Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Aktuelles (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=390)
-   -   Simdi minibüscü Recep'in susmasi anlam kazaniyor (http://localhost/forum/showthread.php?t=9881)

08.04.2013 15:47

Simdi minibüscü Recep'in susmasi anlam kazaniyor

Dibistana kurdi, dibistana kurdi, adama dibistana kurdiyi gösterirler iste böyle

Seytanla dans edersen böyle olur Recep! Elini verdin kolunu bile alamazsin. Adamin kolunu gözüne sokarlar

PKK, Erdoğan’ın memleketi Rize’yi bile eyaleti ilan etti!

İmralı pazarlıklarında taviz üstüne taviz alan bölücü terör örgütü haddini iyice aştı. Doğu ve Güneydoğu’yu 12 eyalete böldü. Sınırlarının içine Antalya, Artvin, Trabzon ve Rize’yi bile aldı.

Başbakan Tayyip Erdoğan, “eyalet sistemini” tartışmaya açarken, PKK kendisine göre 12 eyalet oluşturdu. PKK’nın 12 sözde eyaleti örgüt içi yazışmalarda, görevlendirmelerde kendi verdikleri isimlerle kullanıldığı, sanık ifadelerinde de sözde eyaletlerin haritalarında ayrıntılı olarak yer aldığı belirlendi. Terör örgütünün sınır ötesine silahlı ya da silahsız nasıl gideceği tartışılırken, bazı kaynaklar bunun bir sorun yaratmayacağını, “Sen beni görmedin, ben seni görmedim” uygulamasının tek çözüm yolu olduğunu bildirdiler. Asıl sorunun teröristlerin çekilmesinden çok, sınır içine girmesi olduğunu ifade eden kaynaklar, “Nisan ayı teröristlerin Türkiye’ye girmeye başladığı dönemdir. Giriş ve çıkış yolları farklıdır. Şu anda giriş yollarının tutulmasına ağırlık veriliyor. Teröristlerin ne yapacağı belli olmaz” görüşünde. PKK’lı teröristler, sözde eyalet yapılanmasında, yalnız Doğu ve Güneydoğu illerini değil, Akdeniz Bölgesi’ndeki bazı illeri de içine almış.

- Sözcü Gazetesi -

08.04.2013 15:55

3.cüncü Abdülhamit geliyor, dur daha devami var

Kendini Osmanli torunlari sanan ahmaklar ve soysuzlar okusun. Osmanli bir hanedan idi, Osmanli vatandasligi diye bir sey yok.. Osmanlinin bel kemigi Türk idi..

Osmanlı İmparatorluğu’nun 34′üncü padişahı Sultan 2′nci Abdülhamid’in dördüncü nesil torunlarından Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisine ağır eleştirilerde bulundu. Diziyi, “Muhteşem rezalet” olarak nitelendiren Osmanoğlu, “Bizlere hitap eden bir dizi değil. Hakikaten bizleri tanıtan bir şey değil” dedi.

İstanbul’da yaşayan, tekstil firması sahibi Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, dün akşam, Sakarya’nın Arifiye İlçesi’nde AKP Gençlik Kolları tarafından düzenlenen ‘Dedem Abdulhamit Han’ panelinde konuştu. Osmanoğlu, büyük ilgi gören panel sonrası, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Siyasete girmeyi düşündüğünü ve farklı partilerden teklifler aldığını söyleyen Osmanoğlu, dedelerinin yolundan gittiğini ve onlar gibi ülkeye en iyi şekilde hizmet etmek istediğini belirtti. Osmanoğlu, şunları söyledi:

“Nasip kısmet. Başbakanlık veya Cumhurbaşkanlığı gibi yüksek bir yerden teklif gelirse katılmak isteriz. Şu ana kadar aileden birisi siyaset girişiminde bulunmadı, ilk defa olacak. Bu ülkenin torunlarıyız, sahipleriyiz, dedelerimiz bu uğurda başlarını yola koydularsa biz de tabi ki başımızı yola koyup en güzel şekilde ülkeyi yönetebileceğimize inanıyoruz.”

Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini nasıl değerlendirdiğiyle ilgili soruları da yanıtladı. Dizinin kendilerini üzdüğünü, Osmanlı İmparatorluğu’nun doğru bir şekilde anlatılamadığını söyleyen Osmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu diziye ‘Muhteşem Yüzyıl’ değil ‘Muhteşem rezalet’ diyelim. Gün geçtikçe daha çok rezalet olduğunu duyuyoruz. İlk çıktığı günden bugüne kadar rezalet bir dizinin devam ettiğini ve bizleri üzdüğünü düşünüyoruz. En kısa zamanda bitmesini istiyoruz. Çünkü gerek Türkiye’den, gerek dünyanın her yerinden insanlar böyle bir diziden çok rahatsızlar. Bizlere hitap eden bir dizi değil. Hakikaten bizleri tanıtan bir şey değil. ‘Dedelerimiz hep at sırtında dünyaları fethederken biz tarihimizi düzgün bir şekilde anlatamıyoruz’ diye bize söyleniyorlar.”

