Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Liebe, Flirt & Partnerschaft (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=393)
-   -   Türkinnen aus Deutschland VS Türkinnen aus Türkei - wer ist besser? (http://localhost/forum/showthread.php?t=4514)

11.07.2008 21:12

"besser" ist schon echt eine Ansage. Muss man nochmal sagen: beeesser.

naja denke es ist alles gesagt und jeder hat seine Meinung dazu...

neden1 17.07.2008 19:22

Kann man schon sagen

Also es gibt schon einen heftigen Unterschied. Aber ob besser?
Mich nervt die Nummer, wenn Türkinnen aus der Türkei ihr hysterisches WEibchengehabe als Temperament verkaufen wollen......................

Sambuca 18.07.2008 08:59

aha

und das weisst du als frau so gut und kannst es beurteilen.

fanfinifinfon 18.07.2008 17:57

Schwule aus der TR vs Schwule aus Deutschland

Also ich finde die Schwulen in Deutschland eingedeutschter.....sie sind ehrenloser....aber der traditionelle Schwule in der Türkei ist um einiges besser ....

Sambuca 21.07.2008 09:49

alles klar

dann dir viel spass mit den schwulen.
pass auf dich auf :-)

21.07.2008 15:27

Im Dunkeln gibts keine Unterschiede ausser dass die deutschland-Türkinnen ab und zu auch deutsche Wörter benutzen... " Jaa so...jaa soo..ja weiter so!" (Zitat ende)

22.07.2008 15:05

Arkadaslar o kadar fark saydiniz dogrudur,

Liste der Anhänge anzeigen (Anzahl: 1)
ama sunu unutmayalim Türkiyedeki sicaklik, insanlarin birbirine karsi saygisi, yardimlasma duygusunu almanyada ve yahut diger avrupa ülkelerinde bulamayiz, avrupadaki insanlar kurulmus robot gibiler hisleriyle duygulari ile hareket etmiyorlar ama bizim insanimiz kalbiyle yüregiyle hareket ediyor insanin vatani gibisi varmi tabiki yoktur. Almanci Türk Kizlara gelince 12 yasinda sevgilisi olmasi gayet dogal karsilanir, 14-15 yasinda ders aralarinda okuldan kacip sevgilisiyle bulusabilir, on tane erkekle ayni anda beraberligi yürütmekte ustadir yani kiz kölnde kaliyorsa oglanlarin kölnde degil cevresinde oluyor bu yüzdende yasadigi yerde namuslu olarak göze carpar. her turlu cinsel deneyimi bu yaslarda yasayan, bu yasta barlara ve gece kluplerine girebilmek icin görevlileri "tatmin" eden, 17-18 yasina gelince coktan bir dolu partner eskitmis, 20 yasinda artik her turlu ortama girip cikmis kizlar. Sevmekmi hmm yok ya öyle birsey. Ciddi bir iliski kurmakmi? Aman aman bosver almanci kizlarin yüzde 90i bes para etmez! Digerlerine gelince hic bulamazsin evden cikmayan hanim hanimcik kizlar onlarda kötü kizlarin sayesinde eziliyorlar. boyle genelleme mi olur? bal gibi olur, madem tipik Türk kizindan bahsedebiliyoruz, tipik almanci Türk kizi da böyle oluyor, Üstelik gercekten yasamis ve bilenlerin "onlar istisna" diyemeyecegi kadar cok sayida. tamamiyle serbest olan kimsenin karismadigi, babalarinin "kirarim bacaklarini" demedigi, abilerinin " bi daha o herifle seni gorursem keserim" demedigi, erkek arkadaslarinin "nasil bu yasta ayni anda iki erkekle seks bile yaptin? Erkeklerle cinsellik yasadin, nasil insansin sen?" demedigi hatta gecmisini hic sorgulamadigi Erkekler elbette Kizlara karsi sevecen olur, terslemez. eger hoslandiysa ilk gece birlikte olur, cinsel deneyimlidir, ortam bilir. Ha birde unutmadan ortancilar var yani Türban takanlar.. kendilerini ultramodern sanip ortalikta cirit atan ve namusunu ön görüsüyle (vorderansicht) saklayan tiplerdir. Geldik iste böyle bir ortama inaninki ben 27 yasima geldim almanyada yasiyorum ama simdiye kadar hangi yönden olursa olsun tecrübe sahibi olduysam Türk kizlarin sayesinde oldum. Aldatildim aldattim sevip sevildim cinselligide yasadim ama Türkiyede bu yok eger kiz seninle cinseligi yasiyorsa bal gibi yapisir yakani birakmaz ama burda almanyada yasayan kiz nede olsa o vurgunu ilk senden yemedigi icin kolay kolay pesini birakir yada ilk sensen bile aman bosver onu ondan iyisi vardir deyip saaaak terk… kimse gelip burda yasayan sözde helal süt emmis erkek eli asla degmemis kendisini evlilige saklayan kizlari savunmasin. Simdi bana derler sen cok geri kafalisin ama bunu diyenlere sunu söyleyecegim biz TÜRK MILLETI olarak ne isimiz gücümüz icin nede maddi maneviyat icin yasiyoruz, biz Türküz dogruyuz namusumuz icin yasariz. Bu düsünclerimi burda yazmama aklim bile ermiyor ama bu konuyu 10 sene evvel yazilsaydi bu sekilde cevab vermezdim. Türk kizlarinin cogunlugu ciktigi erkege müstakbel koca, dayanak noktasi, ayaklarinin üstünde tutacak kisi, besleyicisi olarak bakar. bunda tabi aile faktörü önemli; bizim ailelerimiz aman kizimiz iyi koca bulsun, is sahibi olsun, kizimiz kutsal bakire olsun, baskalari ne der diye dusunurken, avrupa ailelerinin cogunlugu kizimiz ayakta dursun, birseyler yapsin, basarili olsun, ne isterse yapsin, eglensin cossun, atlasin kossun aman aman kizimizi sikmayalim yoksa alman kanuna basvurur korkusuyula ve uyusturucudan uzak dursun diye hareket ederler. ailenin yarattigi motivasyon ikisinde cok farkli, tabi bu kiyasalamayi ancak Türkiye’nin büyük sehirleri ile avrupa arasinda yapabilirsiniz, bir de ~%60 tasrada yasayanlar var. onlarin motivasyonlari bundan da beter. hala kariyer yapiyim, biseyler yapiyim, kendim dururum ben diyebilen kizlarimiz oldukca azinlikta oldugundan bu fark hala cok göze batiyor. olayi bir gece olarak dusunurseniz tabi yazilanlar oldukca dogru, tipik Türk kültürüne sahip Türk kizi bulunmaz hint kumasidir, hala da böyle hissetmesini saglayan da avrupali türk gencleri gördügü zaman iyiki ben namusum icin yasiyorum der.. . Türk kizi sevdimi sever, her türlü fedakarligi yapar; sevmediginde takmayip, acimadigi gibi. avrupali kiz ise sevme derdinden çok, verme derdindedir. Evet ben Türk kültürüne sahip 5 dakikadan fazla düzgün bir sekilde türkce konusabilen; Türk kizindan yanayim.

