Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

12.05.2018 13:10

tüm müdahalelere ragmen toninin götü kurtarilamadi :D hahahaha bütün götcüler toninin straßesinde toplandi :D

13.05.2018 00:50

Forumun Adaletsiz, iftiraci köpegi baska bir forum'a adam yollamis ordan nickimi tanidi herhalde, benimle uzlasmak istermis, forumunu hacken yaparsam zaten basarili olamazmisim... iste arkadaslar bunun gercek yüzünü bir kez daha görün, burda meydan okuyormus gibi gösteriyor, özelden birilerini araci kiliyor...ben namussuzlarla anlasmam. Sen ki Toni burada bütün forumdakilere ne demistin? '' hangi kadinla beraber olursaniz olun veya evlenin onu ben kullanmisimdir. siz ancak artigimla beraber olursunuz ''. bana zaten bunu diyemezsin zira ben buraya kadinlar icin gelmedim ama bütün foruma dedin...imdi, size soruyorum; tanidigi, tanimadigi insanlara böyle namus meselesinde agir laf etmek namussuzluk degil midir?
Caka bey senin gibi namussuzlara ancak yol gösterir. sitenede yakinda yolun sonunu gösterir.
bir daha bana arabulucuk yapacak kisiler yollama, elimdeki ates'le forumunu, siteni, chatini kül edecegim...Sen burada namussuzlugu yayiyorsun, bunun önü kesilmeli...

myBetterMoments 13.05.2018 04:48

MÜSLÜMAN LARIN dünyasi ...

bald werden wir Deutschland erobern insallah
mit deutschen waffen insallah ...
falls das nichts bringt ...die USa sind stets an unserer seite insalallah

masallah ..wir haben genug waffen/kinder/jihad/Frauen so wie wie wir das Acker benutzen
würden ..."einsamen" ...masallah .....

und das 5x Tag

13.05.2018 09:45

Toni size yanlis söylüyor, büyük toni derken hep büyük, bir karpuz misali koca götlü toni demek istedi ama siz anlamadiniz. :D taa ki götcüler toninin mahallesinde toplandi o zaman anladiniz. hahahaha

13.05.2018 11:28

Bu Toninin gercek adini ve yasini bilen var mi? ortagi falan var mi? bilen varsa cok makbule gecer...

aysan_ 13.05.2018 11:55

benim adimi burda yazanin cezasini vericem, avukatlik olcaksiniz, dava acicam, kanun yollundan sizi süründürcem, sizin cezanizi toni burda veriyor zaten, ama gercek hayatinizin cezasini ben vercem, benim burda adimi, adresimi yazanin bütün sucunu avukatima anlatcam, beni tehdit ettiklirinizi anlatacam, davas acacam basiniza, hakkimda orosbu oldugumu anlatan kisilerin hepsinin cezasini kesicem, akillanmadiniz halen, toni size anlatmaya caisiyor, halen burda kiviriyorsunuz, burda dansöz gibi oldunuz, ama ben sizi gercek hayatinizda tango oynatircam, yerden yere vurcam sizi, serefsizler, ben toniyle her hafta göt sikisini yaptiysam, sizi hic ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez, sizi sümülü mendil gibi atti, ama beni seviyor toni, bana cocuk yapcagini anlatti, prensesler gibi yasatircagini anlatti, ben kadin rolünü oynamayi iyi biliyorum, sizin gibi sünhepe gibi bir kullanilmis ve burda aglama ve tonin pesinden kosma durumunda deyilim, ben göötümün nasil kullandigimi iyi biliyorum, siz oysa sex nasil yapilir bile bilmiyorsunuz, lara ve tülay hic birsey bilmiyorsunuz, toni bana anlatti, el tutmakla erkek tavlanilmaz, yarim yamalak sex kacamaklarla zengin koca cepe konulmaz, zengin erkekler sex ister, sizin gibi sokak karilarini ne yapsinlar, ben varken, profesionel göt sikisini her hafta yapan kisi, anca zengin bir erkegin ilgisini ceker, asmende benim söylediklerimi iyi dinledi, ve sade benim dediklerimi yapiyor, onuda ben zengin edicem, siz oysa halen zengin kocanin hayalini görün, tülay ve lara, size cok aciyorum, ama siz sectiginiz yolun sonu ya büyük tonin sözünden gitmek ve onun istedigini yapmak, yada zavalli chp karilari gibi kullanilmak, ama ben oysa göt sikisini iyi kullandigimi bildigim icin, isimi iyi bir kadin olarak yaptigim icin, büyük toniye kendimi kabullendirmeyi gayet iyi biliyorum

iyi dinleyin, ve hayal dünyanizdan cikin, burdan size erkek yok, tülay ve lara sizin icin burda erkek yok, onlarin hepsi benim, sizi büyük siyah delik gibi yutarim

