Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Übersetzungswünsche (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=414)
-   -   Übersetzer gesucht (http://localhost/forum/showthread.php?t=6347)

T9 27.02.2015 11:05

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2107890)
Ben böyle evimde konusmam. Kac-Ak Saray'da konusurum. Orda protokol geregi normaldir bu tonda bir bir birine hitap edilmesi.
Adamina göre konusurum ben. Senden de izin alacak degilim arkadas. Isine gelmiyorsa okuma. Seni zorlayan mi var?

Bakanliklar'dayim simdi ordakileri konusurken dinlersen benim ne kadar saygili bir insan oldugumu görürsün. Allah kahretsin 2002'den beri kültür seviyesi Türkiye'de ayaklar altinda. Malum köylü bir Anadolu insanina anani da al git lan diyen bir baskaban, seyhini sey ettigimin seyi diyen bir bakan, gavatlar diye bagiran vali, gerisini artik sen düsün.. Ben onlarin tatli dilden anlayacagin sanmiyorum dogrusu. Ama Allah'tan umut kesilmezmis degil mi T9?

demek terbiye verememisler sana, kafana tas düssede siyasetten bulacaksin.

12 yildir aglayip zirvaliyorsun, mutsuzsun ve hayatindaki basarisizligini siyaseti suclamakla örtmeye calisiyorsun.

ömrün yalanla geciyor büllo, ben sana 4 sene önce demistim bunu. bak yillar sonra yine ayni issiz gücsüz tipleme olarak burada yalan ve iftira sacacaksin demistim.

yine ben hakli ciktim ve sen yalanci oldugunu kanitladin.

27.02.2015 11:13

Yaff, biraz az atta civcivler de yesinler. Kale de Volkan mi var? Sende kimsin? manbee mi? :D

Zitat:

Zitat von T9 (Beitrag 2107901)
demek terbiye verememisler sana, kafana tas düssede siyasetten bulacaksin.

12 yildir aglayip zirvaliyorsun, mutsuzsun ve hayatindaki basarisizligini siyaseti suclamakla örtmeye calisiyorsun.

ömrün yalanla geciyor büllo, ben sana 4 sene önce demistim bunu. bak yillar sonra yine ayni issiz gücsüz tipleme olarak burada yalan ve iftira sacacaksin demistim.

yine ben hakli ciktim ve sen yalanci oldugunu kanitladin.

T9 27.02.2015 11:26

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2107903)
Yaff, biraz az atta civcivler de yesinler. Kale de Volkan mi var? Sende kimsin? manbee mi? :D

manbee kim? benim anladigim kadar manbee arkadasimiz vefat etmis.

gelelim sana, sen yalanci ve küfürbaz birisin. bu küfürlerin ve yalanlarin seni burada herkesin önünde rezil etti. diz cöküp el öpmüssün. buraya gelip korkundan özür dileyip rumuzunu silip aylarca gelmemissin.

hatta korkudan evini bile bosaltip baska yere tasinmissin. burada bos hava atma. bizim veridigimiz vergilerle yasiyorsun büllo.

hadi simdi terbiyeni takin yoksa seni korkutan adam yine cikar karsina ve rezil eder.

27.02.2015 11:35

Yalan konusmak parayla mi? Tangur tungur öten bos teneke seni..

Cok ses getiren seylerin ici bos olur diye bosuna demiyorlar.

Karsima cikacaksin sanki.. Sen önce erkekligin, yigitligin mertebelerini yerine getir.. Yani büyü de gel, belki seni o zaman ciddiye alabilirim.

T9 27.02.2015 11:49

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2107907)
Yalan konusmak parayla mi? Tangur tungur öten bos teneke seni..

Cok ses getiren seylerin ici bos olur diye bosuna demiyorlar.

Karsima cikacaksin sanki.. Sen önce erkekligin, yigitligin mertebelerini yerine getir.. Yani büyü de gel, belki seni o zaman ciddiye alabilirim.

ich mag leute nicht die gross rumtönen und sich dann aus angst vor jmd hinknien und ihn um vergebung beten.

schlimmer fand ich nur dass du dich zig mal entschuldigt hast. einmal hätte auch gereicht :)

28.02.2015 17:42

Görüyorumda aldigim nefesi bile buraya versem, bunlari da kayida geciyorsun.
Aslinda gülünecek seyler degil senin iftiralarin, ama o kadar sacma ki ciddiye alinacak cinsten de degil. En iyisi gülüyüm bari :D

Sen benim verdigim vergilerin zekatini vermis olsan bile kendini mutlu sayabilirsin.

Hayaletlerden korkanlardan degilim. Senin nerenden korkuyum bre gafil?