Osmanlı padişahlarını anlatan dizi ve yine Osmanlı’yı anlatan bir film çekmek için de görüşmeler yaptıklarını söyleyen Osmanoğlu, şöyle konuştu:

“TRT’nin bu konuda bir belgesel çalışması var. Bu belgesel çalışması için Mayıs ayında aile fertleri olarak biraraya geleceğiz. Bunun dışında da Osmanlı’yı doğru anlatan bir film için hazırlığımız var. Yaklaşık bir yıllık bir çalışma, senaryolar yazılmaya devam ediyor. İnşallah bunu bir an önce hayata geçirmeyi düşünüyoruz.”

Osmanoğlu, amcası Dündar Efendi’nin de Suriye’de bulunduğunu ve ilk fırsatta Türkiye’ye getirmek istediklerini de belirterek, “Dündar Efendi’nin bir an önce Türkiye’ye gelmesini istiyoruz. Can güvenliği yok, sıkıntılı dönemler geçiriyor ve rahatsız. Sağ olsunlar hem Dışişleri Bakanlığı hem de Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız olsun sürekli yanımızda olduklarını belirttiler, ifade ettiler. Şu anda sessiz kalmak zorundayız ama daha da kötüye giderse artık gerekirse biz gidip alacağız” diye konuştu.

Atatürkcüler, yeter kinda kaldigi cikarin kilinclari, galiba birseylerin vakti geliyor!

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Billy73 08.04.2013 16:03

ne bu ya osmanlilarin bel kemigi türklermis?

bundan sonra kürtmüs. tarihi yeniden yazmak bizim isimizdir.

Herrlichkeit 08.04.2013 16:36

dansöz gibi oynayan erkekcik devamli bir yöne kivirmaya calisirken gözünden kacirdigi seyler oluyor.

- ecdadina küfür eder
- osmanliyi hain ilan eder

ama irkcilik yapmaya gelince

- osmanliyi refarans göstermeye calisir

arkadaslar böyle dönekleri adam etmek cok zor.

yalanciligi ve iftiralariyla tanilan lastosch. baska üyelerde onun yalanci oldugunu defalarca burada söyledigi halde yüzsüz oldugu icin hala ayni edepsizligine devam ediyor.

irkcilik pesinde kosan zavalli lastosch, senin yalan haberlerine artik kimse itibar etmiyor.

ps. arkadaslar bu haberin yalan oldugu icin düzeltme geregi bile görmedim. merak eden olursa sorsun. severek cevaplar bu lastoschu yine caktiririm.

08.04.2013 18:15

Zitat:

Zitat von Billy73 (Beitrag 2060912)
ne bu ya osmanlilarin bel kemigi türklermis?

bundan sonra kürtmüs. tarihi yeniden yazmak bizim isimizdir.

O tarih bizim tarihimiz olamaz. Bugün tessadüfen bir kizla tanistim o da Rize'li ve hatta Erdogan'nin köylüsüymüs..Ama tam böyle cagdas modern, bilgili, okumus kültürlü Cumhuriyet cocugu, Erdogan'a demedigini birakmadi.. Helal olsun dedim icimden!
Zaten AKP'nin cekirdegi asagi yukari %18 ama bunlar bayaga simardilar artik. Ancak kendi köyünden olan bir hemserisinin bile buna zehir zemberek bazi seyler söylemesi beni umutlandirdi. Gün gelecek bu makarnacilar, oduncular kömürcüler ve diger haysitsiz serefsizlerin ve ölmüslerin kütüklere kayitli oylari bile bunlari kurtaramayak..
Kiz ve ekip arkadasi bir cocuk daha vardi o Karadeniz'li aslen Trabzon'lu idi, o MHP'li yakin görünüyordu, ama bu "serefsiz" Bahceli MHP'nin basinda oldugu sürece MHP'ye oy vermem CHP'ye verecegim diyordu. Muharrem Ince ve Mustafa Sarigül hayrani idi..
Türkiye artik bu %18'e tepkilerini göstermeye basliyor.....

Not: Osmanli hanedani benim ecdadim degil! Kimsenin ecdadi degil eger ayni aileden degilsiniz...