Lara__ 13.05.2018 11:59

Zitat:

Zitat von GercekAcidir (Beitrag 2127803)
meine liebe gülden,
du bist auf dem holzweg.

ich bin keine frau sondern der kerl dessen hotelaufenthalt du, mit der hingabe deines körpers, versüßt hast. anstatt hier anderen frauen zu unterstellen sie wären nutten solltest du dir an die eigene nase fassen. du hast einen dir unbekannten mann in seinem hotel besucht und dich ihm hingegeben. nun denkst du jede andere frau würde genauso handeln wie du.

ich weiss nicht von welcher frau ihr andauern hier schreibt und ihre privaten daten veröffentlicht. nun gibst du auch noch zu ihr hättet sie in ihrer wohnung besucht und lauert ihr auf der arbeit auf. ihr scheint nicht ganz alle tassen im schrank zu haben.

tja das passiert halt wenn man ne billige schlampe ist und denkt man könnte männer mit beischlaf ausnehmen. du bist auf granit gestossen und hast dich bis auf die knochen blamiert.

Toni's strafe hat euch getroffen. gerne kannst du die verbleibenden 20 jahre dem großen Toni hinterherjagen, aber er wird dich trotzdem nicht nehmen.

Kendine acil yeni problemler bulmalisin,

sen neden bu kadar insanlarin bel altiyla ilgileniyorsun???
ya'da ya$larina takintilisin?kabul edelim hepisi ya$li? du et, sende onlarin ya$ina gelebilesin...

Büyük ALLAH...Kula kuluk edersen, böyle olur, adamlar bugün evine ,yarin yatak odana girer..

Burada hic bir ki$i hakkinda bir tane dogru bilgiye sahip deyilsin, yazdigin her $ey iftira yalan, chat odasinda ondan bundan , forumda yine ondan bundan okudugun....fake nicklerin arkasina saklanarak böyle yazmaya devam edersen , sadece kendine deyil ( Büyük tonine de ) cok büyük zarar vereceksin....burada insanlara attigin iftiralarin , söyledigin yalanlarin, dogru olmadigini ,sen cok iyi biliyorsun, sirf egonu tatmin etmek icin yapiyorsun bunulari...

evligiligin sirasinda e$inden cok $iddet gördügünü ögrendim....Sanirim kafadan darbe aldin...sanirim o esnada kafa kirildi...

sana nispet icin yazmiyorum bunu....git tedavi ol... o pis takintilarindan ve asalik kompleksinden kurtul....tam bir piskopatsin sen , yazik sana, gercekten yazik...

Lara__ 13.05.2018 12:21

Zitat:

Zitat von aysan_ (Beitrag 2127821)
benim adimi burda yazanin cezasini vericem, avukatlik olcaksiniz, dava acicam, kanun yollundan sizi süründürcem, sizin cezanizi toni burda veriyor zaten, ama gercek hayatinizin cezasini ben vercem, benim burda adimi, adresimi yazanin bütün sucunu avukatima anlatcam, beni tehdit ettiklirinizi anlatacam, davas acacam basiniza, hakkimda orosbu oldugumu anlatan kisilerin hepsinin cezasini kesicem, akillanmadiniz halen, toni size anlatmaya caisiyor, halen burda kiviriyorsunuz, burda dansöz gibi oldunuz, ama ben sizi gercek hayatinizda tango oynatircam, yerden yere vurcam sizi, serefsizler, ben toniyle her hafta göt sikisini yaptiysam, sizi hic ilgilendirmez, kimseyi ilgilendirmez, sizi sümülü mendil gibi atti, ama beni seviyor toni, bana cocuk yapcagini anlatti, prensesler gibi yasatircagini anlatti, ben kadin rolünü oynamayi iyi biliyorum, sizin gibi sünhepe gibi bir kullanilmis ve burda aglama ve tonin pesinden kosma durumunda deyilim, ben göötümün nasil kullandigimi iyi biliyorum, siz oysa sex nasil yapilir bile bilmiyorsunuz, lara ve tülay hic birsey bilmiyorsunuz, toni bana anlatti, el tutmakla erkek tavlanilmaz, yarim yamalak sex kacamaklarla zengin koca cepe konulmaz, zengin erkekler sex ister, sizin gibi sokak karilarini ne yapsinlar, ben varken, profesionel göt sikisini her hafta yapan kisi, anca zengin bir erkegin ilgisini ceker, asmende benim söylediklerimi iyi dinledi, ve sade benim dediklerimi yapiyor, onuda ben zengin edicem, siz oysa halen zengin kocanin hayalini görün, tülay ve lara, size cok aciyorum, ama siz sectiginiz yolun sonu ya büyük tonin sözünden gitmek ve onun istedigini yapmak, yada zavalli chp karilari gibi kullanilmak, ama ben oysa göt sikisini iyi kullandigimi bildigim icin, isimi iyi bir kadin olarak yaptigim icin, büyük toniye kendimi kabullendirmeyi gayet iyi biliyorum

