Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Lifestyle (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=391)
-   -   Kopftuch-Stringtanga-Syndrom (http://localhost/forum/showthread.php?t=6099)

Motzki 12.01.2010 01:11

Kel dana

Zitat:

Zitat von hanssucuk (Beitrag 1998830)
lass mich raten, du bist hin um dir ein schönes plätzchen zu suchen oder hast du wieder den affen die bananen geklaut, weil ich dir meine sucuks verweigert habe?

kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş öküz senin sucuğunda yoktur Denyo :D

12.01.2010 01:17

Zitat:

Zitat von Motzki (Beitrag 1998833)
kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş öküz senin sucuğunda yoktur Denyo :D

kökünden yutmasaydin olurdu möööööhcü :(

Motzki 12.01.2010 01:23

Delidana Hans

Zitat:

Zitat von hanssucuk (Beitrag 1998836)
kökünden yutmasaydin olurdu möööööhcü :(

vah zavallim vah, aciyorum sana öküz :)

rhizome 12.01.2010 14:27

Zitat:

Zitat von Virtual_Reality (Beitrag 1998807)
Gittigin andan itibaren bu forumun kalitesi tuvaletlere ömür :)

Bir cay ikram etmeden cikip gitmissin? Bak yanina bir arkadasla ugrayacakim. Ama arkadas beyefendidir. Saygida ve hizmete yapilan kusurlari kafasinin bir yerinde not tutar.. :D Ehh daha ne var ne yok?

Cok kibarsiniz, Virtualcim ... simartiyorsunuz beni.
Ne diyeyim artik ... burasi resmen Dingo'nin ahirina dönmüs. Artik bize göre degil, abicim.
Ve yazdiklarindan anladigima göre vaybee sana da artik yakismaz olmus.

Neyse, kendine iyi bak.

Bin wech.

12.01.2010 14:31

Zitat:

Zitat von rhizome (Beitrag 1998884)
Ne diyeyim artik ... burasi resmen Dingo'nin ahirina dönmüs. Artik bize göre degil, abicim.

Neyse, kendine iyi bak.

Bin wech.

nicht doch wech gehen, bleib zum frühjahrsputz :)

12.01.2010 20:38

Zitat:

Zitat von hanssucuk (Beitrag 1998804)
kleiner tipp an die mutter aller forenuser ;)

achte mal auf das geschriebene und dir wird auffallen das zamk und tIay keine äöü's verwendet und dank google kann er/sie/es sogar türkisch mittlerweile :D
aber natürlich ist das keine garantie, da er/sie/es alle zeit der welt halt um äöü's zu kopieren ;)

Suesser Tueb hat sich wieder angemeldet um mich zu belästigen. Und ich habe auch gleich darunter albirt gesehen unter den neulingen. Sieht nach Motzki aus.

Allerdings ist es hier schon peinlich was zu schreiben oder hier zu sein. Und vanitas hat recht, ihr solltet wirklich nicht sowas wie ot oder motzki oder selma antworten. Denn es ist nur müll. Diese leute fühlen sich wichtig wenn man denen aufmerksamkeit schenkt.

12.01.2010 21:16

Zitat:

Zitat von rhizome (Beitrag 1998884)

Neyse, kendine iyi bak.

Bin wech.

Rhizome'cugum sana simdiye kadar hic bir zaman iltifat etmedim biliyorsun. Söylediklerim hep hakkikatten ibaret idi. Burasinin dingo'nun ahirina döndügü malesef bir gercek. Ama ne demek istiyorsun yani sucuktan geri inek yapilmasinin buranin seviyesini yükseltmekten daha mi kolay oldugun getirmeye calisiyorsun :)
Malesef Vaybee'de yazmak eskiden kalma bir aliskanlik gibi. Ama yazma arzum giderek azaliyor. Ancak gitmek ve buralari seviyesi düsük üyelere birakmak ne kadar dogru olur tartisilir. Ne de olsa Almanya'da ki Türk entel ve akademisyenlerinin itibari söz konusu. Gitmek dogru olur mu bilemem :-) Günes batarken cücelerin bile gölgesi büyük düsermis :) Cüceler cüceligini nasil anlasinlar ki eger karsilarinda yüce birisini görmezlerse :)

Yazilarini, senin sana özgü igneleyici üslübünü okumaktan sevk duyuyorum. Ve bu konuda yalniz olmadigimdan da adim gibi eminim :)
Aslinda yazilacak cook sey varda, su siralar öyle bir yogunum ki, yazmaya vakit ayiramiyorum. Taa ki kendimi tutamayacagim bir konu acilirsa ve kimse yalanlara ve yanlislara düzeltme getiremezse ciddiden sayilacak yazilar yazarim...

12.01.2010 21:21

Sonunda hepimiz insaniz. Herkese yukardan bakmak dogru olmaz. Onlarla muhatap olmak dogru olmasa bile.

12.01.2010 21:56

Caylar senden

Haaa ben cayimi demli ve orta sekerli icerim. Bir de arkadasa cay ikram edermisin lüften ;) Ona da sor bakiyim cayini nasil icmek istedigini :D

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 02:13 Uhr.