan bahsetmek gerekir.Aksi taktirde bu kadar sapıkça tavır anca,sapmış bir beynin ürünüdür...
4)Burada insanlar çalışır veya çalışmaz,bu senin birey olarak aşağılama ve küçümseme
tavrınla değişen veya çözülen bir durum değil,bu toplumsal sorunumuzdur...Kaldı ki burada çok atıp tuttun,fakat patlayan koca bir balon olarak yükseldiğin yerden aşaığalara düştün...
5) Aynası iştir kişinin derler,senin kapasiteni gördük burada,arabesk kültürün bir ürünü olarak Lara Lara diye yıllardır dolanıyorsun burlarda...
Daha çok yazarım ama bu sabah 06 dan gece 22 ye kadar yollarda olduğum için yorgunum,birde senin gibi tırnak kirleri ile uğraşacak enerji yok şu an bende,kısaca çok yorgunum...Bunlarla idare et....

28.10.2017 00:48

Acıların Çocuğu Küçük Emrah

https://www.izlesene.com/video/acila...-komik/5530467

Lara__ 28.10.2017 00:49

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123292)
Lara abla ben sana daha kac kere diyeyim ya yigidin mali meydanda surdaki komedi dans dörtlügünü ve asiretini hatta pezevenginide al gel ben düsseldorf degil Bielefeldeyim gelecegin zaman söyle ismimi cizmimi adresimide yazarim hasta ablam benim :)

Dükkaninizin adini yazalim belki kültürlü aileyi görmek isteyenler olur he ne dersin hobit?????

Pühhh sizin sifatniza burada söylediginiz bu yalanlari,bunca insana attiginiz bu yallanlari Rabbim sizin ailenizden ve cocuklarinidan kat kat cikarsin.....nasil pisliklersiniz siz ya......hemserilerinzin ve akrabalarinizin size sövmesi beni hic sasirtmasi biliyormusun....amca kizi,teyze kizi,hala kizi...birbirinizi mikip durun öyle...sonrada cik uzanamadiginiz ciyere mundar deyin.......kizlarini karilarini görseniz kendilerinden beter her biri ayri bir kezban....

28.10.2017 00:51

Ist das nicht die Lara Rosamunde?
hat die nicht `nen Schwanz im Munde?

Lara__ 28.10.2017 00:53

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123297)

Dükkaninizin adini yazalim belki kültürlü aileyi görmek isteyenler olur he ne dersin hobit?????

Pühhh sizin sifatniza burada söylediginiz bu yalanlari,bunca insana attiginiz bu yallanlari Rabbim sizin ailenizden ve cocuklarinidan kat kat cikarsin.....nasil pisliklersiniz siz ya......hemserilerinzin ve akrabalarinizin size sövmesi beni hic sasirtmasi biliyormusun....amca kizi,teyze kizi,hala kizi...birbirinizi mikip durun öyle...sonrada cik uzanamadiginiz ciyere mundar deyin.......kizlarini karilarini görseniz kendilerinden beter her biri ayri bir kezban....

Hijazkar 28.10.2017 00:54

Sen veya komedi dans dörtlün isim adres vermeyen serefsizdir !

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123295)

Bak sana burayi okuyan okumayan herkesin huzurunda namusum serefim üzerine yemin ederimki !
Gelin ismimi adresimi vermeyen serefsaizdir hem müslümaliktan hem Türklügümden cikarim vermezsem sizin gibi hic olayim namusum serefim üzerine yemin ederim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lara__ 28.10.2017 00:59

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123299)
Bak sana burayi okuyan okumayan herkesin huzurunda namusum serefim üzerine yemin ederimki !
Gelin ismimi adresimi vermeyen serefsaizdir hem müslümaliktan hem Türklügümden cikarim vermezsem sizin gibi hic olayim namusum serefim üzerine yemin ederim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emerson tabi ...Lan $erefsiz senin namusun ,$erefin varmiki ? SEnin Allahtan korkun varmi ki ,Alain olsun....müslümanliga yemein edersin tabi....... sen hala kendini varmi saniyorsun hic olucaksin $eytanin oglu ....

PÜÜÜhhhhhh senin meymenetsiz sifatina edepsiz sana birde bacim dedim.....yaziklar olsun bana

28.10.2017 01:00

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123298)

Lara__ 28.10.2017 01:02

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123306)

Dul kari beslemesi...

edersin tabi ...Lan $erefsiz senin namusun ,$erefin varmiki ? SEnin Allahtan korkun varmi ki ,Allhin olsun....müslümanliga yemein edersin tabi....... sen hala kendini varmi saniyorsun hic olucaksin $eytanin oglu ....

PÜÜÜhhhhhh senin meymenetsiz sifatina edepsiz sana birde bacim dedim.....yaziklar olsun bana

Hijazkar 28.10.2017 01:02

Tamam bacim gelmeyen sizin gibi namusuz ve hasiyetsizdir !

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123304)
emerson tabi ...Lan $erefsiz senin namusun ,$erefin varmiki ? SEnin Allahtan korkun varmi ki ,Alain olsun....müslümanliga yemein edersin tabi....... sen hala kendini varmi saniyorsun hic olucaksin $eytanin oglu ....

götünüz ve olmayan namus ve serefiniz hasiyetiniz benim iddia etdigim gibi yok ama sizin iddia etdiginiz gibi varsa sen ve komedi dans dörtlün gelirsiniz geldiginizdede az evvel belirtfigim gibi namusum ve serefim üzerine yeminim sayilir geldiginiz gibi beni Bielefelde bulacaksiniz !!!