iyi dinleyin, ve hayal dünyanizdan cikin, burdan size erkek yok, tülay ve lara sizin icin burda erkek yok, onlarin hepsi benim, sizi büyük siyah delik gibi yutarim

seni tac defa uyardim ben ?burada ???? yapma , bu adamlar bunu senin yanina birakmaz dedim mi , demedim mi???? neyine güveniyorsunß kendini koruyabilecek konumda deyilsin dedim mi demedim mi???? kimseyi kücümseme, kimseyi unterschätzen yapma , altindan kalkamazsin dedim mi? demedim mi?....

ne sandin ? sen fake nicklerin arkasina gizlenerek , kendini büyük toni göstererek ,atmadigin iftira, yapmadigin pislik kalmadi, yanlarindamidin ??? gözünle gördünmü? egon tatmin oldumu ?.... yasadiklarina deydimi peki ???? büyük toni sizi öyle mikti , böyle mikti....herkesi kendin gibi gerizekalimi saniyorsun ???insanlarin ölümüs akrabalrinin resimlerine kadari burada yükledin, yüklediniz....nicin? annani mi mikti bu insanlar senin? sen her pisligi yapicaksin, insanlarin evlerini, is yerini arayacaksin, ölülerinin ,dirilerinin resmini burada yükleyeceksin, adreslerini telefon numaralarini dagiticaksin....onlarda susup izleyecek mi sandin ? sen bunu 1 defa yapmadin, sen bunu saat ba$i yeni nick acarak aylarca yaptin burada....

o kadar görgüsüz ve kültürsüzsinki....insanlari cekingenligini korkaklik, kibarligini aptalik sanicak kadar....ismini ,resimlerini acikladiginiz insanlar aylardir buraya girmemesine rahmen , durmadin sen....

ba$in büyük belada...bencede ba$inin caresine bak...bu ki$iler bunu senin yanina birakmaz...aradan 10 yilda gecse , birakmazlar...git , g. ötünün üzerine otur, cocugunla ilgilen...

utanmadan birde avukata vericem diyor...ne avukatina ? fake niklerle adamlarin özel bilgilerini dagitim mi diyicen,arsiz.forumda kac tane üye yazdiysa canindan bezdirdin milleti,nasil bir lanetsen artik....hepisi senin hakkinda aussage yapmaya hazir....9 tane gegenanzeige birden yersin....

13.05.2018 13:14

Zitat:

Zitat von aysan_ (Beitrag 2127821)

toniyi ziyarete gelen, mahalleyi abluka altina alan götcülere kapiyi acan siska kiz senmisin? toniye de ki köyün agalari toninin g.tü icin köyü satmaya hazir, toni seni kadinlarla degil erkeklerle aldatiyor :D hahahahaha durum o kadar vahim ki bu köy agalari senin gibi kadinligini bilen + erkege her istedigini verebilen kadina bakmayiz illa toni illa toni diyorlar :D

13.05.2018 13:17

büğünden itibaren forumun adini degüstürdüm. '' bel alti malikanesi '' olmasi lazim. konustuklarimiz ortada, gemi su aldi, titanicten beter batacak.

aysan_ 13.05.2018 13:28

dürüst zarif ve mahsum kadinlar oldugumuzdan dolayi bunlari yaziyorum
gercekler göt sikisinde belli oyluyor, siz anlamasiniz, ama ben, asmen, melike ve yildiz iyi biliyoruz tonimizi rahatlatmayi
düsün artik pesimizden ne bu ya sizi istemiyoruz burda kriterlerimize uymuyorsunuz

