Vaybee! Forum

Vaybee! Forum (http://localhost/forum/index.php)
-   Sport - Fussball (http://localhost/forum/forumdisplay.php?f=396)
-   -   Fußball (http://localhost/forum/showthread.php?t=4260)

02.08.2004 17:51

Alex gelince kime yedek kulubesinin

yolu gozukur?

Serhat kesilince Alex saga gelicek demekki? Öncelikle nobre nin döndügünde Hacioglu"nu kesecegini düsünüyorum. Alex gelince de; ligde Ümit yada Aurellio"dan biri, CL"de ise nobre yada PVH" den biri kesilir gibime geliyor.

Volkan
Önder-Luciano-Servet(Deniz)-Fabiano
Serhat???-Serkan-Aurelio-Tuncay
Alex
PVH

Benim CL için kafamda oluşturduğum kadro..

Ama Daum sanırım Serkan yerine Deniz"i oynatır bu kadroda..

02.08.2004 18:08

Aziz Baskan Sen Birtanesin......

Son 4 yýlýn her anýnda, Aziz Yýldýrým"ýn baþkan olmasýndan dolayý mutlu oldum. Sportif baþarý yok diyenlere kulaklarýmý týkadým. Bu dönemde baþkan hata yapmadý mý? Çoook. Ama Fenerbahçe"ye kazandýrdýðý yeni kimlik çok daha önemli.

Caný en çok yananlardan biri olmamýza raðmen, sezonun en az aðlayan kulübüyüz. G.birliðini avrupa kupalarýna gönderebilmek için kupamýzý çaldýlar. Gollerimizi vermediler. Sadece gerektiði kadar ortaya çýkýp uyarýlarda bulunduk.

Sorunlu, þýmarýk oyuncularýn çoðunu gönderdik. Mücadeleyi býrakmayan pýrýl pýrýl gençlerimiz var. Milli takýma en çok oyuncu veren takýmýz.

Gelirlerimiz iyi bir duruma geldi. Gelecekte Dünya takýmlarýna yakýn bir bütçemizin olacaðýnýn sinyalleri var. Ülke þartlarý olumlu olsa þu anda çok daha iyi bir durumda olurduk. tamamlandýðýnda 55.000 koltuk kapasiteli muhteþem bir stadýmýz olacak.

Çevremdeki bjk, gsli arkadaþlarýn bize nasýl imrenerek baktýklarýný görüyorum. bjk lý bir arkadaþ "bjklý diðer arkadaþlara söyleme ama Fenerbahçe TV yi imrenerek seyrediyorum" dedi.
Bir zamanlar herkes Fenerbahçeyi kýskanýrmýþ. Uzun zamandýr herkesin nefret ederek baktýðý bir takýmýz. Ama bu tablo önümüzdeki yýllarda hayranlýða dönecek umarým.

Fenerbahçe yi kiþilere mahkum olmaktan kurtarmayý hedef alan baþkanýmýzýn bunu baþarmasý en büyük arzum.

Yaptýklarý ve yapacaklarý için teþekkürler baþkana.

Buyuk basknimiz sen Turkiyenin ufkunu actin, seviye barini yukselttin, 10 larca sene gormeyi hic tahmin etmedigimiz seyleri bize gosterdin..... (Merak ediyorum Gsnin 100. yil kutlamalari bunun yarisi kadar olabilecekmi)....
Aziz Baskan sen birtanesin... Artik soylecek kelimler kalmadi, tesekkur edecek konular o kadar cokki....

Aziz Baskan"im,

Allah senden bin kere razi olsun

Fenerbahce"ye cag atlatan, ismi gibi AZIZ soyadi gibi YILDIRIM

EFSANE Baskan,

Sana ne kadar tesekkur etsek azdir.

Tum Dunyaya FenerBahce nin ne kadar buyuk bir klub oldugunu.. sevinclerin ,mutluluklarin

basarilarin nasil yasanacagini 1 KEZ DAHA gosterdigi icin basta degerli Baskanimiz Aziz

YILDIRIM a ve onun baskanliginda ki degerli yonetim kurulumuza ..gonulden tesekkur

ediyorum.. saolsunlar .. *** hayirli olsun 100.yýlýmýz tum camiamiza yine ayni mutluluk yine

ayni sevinc ve basarilari getirsin .. nice yildizlara baskanim ..

02.08.2004 18:12

FBTV"deki sarkinin ismini ariyorum

Arkadaslar bir iki haftadir FBTV"de bir klip yayinlaniyor, klibin müzigi gittikce hosuma gidiyor. Acaba sarkinin ismini bilen varmi?
Sarki inglizce ve bir kadin söylüyor...summer time winter time...fln

02.08.2004 18:15

Yanlis forum! Müzik forumuna yaz... o.T.

ohne Text

02.08.2004 18:21

burda fb tv yi seyreden fenerlilere

sordum sana degil ? keske sizin bi tv niz olsada biz de bakip acaba bizim tv ye rakip olurlarmi desek ama nerde. fenerbahce muss überall der vorrreiter sein. aber das zeichnet grösse ja aus.

02.08.2004 18:24

Sor bakayim kac kisi o TVyi izliyor :))

ohne Text

ata 02.08.2004 18:56

Nedir bu rezillik ya ????

Bi adam forumun yine icine ediyor helal olsun, yaw su adamin önüne gecemiyormusunuz hala ??? Bana mail atip forum kurallarina uy demeyi biliyorlar.

Adam fener forumu sandi galiba burayi, gitsin fener forumunda acsin bu basliklari, ama dogru ya acamaz orda, cünkü orda no post cezasi falan veriyorlardir kesin.

Misal sabah acilan bir topige ne yazilmis diye bakmak istiyosan ama bulana kadar anan agliyo, sen bakana kadar herif 20 yeni baslik acmis foruma.

Rezalet yaa

02.08.2004 20:35

Besiktasin yeni formalari yarin cikiyor!

ohne Text

02.08.2004 21:12

benim hakkimda o herif lafini bi daha

kullanma benden sana söylemesi. terbiyeli ol yoksa sana terbiyeyi ögretirim anlasildi mi.

02.08.2004 21:22

30 milyon fenerli seyrediyor sence

bu reyting yeterli mi?

Alle Zeitangaben in WEZ +2. Es ist jetzt 16:21 Uhr.