Sen burda cocuk misali herkesle it dalasmasina girerken ben isimin gücümün pesindeyim ve yola devam diyorum.
Bu kadar internette nasil vakit ayirabiliyorsun sasiyorum dogrusu. Karin cok zengin olmasi lazim, ya da cok caliskan, ikinizi ve cocuklarinizi da besledigini göre. Helal olsun diyorum! Yuvayi disi kus yaparmisi, ve çişi kuslar da yikarmis, çişi kus olmaman dilegiyle..

Ben kari parasi yiyenlerden degilim. Yirmili yaslarin basinda cook büyk bir reklam sirketinin sahibinin kizi bana sirilsIklam asikti.
Senin hayal bile edemedigin arabalara ben daha cocuk denecek yaslarda bindim. Herkes Kanaken-Diskoteklerinde gezerken ben en iyi yerlerde geziyordum. Ben senin ac oldugun seylere tika basa dokum T9. Allah'a bin sükür olsun.
Eger ben susuyorsam asaletimden.
Sana kemik atmak degildi niyetim madem bu kadar meraklisin biraz merakini gideriyim dedim..

T9 28.02.2015 18:26

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2108035)
Görüyorumda aldigim nefesi bile buraya versem, bunlari da kayida geciyorsun.
Aslinda gülünecek seyler degil senin iftiralarin, ama o kadar sacma ki ciddiye alinacak cinsten de degil. En iyisi gülüyüm bari :D

Sen benim verdigim vergilerin zekatini vermis olsan bile kendini mutlu sayabilirsin.

Hayaletlerden korkanlardan degilim. Senin nerenden korkuyum bre gafil?

Sen burda cocuk misali herkesle it dalasmasina girerken ben isimin gücümün pesindeyim ve yola devam diyorum.
Bu kadar internette nasil vakit ayirabiliyorsun sasiyorum dogrusu. Karin cok zengin olmasi lazim, ya da cok caliskan, ikinizi ve cocuklarinizi da besledigini göre. Helal olsun diyorum! Yuvayi disi kus yaparmisi, ve çişi kuslar da yikarmis, çişi kus olmaman dilegiyle..

Ben kari parasi yiyenlerden degilim. Yirmili yaslarin basinda cook büyk bir reklam sirketinin sahibinin kizi bana sirilsIklam asikti.
Senin hayal bile edemedigin arabalara ben daha cocuk denecek yaslarda bindim. Herkes Kanaken-Diskoteklerinde gezerken ben en iyi yerlerde geziyordum. Ben senin ac oldugun seylere tika basa dokum T9. Allah'a bin sükür olsun.
Eger ben susuyorsam asaletimden.
Sana kemik atmak degildi niyetim madem bu kadar meraklisin biraz merakini gideriyim dedim..

büllo cok dertlisin,

bu kadar özür dileyip yalvarmandan sonra yine yüzsüzlük yapip iftiralarini sürdürmen cok ayip.

28.02.2015 18:31

Allah'a sükür iyiyim Kenan'cigim. Umarim sende iyisindir.
Polemigi birakalim ne dersin Kenan'cigim. Seni bilmem ama ben buraya polemige gelmiyorum. Kücük insanlar kisiyle büyük insanlar isiyyle ugrasirmis.

T9 28.02.2015 18:41

Zitat:

Zitat von seyrangah (Beitrag 2108045)
Allah'a sükür iyiyim Kenan'cigim. Umarim sende iyisindir.
Polemigi birakalim ne dersin Kenan'cigim. Seni bilmem ama ben buraya polemige gelmiyorum. Kücük insanlar kisiyle büyük insanlar isiyyle ugrasirmis.

mir gehts immer gut büllo.

böyle düzgün konusmak istiyorsan iftiralarin icin özür dileyip insanmis gibi göster kendini.

28.02.2015 18:43

Ne iftirasi? Aslinda senin derdini ben cok iyi anliyorum. Sen benim ilgimi cekmek istiyorsun. Hani böyle gece kondu cingeneleri oluyor Seda Sayan vs. gibileri, reklamin iyisi kötüsü olmaz misali gündem de olmak ve gümden olusturmak icin her türlü patavatsizliga bas vuruyorlar ya, böyle seylere gerek yok.
Ben sana herseye ragmen sana insan oldugun icin saygi duyuyorum Kenan'cigim.
Benimle medeni sekilde yazisman, bence daha faydali olur. Olmaz mi?

Zitat:

Zitat von T9 (Beitrag 2108049)
mir gehts immer gut büllo.

böyle düzgün konusmak istiyorsan iftiralarin icin özür dileyip insanmis gibi göster kendini.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 01:37 Uhr.