13.05.2018 13:54

Zitat:

Zitat von aysan_ (Beitrag 2127827)
dürüst zarif ve mahsum kadinlar oldugumuzdan dolayi bunlari yaziyorum
gercekler göt sikisinde belli oyluyor, siz anlamasiniz, ama ben, asmen, melike ve yildiz iyi biliyoruz tonimizi rahatlatmayi
düsün artik pesimizden ne bu ya sizi istemiyoruz burda kriterlerimize uymuyorsunuz

Gök Tengriye dualar eder dururum senin gibi zarif ve mahsum kirmizigül kadinlar icin...Gök Tengriiiiiiii bu insanlari aysanin pesinden düsür ama otobana düsürme, Tanri korusun araba coktur ezilirler. beni iyi dinle siska kiz, yoluna devam et toni seni yari yolda birakmayacak. cünkü biricik forumu tehlikedeymis. burasi giderse toni sana daha cok zaman ayiracaktir. nasil iyi analizciyim degilmi? sen de iyi analcisin. toni seni her daim yumurtlatsin.

Tonister 14.05.2018 14:59

hastalarla ugrasmak zor..

ne kadar anlatsanda kendi bildiklerini dogru belliyorlar.

ben mutlu oldugum kadinla hayatimi yasamaya bakarim.

bunlar yillarini buraya harcamalarina ragmen akillanmiyorlar.

bunlarin hasta olmalarinada anlayis gösteriyorum. eskiden gelir erkeklerin elinden kadinlari alirdim. kadinlarla ise uzun vade iliski sürdürmezdim. kadinlar tabiki ruhsal bozukluklar gecirirdi ve erkekler kiskanclik krizlerine girerdi.

cokta umurumda degil. o kadinlar yaslandi, artik evlenme yaslari gecti. her gelene vermekle mesgul iken bir kere bile evlenemediler. onun icinde evlenmis kadinlara nefret beslerler. hele dul olan kadinlari rakip olarak gördükleri icin dul kadinlara cok kizarlar.

siz siz olun ve bu ruhsal hastalikli insanlardan uzak durun. hele Büyük Toni Bey'in kullanipta tekmeledigi arizali mallardan uzak durun...

Menekse80 14.05.2018 17:16

Zitat:

Zitat von keklik_ (Beitrag 2127838)
@arkadaslar

birakin gönlünce hayal kursun bu 50 yas üstü kel-dede, zaten menopoza girmis, artik bizden (kadin) biri sayilir :D

carolinin itini tuvalet gezmesine götüryor bu VERSAGER, sonra gelir burda hükümet yanlisi propaganda yapar, bayan userlere olmak istedigi ama hic bir zaman olamiyacagi adami anlatir, bunun gercekte domates-giyar saticisi oldugunu burda duymayan kalmadi,utanmasi, arlanmasi yok avonoz cingenesinin.

madem bu adam bu kadar tarumar niye senin en samimi arkadasin lara onunla beraber oldu. bize aylarca iskence yaparcasina 'ben vaybeenin en zengin adamini tavladim', 'en yakisikli üye benim sevgilim', 'manbee benimle evlenecek' ve buna bezer laflarla rahatsiz etti.

manbeeyi (toni, kenan) iyi tanirim. sizin tarif ettiginiz gibi birisi olsa yüzlerce kadini burada aciklardi. niye sadece sizi burada ciplak halinizle göstermesinin bir sebebi olmali. birine camur atmadan önce kendinize niye bu adamla yataga girdim demeniz gerekir.

Mooduck 26.06.2018 10:20

Ich überlege gerade, was sich besser macht: eine Tasse Kaffee oder ein Paar Stunden Schlaf?

Thosinglone1979 08.10.2018 11:16

Ve yüreğim incindiği içindir,Senin böyle gözümden,Gönlümden düşmen.

12.11.2018 18:35

Sizin hiç babanız öldü mü?
Benim bir kere öldü, kör oldum.
Yıkadılar, aldılar, götürdüler.
Babamdan ummazdım bunu kör oldum...

/Cemal Süreya

14.11.2018 20:06

''Bekliyorum..
Öyle bir havada gel ki,
Vazgeçmek mümkün olmasın...''

Bir garip Orhan Veli/ Anısına Saygıyla

30.12.2018 20:52

Babam
Ne olursa olsun
Şerefinle yaşa oğlum demişti.
O Gün Bugündür Solcuyum...