08.04.2013 18:19

"Sèvres, yain SEVR"ciler i$basinda, gün sizin gününüz ama sevinmeyin.Sèvres antlasmasi size, o antlasmayi yirtmak Lausanne antlasmsinin kahramanlarinin torunlarina, o kefensiz yatanlarin torunlarina düsüyor!!
Artik korkun %18 KARA Partililer...

Herrlichkeit 08.04.2013 18:51

lastosch bu konuyu niye actigini burada herkes iyi biliyor. diger thread okunmasin diye sacmasapan konu aciyorsun, ama merak etme öteki konuyu yeterince okuyan oldu.

orada cok saygin bir arkadas senin yalanci ve iftiraci oldugunu tespit edip seni cok güzel tarif etmisti. yeni konu acmayla bunlari saklayamazsin.

gelelim senin tarih anlayisina. istedigin sekilde tarihi yorumlayip, yerine göre osmanli ecdadina küfür edip, yine isine gelince öven dansözlere burada pek kulak veren olmuyor.

buranin üyeleri sunu söylüyor: "lafa bakarim laf mi diye adama bakarim adam mi diye"

kendinde iyi biliyorsun ve arkadaslarin bile senin yalanci, iftiraci ve hayalperest oldugunu itiraf ediyor.

bir dansöze laf yetistirmek mümkün degil, cünkü dansöz devamli kivirir. bir konuya sadik kalmadan devamli sikistiginda baska konuya atlar.

dansöz, sen adam olmadikca o iktidar olma hayalleriniz bostur. artik kimse yalancilara, u-dönüsü yapanlara ve kiviranlara oy vermez.

08.04.2013 20:50

Bu konuyu niye mi actim? Cünkü millet gercekleri görsün ve okusun diye actim. Mülltoni sen her caciga nane yetistirdin? Burda niye susa kaldin? Gercekler iste bu? Sen bu %18'cileri her göge övmeye bak, ama millet gözünü aciyor..

Herrlichkeit 08.04.2013 20:57

Zitat:

Zitat von the_last_time (Beitrag 2060963)
Bu konuyu niye mi actim? Cünkü millet gercekleri görsün ve okusun diye actim. Mülltoni sen her caciga nane yetistirdin? Burda niye susa kaldin? Gercekler iste bu? Sen bu %18'cileri her göge övmeye bak, ama millet gözünü aciyor..

18% senin rüyalarinda olandir ama sana sans veriyorum yalanci lastosch. gercekse ispat et derim.

ispat edemeyen .......... olsun lastosch.

ps. ben senin asilsiz, yalan aciklamalarini bircok kere düzelttim. ama sen hala adam olamadin. yine ayni sekilde belgesiz, kayitsiz, kaynaksiz iftiralarda bulunuyorsun. bakalim lastosch yine "............." olup tükürdügünü yalayip oturacak mi? yoksa ilk defa serefini onurunu kurtarabilecek mi?

08.04.2013 21:07

@Mülltoni
Hersey gün isigi gibi ortada, Mamak cöplügünde 500.000'den fazla, yazili rakam bes yüz bin, oy bulundu, hepsi istisnasiz CHP oylariydi.
AKP YSK kanunlarini hice sayarak secmen kütüklerine 10 milyondan fazla ölmüs insanlari kayit ettirdi. Keciören'de bir arabadan iki tessetterlü, aslinda üc tessettürlü ama birisi erkek cikti ve iki adamin ellerinde CHP'liler mühürlenmis oy pusulalari ve mühürleri bulmustular, meydan birden cehenneme döndü, CHP'li genclerin ellerinden kurtulan bu serefsizler sonra MHP'li' Ülkücü genclerden dayak yediler..
Secim günü bütün Ankara'da elektrikler mi kesilir? Kesildi ve polis arabalari baska partilere verilen oylari gizli bir yere götürdüler..Bunlar daha buzdaginin görünen tarafi,
o malum %18'lik zihniyet artik fazla ileriye gittiklerini biliyorlar, güvendigi Amerika onlardan her an destegini cekebilir onu da biliyor, simdi bu sözüm ona "kefensiz" cikanlar ecel teri akitiyorlar korkudan.
AKP-PKK gizli pazarliklari da ortaya cikmaya basladi, ve Türk Milleti simdiden tedirgin. Recep bey korkmasa niye 1500 koruma polisi ile, sayili rakam bin bes yüz, ancak halkin icine cikabiliyor.. Az kaldi, analarini aldiklari gibi gemicikleriyle ait olduklari yere gidecekler, ya da kacamazlarsa bu millet onlarin yaptigi vatan hainligini yüce divanlarda sorgulayacak...

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 13:17 Uhr.