28.10.2017 01:07

...

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123299)

Farzet verdik. Farzedelim geldin benim yanıma(nerde o yürek sizdeee),ne yapacaksın?
Ben 2011 den beri buraya giriyorum,beni burada tanıyan 2 kişi var,biri Uno,ama o beni tanıdığını bilmiyor.2. kişi de yaklaşık olarak 3 yıldır girmiyor buraya,aramız bozuk olduğu için arayıp sormuyorum.Bunun dışında benim sesimi duymanın ötesine geçememiş insanlar,kimliğimi bilmez,kaç yaşındayım bilmez,nelerle uğraşırım bilmez,bir uğraşlarımı biraz bilirler,çünkü yazıyoruz arada.Fakat senin derdin,bizlere ulaşmak değil bence,sende dert başka,acaba neler bulurum bunlarla ilgili,buralarda nasıl rahat cirit atarım birde Lara ya nasıl yaklaşırım düşüncesi var bence....Ha unutmadan,kullandığım telden,kaldığım eve,kullandığım mail adreslerinden tel numaralarına kadar hiçbirşey benim üzerime değil,kendini boşa yorma benimle ilgili.....

Hijazkar 28.10.2017 01:11

Yazini hic okumadim bile

Zitat:

Zitat von ___OZAN___ (Beitrag 2123311)
Farzet verdik. Farzedelim geldin benim yanıma(nerde o yürek sizdeee),ne yapacaksın?
Ben 2011 den beri buraya giriyorum,beni burada tanıyan 2 kişi var,biri Uno,ama o beni tanıdığını bilmiyor.2. kişi de yaklaşık olarak 3 yıldır girmiyor buraya,aramız bozuk olduğu için arayıp sormuyorum.Bunun dışında benim sesimi duymanın ötesine geçememiş insanlar,kimliğimi bilmez,kaç yaşındayım bilmez,nelerle uğraşırım bilmez,bir uğraşlarımı biraz bilirler,çünkü yazıyoruz arada.Fakat senin derdin,bizlere ulaşmak değil bence,sende dert başka,acaba neler bulurum bunlarla ilgili,buralarda nasıl rahat cirit atarım birde Lara ya nasıl yaklaşırım düşüncesi var bence....Ha unutmadan,kullandığım telden,kaldığım eve,kullandığım mail adreslerinden tel numaralarına kadar hiçbirşey benim üzerime değil,kendini boşa yorma benimle ilgili.....

Ozan gelmezsen serefsizsin namussuzsun hasiyetsizsin !!!
Bekliyorum !!! Adammisin ???

Hijazkar 28.10.2017 01:12

Adfamissin ????????????????????????????????????????

Zitat:

Degilsin ve gelmiceksin !
Namussuz serefsiz korkak hassiyetsiz bir hicsin !

Hijazkar 28.10.2017 01:17

...

Zitat:

oglum sen ne zevzekliyon hala sorola sen daha ne damar piskolojik felsefe takiliyon ?
Ben sana sadece cok acik ve net bir soru sordum dur cok acik ve net yazim hakdilinde yazim !
Ulan Sorola senin benim kaldim sehire yani Bielefelde gelecek namus ar edep seref hasiyet kisligin yüregin ve götün varmi lan ???
Gel seni komalik yapsamda suraya Ozan erkek adam ,adam gibi adam yazcam yazmazsam namussuzum !

28.10.2017 01:18

...

Zitat:

Zitat von Hijazkar (Beitrag 2123312)
Ozan gelmezsen serefsizsin namussuzsun hasiyetsizsin !!!
Bekliyorum !!! Adammisin ???

Bu adres verdide biz mi kaçırdık?Hem benim gelmeme bile gerek yok,yeterince dostlarım var benim.Birgün gelmek istersem sormam bile,sizden adres falanda beklemem,ben bulmak istersem bulurum,birine bir ara bir haber gönderdim ama cevap gelmedi,eğer cevap gelseydi,iki yıl önce dünya kaç bucaktı,en büyük il neresiydi öğrenirdiniz.....Ayrıca untmadan Bir gece ansızın çıkıp gelebiliriz ;)

Hijazkar 28.10.2017 01:21

Ulan hata sizde degil bende !!!

Zitat:

Hata sizde degil bendeki sizin gibi a sosyal seref hassiyet namus fikaralariyla muatap oluyorum !
Topunuzun ..... anlarsinizya !!!

Hijazkar 28.10.2017 01:23

Ulan onun bunun cocugu .....

Zitat:

Zitat von ___OZAN___ (Beitrag 2123315)
Bu adres verdide biz mi kaçırdık?Hem benim gelmeme bile gerek yok,yeterince dostlarım var benim.Birgün gelmek istersem sormam bile,sizden adres falanda beklemem,ben bulmak istersem bulurum,birine bir ara bir haber gönderdim ama cevap gelmedi,eğer cevap gelseydi,iki yıl önce dünya kaç bucaktı,en büyük il neresiydi öğrenirdiniz.....Ayrıca untmadan Bir gece ansızın çıkıp gelebiliriz ;)

Resmini bile koymaktan aciz onun bunun cocugu sende nerde o yürek iyi tamam sen gelme kralini yola serewfsiz namussuz hassiyetsiz pic......

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 16:22 Uhr.