YILMAZ GÜNEY

02.01.2019 15:37

Ayıptır söylemesi;biraz varoş dlikanlısı gibi,arabesk hüzünlere bulaşmadan,ona dokunmadan yapamayanlardanız.İnsan doğduğu topraklara benzer,bundandır hem kar boran,hem çorak,hemde envai çeşit kokulara uyanmamız.Bundandır her defasında dosta sitemimiz.''Etme gel'' diyen feryadın,''Dönen dönsün ben dönmezem yolumdan''diye isyan edenin,''Bende sığar iki cihan,ben bu cihana sığmazam''diyenleriz.Anadolu gibi ''korkunç atlılarıyla parçalanmış''düşlerimizle,''Ne şah takmışız ne iskender''Sanamı boyun eğeceğim zulmüm....

serdar123 19.01.2020 17:14

Zitat:

Zitat von __BIRESKIYA (Beitrag 2128249)
Babam
Ne olursa olsun
Şerefinle yaşa oğlum demişti.
O Gün Bugündür Solcuyum...

YILMAZ GÜNEY

demek baba sözü dinlememis

___CENK___ 13.03.2020 13:14

Gömleğin tüm düğmelerini yanlış iliklemek gibidir, bazı insanları sevmek. En başından beri yanlış yaptığını, sonuna gelmeden anlayamıyorsun... / Oğuz Atay

___CENK___ 30.03.2020 11:02

....

Hadi gidelim dostum, öcünü almak için haksızlıkların.
Asi yıldızlar parlasın alnımızda.
Yenemezsek ölürüz ne çıkar. / CHE

___CENK___ 26.04.2020 14:23

.....

Bir mermi de benden aslanım,
Bir mermi de benden.
Bir mermi de benden zafer topları
Mukaddes namlular!
Daha gelmesin mi bahar,
Daha gülmesin mi ağlayanlar.... / ENVER GÖKÇE

Vayben 24.07.2020 14:22

Ich schaue gerade aus dem Fenster und sehe diverse Bäume die sich in starkem Wind bewegen. Und ich frage mich gerade, wie genau Wind eigentlich entsteht.

PauloMe 27.07.2020 11:07

Meine Gedanken kreisen momentan darum, ob ich nicht langsam mal mehr Sport treiben sollte... die Wampe wächst. ;)

kimberly123 31.07.2020 09:47

Gedanken über Brustvergrösserung

ich denke gerade darüber nach, ob ich eine Brustvergrösserung machen lassen soll... meine Brust ist sehr klein und je älter ich werde, desto unzufriedener werde ich damit.

Was meint ihr dazu?
No-Go oder machbar?

Hier habe ich mich informiert und habe bis jetzt nur gutes gehört, was meint ihr?

https://www.mol.ch/brustvergroesserung.html

___CENK___ 23.09.2020 21:37

Yar olsaydı kalırdı,
yaraydı geçti

21.07.2021 21:33

Lasse es bloß nur sein. Abgesehen davon, dass echte Männer, nicht Silikonbrüste anfassen möchten, wird es auch deine Probleme, die anderer Natur sind, nicht aus der Welt schaffen.
Mal angenommen Du hast deine Brüste vergrössern lassen. In dem Moment, in dem der gewünschte Effekt nicht eingetreten ist, dass kann der Wunsch nach mehr Aufmerksamkeit von der Männerweilt sein oder viele andere, wird das Dein Selbstvertrauen nochmals schädigen und Du wirst nach anderen Gründen um etwas Absurdem einen logischen Grund zu geben. Dann wirst Du Deine Nase dafür schuldig machen, und nach einer Nasenoperation wirst Du merken, dass es dass auch nicht ist.
Wahre Stärke und Schönheit kommt wirklich von innen. In dem Moment, in dem Du anfängst Dich selbst zu lieben, damit meine ich nicht diese gespielte Liebe, sondern wirklich die echte Liebe zu sich selbst, in dem Moment werden dich die anderen auch anders wahrnehmen.

Lasse Dich als Frau nicht zum Sexobkekt degradieren und anschließend nicht ausbeuten.
Mehr habe ich dazu nicht zu sagen.

[quote=kimberly123;2129173]ich denke gerade darüber nach, ob ich eine Brustvergrösserung machen lassen soll... meine Brust ist sehr klein und je älter ich werde, desto unzufriedener werde ich damit.

