Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

23.10.2017 23:58

...

İnsan kendini yanlızlığa ittikçe,düşlerinin gölgesine sığınıyor...
Böyle yazmışım bir yerde,bir ara.Şimdi nerede ve ne için yazdığımı bile hatırlamıyorum(gerçi karıştırsam biraz,anımsarım ya neyse).Unutulmamak yaşayan insan için önemli bir durum,hatırda kalmak,hatıralarda kalmak ama iyi yerlerde ve zamanlarda...Yanlışı hatırlamak istemez kimse,kimse yanlışı yaşanmış kabul etmez,yaşanmamış sayar....Bende seninle yaşayamadıklarımı yaşanmamış sayıyorum...Oradan bakınca aptal bir tümce gibi görünüyordur,belkide aptalca yazılmış bir cümledir kimbilir.Fakat beni o an tarif eden en asil ve erdemli cümledir....

Lara__ 24.10.2017 00:02

Zitat:

Zitat von ___OZAN___ (Beitrag 2123162)
İnsan kendini yanlızlığa ittikçe,düşlerinin gölgesine sığınıyor...
Böyle yazmışım bir yerde,bir ara.Şimdi nerede ve ne için yazdığımı bile hatırlamıyorum(gerçi karıştırsam biraz,anımsarım ya neyse).Unutulmamak yaşayan insan için önemli bir durum,hatırda kalmak,hatıralarda kalmak ama iyi yerlerde ve zamanlarda...Yanlışı hatırlamak istemez kimse,kimse yanlışı yaşanmış kabul etmez,yaşanmamış sayar....Bende seninle yaşayamadıklarımı yaşanmamış sayıyorum...Oradan bakınca aptal bir tümce gibi görünüyordur,belkide aptalca yazılmış bir cümledir kimbilir.Fakat beni o an tarif eden en asil ve erdemli cümledir....

Ozan $u trolleri oyalaybilirsin misal....))))) ben uyumak zorundayim...)

24.10.2017 00:06

Acıların Kadını "Lara"

Zitat:

Zitat von Lara__ (Beitrag 2123166)
Ozan $u trolleri oyalaybilirsin misal....))))) ben uyumak zorundayim...)

Sogu buz gibi bir 2 LTR Pet Cola sisesi al yanina ancak senin gamyon sambelini sogutur

24.10.2017 00:07

....

Bu ara herşeye uzağım,hep mağlubum kendime karşı....Hani bazen olur ya,hınca hınç anlatmak istersiniz herşeyi,sonra bir çırpıda boğazınızda düğümlenir,işte aynen öyle bir durum..

24.10.2017 00:09

Küçük Emrah

nicht nach der seife bücken

Lara__ 24.10.2017 00:09

Zitat:

Zitat von ___OZAN___ (Beitrag 2123171)
Bu ara herşeye uzağım,hep mağlubum kendime karşı....Hani bazen olur ya,hınca hınç anlatmak istersiniz herşeyi,sonra bir çırpıda boğazınızda düğümlenir,işte aynen öyle bir durum..

hmm....bu demie oluyorki sana yol göründü ver elini toscana...yada 2,3 günlügüne istanbul

en iyi doktor tatil, en iyi moral seyhat....

24.10.2017 00:11

Acıların Kadını "Lara"

Bütün kaşarIar eriyecekse küreseI ısınmaya evet uIan!

Lara__ 24.10.2017 00:12

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123176)
Bütün kaşarIar eriyecekse küreseI ısınmaya evet uIan!

dul kariyla makina mühendisinin dügününü hayal ediyorumda...))))))))))))))))))

kiz sana belki bmw bile alir ...)))

24.10.2017 00:13

Acıların Kadını "Lara"

Bütün kaşarIar eriyecekse küreseI ısınmaya evet Ulan !

Lara__ 24.10.2017 00:14

Zitat:

Zitat von eMasculine (Beitrag 2123180)
Bütün kaşarIar eriyecekse küreseI ısınmaya evet Ulan !

Lan Mal bak gel etme gel kacirma deli kariyi...))

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 15:32 Uhr.