Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Türkin steht nur auf Türken, Türk kadini sadece Türkü sever (http://localhost/forum/showthread.php?t=12324)

20.07.2014 13:40

Türkin steht nur auf Türken, Türk kadini sadece Türkü sever

das ist tatsache

Tur1 19.08.2014 16:10

Zitat:

Zitat von RAS22mlk (Beitrag 2088664)

das ist tatsache

Wir sehen doch hier in der näheren Umgebung mit was sich unsere Türkinnen herumtreiben. Die eine Knutscht auf der Arbeitsstelle mit Marokkaner, die andere fliegt mit ihren russischen fi..er in den Urlaub, eine andere heiratet einen Italiener...

Ein Deutsch Konvertit hatte es hier am schwierigsten eine Türkin zubekommen.
Das hauptsächliche Anliegen ist, eine gehorsame muslimische Putzfrau mit Kopftuch.

HeGotSoul 20.08.2014 03:47

man weiß nie wo die liebe hinfällt. büyük konusmamak lazim. yakin cevremde bi arkadas, baska bir arkadasin italyan bir kizla beraber olmasini tasvip etmezdi, sonunda gitti kendisi bi polanyali, 5 para etmezin tekine asik oldu.

sive 20.08.2014 21:49

Alles klar, dass die Türkinnen sich nur mit Türken zufrieden geben sollen, und dem Man gehorchen. obwohl einige Männer außer Lügen,unhöflichen Charakter nicht viel anzubieten haben. Aber im Gegenzug dürfen die Männer gleichzeitig mit mehreren Frauen sich amüsieren und wer weiss
was die alles dabei der Frauen versprechen ( Mavi boncuk hediye ) :p
Jeder soll für sich entscheiden , was einem selbst gut tut.

lafebesi 21.08.2014 08:31

Dass so ein hirnloser Thread überhaupt Antworten erhält (und eine davon auch noch aus meinen Fingern stammt) ist ja schon schlimm genug.. aber zu lesen, dass diese Meinung keine Ausnahme ist finde ich weit aus schlimmer.

Man liebt wen man liebt.

Mehr braucht man dazu glaube ich nicht zu sagen. Rassismus ist ein überholter Gedanke, man sollte sich einfach von sowas frei machen und den Menschen sehen.

Aber das dauert wohl noch ein paar Jahrhunderte, bis diese Denke in allen türkischen Köpfen ankommt. Die Spinnen darin sind sehr hartnäckig, wie mir scheint.

berylll 21.08.2014 09:55

sacma degil, dogruluk payi var

son derece anlayisliyiz ya, o kadar ki, farkli düsünceler bize beyinsizlik baska birsey degilmis gibi gelir hep

yani cok genisiz, gözlerim doldu

hadi dil konusunu gectik, ya gelenek, görenek, örf, adet, yasam bicimi, yasayýs tarzý, duygu ve düsünceleri, cocuk yetistirme, aile olma ve hayatý paylasma da ortak yönlerimiz ne olacak ?

bunlar yurt disinda yasayan türklerin arasinda bile sorun olmaya meyilliyken, zaten farkli mentaliten olan iki insanin beraberligi belirli bir zaman sonra (yani cok gencken ve hicbir sekilde gelenek ve göreneklerle ilgilenmezken, o ilk baslarda varolan duygusal veya cinsel cekim etkisini kaybetmeye basladiginda) hayati birbirine zehir etme dönemi baslar

yas ilerledikce, tecrübler cogaldikca, ve zaman gectikce o umursanmayan kültür farki öyle bir girer ki devreye

farkinda degilmiyiz acaba, bizim mizahi anlayisimiz da ayri, örnegin benim cesitli ülkelerden arkadaslarim var, hepsinin yeri ayri, ama bir türk arkadasimla sohbetin tadi baska, hani tatile cikarsiniz hersey cok keyiflidir bir skinti yoktur diyelim, zaman gectikce kendi evinizi ararsiniz ya öyle birsey de benim icin bu, her eve geldigimde derin nefes almak gibi

bu irkcilik la filan da alakali degil, bu sadece böyle, üzerinde biraz düsünmek ve kabul etmek gerekir, bu böyle olmasaydi zaten bütün türk vatandaslari yabancilarla, bütün yabancilar kendi irkindan baskalariyla beraberlik yasardi, öyle mi ? degil

berylll 21.08.2014 10:49

al

hassssstirrr, cok yasa beryllcim :)

berylll 21.08.2014 12:19

türk kadini türkü sever

e yaniii, mesela: saclarini taramissin, sariya da boyatmissin gibi

ya da penceresi cam cama, muaaaalllllim, selam verdim amcamaaaa

falan filan

berylll 21.08.2014 12:48

al

acaip duygulandim, megerse bu malbe, chp fanatigiymis, biz yanlis tanimisiz, yatiyor chp kalkiyor chp, ask dolu, hani yattiginda son düsündügün o, kalktiginda ilk düsündügün o olur ya, onun gibi bisey

yani sevdi mi tam seviyor, iliklerine kadar

malbe, sasirtiyorsun beni sekerim :)

berylll 21.08.2014 12:58

al

Amcam kýzýný vermezse muallim
Tursu da kursun fincana muallim

Penceresi perdeli muallim
Cicek acmýs zerdali muallim

haydi hoppaaaaa

aaa bu arada malbecigim, gb me girmissin, malzeme filan pesinde oldugunu hic düsünemedim, bilseydim sana müthis sürprizler hazirlardim

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 00:26 Uhr.