Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

11.02.2004 20:59

sana 100 yil icin tertemiz sampiyonluk

verdiler sonra da hayben iki sampiyonluk verdiler damit ihr aus euren kümmerlichen 9 meisterschaften 11 machen konntet und endlich 2 sterne hattet. wir werden unseren stern dieses jahr erhalten. sampiyonlugumuza leke atma. yoksa senin sampiyonlugundan süphe ederim. dikkatli konus. burda ortami germe!

darya 11.02.2004 21:31

Siehssu. :)

Meine armen Landsleute - sind seit 8000 Jahre bereit für eine Demokratie und müssen so eine Regression durchmachen!

Aber wo waren wir gerade?
Achso!

Darf ich Euch ABSEITS erklären?

HAhahahahahahahahha

Aaaaaaaaaaaaal, ich bin SAAAAAATTTTTTTTTTTT!!!!

*platz*

.

11.02.2004 21:53

Sen önce kullandigin kelimelere dikkat

et, sonra gel bana yaz!

11.02.2004 22:00

abi mac 0-0 iken kahveye girdim

fener golü yedi sonra fener 1-1 yapti kahve den cikdim,. yine kahveye girince rize golü atmazmimac 2-1 allah dan luciano durumu 2-2 yapti. acaba fenerin maclarina gitmesem mi?
aber kann nicht sein: fener 6saray la oynayinca 6 atti ve ben durmadan girp cikdim kahveden :-)!
ach ja fliege nach kadiköy insallah bi kac forumdan arkadas ile bulusurum. kadiköyde mac bakma baska canim. bestes stadion der türkei efendim! immer volle hütte. genau wie schalke die haben auch immer volle hütte bis auf den letzten platz. aber stehen in der tabelle besser gel.

11.02.2004 22:04

habe ich dich etwa persönlich beleidigt

mein freund burda bana bisey diyecene diger topiclere baksan iyi olur. und an der schlechten situation von kara karga kann ich auch nichts. es ist nicht meine schuld das ihr auf dem absteigenden ast seid. beschwer dich bei luci oder bilgili mein freundchen. oder werde fenerli dann wirst du die nächste zeit ne gute zeit haben. ama sen olmazsanda olur unsere fans sind in der türkei die absolute nummer eins dann kommt erstmal nichts und dann der jämmerliche rest.

kes 11.02.2004 22:12

cok konusuyorsun.. o.T.

ohne Text

kes 11.02.2004 22:13

sen kendine dikat et ok... o.T.

ohne Text

11.02.2004 22:13

Konusalim :)

zu 1.: Telefon davasini anlamadim valla. Ne demek istedin?

Karsi takimin kulübesine saldirmalari tabii ki anlamsiz. Tastik edilecek bir harekette degil.

zu 2.: Itiraz edilecekti güya ama ne oldu bende bilmiyorum. Mac ilk yari maci oldugu icin, ikinci yari lisansli oyuncular oynayamazdi tabii.

Ayrica tabiiki alay ederdim FB maglub olsaydi. Neden mi? Ilk mac berabere bitmisken tekrarlama karari alindi ve FB sevinmisti. Tekrarindada maglub olsaydi cok komik bir durum olacakti, o yüzden. FB kaybetti diye degil.

zu 3.: Trabzonu 3-1 yenmek marifet mi? 5-0 yendik, und?! Eski Trabzon degil ki.

Bir mac kaybettik bilinmeyen sebeblerden dolayi kaybettirildik. Fakat hatirladagim kadariyla hâlâ bir mac maglub olduk?! Nesine alismis "kücük takimlar"??

Ayrica dikkatini cekerim, ben hic bir zaman telaslanmadim! Sezon basinda nasil sampiyonluktan %100 süphem yoktu, simdide yok!

O yüzdende senin ve diger kisiler gibi iddia etmedim ve etmemde bilincli olarak Besiktasin hakkini yediler diye.

Besiktas - Samsun maci aksami oyuncularimiz akilli olsaydilar, bazi kartlari görmezlerdi. Hakem istedigi kadar kasitli olarak kartlari cikarmak isteseydi bile. Bu kadar basit.

Kötü oynayan Fenerbahce puanlari topladigi dogru ama ileride iyi oynayacagini kim garantiliyor ki?!

Diger bir deyimle, düsüs yasamis olan bir Besiktasin diger takimlar hâlâ önüne gecmeyi basarmamis ise, düzeldiginde hangisi gececek acaba?!

Selam ve saygilarimla

11.02.2004 22:14

sana bisey mi batti? o.T.

ohne Text

11.02.2004 22:15

diyelim ki etmedim ne yapacan? o.T.

ohne Text

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 10:25 Uhr.