Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Was denkt ihr gerade? (http://localhost/forum/showthread.php?t=8400)

T7 24.12.2016 00:01

Zitat:

Zitat von Su_perisi (Beitrag 2120094)
samaroglanina döndü kel kumam

Neden büyük yaziyorsun? Anladim, donun icindeki cok ufak, büyük yazarak durumu dengelemeye calisiyorsun, yazik :D

Sen mi onurdan konusuyorsun? Ikinizde bos tencere gibisiniz. Lara kendi yazilarini koymaya cesaret etmedi. Sende defalarca ben digerleri gibi nickimi silmem diye tingirdadin, ama senin kadar nick degistiren yok
Kim sizleri bukadar korkuttu? Istersen yardimci olurum. Ama gel önce size bi cola ismarliyayim :D

Lara__ 24.12.2016 00:13

Bir Şaman öğretisi şöyle der..
Doğada hiçbir şey kendisi için yaşamaz...
Nehirler kendi suyunu içemez.
Ağaçlar kendi meyvelerini yiyemez.
Güneş kendisi için ısıtmaz.
Ay kendisi için parlamaz.
Çiçekler kendileri için kokmaz.
Toprak kendisi için doğurmaz.
Rüzgar kendisi için esmez.
Bulutlar kendi yağmurlarından ıslanmaz..
Doğanın anayasasında ilk madde şudur..
Her şey birbiri için yaşar!
Birbiri için yaşamak, doğanın kanunudur...
Eski çağlarda yürürlükte olan bir anlayıştı bu.
Bütünlüğü anlatırdı, özü iki cümleydi
Ben, biz olduğumuz zaman ben olurum.
Ben, ben olduğum için sen, sensin.

Lara__ 24.12.2016 00:28

Öyle insanlar var ki bırak sevmeyi,
Onu sevenleri bile sevmiyorum.
Kör değilim ama canım istemezse burnumun ucunda olsan dahi görmem.

Lara__ 24.12.2016 00:38

Öyle bi an gelir ki, bazı yolların dönüşü, bazı hataların özrü, bazı insanların anlamı olmaz.Bir kişiden bir kere soğudum mu, güneşi bir yerlerine soksa yine ısınmam,isinamam.

Lara__ 24.12.2016 00:42

Kimileri toprak kadar kıymetli, kimileri bir ot kadar değersiz. Herkes bir şekilde yaşıyor işte. Kimileri şerefli, kimileri şerefsiz...

Lara__ 24.12.2016 00:46

her zaman laf lafi acmaz bazende sarki sarkyi acar,sende sadece susarsin

24.12.2016 13:59

....

Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş.Bazılarının o hesap sanırım.Korkuyla yaşayanların mutlaka bir zaafları vardır.Bu korkaklar hep kendilerini cesur olarak yansıtır.Böylelikle korkuyla yaşadıklarını anlarsınız.Basma kalıp duvar yazıları ve face paylaşımlarını kendisiymiş gibi anlatmasıda birşeyi değiştirmez.Korkaklar hırsızdırda,fikir hırsızlığı yapar,kendilerine mal ederler.Nerdeyse binlerce kez gördüğüm face paylaşımlarını sanki kendi yazmış gibi paylaşırlar....

Lara__ 25.12.2016 00:46

Malligin luzmü yok ,kendini öve öve bitiremeyen insanlara,bende söve söve bitiremedim,arsiz,pi$kin ,yili$ik bir hanzo

25.12.2016 00:58

Söz uçar yazı kalır !

Bir insanın seviyesi,yazdıklarından belli olur,senin seviyen ortada basit ve basiretsiz birisin.İnsanlar ne zaman küfüre sarılır bilirmisin,karşısındakine yetemediği zaman.Senin bana laf yetiştirmen küfürlerin inan ki beni zerre kadar etkilemiyor.İnsan değer verdiği birinin yanlış davranışlarından etkilenir.Senin bir ederin yok ki ben senin söylediklerini cidiye alim.Basitsin o kadar.Basit olmasan,kendi haklarını kendin arardın,başkalarını kullandın.Onlarda uçup gittiler....

Lara__ 25.12.2016 01:02

Tükürürüm yüzüne simdi de mazlumu oynuyor soytari

Lan terörist yollarimi gözler oldun ibne, le$ ezberini tekrarlamaktan bikmadinmi soytari hic ara verme kusmuk mazlum edebiyatina devam..

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 03:56 Uhr.