benekalice 22.07.2008 23:00

Gicikoglan,

namuslu türk erkegi nasil oluyor acaba türk kültürünü de beraberinde getiren? sen her türlü seksi yasadigini söylüyorsun, o kendi aklinca hor gördügün türk kizlarindan farkin yok demek.

ozaman senin öyle bir beklenti icinde olman ne hakla? bence erkekler artik türk kizlarini istedigi gibi kullanip yönetemedigi icin korkuyor, okadar basit. ama kizlar ve kadinlar kimsenin mali degil, hele erkeklerin hic de degil, istedigi gibi yönetsin ve ona dikte etsin.

hosunuza gitmiyorsa, kadinlari ve kizlari hala ortagca da gibi koyun ve deve karsiliginda satilan ülkelere gidip, kadin kiz alin.

busenaz 23.07.2008 19:33

Haklisin valla:)
Ama türk kizlarinin türkiyedekileride iyi avrupadakileride türk kizi nerede olursa olsun iyi iste.

24.07.2008 09:06

Evvela: bir erkek bir sekilde "eglenmisse" centilmence susmalidir.
Bence bu bahsedilen o "tu kaka" kizlarin yaptigi tek bir hata var, o da ataerkil ve bilhassa Sovenizm yüklü duygularini asamamis cocuklara yüz vermeleridir. Bunun da cesitli nedenleri vardir elbette, ama bundan bize ne. Herkes hürdür degil mi?!? Bunu demekle is bitmiyor ve bu hakki kendimize ve baskalarina helal etmeliyiz.
Ama yok, evvela her halti yiyip, sonra da bilmem neredeki türk kizlari söyle, bilmem neredeki türk kizlari böyle. Benim karsimda oturup böyle konusani ben güzelce bir sivazlardim :--) ama..anonim internet dünyasi iste. Namus..namus..namus..bence en büyük sahtekarlik, baskasinin namusu hakkinda, varsayimlarda, ögretilerde ve imalarda bulunmaktir. Eskilerin dedigi gibi, namusun ve imanin kimde oldugu bilinmez.Namus ölcülemez.Hele hele bunu fizyolojik bir sekilde ölcenler, tavsanin sihirbaz sapkasindan ciktigina inanmalari gibi gibi birseydir. Maalesef, bilhassa türk toplumumuzda, namuslu kalmayi kadinlarimiza, namusu korumayi da erkeklerimize yüklemisiz. Bence bunu 1 gün de olsa tersine cevirseniz, erkeklerin bir daha sesi cikmayacaktir. Ama...ben sanirim su anda fazla bilim-kurgu filmi izlemis izlenimi yaratiyorum.

Her ülkenin ortami, sartlari, olanaklari ve hürriyeti ve mecburiyetleri sadece ve sadece kendi cercevesinde degerlendirilebilir. Bir alman, fransiz ya da bir misirli diyleim ki mesela amerikada ya da danimarkada yasiyorsa, kendi ülkesinden daha farkli yasiyor, konusuyor, yiyor ve iciyordur. Aynisi biz türkler icin de gecerlidir, ama bunu bir türlü kabullenemiyoruz.

Birakin yaaaaa...

Ilginc bir sey daha var: biz diger milletlerden daha iyiyiz demek..sizce biraz zavallica degil mi.. baskayiz demek daha dogru olmaz mi? Cünkü biz en iyisiyiz demek, diger milletlerin hepsiyle görüsmüs, tanismis, onlarla yasamis olmamiz geregeni beraberinde getirir.

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 14:34 Uhr.