Was meint ihr dazu?
No-Go oder machbar?

Hier habe ich mich informiert und habe bis jetzt nur gutes gehört, was meint ihr?

30.07.2021 20:59

Bir tanidigimin oglu olacak. Benim de fikirlerimi sordu hangi isim güzel diye. Begendigin isimler var mi dedim? Evet dedi, Hangileri dedim, Mete, Firat, Gökhan, Alpay falan filan.

Hangisi güzel diye sordu? Hic birisi dedim. Sen hangi ismi önerirsin dedim. Ben öneririm ama sen de vermeye o yürek var mi dedim? Söyle dedi. Tamam adini Şahımerdan koy dedim.

Biraz durakladi, evet dedim, cicili bicili micili isimlere benzemiyor degil mi? Mertlerin sahi. Yüregin yetiyorsa koy dedim.

Koyacakmis bakalim. Görecem :)))

05.09.2021 20:40

Istanbul

Paris güzel bir salon

Londra güzel bir park

Berlin güzel bir kisla

Ama ISTANBUL muhtesem bir sehir

05.09.2021 20:53

Sürüde öküzü olmayan - cobanla ugrasir

Camiide gözü olmayan - imamla ugrasir

Hastaneye düsmeyen - doktorla ugrasir

VATAN SEVGISI olmayan - DEVLETLE ugrasir

05.09.2021 20:56

Cocuklari kosulsuz sevin

Eger bir cocuj

* sevgisiz büyümüsse KINDAR

* esya ile sevilmisse KISKANC

* engellenmisse HIRSLI

* siddet görmüsse NEFRET

* kiyaslanmissa HASET

* elestirilmisse IKI YÜZLÜ

* korkutulmussa YALANCI

KOSULSUZ SEVILMISSE KENDI OLUR

05.09.2021 21:04

Taptuk Emre

Bugdayin ekmek olabilmek icin aldigi yola bir bak

var mi öyle degirmen tasindan ezilmeden, elden ele yorulmadan,

ateslerde yanmadan oluvermek?

Kolay mi öyle ADAM olmak?

05.09.2021 21:13

Dogan Cüceloglu

Bir insanin gelebilecegi en büyük mertebe;

GÜVENILIR INSAN olmaktir

05.09.2021 21:20

Aziz Sancar

Elmas ile kömür ayni karbon sayisina sahip, ancak molekül yapilari sebebiyle

biri elmas, diger kömür. Kömüre bu yüzden kara elmas denir.

Insani düsünelim; herkez topraktan yaratildi, ancak
* AHLAK
* MERHAMET
* VICDAN
gibi kimyasal baglar, onun asil cismini belirler

12.09.2021 19:19

...

izin verdigim kadar bilebilirsin beni,

gerisi sadece zannettiklerindir ...

24.11.2021 19:22

Hirs büyürse karakter kücülür

28.06.2022 16:39

Bu dünyadan bir George Michael gelip gecti. Kapadokya'da, peri bacalari manzarali ve ve ballonlarla ucan seyircilere konser vereckti, ama geberib gitti ipne vay be.

17.08.2022 23:03

Buranin hic tadi kalmamis anlasilan.

Menschen sind einzigartig und Situationen sind einmalig. Mann kann nicht zwei mal durch den selben Strom gehen.

Zeka öngörü meselesi, Mathematik, yabanci dil vs bunlarin da zeka hususunda elbette bir yeri var, ama zeki insanlar gelecegi en dogru gören insanlar olmustur hep.

Aklima nedense Ahmet Kaya'nin safak türküsü geldi, beni burada arama, ama anne.... Göz göre göre kaybettiginin birini kör gözlerinle bulmak imkansiz. Dedim ya, insanlar ve durumlar tektir, tekrarlanmaz. Hayatin film gibi geri cevrilme imkani yoktur. Ahmet Kaya'da geri gelmiyor.
Cok güzel müzikler yapardi, ama geri gelmiyor ayni Kemal Sunal ya da Cüneyt Arkin gibi... Gidip de gelmemek var, gelipte görmemek var. Sevdiklerinizin degerini bilin.

Belki diplmomasiz hirsiz, dünyanin en büyük vurgunlarini yapan, Davutoglu: 450 milyar dollar hirsizlik yapti... secim tarihi verirse yine gelebilirim.
Bakariz, bakmaya da biliriz. Haylirsli..

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 22:33 Uhr.